Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Český tým Franty Musila : Quebec Avalange 5:1

Český týn si jednoznačně poradil s dalším týmem z prvni dvacitky kanadského hokejového žebříčku.

     Opravuji puvodni zprávu, náš dnešni soupeř je tým, který je uveden v nadpisu článku. Jedná se o jakousi farmu týmu Colorado Avalange působící v Québecu, protože tým NHL Quebec Nordigues se z Quebecu přesunl právě do Coloráda.

     Jednalo se o další vynikající tým, který měl v první třetině určitě více ze hry.  Avalange také vedl 1:0. Ptom nám ale také všem došlo, jaký jady máme skvělý tým. V druhé, a na počátku třetí třetiny předváděli naši hráči rychlý, nápaditý a efektivní hokej, kterému nechyběla ani přesná koncovka.  Konečný výsledek, pokud budeme spravedliví, neodráží skutečný poměr sil na ledě. Je pro vynikajícího soupeře až příliš tvrdý.

    Český tým si tedy připsal další trofej od soupeře, který postoupil do dalších kol MS Pee-Wee.  Dnes to chvílemi byl skutečný požitek dívat se na hru našeho týmu. Jednotliví hráči si postupně přivykli zdejšímu prostředí,marodka se vyprázdnila. Trenérem Františkěm Musilem počínaje a míněním ostatních rodičů a přihlížejících konče, tento tým je dnes velice silný a schopný konkurovat nejlepším severoamerickým týmům. Bohužel, ten rozhodující zápas s Detroitem Red Wings proběhl v pro nás nepřízivé situaci a čase.  

     Je to jedno z mnoha poučení pro budoucí působení českých týmů na tomto mistrovství.  Potřebujeme o několik dnů navíc pro aklimatizaci týmu. To je samozřejmě zase otázka peněz, ale pokud je to skutečně tak důležitý moment pro výsledek čs. týmu, potom se to jeví jako dobrá a nutná investice.

St. Luis Blues : Slovensko  4:2

Slováci také letos skončili ve druhém kole. Měli vynikající tým, ale na dnešního soupeře nestačili. Vedli na začátku zápasu 2:0, ale potom se utkání začalo nezadržitelně obracet ve prospěch favorizovaného amerického týmu. Rozhodující třetí a čtvrtá branka do slovenské sítě padla po dvou zbytečných výloučeních ve vyprovokovaných šarvátkách, které Blues dokázali precizně zúročit. Dalšími zbytečnými fauly se Slováci připravili i o možnost závěrečného náporu.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Dneska má svátek Patrik, tak všechno nejlepší Paťovi Štanclovi 2
, - odpovědět
Krásné ráno do Kanady,
dkujeme za perfektní zprávy z hokejového dění, gratuluji klukům k další výhře. A co marodka? Už jsou všichni v pořádku. Dávejte na sebe a na naše synáčky pozor a mějte se všichni moc krásně. Jak je Pavlíkovi?
, - odpovědět
zdravím do Kanady,
Všiml jsem si jedné zajímavé skutečnosti.Tento tým snad ve všech utkáních prohrával a pokaždé dokázal otočit vývoj ve svůj prospěch.Dvakrát sice vedení neudržel (NY Rangers,Detroit),ale určitě to svědčí o vnitřní síle tohoto kolektivu.Důkazem jsou i výsledky a předvedená hra v utkáních hraných po smolném vyřazení z turnaje.Hráči si prožili velké zklamání,hodně to oplakali,ale nesložili se.Naopak,jejich hra je čím dál kvalitnější a za to mají můj obdiv.Smekám před vámi,hoši !!!Smekám i před vámi p.Zacha za vaše komentáře.díky

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Dovolena.jpg

Reklama