Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Výhrou nad Pittsburghem se Devils opět posunuli na 2. místo v Metropolitní Divizi

4.2.2018

Je zvláštní, že jediné dva týmy, které mají odehráno pouze 51 zápasů, tedy nejméně v celé Metropolitní divizi, jsou v jejím čele.

Ďáblům hodně pomohlo šest bodů, o které připravili v posledních třech utkáních Buffalo, Philadelphii a Pittsburgh, k posunu opět vzhůru v tabulce.

Bylo to už hodně zapotřebí, protože šňůra předchozích proher nebezpečně narůstala.

Důležitý zápas s favorizovaným Pittsburghem, aktuálním držitelem Stanley Cupu, pomohla New Jersey zvládnout třetí Zajacova formace, která odvedla mimořádný výkon, měla vynikající pohyb i účinný forčeking, a zajistila všechny tři góly.

Pro Devils se jedná o důležité potvrzení vzestupu týmu po lednovém bodovém propadu. V únoru tým čeká obrovská porce zápasů, bude se zřejmě jednat o období, které určí, zda si letos konečně po letech zahrají o pohár, nebo jim sezóna opět definitivně skončí 6. dubna.

Pavel Zacha se opět propracoval do speciálních formací. Tedy pro oslabení, do první přesilovkové formace a na pozici centra druhé lajny. Je stále na čem pracovat, ale současně je to velké povzbuzení a důkaz o tom, že herní vzestup v prosinci a hlavně koncem ledna neunikl pozornosti trenérů. Současná pozice v týmu je odměnou za úsilí, kvalitu a práci odvedenou ve prospěch organizace v posledních zápasech.

 

Velké Meziříčí 24.1.2018

Ďáblové jsou sice stále druzí v Metropolitní divizi, ale chabá bilance z posledních zápasů prohlubuje stále víc vrásky na čelech jejich početných příznivců. Je fakt, že z celé divize odehráli doposud nejméně zápasů, ale jejich pronásledovatelé už prakticky smazali velký náskok, který si Devils pracně vybudovali v první polovině soutěže.

Trenér Hynes před dnešním zápasem s Bostonem poprvé zhusta zamíchal se sestavou, centr Zajac se posunul na pozici prvního centra, Hishier skončil ve třetí lajně a Zacha postoupil do lajny druhé. Ale k vítězství ani tato rošáda nakonec nevedla. Nejistá situace je na pozici brankářů. Ve dvou posledních utkáních vystřídal týmovou dvojku i jedničku mladičký Appleby a příjemně šokoval čistými konty. V obou případech nedostal jediný gól, ale ani v jednom případě už tímto skvělým výkonem nedokázal zabránit prohře svého týmu.

Gól na 2:1 v posledním zápase proti Bostonu byl jediným za poslední tři zápasy, který dokázali Ďáblové vstřelit při hře pět na pět. To svědčí o určitém problému, který se v první polovině základní části vůbec nevyskytoval.

Pavel Zacha odehrál svůj 111. zápas v NHL. V posledních čtyřech utkáních dostal velkou porci ice-time, v průměru téměř 17 minut na zápas. Současně náleží mezi třicítku nejvíce vytěžovaných hráčů při hře 5 na 5 v rámci celé NHL, což je sice trochu zvláštní specializace, nicméně NHL vyhodnocuje velké množství nejrůznějších statistik, včetně této. Po delší době zaznamenal bod za asistenci, v této oblasti skutečně čekal od této sezóny víc. Ale jak bylo napsáno, většinu zápasů se nedostal na přesilovku a za plného počtu hráčů na ledě zas tolik gólů nepadá. V posledních utkáních už ale opět pravidelně chodil na oslabení a dokonce na druhou přesilovku, ale až po návratu T. Halla po zranění se ukáže, zda se jedná o trvalý záměr, nebo jen o přechodnou záležitost.

Proti Pittsburghu je to pro Pavla vždy mimořádný zápas, protože Crosby náleží k nejlepším a nejsledovanějším hráčům celé NHL. Stát proti němu na vhazování, bránit jeho útočné akce, pokoušet se ho přechytračit, to je splněním dětského snu. A Malkin, ten byl v určitém věkovém období zase hráčem, kterého nejvíc obdivoval a kterému se chtěl jednou co nejvíc podobat. Hrát proti oběma těmto hvězdám nikoliv na počítači, ale v reálu, je stále stejně okouzlující i dnes, kdy už to vůbec není premiéra.

S ohledem na průběh základní části v posledních letech bych ještě dodal, že je skvělé proti takovému týmu nejen nastupovat, ale hlavně - také občas zvítězit a být před ním v tabulce ještě v únoru, ve druhé půlce základní části NHL. Usmívající se

 

Jersey City 27.12.2017

Na tento další mezník v kariéře jsem se těšil.

První stovka zápasů v NHL. Pavel Zacha je jedním z maličné hrstky českých hráčů v posledních deseti letech, kteří už ve dvaceti mohou oslavit stovku zápasů v NHL.

Dnes večer budeme s manželkou v Prudential Centru při tom. V klubu tyto mety hrdě registrují a nikomu tady nic podobného neunikne.

Sto zápasů není převratné číslo, ale současně to už potvrzuje, že hráč je stabilní součástí NHL a jeho stopa z hlediska historie už nezanikne.

Není to dnes vůbec jednoduché uchytit se v nejlepší hokejové lize. Devils byli loni bídní a skončili mezi posledními týmy NHL. Během roku se vše změnilo a před polovinou základní části najednou New Jersey vede svoji divizi, která je považována za vůbec nejsilnější v celé lize. To je určitě až neuvěřitelná a současně velice příjemná změna pro nás všechny, kteří jsme toho alespoň okrajovou součástí. Viděli jsme tady prozatím naživo tři zápasy a všechny byly vítězné, atmosféra kolem týmu je skvělá.

Ale současně obrovsky narostla konkurence mezi útočníky, jejich kvalita je opravdu vysoká a udržet se mezi nimi vyžaduje obrovské úsilí. Standardní výkony nestačí, musí to být vynikající výkony.

Myslím si, že z Česka obecně vzato nebude v budoucnu narůstat počet mladých sportovců, kteří se budou schopni uchytit v nejlepších fotbalových ligách v Evropě, v zámořské baseballové, fotbalové, basketbalové nebo v hokejové lize.

Lidem se vede s ohledem na současnou prosperitu relativně dobře a rodiče malých dětí si dvakrát rozmyslí, zda se poženou za vidinou nejisté sportovní kariéry nebo dají přednost jiným, mnohem pohodlnějším a méně náročným způsobům uplatnění.

