Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Co Vám můžeme nabídnout dnes? A co v roce 2017?

Co můžeme nabídnout dnes?

Protože docela často odpovídám na Vaše otázky k obsahu knížek a k zasílání dalších produktů Kamevédy, chtěl bych tímto článkem poskytnout jejich stručný přehled a charakteristiku pro Vaši snadnější orientaci v tom, čím Vám můžeme být užiteční.

1. kniha   Jak vychovat Šampiona - Kamevéda I.

Jedná se o první a základní knihu, která vysvětluje smysl, základní principy, filozofii a metodiku výchovy zaměřené na rozvoj nejsilnějších stránek dítěte. Nejen to, jedná se o maximálně komplexní rozvoj. Nejen dovednosti, ale také radostné mládí, šťastné dítě, vysoká imunita, maximální odolnost. Prostě - úspěšné, zdravé a silné dítě. Je v ní soustředěn vývoj od roku 1996 po rok 2013, kdy byla poprvé vydána. Dal jsem do ní ze sebe opravdu hodně energie, možná i díky tomu to z ní vyzařuje a je o ni stále velký zájem. V roce 2017 budeme muset přistoupit k již čtvrtému dotisku tohoto pro Kamevédu stěžejního knižního titulu. Kdo si ji přečte, pochopí obrovský potenciál v oblasti rozvoje svých dětí. Kniha obsahuje 336 stran textu a barevných fotografií.

2. kniha Strategie úspěšné výchovy - Kamevéda II. 

Kniha zachycuje neuvěřitelnou dynamiku rozvoje ve světě v posledních čtyřech letech od vydání prvního dílu. Staví celou kamevédu do souladu se současnou moderní vědou a představuje ji jako úspěšnou výchovu budoucnosti.  Zatímco na první díl někteří pohlíželi doslova  jako na kacířské dílo, během krátké doby se tyto pohledy úplně otočily i u nás díky několika osvíceným novinářům a překladatelům, kteří sem začali přinášet zpravodajství ze světa moderní vědy vztahující se k problematice výchovy.

Obrovský význam kvality života dítěte v jeho útlém věku na jeho imunitu, zdraví, pohybový rozvoj, tvorbu dispozic k různým činnostem i pro rozvoj všech druh druhů inteligence  vědci už nezvratně prokázali. Tato kniha s tímto potenciálem pracuje a jednotlivé objevy, metody a možnosti řadí do funkčního výchovného systému, který doslova u každého dítěte může vést k pronikavému úspěchu v nějaké preferované oblasti. Kniha obsahuje 400 stran, příběhy a praxí osvědčené postupy, stejně jako vědecké poznatky využitelné v rodičovské praxi.

3. kniha Správné dítě - Cesta za hvězdami Kamevédy - Kamevéda III.

Toto je první kniha určená pro děti. Obsahuje šedesát ilustrací malíře Petra Šrédla, třicet úkolů z nejrůznějších oblastí důležitých pro tvorbu potenciálu a sebedůvěry dítěte. Každý úkol je uveden příběhem určeným pro děti a také popisem, který zase slouží jako návod pro rodiče. Jednotlivé úkoly jsou zařazeny do soutěže o zlaté hvězdy, které děti získají díky splnění úkolu. Ty si přidělají na speciální kšiltovku a také si vybarví příslušnou hvězdu na plakátě ve svém pokoji. Hra Správné dítě počítá s vlivem sběratelské vážně blízké dětem i dospělým, kdy splnění jednoho úkolu a příjemný vítězný pocit vyvolává touhu po zdolání další podobné výzvy. Pro rodiče je organizace vcelku pohodlná, nemusí nic vymýšlet, stačí vstoupit do systému hry a nechat se jí vést.

