Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Čeká nás nová axiální doba spojená s osudovou změnou paradygmatu?

 

7.12.2018

Někdy se nacházíme v obdobích, kdy se pachtíme, přemýšlíme, tvoříme, ale přesto se nedokážeme zbavit pocitu, že se tak nějak plácáme na místě. Každý člověk se v takových fázích života ocitne vícekrát, ale je důležité nesetrvávat v této poloze příliš dlouho.

A pak náhle přijde nový den, kdy se vyskytne nějaký signál, myšlenka či vize, a my s její pomocí můžeme vytvořit nový impulz, která určí náš další směr.

K této situaci bych přirovnal nový článek prezentovaný dnes na webu Kamevédy. Při jeho zpracování jsem si uvědomil, jak jsou partikulární "nedůležité" problémy spojené s výchovou mladých sportovců propojené se stavem celé naší civilizace. Když jsem si pročítal finální verzi, prožíval jsem pocit, jako bych zase vystoupal o stupínek výš. Jako když v mlze konečně zahlédnete obrysy cesty. A potom, když pohlédnete z pahorku dolů, najednou dokážete rozpoznat příčiny a souvislosti dějů, které ještě včera působily chaoticky.

Tento stav je prvopočátkem - "bodem zlomu", který umožní vydat se správným směrem.

Věřím, že se po přečtení některých z Vás zmocní podobný pocit.

http://www.kameveda.com/cs/uvodni-stranka/13-filozofie-kamevedy/490-kdo-zvladne-nastup-umele-inteligence-a-eru-robotu-ceka-nas-dalsi-sociotreseni

  

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0072.jpg

Reklama