Kategorie: Domů, Komentáře k zápasům

7. tř. KOMETA GROUP - HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ 16 : 1

třetiny:  3:1, 5:0, 8:0

vyloučení: 4/2        střely na branku:  43/5

góly/asistence:  Zacha 3/2, Garčic 2/2, Svoboda 2/2, Polzer 2/1, Boltvan 2/1, Štancl 2/0, Zbořil J. 1/0, Vlček 1/0, Cívka 0/1,

Sestava: brankář Jakub Vávra  , góly/ střely: 1/4

Obrana: Štancl, Zbořil J., Nossek T., Voškeruša, Porzer, Cívka,

Útok: Garčic, Zacha, Svoboda, Boltvan, Polzer, Vlček, Švejda, Weiss

Utkání výsledkově i herně vyznělo opět jednoznačně ve prospěch Komety GR, ale hráči dnes viditelně ve velké většině neměli svůj nejlepší den.  Ve hře se objevovalo až příliš mnoho nepřesností a hezkých hokejových akcí bylo k vidění pouze několik. Jakoby se na celém týmu podepsala únava z včerejšího pozdního návratu z přípravného utkání v Letňanech.  Hostům z Třebíčě nelze upřít snahu o soustředěné bránění, obětavost a bojovnost, se kterou přečkali prvních dvacet minut hry s velmi přijatelným skóre 3:1.  Domácí hráči bruslili trošku pomaleji a hra postrádala nápaditější a přesnější akce. Jakési oživení a probuzení nastalo kupodivu až od 14. minuty poslední třetiny, kdy hráči předvedli útočnou smršť, začali hrát s chutí a přidali na rychlosti. V těchto momentech utkání platilo pravidlo, že v každé minutě padla branka do sítě hostů.

Hráče v tomto kalendářním roce čeká už jenom předehrávka  posledního utkání roku 2008 v Jihlavě a nastanou vánoce.  Ještě před nimi odjede nejmladší část týmu (Zbořil J., Zacha) společně s většinou hráčů 6. třídy na Christmas Cup do Mostu. Po vánocích čekáji sedmáky, jak všichni věříme, výborné zápasy na turnaji ve Vsetíně.  Touto akcí bude letošní hokejový program končit.