První dvě knihy jsou určeny pro velmi obětavé rodiče, kteří chtějí svým dětem umožnit skvělou kariéru. Třetí kniha je naopak určena doslova pro všechny děti. Těm cílevědomým vytvoří kvalitní základ budoucího úspěchu, ostatním ukáže mnoho zajímavých sfér a možností, ke kterým by se možná jinak nedopracovaly a jejich mládí by nebylo tak zajímavé a dobrodružné, jako s touto smysluplnou hrou. Kniha obsahuje 124 stránek, 30 úkolů a další příslušenství:

- kšiltovku Správné dítě

- balíček se třiceti zlatými kovovými kvězdičkami

- plakát Správné dítě ve formátu A3

http://www.kameveda.com/clanky/178-nejlepsi-darek-pro-dite-na-vanoce

 

4. Web KAMEVÉDA

Byl spuštěn v červenci 2016. Mohl by být výstižně nazván elektronickou knihou Kamevéda IV.

pracovní název webu zní: KAMEVÉDA - UNIVERZITA RODIČOVSTVÍ

Obsahuje více než 40 zájmových rubrik důležitých pro rodiče, kteří se skutečně chtějí svým dětem věnovat . Tyto rubriky jsou permanentně doplňovány novými články. Obsahují rozhovory a články špičkových lékařů, psychologů, specialistů, primářů, porodních asistentek, učitelek působících ve školách a školkách, vědců, psychologů, trenérů, reprezentačních trenérů, sportovních agentů nebo scoutů, právníků, korespondentů ze zahraničí a dalších specialistů .  Také obsahuje množství článků Pavla Zachy "ozdrojovaných" použitou literaturou.

Cílem webu je vytvoření dynamického zdroje informací, které jsou tvořeny a vybírány pro potřeby rodičů  i dalších osob usilujících nebo podílejících se na podpoře sportovní či jiné kariéry dětí. Jedná se o jakýsi institut, který se snaží zvyšovat úroveň kvality znalostí těch, kteří vychovávají nebo budou vychovávat další mladou generaci . Jsme na počátku budování sítě korespondentů a dopisovatelů z mnoha zemí světa, kteří budou poskytovat srovnávací a využitelné informace pro naši lepší orientaci. Protože celý tento projekt byl a je spojen s investicemi, čtení článků je určeno pouze pro členy Klubu Kamevéda, kteří si o toto členství požádají a zaplatí si ho. Jedná se o zdroj, informační servis, kdy rodiče sami budou svým zájmem rozhodovat o tom, zda jej chtějí či jej nepotřebují.

Prozatím je zájem o členství v klubu čtenářů Kamevéda (které opravňuje k přístupu ke všem publikovaným článkům a informacím) takový, že není důvod pochybovat o jeho dalším smyslu a rozvoji. Přejeme si, aby členství v klubu bylo tou nejlepší investicí každé rodiny.

 

5. Dětská TĚLOCVIČNA KAMEVÉDA

Tuto tělocvičnu jsem svému synovi vyrobil před devatenácti roky. Poprvé na ni cvičil, když mu ještě nebylo šest měsíců. Tehdy ostatní rodiče, trenéři i pedagogové pochybovali o tom, zda je vhodné rozvíjet půlroční dítě tímto způsobem. Dnes se vzdělaní lidé už takto neptají, protože vědí, že imunitní systém člověka je vytvořen ve třech letech, motorický rozvoj každého člověka je ukončen již před završením šestého roku věku. Je to tak krátký termín, že opravdu není na co čekat. To, co v některých oblastech bylo v předškolním věku zanedbáno, už nelze nikdy později napravit. To dnes netvrdí  pouze progresivní američtí molekulární biologové nebo psychologové, ale dokonce i čeští antropologové z UK Praha. Existuje tedy velice pragmatický důvod  k mohutnému pohybovému rozvoji dítěte ve velice raném věku. Moudrá přírodě vše náležitě naprogramovala - dítě není tak hyperaktivní a zvídavé v útlém mládí z bůhdarma. Má to svůj smysl, kterému Kamevéda vychází maximálně vstříc.

