Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Švýcar bude letos nejvýš draftovaným Evropanem

 

New Jersey určí jedničku letošního draftu NHL, nejvýše v tomto ohledu vlaje švýcarská a kanadská vlajka.

Zatímco Švýcarům se NHL stále víc otevírá, Slováci a Češi jsou nepochybně na ústupu. Tento trend dlouhodobě dokládají výsledky draftu i počty hráčů v NHL, jejich pozice, úspěšnost a vytížení.

https://sport.aktualne.cz/hokej/nhl/rozmach-svycarska-nico-hischier/r~69af26604a1411e7a557002590604f2e/

 

Pokud se ale podíváme blíž do skautské kuchyně klubů, které mají volit nejdříve, lze zaznamenat i určité rozpaky a nejistotu. Tento draft by totiž mohl přinést podobné zklamání, jako naposledy zaznamenal Edmonton díky první volbě draftu, kdy se stal  jedničkou Rus Nail Jakupov.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Nail_Jakupov

 

Ten ale bohužel nenaplnil původní velká očekávání. Přitom, fanoušci Sarnie Sting, kde působil v juniorské OHL, mu ani po letech nemohli přijít na jméno. Určitě lepší volbou byl kupříkladu Rus Alex Galčenjuk, 3. hráč draftu volený ve stejném roce 2012, také ze Sarnie Sting.

Co jsem s nimi hovořil, nikdo Jakupova dobře nehodnotil, na Alexe nedali dopustit. Některé kluby údajně spekulují nad možností vyměnit vysoké volby draftu v tomto roce za podobné pozice v příštích letech.

To jsou ale kroky, které by fanoušci těžce nesli. Takže se nechme překvapit tím, jaké kroky manažeři klubů v samotném závěru letošní draftové loterie nakonec zvolí.

 

NHL COMBINE

   

Poslední květnové pondělí (29.5.2017) odstartovaly tradiční Combine Testy NHL. To nezpochybnitelně značí jediné - letošní draft NHL už klepe na dveře.

Největší naděje z Ameriky i Evropy vstupují do období, které budou následně hodnotit jako nejhektičtější a nejzajímavější momenty své mládežnické hokejové kariéry. Combine Tests toto období otevírají, následný draft představuje vyvrcholení a je jakousi sportovní profesionální maturitou završující 18 let pozvolného zrání každého hráče.  To je zlom mezi mládežnickým a dospělým hokejem, po kterém následuje pro ty nejšťastnější nováčkovský letní kemp s klubem, který si je vybral. A také první skutečný vstup do některé z hokejových organizací NHL, který je naplněním roků chlapeckých snů, úsilí a tvrdé dřiny. Fakticky se týká těch hráčů, kterým byla již nabídnuta nováčkovská smlouva s klubem NHL.

Stejně, možná ještě s větší rozechvělostí a s mučivým napětím, toto období pravdy prožívají rodiče, agenti a další blízcí. Nezbývá než popřát českým mladíkům, aby si toto období užili a uchovali si následující vzpomínky na celý život.

............................

http://bleacherreport.com/articles/2711372-nhl-draft-combine-2017-dates-schedule-format-and-top-prospects

https://www.nhl.com/news/nhl-scouting-combine-to-remain-in-buffalo-new-york/c-289064804

 

.....................

ELITE PROSPECTS RANKINGS

http://thehockeywriters.com/pikes-picks-2017-nhl-draft-rankings-final-edition/

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, hoowei odpovědět
I am fuming now. I payed for this rolex replica sale and have no idea if I'm even going to receive it or not. I don't even get a reply from u most of the time. This present is for my boyfriend his birthday is on hublot replica uk and now thanks to you he hasn't got anything for his birthday. Please reply asap or I will be cartier replica uk this transaction. I tracked my package from the tracking number you sent below. It stated my Rolex Replica UK parcel was delivered on Dec 25th, and was signed by addressee. I was not home on tag heuer replica therefore could not have signed for the package. As of today, I have not received my package and I'm concerned because the payment was made and I do not have my order. Please assist me in locating my package. Per your response to my email below, I tracked my package as you rolex replica sale and found out it was delivered and signed by "addressee" on Dec 25th.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

P1190573.JPG

Reklama

fuga mobilya