Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

HC Vítkovice Steel - Kometa Group

Přípravné zápasy

 

7. tř. HC Vítkovice Steel -  Kometa Group     5:1

 

     Domácí si vybudovali rozhodující dvoubrankový náskok díky úspěšnému proměňování přesilových her.  V těch si dokázali vytvořit velký tlak, ze kterého padaly rozhodující góly. 

     Kometa se nachází ve složité situaci. Má v sedmé třídě nedostatek obránců, z týmu odešli všichni loňští centři. Do osmé třídy byli posunutí hráči ročníku 1996 Weber, Biolek, Koch a brankář Holub. Z klubu odešel centr Kubaský. S loňskou výpomocí Zbořila se Zachou na klíčové zápasy už nelze spoléhat v této sezóně, protože početní stavy  v osmé třídě to neumožňují.  Pro zdravotní problémy nemohl  nenastoupit ani klíčový útočník Koblížek. V popsané situaci odehráli hráči s takto kvalitním soupeřem asi maximum možného.

 

8. tř.  HC Vítkovice Steel - Kometa Group     7:8

 

třetiny: 1:1, 3:2, 3:5

střely: 22/35 

vyloučení:  2/3

 

Góly/asistence: Zacha 1/3, Zbořil J. 2/0, Weiss 1/1, Kozel 1/1,  Jenyš 1/0, Svoboda 1/0, Jalový 1/0, Polzer 0/1

 

Brankáři - zásahy/ obdržené branky: Machorek  11/1,  Holub 4/6

 

Sestava: V bráně  v polovině utkání vystřídal Machorka mladší kolega Holub

Obrana: Zbořil J., Koch, Nossek T., Porzer

Útok: Jenyš, Zacha, Kozel, Svoboda, Boltvan, Polzer, Weiss, Biolek, Tichý, Jalový

 

Průběh utkání:

 

     Pro tým Komety představovalo toto přípravné utkání završení srpnové přípravy na začínající sezónu, které mělo dokonale prověřit připravenost  na první ligové zápasy.

      Kometa v úvodu utkání pomaleji bruslila a zjevně se jí nepodařilo navázat  na výkon podaný před dvěma dny v Bratislavě.  Vítkovice byly u každého puku o krůček dříve a svoji optickou převahu vyjádřily gólově v sedmé minutě. O minutu později zužitkoval Kozel Zachovu gólovou přihrávku ve vyrovnávací branku.

      V první minutě druhé části se po Kozlově přihrávce prosadil povedenou střelou  od modré čáry Zbořil a poprvé jsme vedli.  Domácí strhli znovu vedení na svou stranu slepenými brankami ve dvanácté minutě. Jalový po Weissově přihrávce vyrovnával v 18. minutě.  O několik vteřin později byl vyloučen Koch, Vítkovice dokázaly početní převahu zužitkovat a vytvořit si jednobrankovou výhodu před poslední třetinou.

       Do té jsme z kabin vstupovali s odhodláním otočit znovu utkání v náš prospěch, byl to ale naopak soupeř, který naše odhodlání schladil dalším gólem již ve druhé minutě.  V této chvíli se vidina úspěchu v utkání začala ztrácet co do brankového stavu i našeho výkonu na ledě. Návrat do zápasu zajistil o dvě minuty později po hezké kombinační akci Jenyš , když dokázal pohotově zužitkovat Zachovu přihrávku.  V osmé minutě zase pro změnu zafungovala kombinace po ose Polzer - Svoboda, po které posledně jmenovaný zajistil vyrovnání.  O chvíli později domácí opět vedli, ale ve stejném střídání dokázal Weiss ve svém nejhezčím letošním hokejovém okamžiku znovu vyrovnat.

        Přestřelka pokračovala dál, tentokrát smolným gólem ve třinácté minutě opět do naší sítě.  V těchto okamžicích byli nebezpečnější  domácí hráči, ale v 15. minutě  Zacha po hezké samostatné akci vymetl pavučinu ve víku vítkovické brány a znovu bylo srovnáno.  V 17. minutě stejný hráč našel na modré čáře volného Zbořila a ten podruhé v utkání prostřelil domácího golmana a rozhodl o naší výhře.

 

        Přestože trenéři Komety nebyli s výkonem většiny hráčů spokojeni, výhra na vítkovickém ledě má svoji váhu.  Vždyť v srpnu loňského roku jsme tu se stejným soupeřem prohráli, a to byli  v sestavě Komety  všichni přední hráči.  

 

 

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
ach jo samochvala smrdi

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0059.jpg

Reklama