Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Czech Knights vyhráli Tournoi Pee-Wee Quebec 2018 v kategorii AAA

VELKOU GRATULACI POSÍLÁME VŠEM,

KTEŘÍ SE PODÍLELI NA TITULU CZECH KNIGHTS Z TURNAJE AAA PEE-WEE QUEBEC.

Český tým sice prohrál úvodní zápas turnaje, ale potom se neuvěřitelně rozjel, prošel bez porážky spodní polovinou startovního pavouku a nakonec ve velkém finále zdolal vítěze vrchní část startovního pole, tým BOSTON JUNIOR EAGLES, v poměru 2:0.

Věřím, že o těchto mladých hokejistech v budoucnu ještě uslyšíme a že se někteří z nich už za pět let prosadí v draftu do NHL. Našlápnuto mají výborně, není vůbec nic snadného "učit hokej" Kanaďany a Američany v tomto mladém věku a v jejich prostředí tam v zámoří.

Vyžaduje to vedle nesporné sportovní kvality také vysoký mentální potenciál, který zřejmě kluci mají. Věřím, že se na tomto úspěchu podílelo i vedení týmu a že kluky na turnaj skvěle připravilo.

Přeji všem hodně štěstí v další kariéře.

http://uni.publicationsports.com/sags-files/graphsheets/AAAo.pdf?r=269895988

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Deti z Chicago Mission byli 05 Pewee major ,tým se formuje vždy striktně podle datumu narození.Tak to byli asi 05.Gratulace !
icon , - odpovědět
https://hokej.idnes.cz/czech-knights-quebeck-hokej-peewee-turnaj-dominik-petr-david-moravec-petr-jonak-g0g-/reprezentace.aspx?c=A180305_130114_evropa_elv
, - odpovědět
Samozrejme gratulujem k úspechu a doplním,že 6 najproduktívnejší hráč turnaja sa stal Slovák Samuel Sisík spolu s vašim Dominikom Petrom. Obaja hrali za český výber.
, - odpovědět
Vážně?? Tak to velká gratulace!! Letos mě to nějak minulo. Ani nevím jaký to byl ročník? 2004?? Vono to s tím českým hokejem nebude zas až tak špatné. Talentů se nám tu očividně po těch našich stadiónech prohání dost vzhledem k tomu, že se v posledních letech žákovským kategoriím na podobných turnajích dost daří a vzpomínám si, že v souvislosti se sílou ročníku 1997 jste vlastně často zmiňoval právě tyhle jejich úspěchy. Holt jde jen o to jak se k tomu postaví to naše milované vedení 5 Chce to hrát v dorosteneckém a hlavně juniorském věku smysluplné zápasy a né se plácat v nesmyslné lize bez pořádného konkurenčního prostředí. Teď ani nevím, kolik že týmů to hraje tu juniorku? 18?? Bez možností sestupů a postupů ..... ježišmarjá kdo tohle mohl vymyslet??

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_5009.JPG

Reklama