Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Pavel Zacha odehrál proti Rangers velmi dobrý zápas, ale na výhru to tentokrát nestačilo.

11.12.2017

Pavel Zacha odehrál proti Rangers celkem 16.41 minut na pozici centra 2. lajny. Vrátil se tedy z křídla na svoji základní herní pozici, na vhazování z toho byla úspěšnost 50%.  Z času stráveného na ledě odehrál  0.28 min. v oslabení a 2.38 min. při přesilovce, třikrát vystřelil na bránu, trefil tyčku a připsal si jednu asistenci.

Sám po zápase řekl, že se cítli dobře a mohl několikrát skórovat, bohužel to nevyšlo ani jednou. Ale jeho role a čas strávený na ledě postupem zápasu rostl, měl jsem z toho dobrý pocit.

V úterý se Devils postaví proti rozjetým Kings z Los Angeles, bude nesmírně důležité, aby se sobotní individuální výkon podařilo minimálně zopakovat.

https://www.nhl.com/devils/news/devils-fall-to-rangers-at-the-garden/c-293860276

 

 

8.12.2017

V našich médiích teď proběhlo několik zpráv, které Pavla Zachu jako hokejistu zpochybňují, včetně cesty, kterou k dnešnímu dnu v hokeji absolvoval. Myslím, že nejlépe to popisuje právě tento článek, zvlášť "...ztracená šestá volba draftu,..."

https://hokej.idnes.cz/hokej-zacha-nhl-devil-new-jersey-dnv-/nhl.aspx?c=A171207_160229_nhl_cig

Sport prostě přináší famozní okamžiky, stejně jako ty horší, a nám nezbývá než přijímat to tak, jak nám to život ve své proměnlivosti většinou moudře a spravedlivě servíruje.

Samozřejmě to sleduji, mám na to názor, i aktuální informace jak od syna, tak od jeho agenta Patrika Štefana. Je to velice zajímavé dění a nikdo ze zúčastněných teď stoprocentně neví, jak věci budou pokračovat dál.

Vzhledem ke svým zkušenostem jsem ale toho názoru, že mým vůbec nejlepším veřejným komentářem ke všemu tomu napsanému, a ne moc lichotivému,  bude alespoň pro tuto chvíli nekomentoval vůbec nic.

 

 

1.12.2017

Pro mě velké překvapení, Henrique byl hráčem, který se všem líbil a byl u Devils celou kariéru, ale také bylo třeba řešit přetlak u útočníků a problém s obránci.

http://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/3264?webSyncID=6c23a646-8dbe-cd96-b0a8-a36e60e6a1b1&sessionGUID=e28dd657-b3d8-4424-24da-c24488edc955

https://www.nhl.com/devils/video/shero-discusses-vatanen-trade/t-277437418/c-55256103

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, OH 2018 odpovědět
Několikrát mě napadlo,jak by asi vypadala nominace na ZOH 2018,kdyby mohli jet hráči z NHL..V NHL málo obránců,ale celkem dost útočníků,kteří vlastně za národní tým nikdy nehráli.Myslím,že Jandač není moc odvážný,už se to nikdy nedozvíme,jak by to vlastně udělal..Tak já tady nabízím,jak bych to udělal já.Všechny šílence upozorňuju,že je to hra...Takže:Furch,Francouz,Mrázek-Šustr,Jeřábek,Gudas,Jordán,Nakládal,Polák,Rutta-Pastrňák,Krejčí,Palát-Voráček,Sobotka,Vrána-Frolík,Hanzal,Kaše-Faksa,Sedlák,Jaškin-Zacha.
Takhle mi to zhruba vyšlo,tak jestli máte chuť,tak se přidejte. 1 1
odpověděl(a)
Pavelec, Mrázek, Furch - Gudas, Šustr, Rutta, Jeřábek, Nakládal,(Šimek, Polák, Kempný) - Pastrňák, Krejčí, Palát - Voráček, Hanzal, Hertl - Frolík, Faksa, Sobotka - Kaše, Sedlák, Nosek... Vrána

