Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Hokejové MS20 - Česko končí, život jde dál

 

http://www.hokej.cz/zacha-po-ms-neklickuje-nedari-se-nam-semifinale-mezi-nejlepsi-nepatrime/5012611

Zacha nekličkuje - mezi nejlepší nepatříme

 

 

4.1.2016, 16.08 hodin

Děkuji všem slušným diskutujícím za jejich názory a příspěvky.

Bohužel se opět objevilo i to, co zde nehodlám akceptovat, proto jsem se rozhodl dočasně diskusi ukončit.

Děkuji za pochopení a současně přeji všem přátelům českého hokeje a českého sportu úspěšný rok 2016.

 

Pavel Zacha st.

 

3.1.2016, 9.49 hodin

Kluci ve Finsku se dnes probouzí do dne, do kterého se každý člověk probouzí jen nerad. Jako po každé zmařené naději. Ale takové dny k vrcholovému sportu patří, těch poražených je vždycky víc a jen jeden vítěz.

V tenise dostaneš kanára v prvním kole, ale zítra už sedíš v letadle, musíš to ze sebe shodit a věřit, že na jiném konci světa dojdeš v příštím týdnu až do finále. Taky kluci se musí rychle přesunout do svých klubů, otřepat se a začít zase znovu. Je dobře, že není konec sezóny a pokračuje se dál, nic nekončí.

Klukům jsem to přál, ale také vím, že by bylo tak nějak nefér, kdyby:

- tým z malé země, kde už skoro jako jediní na světě nestydatě obchodují se sportujícími dětmi, porazil tým sebevědomých SVOBODNÝCH mladých hokejistů

- kdyby tým ze země, kde se přece nehraje na výsledky a hraje každý s každým nemyslné zápasy, kde zmizely tradiční kvalitní mezinárodní turnaje, kde zrušili i mistrovství republiky až po osmou třídu, porazil nároďák ze země, kde se "nestydí" hrát od nejmenších dětí elitářské soutěže v čele s tou zpropadenou úrovní "AAA."

- kdyby ti, kteří založili Ann Arbor, nejlepší hokejovou akademii na světě, prohráli s těmi, kteří prostředky rozmělňují v mnoha hokejových akademiích bez skutečného vlivu na příležitost těch největších talentů a absolutně bez vlivu na způsob jejich přechodu mezi dospělé

- kdyby ti, kteří chtějí skutečně vychovat talenty v hokeji a sofistikovaně v tomto směru pracují a investují hodně peněz, prohráli s těmi, kteří svěřili osud mládeže do rukou klubů, jejichž manažeři z části vlastně ani nemají zájem vychovat z cizího kluka hokejovou hvězdu pro nároďák nebo NHL....

A tak bychom mohli pokračovat. Člověk drží palce klukům, ale současně vnímá, že celý ten náš pokroucený systém hrozně brzdí celý český hokej.

Určitě jsou tu i pozitiva, celý ten repre program doznal velkého zlepšení, někteří noví reprezentační trenéři představují už férové a kvalitní osobnosti s dobrou úrovní komunikace na všechny strany, což u dvacítky roky neexistovalo, péče o tým se výrazně lepší, jsou peníze na přípravu i vybavení. Tohle je fakt a za to je třeba poděkovat.

Ale nepohneme se dopředu, pokud se to zkažené jádro českého hokeje nevyoperuje pryč a nezačněme konečně s nadějí nikoliv všichni proti všem, ale všichni jedním - konečně tím skutečně správným - směrem.

 

 

2.1.2016, 21.43 hodin

Tak bohužel, obavy se naplnily. Moc jsem si přál, aby to nebyl debakl a hrálo se o něco až do konce. Ale naplnil se obvyklý scénář, kdy v polovině zápasu bylo vymalováno, Amíci se pochechtávali na střídačce a dohrávalo se jen z povinnosti. Tohle je realita českého hokeje, ročník 1996 na USA prostě nemá, jsou někde jinde. Tvrdit něco jiného by byla hloupost. Ano, několik klíčových hráčů chybí kvůli zranění, další jsou s ohledem na lenčí zranění limitovaní ve výkonu, a tím jsou karty rozdány.

