Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů, Komentáře k zápasům

7. tř. KOMETA GROUP - HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ 16 : 1

třetiny:  3:1, 5:0, 8:0

vyloučení: 4/2        střely na branku:  43/5

góly/asistence:  Zacha 3/2, Garčic 2/2, Svoboda 2/2, Polzer 2/1, Boltvan 2/1, Štancl 2/0, Zbořil J. 1/0, Vlček 1/0, Cívka 0/1,

Sestava: brankář Jakub Vávra  , góly/ střely: 1/4

Obrana: Štancl, Zbořil J., Nossek T., Voškeruša, Porzer, Cívka,

Útok: Garčic, Zacha, Svoboda, Boltvan, Polzer, Vlček, Švejda, Weiss

      Utkání výsledkově i herně vyznělo opět jednoznačně ve prospěch Komety GR, ale hráči dnes viditelně ve velké většině neměli svůj nejlepší den.  Ve hře se objevovalo až příliš mnoho nepřesností a hezkých hokejových akcí bylo k vidění pouze několik. Jakoby se na celém týmu podepsala únava z včerejšího pozdního návratu z přípravného utkání v Letňanech.  Hostům z Třebíčě nelze upřít snahu o soustředěné bránění, obětavost a bojovnost, se kterou přečkali prvních dvacet minut hry s velmi přijatelným skóre 3:1.  Domácí hráči bruslili trošku pomaleji a hra postrádala nápaditější a přesnější akce. Jakési oživení a probuzení nastalo kupodivu až od 14. minuty poslední třetiny, kdy hráči předvedli útočnou smršť, začali hrát s chutí a přidali na rychlosti. V těchto momentech utkání platilo pravidlo, že v každé minutě padla branka do sítě hostů.

      Hráče v tomto kalendářním roce čeká už jenom předehrávka  posledního utkání roku 2008 v Jihlavě a nastanou vánoce.  Ještě před nimi odjede nejmladší část týmu (Zbořil J., Zacha) společně s většinou hráčů 6. třídy na Christmas Cup do Mostu. Po vánocích čekáji sedmáky, jak všichni věříme, výborné zápasy na turnaji ve Vsetíně.  Touto akcí bude letošní hokejový program končit.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Proč tyto informace ještě nejsou na stránkách Komety???
odpověděl(a)
Pokusím se to vysvětlit a současně Vám sdělím, jak to na mě působí. Předně nejsem žádný počítačový mág a postupně pomalu částečně ovládám obsluhování tohoto svého webu. Dá mi to hodně práce. Web sedmé třídy je zase v trochu jiném systému. V současné době nestíhám psát jeden článek několikrát, ale od čtvrtka už snad bude možné umístit jeden článek na troje webové stránky, jak zní požadavky.

Dále bych chtěl připomenout, že dříve žádné články ani statistiky na webu nevycházely, ani nikomu nechyběly. Byla to pouze moje iniciativa, jakýsi servis pro vás, snaha popularizovat tým 7. třídy, přispět svou "troškou do mlýna". Ale chvílemi si připadám jako nějaký dlužník, který vzal peníze a nedodal někomu zboží. Tak to snad není. Rád v tom, co jsem začal, budu pokračovat, jen prostě potřebuji trochu času najít systém a zvládnout to.

Poslední věcí, na kterou sice máte plné právo, ale která mi trochu vadí na celkové kultuře tohoto typu komunikace, je naše vzájemné nerovnovážné postavení. Na jedné straně stojím já, se svým jménem, názory a mnohdy důvěrnými informacemi, které dávám k dispozici všem, kteří by je nějak mohli využít. Na druhé straně jsou.... a to právě nevím kdo, pisatelé typu Pepík z Evropy, kteří se nepodepíšou ani za tak nekonfliktní větu, jako je dotaz, proč tyto informace ještě nejsou na stránkách Komety.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0121.jpg

Reklama