Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

7. tř. JESTŘÁBI PROSTĚJOV - KOMETA GROUP 0:6

http://www.zacha-hokej.cz/Fotky/PRV-KOM03.09.jpg
(pro zvětšení klikněte na fotku)

Třetiny: 0:2, 0:1, 0:3

Poměr vyloučených: 2/3         poměr střel: 14/37

Branky/asistence: Zbořil A. 1/2, Račický 2/0, Zacha 1/1, Nossek T. 1/0, Garčic 1/0, Polzer 0/1

Sestava: v brance se dnes vyznamenal čistým kontem a čtrnácti úspěšnými zákroky Jakub Machorek

Obrana: Štancl, Vlček, Voškeruša, Nossek T.,  Porzer

Útok:      Zbořil A., Zacha, Račický,       Jenyš, Polzer, Garčic,       Bláha, Tichý, Švejda

        Pro nemoc chyběli v sestavě Boltvan, Zajíc a Svoboda, stále zraněný zůstává Kozel, v osmé třídě vypomohli Cívka s Weissem a v šesté J. Zbořil. Poprvé v tomto ligovém roce nastoupila do utkání první formace A.Zbořil, Zacha, Račický.  Jak utkání postupovalo, souhra tohoto staronového tria se vylepšovala. V poslední třetině už několikrát zafungovala kombinace na jeden dotek, která vyústila do čistých šancí. První pětka nakonec splnila svoji roli , díky pěti brankám také rozhodla toto rychle, chvílemi chlapsky tvrdé  utkání. 

        Druhá lajna vedená Polzerem si připravila také několik přímočarých akcí. K většímu prosazení chyběla  chvílemi přesnější střelecká muška . Kladné hodnocení si po utkání vyslechl od obou trenérů Polzer díky své tvořivosti směrem dopředu a výborné , obětavé obranné hře.

        Také třetí formace vedená Tichým určitě nepropadla, dokázala si vytvořit několik dobrých šancí a účinně pracovala v obranné fázi.

        Z hlediska přípravy na bížící se vyvrcholení hokejového roku odehrály dnes oba týmy velmi dobré, chvílemi tvrdé utkání.  Prostějovští Jestřábi byli silní v osobních soubojích, dobře hráli do těla, stačili velmi dobře bruslit a těsně přistupovali v obranném pasmu k našim hráčům. Ti se díky tomu dokázali jen velmi obtížně prosadit. Z hlediska přípravy a našeho pohledu se jednalo o výborný a poučný zápas.

         Trenéři po utkání měli adresné negativní připomínky k chybám několika jednotlivců - to je ale záležitostí pouze kabiny.  Obecně se trenér Jan Nizner pozastavil nad závislostí některých jednotlivců na tom, jak se jim vydaří prvních několik střídání a střel na branku. V případě úspěchu dostávají někteří hráči křídla a odehrají výborný zápas, pokud se ale nedaří, svěsí hlavu a přestávají se snažit a bojovat.  Tento přístup bude nutno v dalších dnech radikálně změnit.

         V hodnocení převládla pozitiva, tým projevil svoji kvalitu a  předvedl dobrý výkon i  nasazení většiny hráčů.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, dotaz odpovědět
Za jakou třídu bude hrat na mistroství váš syn?
odpověděl(a)
Za sedmou třídu.
odpověděl(a)
Bez něho je 6. třída bez šancí ne?a četl jsem že jedete 7.třída na turnaj do nového jičína bude hrát Adam Zbořil a váš syn ?
odpověděl(a)
Ano, 7. tř. Kometa Group pojede do Nového Jičína v nejsilnějším složení, včetně A. Zbořila a P. Zachy. Na tento turnaj pohlížíme jako na generálku před MČR.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

SanJose.jpg

Reklama