Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Devils určí jedničku draftu NHL 2017

Přestože neskončili poslední v tabulce, dokázali vyhrát Draft Lotery, což jim zajišťuje právo volit jedničku letošního draftu.

https://www.nhl.com/devils/video/devils-win-2017-draft-lottery/t-277437418/c-51763603

To je dobrá zpráva pro budoucnost hokejové organizace New Jersey Devils, protože to umožní vzít největší talenty současného ročníku osmnáctiletých hráčů a vytvořit si podmínky pro růst v budoucím období.

Je škoda, že se jedná o slabý ročník a žádný omračující talent k mání není. Přesto se jedná o velice pozitivní informaci směrem k budoucnosti Devils.

Současně se stále hlasitěji spekuluje o možném návratu ruského kanonýra Kovalčuka, tč. ve službách Petrohradu v KHL.

V minulém roce Ray Shero vytrejdoval z Oilers Halla, také  jedničku draftu NHL. Stále to ještě nemusí nic převratného znamenat, ale je dost dobře možné, že Devils postupně shromažďují potenciál pro období, kdy mohou mít úplně jiné ambice, než v uplynulé sezóně.

https://www.nhl.com/devils/video/njd-preview-nhl-draft-lottery/t-277437418/c-51740503

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Zacha Pavel st. odpovědět
Co jste mi napsal,tak musím jen souhlasit,hlavně s poslední větou.
, pro hokejku odpovědět
Takhle jsem si vždycky představoval argumentaci někoho ,kdo na svazu obsluhuje kopírku.Občas zaslechne,co si kluci povídají na chodbě,ale jinak není moc v obraze.Řečí máš spoustu,argumenty žádný a možná by ti baštili někde v hospodě Na Růžku.Fakt slabota...Mě už nudíš.
odpověděl(a)
Hele, pravdu máš.
Jen bych tě rád upozornil, že když klikneš na "odpovědět", tak odpovídáš ve vlákně a neděláš v tom tak trochu bordel zakládáním dalších a dalších vláken 1
odpověděl(a)
Tak sorry 2 3 já se polepším...
odpověděl(a)
Tak si mě nevšímej,třeba co píšeš ty mě vubec nezajímá.
, Kovalčuk odpovědět
Proboha živého, oni vážně chtějí vzít tu ruskou primadonu zpátky? Jim nestačilo jak, navzdory platnému kontraktu, utekl do Ruska? S takovým přístupem by měl kácet smrky na Sibiři, ne hrát v NHL.

Co se týče draftu. Z obecného hlediska je slabší, ale z našeho silnější. Velice pravděpodobně budeme mít hráče v top 10, nejpravděpodobnější je, že si ho vezme Detroit, což bych mu já osobně nepřál, nebo Florida
, - odpovědět
Mě se líbí,jak hodnotíte ročníky.Podle vás přichází slabí ročník.Z každého ročníku muže vyjít vynikající hráč.Váš kluk,je sice ze silného ročníku,ale je nejslabší.Vy se modlete,aby z toho slabého ročníku se nevyklubal talent.Do toho Kovalčuk a máte kluka na hraně čtvrtýho utoku a farmy.
icon odpověděl(a)
Spíš Vy se modlete, abyste mohl někdy v životě řešit podobné situace kolem draftu. 1 Ten ročník nehodnotím já, protože ho nesleduji každý den, jak jsem k tomu měl přístup dřív, je to názor hokejových skautů NHL. I když je slabý ročník, může z něj vzejít ne jeden, ale třeba i několik vynikajících hráčů. To dá rozum a je potřeba číst pozorně. Obecně se očekává v součtu potenciálu nejlepších hráčů slabý ročník. To je vše. Dál můžeme v horizonti dvou až čtyř let sledovat, jestli se předpovědi odborníků potvrdí.
Co se týká našich hráčů, není lepší situace, než jít na draft ve slabším ročníku. Na tom lze jen vydělat.
odpověděl(a)
Ty seš hokejka křížená s kopačkou. Máš to celkově dost slabí.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_0356.JPG

Reklama