Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů, Články a komentáře

1000 dnů bez prohry !!! Podaří se to ?

Prolistováním výsledků z posledních tří let jsme na Kometě GR došli k zajímavému zjištění. Že totiž 7. tř. Komety GR prohrála naposledy oficiální utkání na mistrovství republiky 4. tříd ve Vítkovicích dne 9. dubna 2006 v utkání se Spartou v poměru 3:7. Od té doby nenašla přemožitele v žádném ligovém utkání, barážovém zápase nebo na závěrečném turnaji mistrovství republiky. K dnešnímu dni se jedná o dlouhou řadu 943 dnů bez prohry. Pokud by vítězné tažení vydrželo celý tento kalendářní rok, potom by bylo možné oslavit 2. ledna 2009 neuvěřitelných 1000 dnů bez prohry v oficiálním zápase. (foto uvnitř)

http://www.zacha-hokej.cz/Fotky/1000dnu.jpg
(pro zvětšení klikněte na fotku)Je to sice jenom číslo, ale pokud si uvědomíme, že k dosažení podobné mety musíte vyhrát dvě „republiky“ v řadě a k tomu ještě skoro tři sezóny nezaváhat v jediném zápase, je naprosto jasné, že probíhá něco , co se nepodaří každý den. Že se jedná o událost stojící řádově výše než je titul mistrů ČR.

Při této příležitosti není možné nevzpomenout na začátek celého tohoto slavného období, kdy se nejúspěšnější brněnský hokejový tým posledních let zmítal v rozkolu a jeho realizační tým v čele s trenéry Milošem Náprstkem, Josefem Zbořilem a vedoucím týmu Tomášem Nosskem řešil prekérní otázku : Jak zahájit novou sezónu s devíti hráči. Tehdy se v jejich řadách zrodila myšlenka nedoplnit tým jen tak narychlo sehnanými hráči ber kde ber, ale pokusit se sestavit silný tým oslovením hráčů vynikajících v ostatních klubech. Uspořádali si v hlavách myšlenky a začali pracovat. Nebylo to jednoduché, tak jako pro nově příchozí nebylo jednoduché opustit domácí kluby a upsat se dennímu mnohakilometrovému dojíždění do Brna. Ale podařilo se. Výsledkem a odměnou pro tvůrce této myšlenky, pro všechny hráče a rodiče, je neuvěřitelná bilance, kterou sedmáci Komety GR mohou již zanedlouho dosáhnout. V této sezóně nově pod vedením trenérů Jana Níznera a Josefa Zbořila.

Je jenom škoda, že nemáme žádnou informaci ani porovnání, zda někdy něco podobného bylo nějakým mládežnickým týmem dosaženo a o jak dlouhou sérii se jednalo atd.

Mám pocit, že oznámením této neobyčejné série nemůžeme nic ztratit. Zápasy dostanou pro kluky nový náboj a soupeři budou mít postaráno o motivaci navíc proč Kometu GR porazit. 

O způsobu eventuálního ocenění, odměny nebo akce pro tým, pokud nezaváhá ve zbývajících dnech roku 2008, ještě není definitivně rozhodnuto, ale kompetentní lidé se už touto věcí zabývají.

A proto : „ Držme palce klukům z Komety GR, aby se jim tato série podařila do kulaté tisícovky dotáhnout, nebo držte palce soupeřům, aby ji konečně přerušili.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Most odpovědět
Dostali jste ve finále christmas cupu na prdel v Mostě...

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

P1190573.JPG

Reklama