Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

7. tř. KOMETA GROUP - REBEL HAVLÍČKŮV BROD 7:2

 

Třetiny: 2:1, 3:1, 2:0

 

Střely:  40/8         Vyloučení:  3/2

 

Branky/asistence: Zacha 4/1, Jenyš 1/2,  Štancl 1/1, Tichý 1/0, Garčic 0/1

 

Sestava: celých 60 minut odchytal Jakub Vávra s bilancí 6 úspěšných zásahů

               a dvou inkasovaných branek

 

Obrana: Štancl, Vlček, Voškeruša, Porzer, Nossek T.,

 

Útok:  Jenyš, Zacha, Garčic,      Bláha, Tichý, Švejda

 

       Jak je z uvedené sestavy patrné, k utkání bylo k dispozici pět obránců a pouze dvě útočné formace.  Pro nemoc stále chyběli Boltvan, Svoboda a Zajíc, zraněný zůstává Kozel,  nemohl hrát ani Račický s A.Zbořilem, kteří ve stejném kole nastoupili za 8. třídu. Dnes nastoupili za osmáky pro změnu Weiss s Cívkou a J. Zbořil opět vypomohl za 6. třídu.

 

        Díky tomu nastupoval tým v situaci, ve které bylo těžko předvídat, jak utkání dopadne.  Od začátku jsme měli jednoznačně více ze hry, ale útočníci zvyklí hrát v tempu odpovídajícímu hře na tři lajny lapali v polovině první třetiny sotva po dechu. Přestože jsme soupeře v první části hry jasně přestříleli  15/2 na střely, vstupovali jsme do druhé třetiny jenom  s nejtěsnějším vedením.

 

         V dalším průběhu už jsme Rebely nepřestříleli tak výrazně, ale naše hra byla o poznání efektivnější. Tahounem týmu byla dnes Zachova útočná formace s Jenyšem a Garčicem na křídlech, která se postarala o šest branek ze sedmi celkově vstřelených.  Tito tři hráči se dokázali prosadit kombinací přihrávek na jeden dotek zakončených přesnou střelbou.  Jejich výkon dnes připomínal kvalitu této formace z podzimu, kdy podávali téměř v každém utkání podobné výkony, kterými táhli celý tým.

 

         Ve druhé formaci byl  tahounem Bláha, hráč s rychlýma rukama a schopností  něco vymyslet také pro své spoluhráče.  Úspěšně mu sekundoval a také se dokázal prosadit Tichý, který si kromě toho velmi dobře vedl na vhazování.

 

          Z obránců se v ofenzivní činnosti  nejvíce dařilo Štanclovi, který byl  jediným bodujícím obráncem. Naopak Vlček stále představuje nejlepšího defenzivního hráče týmu, „dozadu" prakticky nedělá chyby a dokáže na ledě pokrýt velký prostor. Stále více do hry se dostává T. Nossek, který postupně začíná být přesnější v rozehrávce, stejně jako Porzer a Voškeruša.

       Z hlediska herního systému týmu se zdá, že se skutečně podařilo změnit způsob zakládání útoku. Každým týdnem je větší a větší procento útoků vedeno nakrátko přes centra a proto přestáváme být konečně týmem vyznávajícím založení jedině dlouhou rozehrávku na vzdálená křídla.  Celoroční práce spojená s nácvikem tohoto založení útoku už větší části obránců přechází více „do krve".

 

         Podle názoru trenérů i přihlížejících bylo  utkání proti Havlíčkovu Brodu po herní stránce hodnoceno podstatně lépe než to včerejší v Prostějově. Hráči hráli lépe takticky i kombinačně a vůbec  nepřipustili nějakou dramatickou zápletku v utkání, ve kterém nás, bráno podle odhadů před utkáním, mohli Rebelové daleko  více potrápit s ohledem na naší prořídlou střídačku.  

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

zboril,zacha,rac.jpg

Reklama