Pavelce bych vzal, protože je zkušenej a vždy když chytal tak nezklamal. V Rangers když nastoupí, tak je na něj spoleh. Dal bych ho jedničkou.
Šimka, Poláka a Kempnýho jsem dal do závorky, protože absolutně nevím, kterýho z těch tří nevzít. Kempný sice teď nehraje, ale už má nějaký zkušenosti a jak ty beky nemáme, tak bych ho nerad opomenul, Polák NHL jakž takzž hraje... no a Šimek trčí na farmě (nevím jaký má výkony, ale určitě bych se na něj podíval třeba víc než na Jordána)

No a útok se mi na 13.místo vešel Vrána, ale to jen proto, že jsem tam napsal Hertla, ono by se s tím furt celkem dalo točit, tak aby se tam Vrána vešel. Samozřejmě bych ho nechtěl nechat sedět, ale minimálně na začátek by se mi tam prostě nevešel.

No suma sumárum, pozitivní je, že se tam pořád najde pár jmen, který se mi tam nevěšli (Jaškin, Zacha, Frk)... ale až skončí Krejčí a Voráček bude mít taky brzy 30, tak nevím nevím...

další věc je třeba zdravotní stav, jestli by vůbec mohl jet Hanzal a jestli by nestálo za to ještě vzít Vrbatu
odpověděl(a)
No on Hanzal letos je kapitola sám o sobě, to už i ten Plekanec vypadá líp. I když prostě velkej důraznej centr, kterej může hrát jak první tak čtvrtou lajnu je u nás vzácnost. Každopádně kromě toho, že je nemocnej nebo zraněnej tak z 19ti zápasů mít 1gól, 2přihrávky a k tomu -10 vypadá hrozivě.

Ale pokud by byl zdravej a schopnej jet, tak za mě určitě ano.
odpověděl(a)
pro misak.spartan
Pavelec je dobrá myšlenka,jen se mi zdálo,že prostě strašně málo chytá.Beky nevymyslíme,tam fakt nikdo není,já moc nemusím Kempného,tak proto jsem ho tam nedal a v útoku jsem zapomněl na Hertlíka!Někam se my ztratil...Takže to tvoje složení je taky dobrý, i Nosek může být. 1
odpověděl(a)
Mě spíš baví ta potenciální repre nedaleké "budoucnosti" možná zoh 22´

Pastrňák-Chytil-Vrána
Voráček-Krejčí-Zadina
Simon-Nečas-Kaše
Zacha-Kampf-Sobotka

Hertl/Špaček/Kaut/Chlapík/Hyka/Jaškin/Faksa/Lauko

každopádně už bude snad víc možností :)
odpověděl(a)
michal: ta sestava vypadá daleko lépe, než v nedávné minulosti. Do základu bych ale dal určitě Faksu. Velmi cenný hráč.
odpověděl(a)
von je to spis vycet jmen, kterym se snad bude darit a ktere budou k dispozici ... tech moznosti bude snad vic, tezko ted odhadnout zda se bude darit Jenikovi treba nebo jestli se prosadi jeste nekdo mladsi jako treba muj cerny kun Jarda Pytlik 1 ...no, tesim se ... i ted uz jen na msu20 jak malej kluk
odpověděl(a)
Tak já se taky těším, ale už od toho nemám přehnaná očekávání. To jsem měl minulé roky a byla to katastrofa 1 Já jen doufám, že tenhle mančaft bude chtít hrát hokej, že se tam dostanou ti nejlepší a že se ti nejtalentovanější neztratí v porovnání se špičkou. Tak nějak věřím v Pešána, že to zvládne. Ještě teď se mi dělá mdlo, co vše loni předvedl Petr.
, - odpovědět
Jedná povedená asistence a už se tu všichni rozplývají jak je PZ výjmečný hokejista.Jsem zvědavý co budou psát,až dvacet zápasu nebude mít ani bod.Už vím,budou si stěžovat,co vlastně ten zlý trenér po PZ chce.
odpověděl(a)
Všichni?? Opravdu všichni?? O hezké asistenci jsem tu napsala jen já. Jsem já snad všichni?? A kde že to píšu něco o výjimečném hokejistovi? Znáte slovo přehánět?
odpověděl(a)
"Jedná povedená asistence" - důležitá, jen zodpovědná hra nestačí, občas se musí povést něco pěkného.

"a už se tu všichni rozplývají" - doslova nikdo, momentálně není tak úplně proč, tak nezáviď(te).

"jak je PZ výjmečný hokejista" - to někdo psal? Samozřejmě kromě otce, ale to chápete, že každý otec svoje děti považuje za vyjímečné?

