7. tř. KOMETA GROUP - ZNOJMO 11 : 2

Třetiny: 2:2,  4:0, 5:0

Střely na bránu:  46/15

Poměr vyloučených: 5/2

SESTAVA: V bráně odchytal 60 minut Jakub Vávra s bilancí dvou obdržených branek a 13 úspěšných zákroků.

OBRANA: Štancl, Voškeruša, Cívka, Zbořil J., Porzer

ÚTOK:       Vlček, Zacha, Kozel, Jenyš, Boltvan, Garčic, Polzer, Bláha, Tichý, Svoboda

Branky/asistence: Jenyš 3/1, Zacha 1/3, Kozel 3/0, Vlček 1/1, Garčic 1/0, Tichý 1/0, Svoboda 1/0, Zbořil J.  0/1,  Polzer 0/1  ( jsou započítány pouze první asistence).

Oba soupeři nastupovali k utkání v jiné situaci než  bývalo zvykem v minulých měsících a letech. Zatímco dříve neotřesitelná Kometa Group včera „padla" v Hodoníně, Znojmo naopak zvítězilo nad Duklou, která v minulých týdnech začala opět nabývat svoji dřívější sílu  a kvalitu.  Na brněnské straně proto nikdo nevěděl, co od tohoto zápasu očekávat.

Začátek duelu potvrdil brněnské obavy.  První dvě střely na naši bránu a prohrávali jsme dva nula už v páté minutě.  Při vší úctě nutno podotknout, že náš golman naservíroval toto laciné vedení Orlům skutečně „jako na stříbrném podnose" po neuvěřitelných chybách.  Naštěstí se dokázal vzpamatovat a v dalším průběhu zápasu už byl velice pozorný.

Znojemským hráčům patří po právu uznáni za první třetinu a místy vyzrálý hokejový projev, ale doplatili na úzký kádr, se kterým se dva náročné zápasy ve dvou dnech úspěšně hrát nedají.

V útoku se dnes po střelecké stránce dařilo Jenyšovi a Kozlovi. Oba zaznamenali hattrick.  Nejefektivnější byla první útočná řada, ve které Zacha potvrdil svou hlavní pozici tvůrce hry a dokázal připravit křídlům Kozlovi a Vlčkovi dostatek střeleckých šancí.

6. tř.  Kometa Group - Znojmo   4:3

Utkání předcházel velmi dramatický zápas šestých tříd, ve kterém si domácí Kometa Gr.  oddechla až současně se závěrečnou sirénou, když uhájila těsné vedení 4:3.  Měla více ze hry, ale při troše včerejší smůly mohla body klidně ztratit.  Tím by pro ni nastala velmi nepříjemná situace.  Před druhým Hodonínem už vede prakticky pouze o dva body a ztráta dalšího jednoho utkání by vzhledem k lepšímu výsledku ve vzájemných zápasech „vyšvihl na koně" tým Hodonína.  V této situaci jde v každém zápase skutečně o všechno.