Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

ALKRA OPEN

První otevřený výběrový kemp institutu ALKRA na Moravě

 

 

     Jistě máte všichni v čerstvé paměti někdy i oprávněné připomínky rodičů, hráčů i trenérů, kteří napadají způsob selekce hráčů do nejrůznějších oblastních i republikových výběrů, stejně jako utajování těchto akcí jedněch před druhými. Někteří si o podobných akcích získají informaci včas, někteří pozdě a někteří vůbec. Jindy ve způsobu doporučování hráčů mohou hrát negativní úlohu mezilidské vztahy, závist či řevnivost.  Proto jsem velmi rád, že mohu oznámit konání kempu pro hráče z moravských klubů.  Na poslední schůzce k této záležitosti Aleš Krátoška rozhodl, že na  první otevřený kemp se mohou dostavit všichni hráči, kteří mají pocit, že by svým současným hokejovým projevem mohli zaujmout trenéry institutu ALKRA natolik, aby s nimi byli ochotni nadále systematicky pracovat.

 

         Aby byl způsob přihlašování účasti na kemp úplně jasný, pouze upřesňuji, že všichni hráči, kteří se  již dříve zúčastnili některé akce ALKRY, jsou tímto automaticky pozvaní a mohou se akce zúčastnit.  Dále se také mohou hlásit všichni hráči, kteří prozatím osloveni nebyli ale domnívají se , že jsou schopni se v konkurenci na svých postech prosadit.

 

         Touto cestou by mělo dojít k urychlení selekce předních hráčů a zahájení práce s těmi vybranými. Čas letí velmi rychle, různé mezinárodní akce se blíží a pokud na ně mají být hráči připravení lépe než v minulosti, není žádný důvod jakkoliv otálet s jejich výběrem a přípravou.  Také by už potom nemělo docházet k nářkům a stížnostem, že někdo o něčem nevěděl a někdo někde nebyl.  O akci budou všichni informováni jednak z internetu, přes trenéry v klubech nebo přímo, pokud na ně existuje z ALKRY nějaké spojení. 

         Pokud je náš hokej skutečně v krizi, měl by začít lépe fungovat v každém směru. A objektivní, kvalitní, otevřený a transparentní výběr hráčů už do nejmladších kategorií  je jednou z oblastí, kde je určitě co zlepšovat. Pokud existuje skutečný nedostatek kvalitních , konkurenceschopných hráčů vhodných pro vnitrostátní i mezinárodní konfrontace, je důležité v první řadě najít každého vhodného hráče, ať se pohybuje v sebezapadlejším klubu.

ORGANIZACE KEMPU

 

       V pondělí 14. září proběhne kemp pro věkové kategorie  1994, 1995 a 1996.  Prezentace hráčů bude probíhat v 9.30 hodin.  Místo konání kempu bude upřesněno později, v úvahu připadá Blansko, případně další vhodné moravské lokality.  O den později,  v úterý 15. září, bude uspořádán kemp pro ročníky narození 1997, 1998 a 1999.

 

       Na kempu budou hráči rozděleni do skupin podle ročníků. Dopoledne je čeká hodinový trénink, potom svačina, strečing a oběd. Odpoledne budou  rozděleni do týmů a odehrají utkání mezi sebou.  Během  hry bude probíhat jejich hodnocení a výběr.

 

       Kemp povede Aleš Krátoška, přijede pan Antoš a další trenéři.  Přesný program soustředění včetně časového plánu bude pro jednotlivé ročníky upřesněn dne 10. září, kdy bude provedena uzávěrka přihlášek hráčů do kempu.  Vlastní program se bude logicky odvíjet také od počtu přihlášených hráčů v jednotlivých věkových kategoriích. Při prezentaci bude od každého hráče vybrán poplatek ve výši 350,- Kč sloužící k úhradě nákladů na pořádání kempu.

 

 

Přihlašování hráčů

 

Zájemci o kemp se mohou hlásit na E-mailové adrese:  zacha@unet.cz

 

Přihláška musí obsahovat:

 

Jméno a příjmení

Rok narození

Mateřský klub, ve kterém je hráč registrován

Post : útočník (L,P,C), obránce, brankář

Telefon na jednoho z rodičů

Adresa bydliště včetně PSČ     

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Dobrý den. Mohl by mi zde nědo napsat, co to ta ALKRA vůbec je a definovat pojem "Institutu ALKRA"? To je něco nebo někdo, kdo má u nás na starosti mládežnický hokej nebo zcela komerční záležitost? Děkuji.
odpověděl(a)
Mládežnický hokej má u nás na starosti ČSLH. Proto vznikají Alkry, HTA, AAA Tour apod... 6
odpověděl(a)
Jinak, co to ta ALKRA je, se lze na těchto stránkách dočíst, je to tu několikrát trpělivě vysvětlováno - začal bych článkem na str.2 HOKEJ - KVĚTNOVÉ NÁMĚTY
, - odpovědět
Děkuji všem za přicházející přihlášky na kemp ALKRA na Moravě. Současně se musím do soboty omluvit, protože možná nebudu schopen reagovat na dotazy a přihlášky z důvodu účasti na klubovém kempu, kde nemám jistotu připojení na internet. Děkuji za strpení.

PZ
, SR odpovědět
Dobrý večer,chcel by som sa spýtať,či sa môže prihlásiť aj hráč SR
odpověděl(a)
Nechci mluvit za p. Zachu, ale v úvodu je napsáno "konání kempu pro hráče z moravských klubů"...
odpověděl(a)
Po konzultaci s Alešem Krátoškou k této otázce mohu odpovědět, že ALKRA se programově nebrání zapojování těch skutečně vyjímečných hráčů ze Slovenska do některých svých akcí. Je možné poslat požadované údaje a Aleš Krátoška bude vše posuzovat případ od případu. Je ale nutné si uvědomit, že akce ALKRA na Moravě slouží především jako urychlení procesu zmapování nejlepších hráčů jednotlivých ročníků na Moravě s možností jejich začlenění do programu ALKRY a následně i do systémové práce a mezinárodních akcí, o kterých jsem se předběžně zmiňoval. Aleš Krátoška z tohoto důvodu bude muset v prvé řadě dát přednost vyzkoušení hráčů z Moravy. Doplnit by bylo možné např. kategorie, do kterých by se event. nepřihlásil optimální počet hráčů, nebo by mohl být kontakt následně využit pro další akce jiného charakteru.
Děkuji za Váš zájem a zdravím na Slovensko.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Dovolena2.jpg

Reklama