"Jsem zvědavý co budou psát,až dvacet zápasu nebude mít ani bod." - pojďte se vsadit že v každém zápase této sezony s TOI nad 15 minut bod mít bude.

Já bych byl opatrnej i s tím "zlým trenérem". Hynes se opakovaně, konzistentně a dost obsáhle vyjadřuje o Pavlovi v zásadě pozitivně, ale něco po něm chce a má dost zvlášní metodu jak to z Pavla páčit. Fakt je že i po v zásadě dobrém zápase (od Pavla) se obtížně odhaduje, co bude dál, už jenom proto, že teď pro změnu většina týmu šlape vodu.

Zkrátka smiřte se s tím že na stránkách Zacha-hokej.cz se píše o Zachovi a o hokeji. 5
odpověděl(a)
Nejsi obyčejný troll? LNT ti to tak trochu shrnul, ale ty tvoje pindy se tu víceméně opakují, třeba by ses mohl nad sebou zamyslet.
odpověděl(a)
LNT,proč se chceš sázet o něčem co je zbytečný.To si tak zaslepený PZ mladším.Sám dobře víš,že dobrý hokejista udělá body za jakýkoliv čas na ledé,jestli to je 20 min,15 min nebo 10 minut.PZ muže byt naledě 30 minut a bude sbírat body stejně,jako doposud.
odpověděl(a)
Tak je to riskantní sázka, to je pravda. Ve skutečnosti sázím na to, že ho Hynes nechá hrát 15 minut jen když bude hrát dobře, a když bude hrát dobře tak to tam musí začít padat. Když se podíváš zpětně tak pokud hraje dýl ty body většinou přídou.

Po pravdě řečeno mě tady vždy hlavně zajímaly informace o hokeji, protože mám taky děti které hrajou hokej. Ale postupem času už těch informací o hokeji mám tolik a takové, že už další informace o hokeji snad ani nechci vědět.

Teď už mě spíš zajímá jak se ten Pavlův příběh vyvine, protože je to jak televizní seriál, rozhodně ne přímočaré ale pořád se to někam vyvíjí. Ale rozhodně nejsem bezhlavej fanoušek PZ, dokonce bych řekl že mě často víc zaujmou vedlejší postavy v tom seriálu 8.
odpověděl(a)
Tyčka, odvolaná asistence, gól těsně po siréně, ale nakonec aspoň jeden bodík přiznali, takže vedu 10
odpověděl(a)
Pavel dal góla těsně po siréně? Tak to je docela pech. Celkově mám dojem, že mu opravdu chybí kousek toho štěstí a není to jen tahle situace. Vážně věřím, že se to jednou utrhne a taky třeba zažije najednou třígolový zápas jako nedávno Faksa 1 S Radkem mi navíc přijdou jako dost podobné hokejové typy. Tak by se mohl Pavel inspirovat 1
A ještě odbočím .... ten dnešní vlastňák od Greena ten byl teda fakt povedenej 3
, - odpovědět
Taky mi přijde, že trenér chce asi Pavla těmi pauzami vždycky nějak nabudit a vydolovat z něj víc energie a větší drajv ve hře. Otázkou je zda to v současné chvíli má vůbec nějakou cenu. Momentálně to tam prostě Pavlovi nepadá a přijde mi, že tak nějak ten drajv není jeho hlavním povahovým rysem. Samozřejmě jenom plácám, nevím to, nemůžu to vědět, ale na mě Pavel působí tak, že jeho hlavním povahovým rysem je zodpovědnost. A tuhle myšlenku mám založenou například právě na plusmínus bodech. Pavel má pouhých sedm kanadských bodů, přesto je trvale v plusových hodnotách. Kluci jako Bratt, Hischier a Hall jsou na tom podstatně hůře a to i přesto že oproti Pavlovi mají mnohem více kanadských bodů. Ze sestřihu z posledního zápasu je vidět jak ta první lajna v obranně naprosto hořela. A mou myšlenku opět potvrzuje záběr kdy Pavel je zpátky v obraně dřív než obránci, zachraňuje situaci, bohužel bek dělá chybu na modré a stejně je z toho gól :( Dokonce mám pocit, že největší prohry Devils měli když Pavel nehrál. No nic. Jasně, je to útočník, měl by dávat hlavně góly, ale možná by se teď všichni včetně Pavla měli zaměřit na to v čem je týmu momentálně prospěšný a netlačit na pilu. Tím se ten hráč jen stresuje a když slyším řeči o mentálním koučinku tak se mi vyloženě ježí všechny chlupy na těle. Nějak si nevybavuju sportovce kterému by to opravdu pomohlo. Možná až se to přestane řešit tak mu to tam padat začne 1

