Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

7.tř. KOMETA GROUP - DUKLA JIHLAVA 7:1

Třetiny: 4:0, 0:0,3:1

Poměr střel: 34/11     poměr vyloučených 7/4

Sestava: v brance odchytal 60 minut Jakub Machorek

Obrana: Štancl, Zbořil J., Cívka, Voškeruša, Porzer

Útok: Jenyš, Zacha, Garčic, Vlček, Boltvan, Polzer, Nossek T., Weiss, Tichý, Švejda

Branky/asistence: Vlček 2/1, Zacha 1/1, Štancl 1/1, Jenyš 1/1, Polzer 1/1, Garčic 1/0

          Brankáři obou týmů podali dnes velmi dobrý výkon bez chyb a dokázali chytit i něco navíc.  Domácí si vytvořili od počátku převahu, ale nedařilo se jim překonat pozornou jihlavskou obranu. Až ve dvanácté minutě vymyslel Zacha nahrávku napříč útočnou třetinou na zcela volného Garčice, který potvrdil svoji pověst vynikajícího střelce a ranou pod horní tyčku nasměroval svůj tým vítězným směrem.  V 16. a 18. minutě dvěma úspěchy v řadě skvěle hrající Vlček definitivně uklidnil jako správný kapitán svůj tým. V prvním případě zužitkoval  chytrou přihrávku Polzera, o chvíli později potrestal hrubou chybu jihlavské obrany. V 19. minutě tvrdě pálil od modré čáry Štancl a s odraženým pukem si tradičně durazný Jenyš už věděl rady.

          Po kvalitně odehrané ale bezbrankové druhé části hry se z hlediska vývoje zápasu začalo něco dít až v 8. minutě poslední části hry, kdy Jenyš uviděl volného Zachy a ten nechytatelně propálil ze šesti metrů brankáře hostí mezi betony.  O tři minuty později si vybrala neuvěřitelně slabou chvilku celá naše obrana, když jsme nechali za svými zády hned dva nikým nekryté hráče a ti po kombinaci zaznamenali prakticky do prázdné branky čestný úspěch jihlavské Dukly.  Svůj dnešní ofenzívní koncert korunoval Štancl krásnou brankou šest minut před koncem . Poslední slovo měl ještě tři minuty před závěrečnou sirénou Polzer, který krásně zavěsil po přesné přihrávce Vlčka.

           V porovnání s posledním zápasem v Jihlavě s naším tradičním rivalem bylo toto utkání přece jen ze strany Dukly slabší směrem dopředu. Na vině byla marodka v týmu Dukly, které ještě chybí někteří nemocní hráči po zájezdu do Kanady. Naopak na naší hře v porovnání s utkáním v Třebíči minulý týden byla vidět  velká pozitivní změna.  Tentokrát jsme si dokázali vytvořit šance, dokázali jsme podstatně lépe kombinovat a naše dnešní hra byla po všech stránkách svižnější a nápaditější.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_0082.JPG

Reklama