Když se ohlédneme za děním v tomto roce v českém fotbale, když si uvědomíme, že z mládežnického ani z dospělého hokeje stále nezmizely tabulky, je zřejmé, že stále neděláme všechno pro to, aby se mohlo něco skutečně výrazně zmenit.

Proto je každý dílčí, byť nemedailový úspěch - třeba nedávno našich házenkářek, milou vzpruhou a nadějí fanoušků. A každý sportovec, který se na nejnáročnějších světových kolbyštích nějak uchytí, zasluhuje o to větší respekt. Být vychován v Česku a potom se uplatnit v zámoří, to je prostě obrovsky náročná výzva. Nemusím dnes rozebírat proč, zabýváme se tím tady společně už skoro deset let.Usmívající se

 

Jersey City 23.12.2017

Devils dnes čeká Chicago a potom třídenní vánoční volno bez tréninků a jiných povinností, které hráči využijí podle svých představ. Odcestují za příbuznými nebo je naopak přivítají, další odjedou na hory.

 

Jersey City 22.12.2017

Nakonec nebylo úplně vyprodáno, pár míst ještě volných zůstalo asi z důvodu vysoké ceny za lístky (16 514), ale atmosféra byla vynikající. Zvlášť v momentě, kdy rozhodčí neuznali gól Palmieriho a navíc ho poslali za faul na trestnou, se diváci hodně probudili.

Ďáblové byli po většinu zápasu aktivnějším týmem s velkou vůlí zvítězit, kterou jim ale dlouho kazil famózní Lundqvist. Už ani nepamatuju, kdy měli v jednom zápase celkem 48 střel na branku.

Pavel Zacha odehrál dobrý zápas, asi nejlepší byla druhá třetina, kdy měl v oslabení střelu na branku a v zápětí se mu ve středním pásmu podařilo zablokovat hráče zavážejícího puk, Devils z toho šli do brejku a podařilo se vyrovnat na 2:2.

Po zápase jsme chvíli mluvili s legendou Devils, Kenem Daneykem, který má vyvěšený svůj dres pod stropem Prudential centra a pravidelně komentuje v televizi domácí zápasy New Jersey. Potkali jsme se v garážích, měl jsem to štěstí se s ním představit a potřást si rukou. Chválil Pavla, že tohle je přesně to, co po něm chtějí a co se mu poprvé po čtyři poslední zápasy daří plnit. Konzistentní výkon v každém střídání a v každém zápase, agresivita, rychlost, nasazení. Přál mu, ať v tom vydrží a bude to perfektní.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ken_Daneyko

Ken Daneyko je od pohledu příjemný chlap, který hokeji rozumí. Ona je teď vůběc u Devils po letech příjemná nálada, diváci jsou natěšení a týmu se daří. Po výhře nad Rangers se opět vyhoupli do čela východní divize, kdo by si byl pomyslel, že před Vánocemi budou vést nejnáročnější divizi NHL.

Ale je to strašně vyrovnané, stačí dvakrát prohrát, a všechno vypadá jinak.

 

Jersey City 21.12.2017

Dnešní zápas je něco jako derby Jihlava - Třebíč, k tomu to celé na druhou. Prudential Centrum z velké části zaplní také příznivci Rangers, možná i z toho důvodu šla cena lístků na dnešní utkání o sto procent nahoru.

V New Yorku je dnes velice příjemné slunečné počasí, po západu slunce vše vypukne.

Pavla Zachu dnes dělí už jen tři zápasy od první významné mety -

100 zápasů v NHL ve věku 20 let

 

Newark 18.12.2017

Věřím, že kdyby loni prohrávali Ďáblové ze stejným soupeřem 1:3, zápas by skončil 2:5 a nebylo by už co řešit. Letos se jim ale daří otáčet i zápasy, ve kterých prohrávají o dva nebo tři góly, což z nich dělá obzvlášť houževnatého a nepříjemného soupeře, což je v krátké době neuvěřitelná změna.

Zápas jsem si opravdu užil, v hale díky postavení Devils v tabulce panuje výborná atmosféra a návštěva i na to, že byl všední den, byla výborná. Na další zápas s Rangers bude určitě vyprodáno.

Podle mého názory odehrál Pavel Zacha výborný zápas, věřím, že nějaké skazky o vyhoření a posledních šancích představují naprostý nesmysl, těžko hádat, čím motivovaný. Na utkání se přijel podívat z Detroitu i Patrik Štefan. 

https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/944806-voracek-a-hertl-se-trefili-z-bodujicich-cechu-se-ale-radovali-jen-pastrnak-a-zacha.html#section-artcl

 

 

 

 

Newark 18.12.2017

17. prosince 2017 pořádali Vánoční Den Devils

O víkendu proběhla vánoční slavnost pro hráče a zaměstnance Devils a pro členy jejich rodin. V minulém roce nic takového klub nepořádal, zřejmě z důvodu, že se týmu tolik nedařilo. Vše probíhalo v Prudential Centru.  Je to poprvé, kdy se s  manželkou podobné akce zúčastnili.

Opravdu jsem si to užil, mohl jsem si prohlédnout kabinu a veškeré zázení pro hráče i doprovodný personál. Asi nejlepším zážitkem byla možnost zabruslit si přímo na ledové ploše Prudential Centra, kde většinou zasedneme v hledišti. Pomalu bruslíme, vzpomínáme se synem, jaké to bylo na začátku, když jsme spolu před léty trénovali na ledě. Vyhýbáme se rodině Palmieriho, maželka Zajace učí své dítě bruslit. Podobně jako přítelkyně talentovaqného Bratta je to bývalá hokejistka a na bruslení je to hned vidět. Je to příjemné potkat se přímo na ledě a na bruslích s Hallem, Moorem, Hirschierem nebo Boylem.

Koukám na největší digitální kostku nad ledem na světě. Když pohlédnu nahoru, vidím, že skutečně jedna její strana odpovídá délce celého středního pásma. Až odtud z ledu si můžu všimnout, že uvnitř kostky jsou další velké obrazovky, protože hráči ze střídačky a diváci z první řady by nebyli schopni vidět, co se na kostce promítá.

Ve vedlejší malé hale současně probíhá trénink Anaheimu, zítřejšího soupeře Devils. Rád bych se zdržel déle, ale už není čas. Jsem rád, že jsem si to jednou mohl prohlédnout a vyzkoušet z pohledu hráčů, jak to pro změnu vidí oni. Tenhle zážitek stál za to.