A mimochodem ........ ta nahrávka byla luxusní!! 1
, - odpovědět
doplním ještě o Faksu, a paběrkují Jaškin,Frk a Sedlák...
odpověděl(a)
jojo,omlouvám se...tak ještě plus čtyři.Celkem tedy devět....nevím,jestli je to zrovna důvod k optimismu.
A pro Mojac II. Každej tvůj příspěvek tady je solidní trapas,jak jsi se sám přiznal.Ještě ,že to o sobě víš....
odpověděl(a)
to lexa: chlastat a potom se tady ukájet, to ti jde. Najdi si na ty svoje moudra někoho jiného. O mě si tu tvoji nevymachanou hubu neotirej.
odpověděl(a)
to Mojac-II
Podle sebe soudím tebe? Škoda, že někteří disukéři si nedokáží vyměnit názory bez posměšků, nebo dokonce sprostých urážek. Tyhle Vaše příspěvky tady jsou už za hranou slušnosti. Lexa debatoval slušně, zkuste se taky vrátit ke slušnému diskutování.
odpověděl(a)
to JardaX: slušně diskutovat? Tak si přečti ty jeho poznámky nebo výlevy či co to vlastně je. V jednom příspěvku napíšu o mladém Zachovi, že nemá drajv, jako příklad uvedu souboj vydrilovanych Rusů proti klukům z universit. A ta odpověď stojí za to: tak nevím, bud chci diskutovat anebo rádoby rýpat. Takových chytráků je tady víc.Argument k věci žádný, ale dělat z lidi blbce,to jo. V tomto případe to dopadlo totálním trapasem. A místo toho aby si Mr.lexa nafackoval, to ne, on bude ještě prudit. Tragéd.
odpověděl(a)
mojac II Jseš dobytek,s kterým nemá cenu diskutovat.To je naposledy ,kdy na tebe reaguju.celý život sportuju a jsem v podstatě celoživotní abstinent.Ale tvoje názory ,to je přesně čtvrtá cenová...Tipuju,že jsi to dotáhnul tak maximálně do okresního přeboru ,něco jako Jirka Luňák,fanatickej zoufalec,co by hrozně rád někde něco řídil,ale nikdo mu nic nechce svěřit.V životě jsem tady nikoho neurazil a s nikým se nehádal,ale ty jse š opravdu odporný prase.Mimochodem k tý olympiádě.je mi jasný,že pro tebe je to překvápko,ale vyřazovacím způsobem se hraje až od roku 1992.Do té doby se hrálo na body, takže žádné finále.Že si ty nulo pleteš Lake Placid s Calgary není můj problém,ale tvůj.
A ty studenti,zase asi překvápko,ale ty dva roky nedělali nic jinýho,než že denně měli dva brutální tréninky.takže nic než dril.A ty zoufalý Rusáci?Ty vládli světovýmu hokeji...mistři světa 78,79,81,82,83, vítězi Canada Cup 81,ZOH 84...a už si mě neber do tý svý odporný huby ty dobytku.
odpověděl(a)
Dobytek,nula,zoufalec,prase - tomu říkám mit problém. Z obyčejného názoru, opřenym o zkušenost s ruskýma robotama, si vyslechnu snůžku urážek od místní kapacity-lexy. Ale v jednom máš pravdu - s tebou diskutovat určitě nebudu.
odpověděl(a)
neuvěřitelný
, - odpovědět
Né,opravdu jsem to nepsal já.To,že mám na to stejný názor a již několik let ho tady přes odpor Zachafanatiků prezentuji není náhoda.Kamevéda a celá tato fanatická metoda zničí všechny,kteří se na tuto cestu vydají.To,že měl mladý vrchol kariéry v dorostu a ve dvaceti bude naprosto vyhořelý jsem tady psal X krát za posledních 6 let a byl akorát za vola.Takže přátelé kteří jste mě tady roky napadali.Né nemusíte se omlouvat,mně stačí,že jsem měl pravdu.Tímto nechci říct,že mám radost z toho jak to mladému jde,ale mám radost z toho,že tímto snad kamevéda jako výchova šampiona zkrachuje a zachrání další podobné dětské chudáčky.
odpověděl(a)
Může to být pravda, ale také nemusí co píšeš. Podle růstových dispozic co jsem našel v mládežnickém věku na internetu, byl fyzicky akcelerovanější a měl tedy celé mládí fyzickou převahu nad hráči a s připočtením drilu mohl dosáhnout svého výkonnostního stropu dříve a teď to už nestačí.

