Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

7. tř. HS TŘEBÍČ : KOMETA GROUP 0:2

 

Třetiny: 0:1, 0:0, 0:1

Poměr vyloučených: 1/4

Poměr střel: 10/30

Branky/asistence: Jenyš 2/0, Bláha 0/1, Polzer 0/1

 

Sestava: Celých 60 minut odchytal Jakub Vávra. Po výborném výkonu si připsal  čisté konto. Úspěšně kryl 10 střel.

 

Obrana: Štancl, Zbořil J., Voškeruša, Nossek T., Porzer, Cívka

 

Útočníci: Jenyš, Polzer, Garčic, Kozel, Bláha, Svoboda, Tichý, Weiss

 

     V utkání si hostující Kometa brzy vytvořila převahu a svírala domácí od počátku v jejich třetině. Do vyložených šancí se ale hosté dokázali prosadit jenom občas, bohužel bez efektu. Přesto, když Jenyš ve 14. minutě poprvé prostřelil výborného brankáře domácích, většina přítomných v hale byla přesvědčena o tom, že tato branka domácí zlomí a utkání už bude mít jednoznačný průběh.

      To se ale nestalo. Třebíčští dokázali odehrát bezbrankovou druhou třetinu a do té poslední nastoupili s odhodláním vydržet v dosavadním obětavém výkonu a pokusit se i o bodový zisk. Nutno říci, že k tomu nebyli v několika případech daleko a Kometa mohla vynikajícímu Vávrovi poděkovat za to, že nedovolil domácím vyrovnat nebo jít dokonce do vedení.

      A tak až znovu úspěšný Jenyš rozhodl svou druhou brankou 7 minut před koncem o výsledku dnešního zápasu.

      Pokud bych se pokusil zhodnotit utkání, potom na prvním místě je nutno vysoko vyzvednout výkon domácí Horácké Slavie. Byl postaven na vynikajícím brankáři a kvalitní, obětavé hře celého týmu. Hráči Třebíče minimálně chybovali, chytře si hlídali ve třech až čtyřech hráčích prostor před brankou a uhráli výborný výsledek. K tomu je ještě nutno připomenout, že nastoupili do utkání pouze s jedním hráčem navštěvujícím sedmou třídu. Odehráli tedy utkání proti fyzicky i věkově vyspělejšímu soupeři s velmi přijatelným výsledkem.

      V týmu Komety Group zaslouží pochvalu Jakub Vávra. Měl těžkou pozici, protože dlouhé minuty „chladnul" v bráně, aby znenadání musel zasahovat proti několika vyloženým šancím soupeře. Výsledek utkání udržel v polovině poslední části hry pro Kometu vyloženě ve své lapačce.

     Dalším výrazným hráčem v našem týmu byl Patrik Štancl. Jako obránce se snažil ukázat útočníkům cestu vedoucí k úspěchu v tomto utkání. Prakticky jediný dokázal hravě přejít přes dva i tři hráče soupeře a pálit na domácího brankáře z vyložených pozic - bohužel tentokrát nepřesně. S osmi střeleckými pokusy byl nejčastěji střílejícím hráčem našeho týmu.

      Výborný výkon podal také druhý navrátilec z Kanady Pavel Jenyš. Rozhodl o výsledku zápasu. Pavel je hráčem, který dokáže skvěle vycítit herní situaci, výborně si dokáže načasovat najetí před bránu a najít si prostor pro zakončení.  Dokázal také vyslat Garčice do samostatného úniku, ten však stačil zlikvidovat brankář Třebíče.

     Solidní výkon předvedl dnes Jakub Zbořil, hrál dobře pozičně a odvedl pozorný, odpovědný výkon. Třetím nejčastěji střílejícím hráčem byl opět obránce Tomáš Nossek.

        U ostatních hráčů bylo trochu zarážející, že dokázali většinu utkání nastupovat na led s jednobrankovým vedením „v zádech"  spokojení, nevyhecovaní, jakoby to bylo normální a nic zvláštního se nedělo. Jakoby nechtěli trenérům ukázat, že to jsou právě oni, na které by se  mělo sázet v rozhodujících fázích roku před mistrovstvím republiky.