..................

17.12.2017

 

To je příjemná zpráva. Ta méně příjemná nás čekala pro příletu do Newarku, když jsme zjistili, jaké zranění se synovi stalo už v zápase v Montrealu, se kterým zápas dohrál, stejně jako absolvoval zápas následující den. Nevěděli jsme to, syn nás prý nechtěl před cestou zbytečně nervovat.

Vrcholový sport je prostě tvrdá záležitost, která někdy zanechává následky. To je stejné ve fotbale i v hokeji, je tomu tak i v jiných sportech. Tam, kde ti, co ho dělají jen pro radost, odstoupí a končí, se tihle kluci musí kousnout, protože tam jejich úděl teprve začíná. Ale nikdo si nenaříká, mají svůj sport rádi a berou to jako nutnou daň odevzdávanou za svoji  původní dětskou volbu své budoucnosti.

Ale pro nás rodiče jsou to někdy bolestné pohledy a myšlenky, však řada z Vás to určitě už také zažila. 

Dnes mají Devils dopoledne po dnu volna opět trénink. A zítra už další zápas.

 

11.12.2017

Pavel Zacha odehrál proti Rangers celkem 16.41 minut na pozici centra 2. lajny. Vrátil se tedy z křídla na svoji základní herní pozici, na vhazování z toho byla úspěšnost 50%.  Z času stráveného na ledě odehrál  0.28 min. v oslabení a 2.38 min. při přesilovce, třikrát vystřelil na bránu, trefil tyčku a připsal si jednu asistenci.

Sám po zápase řekl, že se cítli dobře a mohl několikrát skórovat, bohužel to nevyšlo ani jednou. Ale jeho role a čas strávený na ledě postupem zápasu rostl, měl jsem z toho dobrý pocit.

V úterý se Devils postaví proti rozjetým Kings z Los Angeles, bude nesmírně důležité, aby se sobotní individuální výkon podařilo minimálně zopakovat.

https://www.nhl.com/devils/news/devils-fall-to-rangers-at-the-garden/c-293860276

 

 

8.12.2017

V našich médiích teď proběhlo několik zpráv, které Pavla Zachu jako hokejistu zpochybňují, včetně cesty, kterou k dnešnímu dnu v hokeji absolvoval. Myslím, že nejlépe to popisuje právě tento článek, zvlášť "...ztracená šestá volba draftu,..."

https://hokej.idnes.cz/hokej-zacha-nhl-devil-new-jersey-dnv-/nhl.aspx?c=A171207_160229_nhl_cig

Sport prostě přináší famozní okamžiky, stejně jako ty horší, a nám nezbývá než přijímat to tak, jak nám to život ve své proměnlivosti většinou moudře a spravedlivě servíruje.

Samozřejmě to sleduji, mám na to názor, i aktuální informace jak od syna, tak od jeho agenta Patrika Štefana. Je to velice zajímavé dění a nikdo ze zúčastněných teď stoprocentně neví, jak věci budou pokračovat dál.

Vzhledem ke svým zkušenostem jsem ale toho názoru, že mým vůbec nejlepším veřejným komentářem ke všemu tomu napsanému, a ne moc lichotivému,  bude alespoň pro tuto chvíli nekomentoval vůbec nic.

 

 

1.12.2017

Pro mě velké překvapení, Henrique byl hráčem, který se všem líbil a byl u Devils celou kariéru, ale také bylo třeba řešit přetlak u útočníků a problém s obránci.

http://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/3264?webSyncID=6c23a646-8dbe-cd96-b0a8-a36e60e6a1b1&sessionGUID=e28dd657-b3d8-4424-24da-c24488edc955

https://www.nhl.com/devils/video/shero-discusses-vatanen-trade/t-277437418/c-55256103

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, - odpovědět
A ta Kyleova reakce :o)
https://www.nhl.com/video/zachas-crafty-backhand-ppg/t-293641946/c-57522903
odpověděl(a)
Kyle reagoval hlavně na soupeřovu hokejku v obličeji 5
odpověděl(a)
No toto 4 To jsem si fakt nevšimla 5 Chce to nový brejle 5 Mě hned napadlo, že je to možná reakce jako že z legrace "no konečně" anebo prostě reakce na hezký gól :o)
, - odpovědět
To je škoda, že to tam Colemannovi nespadlo po té Pavlově fikané přihrávce 1 Navíc si tam 2x pohrál s Malkinem a to se taky počítá 1
, s tou filadelfií... odpovědět
...to bylo nějaké divoké, asi si to pustím.
odpověděl(a)
Jako obvykle jsem viděla pouze osmiminutový sestřih, ale vypadalo to na hezký zápas. Ke konci za stavu 3:3 se mi zdá, že Jersey několikrát docela propadlo a bylo tam několik přečíslení .... štěstí se na ně konečně usmálo, když to ustáli a nakonec i vyhráli tou Nicovou "šmudlou" 1
Pavel měl pořádnou porci času na ledě, tři dobré střely, které se konečně všechny dostaly i do sestřihu a dvě hezké nahrávky 1
odpověděl(a)
https://www.nhl.com/devils/video/phi--njd/t-277437418/c-57268703

https://www.nhl.com/devils/video/palmieri-roofs-wrister-for-ppg/t-277443724/c-57243303

https://www.nhl.com/devils/video/severson-buries-zachas-nice-pass/t-277437418/c-57255403