Další z důvodů může být, že hůře zvládá osamostatnění od rodiny a prostě to sám nedává a to může být v jeho podvědomí.

Bez Kamevédy by tam třeba ani nebyl. To že Kamevéda může odepsat velkou porci děti je asi stejné, jako 2000 Jágrových dřepů každý den.

Taky se mu jen nemusí dařit.  

Ps: jinak znám daleko více drilovaný děti než PZ, bude zajímavé sledovat třeba Jaromíra Pytlíka (od kolébky v hokejové škole, pod vedením táty na střídačce, speciálně pro něj pořádané select týmy (má odehráno snad nejvíce zápasů koho znám), speciální individuální příprava, byl vychováván v systému ostaršování), v 15 letech dosáhl parametrů dospělého. Zacha je tréninkově břídil proti ranné specializaci Pytlajze.
odpověděl(a)
Nevypadá to vůbec dobře. Vidím to tak, že Patrik Štefan už vyjednává jiný tým. Pavel má prostě silnou konkurenci na kterou momentálne nestačí. Nebo spíše jeho styl hokeje ala Pavel Brendl je v porovnání s hladovým přístupem jeho konkurentů pro trenéra neakceptovatelny.
Přístup ala Kamaveda není nic nového a hlavním nositelem těchto myšlenek bylo komunistické Rusko. Slavné finále olympijských her v Lake Placid nám dalo jasně najevo, co dokáže drill na straně jedné a mladicke nadšení na straně druhé. Mladý Zacha by se měl inspirovat, aby konecne pochopil co po něm ten trenér chce.
odpověděl(a)
Vy jste milý realisto za tu dobu toho napsal hodně. Odbočím. Podle fandů i podle toho co jsem viděl na to hokejově má. Že nehraje asi bude tím, že ho chtějí vyburcovat, něco jako vyhoření v jeho projevu asi bude. V tom máte možná pravdu. A teď zpět. Za tu dobu jste ale taky mimo jiné tvrdil, že neumí bruslit, max. tak dopředu, že stropem je extraliga atd. Spousty žvástů, pramenících nejspíš z toho, že váš megaúspěšný syn byl v reprezentaci přehlížený a teď hraje akorát tak WSM ligu. Přál bych vám tu závist převést do přejícnosti. To se ale asi nestane.
odpověděl(a)
Vůbec si nevybavuju nějaké slavné finále na OH v Calgary...sice je to už třicet let,ale hlavně,tehdy se vůbec nehrálo vyřazovacím způsobem ,ale na body ve finálové skupině.Takže žádné finále ani být nemohlo.Prosím o vysvětlení,co tím autor myslel...
odpověděl(a)
CzFanda: Je to na něm, Pavel se o to musí poprat. Útočník je od toho, aby bodoval, nebo vytvářel šance pro bodování. To že se mu teď nedaří, ještě nic neznamená.
odpověděl(a)
Trener: určitě, samozřejmě nevíme, co se přesně děje, ale i co jsem viděl, tak mladý kluk by měl v prvé řadě vykazovat zaujetí a zarputilost. A to mi tam chybělo. Bylo tady třeba i zmíněno, dá gól za nevím kolik zápasů a oslavuje to, jako by jich měl na kontě pade za sezónu. Apatie. Je otázka, jestli má chuť se o to porvat.
odpověděl(a)
Třeba se chce usadit s tou Kanaďankou a nechává doběhnout nováčkovský kontrakt 5 . Já si myslím, že největší bolehlav má agent, protože s klukem vykecal 6. místo draftu a tím dal také na špalek svou hlavu.