Je řada možností, jak si v tomto ohledu počínat. Dětská tělocvična Kamevéda je jednou z těch, která je tradiční, vyzkoušená a funkční. K tělocvičně je k dispozici i dvanáct stránek textu věnujících se instalaci stěny v domácnosti a k využívání jednotlivých nářadí. Část postupně dítě přestává využívat, jak rostě a sílí, ale malé žebřiny mohou v jeho pokoji zůstat trvale.

http://www.kameveda.com/produkty-kamevedy

 

6. Přednášky

Jsou vyhlašovány k určeným tématům nebo věkovým kategoriím. Probíhají podle potřeby a zájmu v různých městech, na VŠ nebo ve sportovních klubech. Jedná se o službu rodičům, kde lze přímo reagovat, ptát se a komunikovat nad tématy, které rodiče zajímají.

7. Konzultační činnost

Lze požádat o konzultační hodinu, protože výchova v každé rodině je velice specifická věc, se kterou si nezkušení rodiče nemusí vždy hned vědět rady, současně existují osvědčené způsoby řešení situací a problémů, se kterými Vám můžeme pomáhat.

.............................................................................

Co očekávat od roku 2017 ?

1. Posílení redakce webu Kamevéda o minimálně jedno stálé pracovní místo tak, aby přísun kvalitních článků a informací prezentovaných na webu www.kameveda. com dostal stálý a permanentní charakter.

2. Vydání knihy MLADÁ HVĚZDA - Kamevéda IV.

Jedná se opět  o dlouhodobou hru, třicet náročnějších úkolů určených pro starší a pokročilejší děti. Jde o jakýsi druhý stupeň hry SPRÁVNÉ DÍTĚ, který se bude odvíjet podle stejného principu. Knihu a obálku bude opět ilustrovat malíř Petr Šrédl, třicet úkolů bude uvedeno příběhy a popisem pro snadnější organizaci. Vydání očekávejte do poloviny roku 2017.

3. Organizace kempů s plněním úkolů hry SPRÁVNÉ DÍTĚ.

Připravujeme tým lektorů a trenérů, kteří budou dětem organizovat  plnění jednotlivých úkolů. Předpokládaný termín první akce tohoto druhu: jaro 2017

4. Olympiáda Kamevéda

Opět se bude jednat o plnění úkolů obsažených v knize SPRÁVNÉ DÍTĚ. Toto plnění bude mít atraktivní soutěžní formu  pro děti, pro rodiče počítáme s doprovodným programem. Předpokládaný termín - červen 2017.