http://www.nj.com/devils/index.ssf/2018/02/miles_woods_advice_to_devils_center_pavel_zacha.html
, Bez frází odpovědět
V tomto týdnu jsem se začetl do dalšího skvělého dílu v cyklu "Bez frází".Když pak čtu komentáře některých jedinců a to nemyslím jen tady,je mi na blití 7 .Užívejte si to pane Zacho!
https://www.bezfrazi.cz/hlavou-proti-zdi/
Při hymně mě zalil fantastický pocit. Lítal jsem pohledem po našlapaných tribunách a nakonec našel místo, kde seděl táta. Odehrál jsem tehdy necelých třináct minut, vyhráli jsme, a když jsme se pak s tátou potkali před šatnou, hned jsem mu říkal, že to ode mě nebylo nic moc.
„Ses posral? Super to bylo. Vždyť si hrál NHL!“ málem křičel. Abyste pochopili, u nás se odmala chválou hodně šetřilo. A najednou byl táta rozjařenější než já. Jeho nadšení ještě umocnilo, když jsem ho vzal do kabiny a všechno mu tam ukázal. Na hotelu, kde jsme každý měli svůj pokoj, na něj pak čekal dárkový koš se vzkazem, že gratulují k synovu prvnímu zápasu. I já jeden takový na posteli našel. Na ten večer nikdy nezapomenu.
odpověděl(a)
Lukáš Musil je taky dobrej, ale zase jinak. Ostatní články tam jsou ostatně taky zajímavé, byť nejsou o hokeji.
, - odpovědět
Velký náskok? Tak to jsem asi něco prošvihla, protože kdykoliv kouknu na tabulku tak celá ta Metropolitní divize je neskutečně vyrovnaná. Pomalu je tam jedno jestli jste první nebo poslední :o) Většinou když se kouknu tak mezi prvním a posledním není rozdíl víc než deset bodů. Sice tam neustále lítaj dva tři zápasy, ale jinak je to prostě masakr! Jersey má velkou smůlu, že je zrovna v té nejvyrovnanější divizi. Moc jim držím palce ať jim ten postup letos neuteče!!
, nechápavost odpovědět
Pane Zacho st.proč tak dlouze hájite svého kluka.Na to,že byl 6atka draftu nic oslnivého neukázal a mohu potvrdit v zápasech co jsem viděl moc toho neumí.Je to podpruměrný hokejista,který se brzo chytne WSM Lize
odpověděl(a)
Ty jsi dobrý komik 4 Může se stát, že v NHL nebude hvězda, může ses stát, že bude dělníkem, který bude rád za 3 lajnu. Ale posílat ho rovnou do WSM ligy, ty jsi hochu nemocný a máš v hlavince jednoduše úplně vykracháno.
, - odpovědět
Nový rok a třetí nejtěsnější možná prohra. Safra to je pech!
, - odpovědět
Přeji Pavlovi aby ten stý zápas byl vítězný a třeba i s nějakým tím osobním bodíkem navrch 1
, - odpovědět
100 zápasu není opravdu převratné číslo a Váš syn opravdu nemá ještě stabilní místo v mužstvu a už vubec né v NHL.Nezapomente,že NHL je strašně vrtklavé ,jeden den se chválí druhý den se propouští,zatím bych tak optimistický nebyl,to se uvidí do pěti let.
, OH 2018 odpovědět
Několikrát mě napadlo,jak by asi vypadala nominace na ZOH 2018,kdyby mohli jet hráči z NHL..V NHL málo obránců,ale celkem dost útočníků,kteří vlastně za národní tým nikdy nehráli.Myslím,že Jandač není moc odvážný,už se to nikdy nedozvíme,jak by to vlastně udělal..Tak já tady nabízím,jak bych to udělal já.Všechny šílence upozorňuju,že je to hra...Takže:Furch,Francouz,Mrázek-Šustr,Jeřábek,Gudas,Jordán,Nakládal,Polák,Rutta-Pastrňák,Krejčí,Palát-Voráček,Sobotka,Vrána-Frolík,Hanzal,Kaše-Faksa,Sedlák,Jaškin-Zacha.
Takhle mi to zhruba vyšlo,tak jestli máte chuť,tak se přidejte. 1 1
odpověděl(a)
Pavelec, Mrázek, Furch - Gudas, Šustr, Rutta, Jeřábek, Nakládal,(Šimek, Polák, Kempný) - Pastrňák, Krejčí, Palát - Voráček, Hanzal, Hertl - Frolík, Faksa, Sobotka - Kaše, Sedlák, Nosek... Vrána

Pavelce bych vzal, protože je zkušenej a vždy když chytal tak nezklamal. V Rangers když nastoupí, tak je na něj spoleh. Dal bych ho jedničkou.
Šimka, Poláka a Kempnýho jsem dal do závorky, protože absolutně nevím, kterýho z těch tří nevzít. Kempný sice teď nehraje, ale už má nějaký zkušenosti a jak ty beky nemáme, tak bych ho nerad opomenul, Polák NHL jakž takzž hraje... no a Šimek trčí na farmě (nevím jaký má výkony, ale určitě bych se na něj podíval třeba víc než na Jordána)

No a útok se mi na 13.místo vešel Vrána, ale to jen proto, že jsem tam napsal Hertla, ono by se s tím furt celkem dalo točit, tak aby se tam Vrána vešel. Samozřejmě bych ho nechtěl nechat sedět, ale minimálně na začátek by se mi tam prostě nevešel.

No suma sumárum, pozitivní je, že se tam pořád najde pár jmen, který se mi tam nevěšli (Jaškin, Zacha, Frk)... ale až skončí Krejčí a Voráček bude mít taky brzy 30, tak nevím nevím...

další věc je třeba zdravotní stav, jestli by vůbec mohl jet Hanzal a jestli by nestálo za to ještě vzít Vrbatu
odpověděl(a)
No on Hanzal letos je kapitola sám o sobě, to už i ten Plekanec vypadá líp. I když prostě velkej důraznej centr, kterej může hrát jak první tak čtvrtou lajnu je u nás vzácnost. Každopádně kromě toho, že je nemocnej nebo zraněnej tak z 19ti zápasů mít 1gól, 2přihrávky a k tomu -10 vypadá hrozivě.

Ale pokud by byl zdravej a schopnej jet, tak za mě určitě ano.
odpověděl(a)
pro misak.spartan
Pavelec je dobrá myšlenka,jen se mi zdálo,že prostě strašně málo chytá.Beky nevymyslíme,tam fakt nikdo není,já moc nemusím Kempného,tak proto jsem ho tam nedal a v útoku jsem zapomněl na Hertlíka!Někam se my ztratil...Takže to tvoje složení je taky dobrý, i Nosek může být. 1
odpověděl(a)
Mě spíš baví ta potenciální repre nedaleké "budoucnosti" možná zoh 22´