Pavel má dobrou pověst jako kluk, podle mě mu ublížilo to ostaršování. Měl se učit být dravcem, teď je to spíš kluk do nepohody co neumí v sobě najít herní agresivitu.

Táta se měl vykašlal na Kamevédu a těšit se z úspěchů dětí a vnoučat, neexistuje klíč zaručující úspěch. Každé dítě se narodí s nějakou genetickou výbavou, která ho pro něco předurčuje a naopak. Já si myslím, že drilem se dá vychovat výborný hsportovec, ne šampion, ne Jágr, tam se musí sejít vše: talent, dril, genetické předpoklady.

Kamevéda funguje už mnoho stovek let, od válečníků Sparty až po 21. století, šampionem se ale musíte narodit a mít vlastnost díky které jste lepší než konkurence.

Otec McDavida uvedl kolik set tisíc dolarů ho stála příprava kluka, chyba Zachy je že té přípravě dal název projektu a kluka označkovat jako produkt. Byť úmysl špatný asi neměl, na dítě to nemusí dobře působit.

Jen tady drbeme, stejně o tom víme prd :-), Pavlovi držím palce a pokud chce být v NHL, musí chtít na ledě položit život a vykašlal se na to se nepovedlo, to nedám, čím to je že se to nepovedlo. Být pudovým dravcem!
odpověděl(a)
to lexa: solidní trapas...
odpověděl(a)
Mě furt vrtá hlavou jedna věc.Co vlastně po Pavlovi v NJ chtějí.
Vy to víte,že to tady tak zasvěceně rozebíráte?Protože já to takhle zvenku vůbec netuším.Má dělat body?Hrát dobře dopředu i dozadu, v centru nebo na křídle?Hrát dobře buly,oslabení ,přesilovku?Dát týmu energii,hrát dobře u manťáku,před bránou,v rozích,vyhrávat souboje,dobře číst hru?Být v plusu při plus mínus,po gólu,když ho náhodou dá,tak má skákat na plexi a radovat se jako o život?
Zato moc dobře vím,co chtěl Barry Trotz po Kubovi Vránovi na začátku sezony.Snažil se to přesně dělat a skončil na tribuně.A ten samý člověk mu vyčítal přesně to,co po něm před měsícem chtěl...
A s tímhle se srovnat je hrozně těžký.každý,kdo někdy něco hrál,tak přece ví,jak je těžké hrát,když nemáte sebevědomí.A když vás tepou za všechno a furt,tak se to těžko nabírá...Pořád bysme měli vidět,že tomu klukovi je dvacet.Má sto zápasů v NHL...Vrána je o rok starší a má jich půlku.Každý to má jinak.Třeba Pavel na to nemá mentálně.Ale to já netuším.Třeba mu křivdí.Třeba ho zase jen tak zkouší.To nevím.Je to Pavlův boj a bude záležet hlavně na něm.Já jen furt nechápu,proč tady někomu vadí kluk,který od mala sportuje,poctivě trénuje,nikomu neubližuje a snaží se prosadit v NHL,kde se mu to mimochodem dost daří,ať už si někteří myslí opak.
A ještě je tu jeden aspekt.Onehdy jsem počítal,kolik českých hráčů hraje NHL pravidelně.Došel jsem k číslu 25.Ani jeden golman,asi čtyři obránci a zbytek útočníci.Víte kolika z nich je míň než 25 let?Zacha,Vrána.Pastrňák,Kaše,Hertl.Za deset let tady budeme mudrovat,jak nám ty kluci v NHL super hrajou ,akorát jich bude celkem tak deset....tím chci říct,že za kluky jako je Pavel bychom měli být rádi a ne se jim posmívat,když mají zrovna trable...
odpověděl(a)
Ty lexo, ty seš navátej anebo tady provokuješ? Nikdo opravdu NIKDO se tady mladýmu Zachovi nesměje. Každý tady dobře ví, anebo alespoň tuší jak těžké je se prosadit v top lize.
Pouze se tady rozebírá PROČ se neprosazuje. Někdo tvrdí, že vyhořel, nikdy na to neměl apod. Jsou to pouze názory a domněnky.
Že se neprosazuje je snad jasne i tobě.
K tvému údivu proč nehraje a zlý trenér ho nestaví: nemá drajv a zápal pro hru. Proč ten hokej teda hraje, když ho ani gól nevytrhne z letargie.
