Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů, Komentáře k zápasům

7. tř. LETCI LETŇANY : KOMETA GROUP 4 : 11 6. tř. LETCI LETŇANY : KOMETA GROUP 1 : 6

Třetiny:  0:5, 2:3, 2:3

Poměr střel: 22/30

Poměr vyloučených: 4/5

Věkový poměr hráčů : Letňany r. 95/ 6, r. 96/12,    Kometa  r. 95/8,  r. 96/7,  r. 97/2

Sestava Letňany:

Brankáři: Lehký, Novák

 Hráči: Bourdov, Hometschlager, Neuman, Hes, Polyanychka, Jaroš, Procházka, Vyšín, Zeliska, Staněk, Karabáček, Janda, Štosek, Petřík, Mrzena, Ječný.

Sestava Kometa:

Brankáři: Machorek, Vávra

Obrana: Štancl, Zbořil J.,Nossek T., Cívka, Voškeruša, Porzer.

Útok: Jenyš, Zacha, Garčic, Boltvan, Polzer, Svoboda, Weiss, Bláha, Vlček.

Statistiky brankáři: góly/střely -  Machorek  1/9, Vávra  3/10

Hráči  góly/asistence:  Zacha 3/1, Gračic 3/1, Vlček 2/1, Boltvan 0/3, Svoboda 2/0, Štancl 0/2, Jenyš 0/2, Bláha 0/2, Polzer 1/0,

V dresu Komety GR nastoupil k prvnímu utkání Lukáš Bláha. Uvedl se dvěma body a nebylo to určitě na začátek špatné vystoupení.  Z rodinných důvodů chyběl v sestavě Švejda, ze zdravotních příčin Tichý.  Po nemoci se do týmu vrátili Voškeruša a Zacha. 

       Přípravnému utkání předcházela velká očekávání z obou táborů hráčů i doprovodu, protože proti sobě nastupoval špičkový český tým proti nejlepšími moravskému týmu této věkové kategorie. Vzhledem k výhře Letňan nad Spartou v přátelském utkání v listopadu na sebe možná nastupovaly skutečně aktuálně nejlepší týmy žákovské ligy. Takové zápasy se hrají jenom občas a jsou určitě jakýmsi hokejovým svátkem pro všechny zúčastněné.

          Zatímco letci do zápasu opravdu vlétli a zaskočili rychlým pohybem trochu pomaleji se rozjíždějící Kometu, nedokázali ze sedmi střel v prvních dvaceti minutách vytěžit nic, zatímco hosté díky vysoké produktivitě získali pětibrankový náskok z pouhách deseti střel na bránu Letců. To prakticky rozhodlo utkání. Vzhledem k obrazu hry to byl pro Letce krutý výsledek, ale takový už někdy hokej bývá. Další dvě dvacetiminutovky už byly i výsledkově mnohem vyrovnanější.  Na Letcích bylo sympatické, že se snažili hrát aktivní útočný hokej do poslední minuty a dokázali výborně otestovat obrannou fázi hry Komety Group. To se bohužel nedá říct o posledních mistrovských utkáních a už jenom z tohoto důvodu bylo důležité na utkání do Prahy přicestovat.  Z tábora hostů zaznívaly k akci v Praze vesměs pozitivní ohlasy. Své sehrála jistě úroveň hry Letců, dále pobyt v příjemném hokejovém prostředí letňanské dvojhaly. Osvěžení pro hráče ,  rodiče i trenéry představoval i samotný krátký pobyt v Praze s možností předvánočních nákupů v letňanském obchodním centru, které velká část rodičů hojně využila.

          Už dnes se můžeme těšit na odvetu, kterou odehrajeme po novém roce na brněnské půdě. Letci by měli přicestovat do Ronda pravděpodobně počátkem února nebo března.  Nyní už můžeme Letcům jenom poděkovat za jejich pohostinnost a příjemný hokejový zážitek a vyslovit přání, aby se z Brna po novém roce vraceli s podobnými dojmy a pocity. Osobně bych chtěl poděkovat panu Lehkému, protože především díky jeho ochotě a vstřícnosti se tyto dva přípravné zápasy podařilo uskutečnit.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, oprava výsledku odpovědět
Dobré ráno. Jen bych chtěl opravit výsledek přátelského utkání HC Sparta Praha HC Letnany, sehraném v listopadu na hokejovém stadionu v Neratovicích, kde Sparta vyhrala po paradním utkání obou týmů 6;2.
odpověděl(a)
Tak to se omlouvám Spartě. Už si nevzpomínám, odkud se vzala ta informace o výhře Letňan o jednu branku. Ještě jednou omluva.
, obhajoba odpovědět
Musím se zastat Pavla Zachy v záležitosti přispívání komentáři na stránky 7. třídy HC Kometa Group. Po zprovoznění se aktivně zapojil do plnění obsahu stránek formou přispívání emailem, z kterého jsem stránky aktualizoval já. V té době na stránky, mimo mě, neměl nikdo přístup. To bylo z důvodů rozběhu a testování jednotlivých sekcí stránek. Teprve cca poslední měsíc má na stránky přístup. Na svých stránkách používá jiný systém, a na ten Groupácký si teprve zvyká a "třikrát měří než řízne". Věřím, že spolupráci v nejbližší době dopilujem do ideálního stavu...
, - odpovědět
To , co předvedli hráči Letňan je nepochopitelné, žalostné. Skomírající tým Letňan byl velmi slabým odvarem vícemistrů z Ostravy. Je vidět, co vedení Letňan zajímá nejvíce - výkonnost hráčů a výsledky v celorepublikovém měřítku to ale zcela jistě nebudou.
odpověděl(a)
Zase tak kritický bych nebyl. Letňany mají několik vynikajících hráčů (Vrána a spol.r. 1996, trvale v osmé třídě, chyběl klíčový obránce). A také si myslím, že výsledek 0:5 po první třetině byl k domácím dost krutý, 2:4 nebo 3:5 by bylo spravedlivější. Hráči Komety začali v tempu posledních jednoznačných utkání a museli rychle přepnout na jiný stupeň. To, že během prvních minut Kuba Machorek v bráně Komety čaroval a Letňany nešly do vedení bylo pro další vývoj dost důležité. Věřím tomu, že odveta na jaře v Rondu bude daleko vyrovnanější.
odpověděl(a)
Vicemistři z Ostravy? Koho prosím mát na mysli???
, Letňany odpovědět
Pavle, mohl by jsi přispět komentářem i na stránkách www.hc-kometa95-96.cz ? , nebo už si tam od Tebe nepřečteme vůbec nic ????????? 6 6 6 6
Díky za odpověď
odpověděl(a)
Určitě bych chtěl pokračovat i na stránkách sedmé třídy, ale jsem v začátcích obsluhování webovek a narážím na technické problémy. Zatím není čas přepisovat jeden článek několikrát, ale doufám, že ještě tak týden a bude to lepší.
odpověděl(a)
Pavle, Ty asi nemluvíš pravdu, na začátku to šlo a teď jsi se na to nějak "opomenul". Je to v zájmu všech hráčů, všichni budou rádi za Tvé komentáře a příspěvky, tak se nenech už prosím prosit. Díky .

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

BELLINZONE.jpg

Reklama