Pastrňák-Chytil-Vrána
Voráček-Krejčí-Zadina
Simon-Nečas-Kaše
Zacha-Kampf-Sobotka

Hertl/Špaček/Kaut/Chlapík/Hyka/Jaškin/Faksa/Lauko

každopádně už bude snad víc možností :)
odpověděl(a)
michal: ta sestava vypadá daleko lépe, než v nedávné minulosti. Do základu bych ale dal určitě Faksu. Velmi cenný hráč.
odpověděl(a)
von je to spis vycet jmen, kterym se snad bude darit a ktere budou k dispozici ... tech moznosti bude snad vic, tezko ted odhadnout zda se bude darit Jenikovi treba nebo jestli se prosadi jeste nekdo mladsi jako treba muj cerny kun Jarda Pytlik 1 ...no, tesim se ... i ted uz jen na msu20 jak malej kluk
odpověděl(a)
Tak já se taky těším, ale už od toho nemám přehnaná očekávání. To jsem měl minulé roky a byla to katastrofa 1 Já jen doufám, že tenhle mančaft bude chtít hrát hokej, že se tam dostanou ti nejlepší a že se ti nejtalentovanější neztratí v porovnání se špičkou. Tak nějak věřím v Pešána, že to zvládne. Ještě teď se mi dělá mdlo, co vše loni předvedl Petr.
odpověděl(a)
Vy všichni co tady píšete o nominaci na olympiádu,znáte asi jenom hráče z NHL.Tomu se musím smát,tak ti co hrají v Evropě stojí za H...o.Tak Vám mužu s klidem říct,že ti evropani by z pulky vyměnily Vaši nominaci.Vy tady asi zapomínáte,že máme hráče i v Evropě jestli ne tak jste hloupí.
odpověděl(a)
Nemáme před Naganem..
Jinak vy jste chytrý, nejste tu sám, dokazujete to celkem pravidelně.
, - odpovědět
Jedná povedená asistence a už se tu všichni rozplývají jak je PZ výjmečný hokejista.Jsem zvědavý co budou psát,až dvacet zápasu nebude mít ani bod.Už vím,budou si stěžovat,co vlastně ten zlý trenér po PZ chce.
odpověděl(a)
Všichni?? Opravdu všichni?? O hezké asistenci jsem tu napsala jen já. Jsem já snad všichni?? A kde že to píšu něco o výjimečném hokejistovi? Znáte slovo přehánět?
odpověděl(a)
"Jedná povedená asistence" - důležitá, jen zodpovědná hra nestačí, občas se musí povést něco pěkného.

"a už se tu všichni rozplývají" - doslova nikdo, momentálně není tak úplně proč, tak nezáviď(te).

"jak je PZ výjmečný hokejista" - to někdo psal? Samozřejmě kromě otce, ale to chápete, že každý otec svoje děti považuje za vyjímečné?

"Jsem zvědavý co budou psát,až dvacet zápasu nebude mít ani bod." - pojďte se vsadit že v každém zápase této sezony s TOI nad 15 minut bod mít bude.

Já bych byl opatrnej i s tím "zlým trenérem". Hynes se opakovaně, konzistentně a dost obsáhle vyjadřuje o Pavlovi v zásadě pozitivně, ale něco po něm chce a má dost zvlášní metodu jak to z Pavla páčit. Fakt je že i po v zásadě dobrém zápase (od Pavla) se obtížně odhaduje, co bude dál, už jenom proto, že teď pro změnu většina týmu šlape vodu.

Zkrátka smiřte se s tím že na stránkách Zacha-hokej.cz se píše o Zachovi a o hokeji. 5
odpověděl(a)
Nejsi obyčejný troll? LNT ti to tak trochu shrnul, ale ty tvoje pindy se tu víceméně opakují, třeba by ses mohl nad sebou zamyslet.
odpověděl(a)
LNT,proč se chceš sázet o něčem co je zbytečný.To si tak zaslepený PZ mladším.Sám dobře víš,že dobrý hokejista udělá body za jakýkoliv čas na ledé,jestli to je 20 min,15 min nebo 10 minut.PZ muže byt naledě 30 minut a bude sbírat body stejně,jako doposud.
odpověděl(a)
Tak je to riskantní sázka, to je pravda. Ve skutečnosti sázím na to, že ho Hynes nechá hrát 15 minut jen když bude hrát dobře, a když bude hrát dobře tak to tam musí začít padat. Když se podíváš zpětně tak pokud hraje dýl ty body většinou přídou.

Po pravdě řečeno mě tady vždy hlavně zajímaly informace o hokeji, protože mám taky děti které hrajou hokej. Ale postupem času už těch informací o hokeji mám tolik a takové, že už další informace o hokeji snad ani nechci vědět.

Teď už mě spíš zajímá jak se ten Pavlův příběh vyvine, protože je to jak televizní seriál, rozhodně ne přímočaré ale pořád se to někam vyvíjí. Ale rozhodně nejsem bezhlavej fanoušek PZ, dokonce bych řekl že mě často víc zaujmou vedlejší postavy v tom seriálu 8.
odpověděl(a)
Tyčka, odvolaná asistence, gól těsně po siréně, ale nakonec aspoň jeden bodík přiznali, takže vedu 10
odpověděl(a)
Pavel dal góla těsně po siréně? Tak to je docela pech. Celkově mám dojem, že mu opravdu chybí kousek toho štěstí a není to jen tahle situace. Vážně věřím, že se to jednou utrhne a taky třeba zažije najednou třígolový zápas jako nedávno Faksa 1 S Radkem mi navíc přijdou jako dost podobné hokejové typy. Tak by se mohl Pavel inspirovat 1
A ještě odbočím .... ten dnešní vlastňák od Greena ten byl teda fakt povedenej 3
odpověděl(a)
Nevedeš,PZ boduje aniž by hrál víc jako 15 min. za zápas,jinak ti fandím,aby to tvoji kluci někam dotáhli.Pokud ne,tak se svět nezboří,jinak hodně zdaru
, - odpovědět
Taky mi přijde, že trenér chce asi Pavla těmi pauzami vždycky nějak nabudit a vydolovat z něj víc energie a větší drajv ve hře. Otázkou je zda to v současné chvíli má vůbec nějakou cenu. Momentálně to tam prostě Pavlovi nepadá a přijde mi, že tak nějak ten drajv není jeho hlavním povahovým rysem. Samozřejmě jenom plácám, nevím to, nemůžu to vědět, ale na mě Pavel působí tak, že jeho hlavním povahovým rysem je zodpovědnost. A tuhle myšlenku mám založenou například právě na plusmínus bodech. Pavel má pouhých sedm kanadských bodů, přesto je trvale v plusových hodnotách. Kluci jako Bratt, Hischier a Hall jsou na tom podstatně hůře a to i přesto že oproti Pavlovi mají mnohem více kanadských bodů. Ze sestřihu z posledního zápasu je vidět jak ta první lajna v obranně naprosto hořela. A mou myšlenku opět potvrzuje záběr kdy Pavel je zpátky v obraně dřív než obránci, zachraňuje situaci, bohužel bek dělá chybu na modré a stejně je z toho gól :( Dokonce mám pocit, že největší prohry Devils měli když Pavel nehrál. No nic. Jasně, je to útočník, měl by dávat hlavně góly, ale možná by se teď všichni včetně Pavla měli zaměřit na to v čem je týmu momentálně prospěšný a netlačit na pilu. Tím se ten hráč jen stresuje a když slyším řeči o mentálním koučinku tak se mi vyloženě ježí všechny chlupy na těle. Nějak si nevybavuju sportovce kterému by to opravdu pomohlo. Možná až se to přestane řešit tak mu to tam padat začne 1

