Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Dobré články pro rodiče a Světový pohár

 

 

* dobré články na www.kameveda.com

 

* český hokej a Světový pohár

 

 

Dobré články pro rodiče teď najdete na webu Kamevédy

Většina korespondentů je ještě někde na cestách, všechno se to rozjede až tak kolem půlky září, ale už dneska můžu říct, že tohle bude změna k lepšímu. Už jsem se na www.zacha-hokej.cz tak nějak plácal na místě, zatímco na www.kameveda.com vzniká úplně nový směr a impulz. To z důvodu, že je to všechno nasměrované na rodiče malých dětí, kteří vidí svět pozitivně a teprve mají všechno před sebou. Oni ještě mohou svoji výchovu nastavit tak, že se to na jejich dětech opravdu nějak projeví. Proto ta práce má mnohem větší smysl, než když se tady občas přou jedinci, kteří jsou přesvědčení o své pravdě, jejich děti už si jdou pomalu svou cestou a i kdyby nakrásně chtěli udělat  nějaké významnější změny, už se to nemůže výrazně projevit.

Pro členy klubu na Kamevédě je možné napsat to nejlepší, bez kompromisu, poctivě a otevřeně s dobrým pocitem. To jsou články, které když se vydaří, snesou přísnější měřítko. Myslím si, že jsem dal dohromady dva články v minulém týdnu na kameveda.com, které jsou nejlepší za poslední roky. Těch témat je nekonečné množství, strašně se těším, až jednou budou plné rubriky a rodiče budou spokojení. A do toho bodu se budeme snažit s dneska už docela početným týmem nadšenců i profíků dospět nejkratší možnou cestou.

http://www.kameveda.com/sportovni-scouting/119-tajne-receptury-jednotlivych-klubu-nhl-smerujici-k-odhaleni-budouciho-talentu-jak-sportovni-skauting-ovlivnuje-kariery-sportovcu-i-prosperitu-klubu

.....................................................

Český hokej a Světový pohár

Český hokej čeká start sezóny a Světový pohár. Tým je v té nejlepší možné situaci jako největší outsider turnaje. Když od nás nikdo nic nečeká, nemůžeme zklamat. To je skvělá situace, která vylučuje stres i nervozitu. Češi můžou jen překvapit. Ale neviděl bych to tak, že z našeho pohledu o nic nejde. Pokud předpovědi potvrdíme, na pěkných pár let se z pozice outsidera nepohneme, protože MS v Americe nikdo nebere vážně.

Zas na druhé straně, jako jedni z mála jsme si podrželi národní hokejovou identitu a startujeme pod českou vlajkou, což mnozí jiní a ne zas dneska už o tolik horší, museli oželet. Je dost dobře možné, že to hlavní, o co Češi hrají na tomto turnaji, bude možnost nebo nemožnost naší samostatné účasti na příštích akcích tohoto formátu. Pokud propadneme a vyloženě nebudeme stačit, což se při troše smůly může přihodit, možná už česká vlajka na Světovém poháru nezavlaje. Jsme tak trochu na hraně. Takže udělat bednu, bylo by po starostech.

Současně není třeba nic dramatizovat. Pro děti a jejich rodiče stále bude platit pravidlo, že když tady někdo vychová mimořádně talentovaného hráče, zámořský scouting si ho najde, tak jak by ho našel v Maďarsku nebo v Indonésii. Takže není třeba se nějak nervovat a je lepší si tu podívanou užít.

Je fakt, že kolektiv a semknutost hráčů dokáže velké věci. Ale současně by bylo bláhové si myslet, že takoví Američané nebo Kanaďané tohle ještě nezjistili a budou semknutými Čechy překvapeni. Zaslechl jsem ze strany našich bývalých skvělých internacionálů víru v českou vyčůranost a chytrost, jako bychom neměli v posledních letech dost příkladů, že na úzkém kluzišti často nevíme, čí jsme, od začátku do konce - natož abychom tam dostali prostor na nějaké kudrdlinky z šedesátých let. Tyto řeči mě dost iritují, protože v hokeji už dávno nevyučujeme okolní svět tou naší pověstnou chytrostí, tohle už dneska častěji vyznívá jako ironie.

Určitě nám může nahrát herní systém. Když se šťastně odrazí dva puky a překvapíme Kanadu, může se to trochu zamotat. Současně nemůžeme počítat s tím, že nám třeba rozhodčí budou připískávat jako na nějakém domácím turnaji, to bude spíš naopak.

Co je asi nejvážnější problém, že pár hráčů nutně předurčených pro klíčové role v českém týmu, je po operacích a sotva se nějak dali dohromady. Tohle se může projevit už v prvním nebo druhém zápase a to by byl už velký problém. Nedá se nic dělat, trenéři se budou muset pokusit o zázrak s tím, co budou mít k dispozici.

Takže 17. září v Air Canada Centre v Torontu to vypukne zápasem USA s výběrem Evropy.  

Konečně zase pořádnej hokej.

 

  

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Červenka odpovědět
To se mi snad zdá! Zraněného Krejčího v nominaci nahradil Červenka, na úkor mnohem lepšího Hudlera. Ten má asi vopravdu tu repre předplacenou na hodně dlouho a chudák Hudler asi někoho na Svazu naštval, že ho tak ignorují.
, - odpovědět
Já se Vám teda akorát divím, že jste na stránkách Kamevédy nezavedli jiný styl přihlášení se k diskuzím pod články. Aby jste se vyhnuli podobným výlevům jako se občas vyskytují zde, měli jste tam při registraci vyžadovat celé jméno s adresou, meilem atd. Člověk si už totiž jooo rozmyslí co napíše, když je jeho názor prezentován pod jeho celým jménem 1
icon odpověděl(a)
Diskuse na Kamevédě je prozatím v přípravě a po spuštění bude podléhat schvalovacímu režimu, který bude mít jeden člověk na starost. Z tohoto webu jsem dostatečně poučený. 1
, - odpovědět
Hlavne nech sa dari Pavlovi. Vsetko ostatne je az na druhom mieste. Rodicia si poradia aj sami ked na to pride. Prajem uspechy!!!

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

lekov2.jpg

Reklama