Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Chat na webových stránkách 7. tř. Komety Gr. byl zrušen

Na jedné straně je to škoda, na druhé straně se asi nedalo nic jiného dělat. Pokud někdo řeší problémy tak, že místo telefonátu nebo přímého chlapského rozhovoru s trenéry či s kýmkoliv jiným, pokud se mu něco nezamlouvá, sepisuje urážky na veřejný web, nemusí to být nejlepší řešení.  Proč si nechat od někoho nadávat , nechat se urážet a nechat si kazit náladu ve chvílích, když je důvod slavit.  Ale ještě hoší jsou anonymové, kteří stvořeni z mixu nejhorších lidských vlastností chrlí jed a špínu na lidi, kterým mnohdy nesahají po kotníky. Často se snaží budit dojem, že se jedná o kritiky z daleka, a přitom stojí často vedle Vás a snaží se tvářit jako vaši přátelé. 

Také jsem nad tímto řešením, zrušit chat, už dvakrát uvažoval a možná k tomuto kroku také sáhnu. Naše generace asi ještě neunese takový rozsah demokracie , který  dnešní technika nabízí. Respekt. někteří jedinci, jejichž stupidita se dotýká hvězd.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Nerušit !!!!!!!!!!!!!! odpovědět
Na můj podnět chat u sedmiček zachován a jak ukázalo hlasování,přeje si zrušení jen 10%,kluci se musí taky naučit poznat realitu,že je zde všude závist,posílit sebevědomí a vzít si z toho to pozitivní,tj.naučit se čelit útokům.Pak jim v dospělosti přijde obsílka od soudu a oni se poserou???Jen je nechte se vyřádit,oni by z toho měli radost a tu jim přece neuděláte.Pokud si za svou prací stojíte,zrušením chatu byste rezignoval a to není dobré.
, Chat odpovědět
Chat prosím nerušit, raději přes registraci jako na Gooolu. To, že se tady občas vyzvrací taková individua jako Dodo, Kášlík , Jojo atd. je jenom známka, že tyto stránky začínají být populární a v Česku to znamená, že děláte něco lépe a úspěšněji, než ostatní (MH by mohl jistě vyprávět). Čili pevné nervy, hodně nadhledu a opakovaně si připomínat, proč to vlastně děláte!! Oni ti nýmandi naštěstí brzy vyšumí....
, - odpovědět
Já bych raději chtěl panu Hesovi poděkovat za jeho práci a zpravodajství z mistrovství 7. tříd, ze kterého díky této starosti asi mnoho neměl a myslím, že mu ani moc lidí nakonec nepoděkovalo. To je právě ten náš problém, že aktivita lidí, kteří chtějí dělat kolem hokeje co nejlépe, přínáší hodně negativních věcí a málo chvály nebo jiného ocenění a proto se tito lidé na všechno postupně zákonitě vykašlou a zbývá daleko více těch, kteří se jenom vezou a nic nového nepřinášejí. Ale díky této české povaze jsme potom přesně v tom prostředí , které jsme si sami vytvořili a které si zasloužíme.
, hokej odpovědět
Proč p.Hes se bojí diskuse at se podívá na stránky 6.tř. sparty jak se podávají informace o akci jako je MCR 6. tř. v LH.Od Vás je to moc strohé a to nejsu spartan,spartu já nemusím ale su objektívnej a to vy nejste p.Hes.
odpověděl(a)
Pan Hes se neboji diskuze, pan Hes se boji presne toho, co se ted odehrava na jinych strankach. Nehodlam nekolika omezencum dovolit snizovat vykony malych kluku, kteri nechali samozrejme s kristalove cistym svedomim na lede opravdu vse. Stacilo mi nahlednout bezprostredne po poslednim zapase do chodby u kabin ... :-( A pokud jde o objektivitu, je to vec nazoru. Ja si pripadam docela objektivni. Strohe zpravodajstvi? Myslite treba on-line prenosy ze zapasu? Copak chcete vic? Vysledek mate, k hodnoceni zapasu jsou kompetentni jini a kdyz si dovolim na chvilku odejit od laptopu hned mate problem? Co jste, prosim pekne, kdy pro male hokejisty, kteri nejsou Vasimi potomky udelal vy?

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

tenis2.jpg

Reklama