A mimochodem ........ ta nahrávka byla luxusní!! 1
, - odpovědět
doplním ještě o Faksu, a paběrkují Jaškin,Frk a Sedlák...
odpověděl(a)
jojo,omlouvám se...tak ještě plus čtyři.Celkem tedy devět....nevím,jestli je to zrovna důvod k optimismu.
A pro Mojac II. Každej tvůj příspěvek tady je solidní trapas,jak jsi se sám přiznal.Ještě ,že to o sobě víš....
odpověděl(a)
to lexa: chlastat a potom se tady ukájet, to ti jde. Najdi si na ty svoje moudra někoho jiného. O mě si tu tvoji nevymachanou hubu neotirej.
odpověděl(a)
to Mojac-II
Podle sebe soudím tebe? Škoda, že někteří disukéři si nedokáží vyměnit názory bez posměšků, nebo dokonce sprostých urážek. Tyhle Vaše příspěvky tady jsou už za hranou slušnosti. Lexa debatoval slušně, zkuste se taky vrátit ke slušnému diskutování.
odpověděl(a)
to JardaX: slušně diskutovat? Tak si přečti ty jeho poznámky nebo výlevy či co to vlastně je. V jednom příspěvku napíšu o mladém Zachovi, že nemá drajv, jako příklad uvedu souboj vydrilovanych Rusů proti klukům z universit. A ta odpověď stojí za to: tak nevím, bud chci diskutovat anebo rádoby rýpat. Takových chytráků je tady víc.Argument k věci žádný, ale dělat z lidi blbce,to jo. V tomto případe to dopadlo totálním trapasem. A místo toho aby si Mr.lexa nafackoval, to ne, on bude ještě prudit. Tragéd.
odpověděl(a)
mojac II Jseš dobytek,s kterým nemá cenu diskutovat.To je naposledy ,kdy na tebe reaguju.celý život sportuju a jsem v podstatě celoživotní abstinent.Ale tvoje názory ,to je přesně čtvrtá cenová...Tipuju,že jsi to dotáhnul tak maximálně do okresního přeboru ,něco jako Jirka Luňák,fanatickej zoufalec,co by hrozně rád někde něco řídil,ale nikdo mu nic nechce svěřit.V životě jsem tady nikoho neurazil a s nikým se nehádal,ale ty jse š opravdu odporný prase.Mimochodem k tý olympiádě.je mi jasný,že pro tebe je to překvápko,ale vyřazovacím způsobem se hraje až od roku 1992.Do té doby se hrálo na body, takže žádné finále.Že si ty nulo pleteš Lake Placid s Calgary není můj problém,ale tvůj.
A ty studenti,zase asi překvápko,ale ty dva roky nedělali nic jinýho,než že denně měli dva brutální tréninky.takže nic než dril.A ty zoufalý Rusáci?Ty vládli světovýmu hokeji...mistři světa 78,79,81,82,83, vítězi Canada Cup 81,ZOH 84...a už si mě neber do tý svý odporný huby ty dobytku.
odpověděl(a)
Dobytek,nula,zoufalec,prase - tomu říkám mit problém. Z obyčejného názoru, opřenym o zkušenost s ruskýma robotama, si vyslechnu snůžku urážek od místní kapacity-lexy. Ale v jednom máš pravdu - s tebou diskutovat určitě nebudu.
odpověděl(a)
neuvěřitelný
, - odpovědět
Né,opravdu jsem to nepsal já.To,že mám na to stejný názor a již několik let ho tady přes odpor Zachafanatiků prezentuji není náhoda.Kamevéda a celá tato fanatická metoda zničí všechny,kteří se na tuto cestu vydají.To,že měl mladý vrchol kariéry v dorostu a ve dvaceti bude naprosto vyhořelý jsem tady psal X krát za posledních 6 let a byl akorát za vola.Takže přátelé kteří jste mě tady roky napadali.Né nemusíte se omlouvat,mně stačí,že jsem měl pravdu.Tímto nechci říct,že mám radost z toho jak to mladému jde,ale mám radost z toho,že tímto snad kamevéda jako výchova šampiona zkrachuje a zachrání další podobné dětské chudáčky.
odpověděl(a)
Může to být pravda, ale také nemusí co píšeš. Podle růstových dispozic co jsem našel v mládežnickém věku na internetu, byl fyzicky akcelerovanější a měl tedy celé mládí fyzickou převahu nad hráči a s připočtením drilu mohl dosáhnout svého výkonnostního stropu dříve a teď to už nestačí.

Další z důvodů může být, že hůře zvládá osamostatnění od rodiny a prostě to sám nedává a to může být v jeho podvědomí.

Bez Kamevédy by tam třeba ani nebyl. To že Kamevéda může odepsat velkou porci děti je asi stejné, jako 2000 Jágrových dřepů každý den.

Taky se mu jen nemusí dařit.  