odpověděl(a)
Lexo,prosím tě,jestli si dáváš práci s počítáním našich hráču pod 25 let,tak počítej pořádně.Pár jmen ti tam chybí,co Sedlák,Frk,Jaškina Nosek je na hraně tomu je 25.
odpověděl(a)
To Mojac: Z pohledu Pavla Zachy je samozrejme dulezite zjistit, proc se neprosazuje. Z pohledu ceskeho hokeje je to uplne nedulezite. Ten kluk neni uplne produkt systemu a stejne tak cesky hokej nespasi jako ho nespasi sam Voracek. Pokud jste oslnen tím sestým místem na draftu, tak jen upozornuju, ze v tomto roce meli finove v prvnich dvou kolech! 12 hracu. V tomhle smeru pusobi nas boj Zachou, Chytilem, Necasem a Zadinou uplne smesne. Takze bych si taky umel predstavit,ze se tu budou resit dulezitejsi veci nez jen nalady Pavla Zachy. Protoze jsme si jaksi oslneni nasim raketovym postupem vzhuru nevsimli, ze vsichni pred nami nasadili uplne jiny pohon. Me by treba zajimalo, jaky maji zde diksutujici nazor na vývoj naseho hokeje v rekneme horizontu 4 let, tj. zda uz konecne mame ocekavat rostouci pocet draftovanych hracu, jakym zpusobem budeme dohanet skandinavske zeme apod.
odpověděl(a)
Že není Zacha produktem našeho systému je sice pravda, ale +- by se to dalo říct dnes i o všech špičkových světových hráčích. I americké a kanadské hvězdy NHL jsou kombinovaným produktem systému a jejich rodičů, kteří dávali peníze za kempy, soukromé lekce, ledy navíc a i ti kluci museli udělat několikanásobek práce mimo klub. Ať už na ledě, v tělocvičnách, garážích a dvorcích. Hokej a sport se tak posunul, že dříve dostatečující výchova v klubech je dnes už zcela nedostačující. No a tady určitě narážíme na naši horší ekonomickou situaci. Lidi u nás mají hloubš do kapsy, tráví víc času v práci, většina matek dělá na plný úvazek a nemůže vozit děti od tréninku k tréninku, jak to můžou dělat američanky nebo kanaďanky. Ale věřím, že tak jak se zlepšuje naše finanční situace, zlepšují se pomalu i možnosti našich dětí se sportu věnovat na vysoké úrovni. Hokejové školy rostou jako houby po dešti, osvěta rodičů o možnostech individuální přípravy taky a věřím, že to na našich hokejistech, kteří jsou dnes v žácích, to bude v budoucnu vidět.
, - odpovědět
Skoro to vypadá,že autor článku v Babišově podnikovém plátku sem pravidelně přispívá... 1 1
jenom nevím pod jakou přezdívkou.
, je to kruté odpovědět
ale Henriqueho měli rádi hlavně protože dal před pěti lety jeden důležitý gól, a taky je mediálně fotogenický.

Situaci s Pavlem přestávám rozumět. Dostane na jednu třetinu čuchnout první lajnu, hrajou výborně, další zápas napůl druhá a čtvrtá lajna a další zápas nehraje. Buď o něčem nevím nebo je to zvláštní. Pokud se trenérovi nelíbí proč dostává opakovaně příležitosti, pokud líbí proč s ním tak zametá? 8
odpověděl(a)
Souhlas.Co jsem viděl,tak hrál Pavel docela dobře.Těžko říct takhle z venku,co po něm trenér vlastně chce.Na křídle se mi líbí víc než v centru.Možná se líbí GM a nelíbí trenérovi.Nebo naopak.
Oni ale podobně zametaj i s Kubou Vránou,co vím,tak kolikrát nechápe ani on sám ,co s ním vymýšlí...tady je vidět,že je to tam fakt těžký.My to asi pochopit úplně nemůžeme.
Myslím,že Patrik Eliáš by nám to osvětlil....my kecálkové,co to nikdy nehráli,tak můžeme jen hádat a spekulovat. 2 1
odpověděl(a)
Až bude hrát minimálně dobře,jako Kaše a Vrána tak bude hrát pravidelněji.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_2229.JPG

Reklama

fuga mobilya