        Pro trenéry bylo naopak velkým varováním a nepříjemným zjištěním, že tým ve svém dnešním složení nedokázal najít dostatek vůle, hokejového srdce, odhodlání a především hokejové kvality k přehrání sice dobrého a obětavého, ale také fyzicky podstatně méně disponovaného, mladšího soupeře.  Hráčům chyběla hokejová myšlenka, schopnost vytvořit a zúročit přečíslení, finální přihrávka, přesné a důrazné zakončení.  Určitě dnes hráči nepředvedli výkon, který by nás mohl naplnit nějakými vyloženě otimistickými myšlenkami.

 

 

      

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, UH odpovědět
FORZA HRADIŠTĚ 4
, - odpovědět
Co mne přesvědčilo o tom na komentář p. Zachy reagovat veřejně – skutečnost, že vůbec nějaký komentář na webových stránkách je, že se do mé práce tohle médium v posledních letech vměšuje. Tohle jsou nejspíš myšlenky, které bych sdělil člověku, který jej přečetl, jsem o nich přesvědčený a nestydím se za ně.........
Z pohledu, doufám, doposud hlavního trenéra družstva se k tomuto komentáři dá doplnit toto: Do zápasu nastoupilo a odpovídající výkon předvedlo 14 hráčů v poli z nichž minimálně 5 se do tolik zmiňovaného, důležitého, prestižního a v zásadě, dle mého názoru, přeceňovaného závěru sezóny vůbec nepodívá na led a dalších minimálně 5 hráčů, kteří v něm na ledě dostanou ani ne třetinový prostor oproti dnešku.
A zřejmě jediná pozitivní myšlenka z dnešního utkání, mezi mraky negativních, o kterých píše sofistikovaně pan Zacha. Hráči mi svým dnešním výkonem v jednom z posledních 4 až 6 zápasů přesvědčivě předvedli, do jaké skupiny, ze zmíněných v předchozím odstavci, nejspíš budou patřit.
A co se varování pro trenéry týká, tak pro mne v tomto utkání jistě ještě nějaká zásadní byla, ale můj rozbor právě těchto rozhodně nepatří na veřejnou webovou stránku.........Nizner.
odpověděl(a)
Jak sám vidíte není každý den posvícení a pokaždé to prostě nejde. Doby kdy Kometa každého seřezala rozdílem dvou tříd jsou alespoň momentálně asi pryč. Hlavu vzhůru, neboť jak zde už bylo dříve napsáno, každý trenér by byl jistě hrdý na to aby měl mužstvo, které nepoznalo porážku více jak tisíc dnů, že jo.

Ale jinak to včerejší složení pětek nebylo taky optimální a to ani náhodou: Kluci podlo toho kdo byl zrovna na ledě, tak hráli dá se říct někdy ve čtyřech a někdy i ve třech. Sám přece dobře víte, že když složíte např. útok z jednoho šikovnějšího bruslaře a k němu dáte výkonostně o dost slabší spoluhráče tak s tím ten jedinec asi nic moc sám v sedmé třídě nemůže, že jo. Bohužel, pokud je ale pak pravdou, že proti Kometě nastoupil v mužstvu Horácké slávie jen jeden sedmák, tak asi něco bude s výkonem Brna špatně.

Jinak ty silná slova co jste použil aby se nevymstila. Je jasné, že si stáhnete tak asi jako všechna mužstva na případné MČR hráče nastupující jinak v sezóně za vyšší ročník. Tím ovšem odstavíte spoustu hráčů kmenových, kdy jak jste uved tak pět „kusů“ si nezahraje už vlastně vůbec a dalších pět jen sem tam. Nevím, nevím. Rodiče to stojí přes sezónu spoustu penízků, někteří toho třeba mají plné zuby už teďka, tak jen aby se to nevymstilo do další sezóny.

PS: Díky za pozornost a nic ve zlém, jen to jen můj názor.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

vyber_kanada_09.jpg

Reklama