Ps: jinak znám daleko více drilovaný děti než PZ, bude zajímavé sledovat třeba Jaromíra Pytlíka (od kolébky v hokejové škole, pod vedením táty na střídačce, speciálně pro něj pořádané select týmy (má odehráno snad nejvíce zápasů koho znám), speciální individuální příprava, byl vychováván v systému ostaršování), v 15 letech dosáhl parametrů dospělého. Zacha je tréninkově břídil proti ranné specializaci Pytlajze.
odpověděl(a)
Nevypadá to vůbec dobře. Vidím to tak, že Patrik Štefan už vyjednává jiný tým. Pavel má prostě silnou konkurenci na kterou momentálne nestačí. Nebo spíše jeho styl hokeje ala Pavel Brendl je v porovnání s hladovým přístupem jeho konkurentů pro trenéra neakceptovatelny.
Přístup ala Kamaveda není nic nového a hlavním nositelem těchto myšlenek bylo komunistické Rusko. Slavné finále olympijských her v Lake Placid nám dalo jasně najevo, co dokáže drill na straně jedné a mladicke nadšení na straně druhé. Mladý Zacha by se měl inspirovat, aby konecne pochopil co po něm ten trenér chce.
odpověděl(a)
Vy jste milý realisto za tu dobu toho napsal hodně. Odbočím. Podle fandů i podle toho co jsem viděl na to hokejově má. Že nehraje asi bude tím, že ho chtějí vyburcovat, něco jako vyhoření v jeho projevu asi bude. V tom máte možná pravdu. A teď zpět. Za tu dobu jste ale taky mimo jiné tvrdil, že neumí bruslit, max. tak dopředu, že stropem je extraliga atd. Spousty žvástů, pramenících nejspíš z toho, že váš megaúspěšný syn byl v reprezentaci přehlížený a teď hraje akorát tak WSM ligu. Přál bych vám tu závist převést do přejícnosti. To se ale asi nestane.
odpověděl(a)
Vůbec si nevybavuju nějaké slavné finále na OH v Calgary...sice je to už třicet let,ale hlavně,tehdy se vůbec nehrálo vyřazovacím způsobem ,ale na body ve finálové skupině.Takže žádné finále ani být nemohlo.Prosím o vysvětlení,co tím autor myslel...
odpověděl(a)
CzFanda: Je to na něm, Pavel se o to musí poprat. Útočník je od toho, aby bodoval, nebo vytvářel šance pro bodování. To že se mu teď nedaří, ještě nic neznamená.
odpověděl(a)
Trener: určitě, samozřejmě nevíme, co se přesně děje, ale i co jsem viděl, tak mladý kluk by měl v prvé řadě vykazovat zaujetí a zarputilost. A to mi tam chybělo. Bylo tady třeba i zmíněno, dá gól za nevím kolik zápasů a oslavuje to, jako by jich měl na kontě pade za sezónu. Apatie. Je otázka, jestli má chuť se o to porvat.
odpověděl(a)
Třeba se chce usadit s tou Kanaďankou a nechává doběhnout nováčkovský kontrakt 5 . Já si myslím, že největší bolehlav má agent, protože s klukem vykecal 6. místo draftu a tím dal také na špalek svou hlavu.

Pavel má dobrou pověst jako kluk, podle mě mu ublížilo to ostaršování. Měl se učit být dravcem, teď je to spíš kluk do nepohody co neumí v sobě najít herní agresivitu.

Táta se měl vykašlal na Kamevédu a těšit se z úspěchů dětí a vnoučat, neexistuje klíč zaručující úspěch. Každé dítě se narodí s nějakou genetickou výbavou, která ho pro něco předurčuje a naopak. Já si myslím, že drilem se dá vychovat výborný hsportovec, ne šampion, ne Jágr, tam se musí sejít vše: talent, dril, genetické předpoklady.

Kamevéda funguje už mnoho stovek let, od válečníků Sparty až po 21. století, šampionem se ale musíte narodit a mít vlastnost díky které jste lepší než konkurence.

Otec McDavida uvedl kolik set tisíc dolarů ho stála příprava kluka, chyba Zachy je že té přípravě dal název projektu a kluka označkovat jako produkt. Byť úmysl špatný asi neměl, na dítě to nemusí dobře působit.

