Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů, Komentáře k zápasům

7. třída: KOMETA GR – DRTIČI HODONÍN 10 : 0

třetiny: 3:0, 5:0, 2:0,
góly/asistence: Boltvan 2/1, Jenyš 2/1, Štancl 2/0, Vlček 2/0, Nossek 1/1,
Tichý 0/2, Garčic 1/0, Švejda 0/1, Polzer 0/1

poměr střel: 62/6 vyloučení: 4/6

Sestava: v brance vychytal nulu Jakub Vávra
Obrana: Štancl, Nossek T., Cívka, Voškeruša, Porzer,
Útočníci: Jenyš, Tichý, Garčic, Vlček, Boltvan, Švejda, Polzer, Weiz,

Největší událostí tohoto utkání byl bezesporu velký návrat „ztraceného syna“ brněnského mládežnického hokeje Tomáše Nosska po mnohaměsíční pauze. V dubnu oznámil ukončení hokejové kariéry vzhledem k vážným zdravotním problémům, později mu přitížily ještě další komplikace. Dnes však náš urostlý obránce opět nastoupil a byl to návrat okořeněný nejen dvěma kanadskými body, ale především hrou, na které byste chvílemi marně hledali stopy tak dlouhého výpadku.

První branku zápasu zaznamenal už ve druhé minutě Boltvan po nahrávce Nosska, ale na jedenáct minut to kupodivu bylo vše. Až s velkou chutí na postu útočníka tentokrát hrající David Vlček dvěma góly po rychlých průnicích obranou Hodonína jako správný kapitán uklidnil spoluhráče a vtiskl zápasu do dalších minut jednoznačný průběh.
   
  Od druhé třetiny byla převaha domácích drtivá, bohužel , naši útočníci dokázali chvílemi promarnit i tak jasné gólové šance, až nad tím rozum zůstával stát. Nejhokejovější projev měl opět Patrik Štancl, který těžil ze své schopnosti velkého zrychlení, šikovných rukou a časté střelby.

  Utkání se velmi vydařilo Petrovi Tichému, jehož dnešní herní aktivitu dokresluje osm střeleckých pokusů. Nejvýrazněji ale přispěl k převaze svého týmu na vhazování. Patnáct jasně vyhraných buly v zápase, to je nejlepší bilance mezi všemi centry v celé letošní sezóně.
  Pavel Jenyš zaznamenal všechny tři body během pětiminutovky ve druhé třetině, ve zbývajícím čase už se tolik nedařilo. Ve zlepšeném světle se jevil výkon Jakuba Boltvana , který se dnes dokázal kolem brankoviště velmi rychle orientovat a dvakrát výborně zakončit.
  Trenér Jan Nízner stanovil hráčům před utkáním výsledkový cíl ve výši deseti vstřelených branek a toto se hráčům podařilo splnit. Při pohledu na ledovou plochu bylo patrné, že trenéři Hodonína vrhli veškerou možnou hráčskou kvalitu do týmu šesté třídy hrající o čelní umístění, zatímco v sedmé třídě se museli od začátku soustředit pouze na úporné bránění a zakázané uvolňování. V takových utkáních bývá těžko k vidění krásný kombinační hokej, ale hráči Komety GR je dnes vybojovali se ctí a dosáhli jednoznačné a naprosto zasloužené vítězství .

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

10let.jpg

Reklama