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, chenqiuying odpovědět
nike outlet store
coach outlet online
coach factory outlet
ralph lauren uk
nba jerseys wholesale
michael kors outlet online
rolex replica
michael kors outlet clearance
adidas nmd
michael kors outlet
ugg boots clearance
birkenstock outlet
canada goose jackets
pandora charms
pandora charms
adidas yeezy boost
pandora jewelry
cheap oakley sunglasses
kate spade outlet online
cheap oakley sunglasses
puma shoes
michael kors outlet online
coach factory outlet
coach factory outlet
mcm bags
coach factory outlet
canada goose outlet
pandora charms
mlb jerseys
coach factory outlet
kate spade outlet online
ray ban sunglasses outlet
cheap nfl jerseys
canada goose uk
ugg outlet online clearance
ralph lauren outlet
cheap ray ban sunglasses
pandora charms
canada goose
michael kors outlet
chenqiuying20180912
, 2018 odpovědět
20180416 junda
kate spade outlet
air jordan pas cher
cheap jordans
coach outlet
ray ban sunglasses
swarovski crystal
michael kors uk
yeezy boost 350
swarovski outlet
oakley sunglasses
canada goose jackets
nike presto
michael kors outlet
canada goose outlet
michael kors outlet
coach factory outlet
burberry outlet
chrome hearts outlet
fitflops sale clearance
longchamp outlet
tory burch outlet
grizzlies jerseys
true religion jeans
trailblazers jerseys
wizards jerseys
manchester united jersey
dansko shoes
herve leger outlet
air max 90
knicks jerseys
michael kors outlet online
longchamp handbags
pandora charms
oakley sunglasses
new balance pas cher
salomon shoes
pandora outlet
burberry outlet
ugg outlet
ugg outlets
adidas outlet store
76ers jerseys
ralph lauren polo
canada goose jackets
true religion outlet
air max 90
coach factory outlet
jordan shoes
coach outlet
ray ban sunglasses
kate spade outlet
mulberry bags
kate spade outlet
pacers jerseys
football shirts
michael kors outlet
kobe 9
ferragamo outlet
nike shoes
tory burch outlet
michael kors outlet
mbt shoes
coach outlet
warriors jerseys
oakley sunglasses
nike trainers
chrome hearts outlet
kevin durant shoes
air max 1
spurs jerseys
polo outlet
air max uk
hermes outlet
nike store uk
kate spade outlet
cartier outlet
oakley sunglasses wholesale
hawks jerseys
ugg outlet
polo outlet
gucci outlet
oakley sunglasses
cheap mlb jerseys
pandora charms
michael kors outlet
cheap jordans
coach outlet online
fitflops outlet
canada goose outlet
ralph lauren polo
longchamp pas cher
true religion jeans
polo outlet
air max 90
puma outlet
ugg boots clearance
nike pas cher
lacoste soldes
barbour outlet
suns jerseys
michael kors outlet
hermes outlet
nike air max
links of london
christian louboutin shoes
coach factory outlet
coach outlet
ferragamo shoes
moncler outlet
pandora outlet
nike factory outlet
christian louboutin shoes
oakley sunglasses
coach outlet
michael kors outlet
mavericks jerseys
kate spade outlet
coach outlet online
michael kors outlet
burberry outlet
moncler outlet
ugg outlet
longchamp handbags
moncler jackets
pandora charms
ferragamo outlet
ray ban sunglasses
polo outlet
cheap jordans
oakley sunglasses
coach outlet canada
christian louboutin outlet
michael kors
adidas trainers
ray ban sunglasses
rolex watches
cheap jordans
tory burch outlet
ugg outlet
ferragamo shoes
nike pas cher
oakley sunglasses
coach outlet store online
swarovski outlet
michael kors
coach outlet
christian louboutin outlet
coach outlet online
reebok trainers
denver broncos jerseys
air max 2017
louboutin shoes
cheap football shirts
pandora jewelry
fitflops sale clearance
true religion jeans
michael kors outlet
longchamp handbags
louis vuitton outlet
polo ralph lauren
air force 1
nike shoes
cheap jordans
nike shoes
chicago blackhawks jerseys
michael kors outlet
michael kors outlet
michael kors handbags
true religion jeans
coach outlet online
canada goose jackets
fitflops sale clearance
heat jerseys
canada goose jackets
longchamp handbags
michael kors handbags
celtics jerseys
true religion jeans
canada goose jackets
ed hardy clothing
nets jerseys
cheap nfl jerseys
coach outlet
cheap snapbacks
ralph lauren pas cher
soccer jerseys
michael kors handbags
true religion jeans
true religion outlet
louboutin pas cher
polo ralph lauren
ralph lauren polo
longchamp outlet
coach outlet
fitflops
cheap jerseys
michael kors outlet
barcelona jersey
ugg outlet
ysl outlet
gucci outlet
ferragamo outlet
air jordan shoes
coach outlet
polo ralph lauren
polo ralph lauren
ugg outlet
supra shoes
ray ban sunglasses
coach outlet
michael kors wallets
oakley sunglasses wholesale
oakley sunglasses
asics shoes
cheap nhl jerseys
uggs outlet
prada sunglasses
chelsea jersey
kobe bryant shoes
adidas nmd
canada goose jackets
real madrid jersey
ray ban sunglasses
coach outlet
coach handbags
canada goose outlet
polo ralph lauren
michael kors bags
christian louboutin shoes
birkenstock outlet
hornets jerseys
tods outlet
pandora charms
new balance pas cher
lakers jerseys
tory burch outlet
longchamp solde
mcm outlet
polo ralph lauren
air huarache
ralph lauren polo shirts
ferragamo outlet
mulberry handbags
bulls jerseys
jordan shoes
nhl jerseys
[url=http://...

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_2340.JPG

Reklama