Jen tady drbeme, stejně o tom víme prd :-), Pavlovi držím palce a pokud chce být v NHL, musí chtít na ledě položit život a vykašlal se na to se nepovedlo, to nedám, čím to je že se to nepovedlo. Být pudovým dravcem!
odpověděl(a)
to lexa: solidní trapas...
odpověděl(a)
Mě furt vrtá hlavou jedna věc.Co vlastně po Pavlovi v NJ chtějí.
Vy to víte,že to tady tak zasvěceně rozebíráte?Protože já to takhle zvenku vůbec netuším.Má dělat body?Hrát dobře dopředu i dozadu, v centru nebo na křídle?Hrát dobře buly,oslabení ,přesilovku?Dát týmu energii,hrát dobře u manťáku,před bránou,v rozích,vyhrávat souboje,dobře číst hru?Být v plusu při plus mínus,po gólu,když ho náhodou dá,tak má skákat na plexi a radovat se jako o život?
Zato moc dobře vím,co chtěl Barry Trotz po Kubovi Vránovi na začátku sezony.Snažil se to přesně dělat a skončil na tribuně.A ten samý člověk mu vyčítal přesně to,co po něm před měsícem chtěl...
A s tímhle se srovnat je hrozně těžký.každý,kdo někdy něco hrál,tak přece ví,jak je těžké hrát,když nemáte sebevědomí.A když vás tepou za všechno a furt,tak se to těžko nabírá...Pořád bysme měli vidět,že tomu klukovi je dvacet.Má sto zápasů v NHL...Vrána je o rok starší a má jich půlku.Každý to má jinak.Třeba Pavel na to nemá mentálně.Ale to já netuším.Třeba mu křivdí.Třeba ho zase jen tak zkouší.To nevím.Je to Pavlův boj a bude záležet hlavně na něm.Já jen furt nechápu,proč tady někomu vadí kluk,který od mala sportuje,poctivě trénuje,nikomu neubližuje a snaží se prosadit v NHL,kde se mu to mimochodem dost daří,ať už si někteří myslí opak.
A ještě je tu jeden aspekt.Onehdy jsem počítal,kolik českých hráčů hraje NHL pravidelně.Došel jsem k číslu 25.Ani jeden golman,asi čtyři obránci a zbytek útočníci.Víte kolika z nich je míň než 25 let?Zacha,Vrána.Pastrňák,Kaše,Hertl.Za deset let tady budeme mudrovat,jak nám ty kluci v NHL super hrajou ,akorát jich bude celkem tak deset....tím chci říct,že za kluky jako je Pavel bychom měli být rádi a ne se jim posmívat,když mají zrovna trable...
odpověděl(a)
Ty lexo, ty seš navátej anebo tady provokuješ? Nikdo opravdu NIKDO se tady mladýmu Zachovi nesměje. Každý tady dobře ví, anebo alespoň tuší jak těžké je se prosadit v top lize.
Pouze se tady rozebírá PROČ se neprosazuje. Někdo tvrdí, že vyhořel, nikdy na to neměl apod. Jsou to pouze názory a domněnky.
Že se neprosazuje je snad jasne i tobě.
K tvému údivu proč nehraje a zlý trenér ho nestaví: nemá drajv a zápal pro hru. Proč ten hokej teda hraje, když ho ani gól nevytrhne z letargie.
odpověděl(a)
Lexo,prosím tě,jestli si dáváš práci s počítáním našich hráču pod 25 let,tak počítej pořádně.Pár jmen ti tam chybí,co Sedlák,Frk,Jaškina Nosek je na hraně tomu je 25.
odpověděl(a)
To Mojac: Z pohledu Pavla Zachy je samozrejme dulezite zjistit, proc se neprosazuje. Z pohledu ceskeho hokeje je to uplne nedulezite. Ten kluk neni uplne produkt systemu a stejne tak cesky hokej nespasi jako ho nespasi sam Voracek. Pokud jste oslnen tím sestým místem na draftu, tak jen upozornuju, ze v tomto roce meli finove v prvnich dvou kolech! 12 hracu. V tomhle smeru pusobi nas boj Zachou, Chytilem, Necasem a Zadinou uplne smesne. Takze bych si taky umel predstavit,ze se tu budou resit dulezitejsi veci nez jen nalady Pavla Zachy. Protoze jsme si jaksi oslneni nasim raketovym postupem vzhuru nevsimli, ze vsichni pred nami nasadili uplne jiny pohon. Me by treba zajimalo, jaky maji zde diksutujici nazor na vývoj naseho hokeje v rekneme horizontu 4 let, tj. zda uz konecne mame ocekavat rostouci pocet draftovanych hracu, jakym zpusobem budeme dohanet skandinavske zeme apod.
odpověděl(a)
Že není Zacha produktem našeho systému je sice pravda, ale +- by se to dalo říct dnes i o všech špičkových světových hráčích. I americké a kanadské hvězdy NHL jsou kombinovaným produktem systému a jejich rodičů, kteří dávali peníze za kempy, soukromé lekce, ledy navíc a i ti kluci museli udělat několikanásobek práce mimo klub. Ať už na ledě, v tělocvičnách, garážích a dvorcích. Hokej a sport se tak posunul, že dříve dostatečující výchova v klubech je dnes už zcela nedostačující. No a tady určitě narážíme na naši horší ekonomickou situaci. Lidi u nás mají hloubš do kapsy, tráví víc času v práci, většina matek dělá na plný úvazek a nemůže vozit děti od tréninku k tréninku, jak to můžou dělat američanky nebo kanaďanky. Ale věřím, že tak jak se zlepšuje naše finanční situace, zlepšují se pomalu i možnosti našich dětí se sportu věnovat na vysoké úrovni. Hokejové školy rostou jako houby po dešti, osvěta rodičů o možnostech individuální přípravy taky a věřím, že to na našich hokejistech, kteří jsou dnes v žácích, to bude v budoucnu vidět.
odpověděl(a)
Ja si nemyslim, ze zvysene moznosti rodicu na to budou stacit. Kdyz se podivate na cesky hokej obecne, od pristupu svazu, komunikace, prostredi, chovani klubu, a pak postavite vedle Svedsko, Finsko, tak zjistite , ze s timhle nemuzeme mit sanci. My tady mame nejvetsi problem v hlavach a na to navazuje dalsich milion veci, se kteryma nikdo nehybe, protoze by musel hybat sam se sebou. Naopak ty finance a moznossti lidi tu vytvari uplne umelou atmosferu kolem hokeje, kdy 16000 lidi chodi na zapas s Finskem a raduji se jak po vitezstvi v Naganu, misto aby tam bylo 4000 piskajicich davajici hjasne najevo, ze s tim,kam se hokej dostal ,nesouhlasi. Vychvalujeme tu individualni iniciativy klubu, pritom to je zalostne malo a mel by to byt standart. Ja si nemyslim, ze by cesi nebyli schopny se z toho dostat sami, to by ale museli vsichni opravdu chtit. Na svazu by museli byt opravdu experti s kritikcou oponenturou, komunikace by musela byt otevrena. Vite asi sam, ze pokud vyrazite pracovat dociziny, pak s ceskym pristupem se nikam neposunute.Vsichni na vas koukaji jak na debila a my, namisto toho, abysme to zmenili, se utvrzujeme v tom, jak je to spravny, i kdyz nam vsichni zdrhaji o mile. Sorry, ale casto to vypada jako divnej mix malosti a buranstvi. Na to se kupi vsemozny zvracenosti. Skauti, agenti, cesi, co hrali NHL, rikaji to same...A my to jako nevidime a neslysime....Pak se nedivim, ze je pro Svaz tak lehke vsechno odbit a vymlouvat se na pitomosti. Jestli z nas to nejlepsi je schopny dostat jen komunismus, pak to ssi svedci o tom, ze na to fakt zas tak asi nemame
odpověděl(a)
No asi to píšu zbytečně, je to dole na stránce, ale přece, peníze jsou fajn ale většinou jdou nahradit prací.

Co nejde nahradit je smysluplné fungování klubů a svazu. Můžete si zaplatit nebo zorganizovat soukromé tréninky jaké chcete ale potřebujete minimálně od 8 let věku hrát přiměřené zápasy, a to už v týmovém sportu jako je hokej nikdo sám nezvládne.

Svaz (takže vlastně zástupci klubů) soutěže organizuje špatně (špatně pro děti 6) protože prostě má jiné, silnější zájmy, než starat se o děti.

Jednotlivé nedostatky se dají nějak překlenout lidovou tvořivostí, ale systém de facto žádný není.
, - odpovědět
Skoro to vypadá,že autor článku v Babišově podnikovém plátku sem pravidelně přispívá... 1 1
jenom nevím pod jakou přezdívkou.
, je to kruté odpovědět
ale Henriqueho měli rádi hlavně protože dal před pěti lety jeden důležitý gól, a taky je mediálně fotogenický.

Situaci s Pavlem přestávám rozumět. Dostane na jednu třetinu čuchnout první lajnu, hrajou výborně, další zápas napůl druhá a čtvrtá lajna a další zápas nehraje. Buď o něčem nevím nebo je to zvláštní. Pokud se trenérovi nelíbí proč dostává opakovaně příležitosti, pokud líbí proč s ním tak zametá? 8
odpověděl(a)
Souhlas.Co jsem viděl,tak hrál Pavel docela dobře.Těžko říct takhle z venku,co po něm trenér vlastně chce.Na křídle se mi líbí víc než v centru.Možná se líbí GM a nelíbí trenérovi.Nebo naopak.
Oni ale podobně zametaj i s Kubou Vránou,co vím,tak kolikrát nechápe ani on sám ,co s ním vymýšlí...tady je vidět,že je to tam fakt těžký.My to asi pochopit úplně nemůžeme.
Myslím,že Patrik Eliáš by nám to osvětlil....my kecálkové,co to nikdy nehráli,tak můžeme jen hádat a spekulovat. 2 1
odpověděl(a)
Až bude hrát minimálně dobře,jako Kaše a Vrána tak bude hrát pravidelněji.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0830.jpg

Reklama