K týmu a všemu kolem se letos vyjadřovat nebudu. Jednak z důvodu, že došlo k elementárnímu zlepšení ve způsobu komunikace hl. trenéra se "zbytkem světa," a také z důvodu, že člověk z "venku" nemůže vůbec tušit, co kolem týmu si trenér může prosadit a co už udělat musí s ohledem na ostatní tlaky kolem dvacítky. Takže bez těchto informací nemá smysl se k čemukoliv vyjadřovat.

Pravdou je, že v zámoří komentátoři vystoupení českého týmu komentovali velice negativně a byli jsme pro ně zklamáním s ohledem na vyloženě pasívní způsob hry. Ale tohle už si musí ujasnit ti povolaní mezi sebou.

Nastoupili jsme do čtvrtfinále s obdobnou strategií jako Slováci, jim se ten systém rozsypal po první brance v páté minutě, nám v minutě šesté. Neměli jsme dnes kvalitu na to, abychom vydrželi déle a mohli začít naplňovat svůj plán. To je fakt a s tím skončily i naše naděje.

 

 

1.1.2016, 12.46 hodin

S Finy jsme prohráli, ale hokej to byl parádní z obou stran. Myslím si, že tenhle fakt musí ocenit každý nestranný fanoušek, divák nebo rodič hokejisty. Pro všechny na střídačce to musel být skvělý zážitek. Je dobře, že podobnou kulisu dokážou dvacítkám vytvořit nejen v Kanadě, kam se mistrovství vrací příště, ale také ve Finsku. Z přístupu diváků jsem měl trochu strach, ale na domácí tým jich chodí hodně. Ve čtvrtfinále bude zájem asi kulminovat.

O rozhodčích můžeme diskutovat, ale řekl bych, že jejich "nestranný" výkon v zápase USA - Švédsko byl ve prospěch USA mnohem podivnější.

Ale současně je taky pravda, že v pojetí přesilovky nás Finové výrazně předčili, to oslabení jsme prostě neodehráli dobře. Tohle je ještě nutné do čtvrtfinále zlepšit, protože to byl hlavní důvod proč jsme zápas ztratili.

Z hlediska výstoupení Pavla jsem moc rád, že zápas odehrál a jeho stav se nezhoršil. Už jsem počítal i s variantou, že si na mistrovství nakonec další zápas nezahraje, naštěstí se podařilo trochu bolest utlumit. Je pravdou, že když srovnám jeho výkony počátkem prosince a v listopadu v Canadian Hockey League a včera, byl tam markantní rozdíl. To je fakt, herní jistota byla horší.

Z tohoto pohledu je moc dobře, že  zápas s Finy odehrál, znovu se dostal do hry a snad je šance díky tomu podat maximální výkon v momentě, který bude zapotřebí nejvíc, proti USA. Českému týmu by to moc pomohlo.

Pokud máme prolomit americkou hokejovou nadvládu nad mladým českým hokejem posledních let, většina hráčů by musela podat opravdu svůj hraniční výkon a ještě bychom k tomu potřebovali štěstí. Ale výkon proti Rusku a Finsku ve skupině, tedy proti nejlepším týmům, podali Češi skutečně dobrý.

S USA jsme i v osmnáctkách hráli tak, že v poslední třetině už většinou nebylo možno hrát o vítězství, utekli nám brankově moc daleko. Přál bych klukům, aby tentokrát byl zápas dramatický až do konce a aby to nakonec zvládli a udělali úspěch.

http://www.hokej.cz/nektera-vylouceni-byla-sporna-rika-smejkal-zacha-chce-odvetu-za-osmnactky/5012544

http://www.hokej.cz/zadni-ucastnici-zajezdu-kdyz-zopakujeme-vykon-sanci-mame-tvrdi-petr/5012551

 

 

 

 

31.12.2015, 12.19 hodin

 

http://www.hokej.cz/nejdriv-finove-pak-pripitek-zacha-a-pastrnak-by-meli-hrat-tomasek-ne/5012539

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace-ms-hracu-20-let/256252/s-pastrnakem-a-nejspis-se-zachou-dvacitka-jde-na-finy.html

 

 

30.12.2015, 17.57 hodin

Zřejmě ani Finové nebudou mít oddechový zápas, Slováci hrají první třetinu výborně a prozatím to vypadá na hodně vyrovnaný "mač."

 

30.12.2015, 16.14 hodin

Díky vítězství nad Běloruskem nám tabulka MS U20 skupiny "B" nabízí i po dnešku příjemný pohled. Kluci odehráli po psychické stránce neuvěřitelně náročné utkání. Opět byli v polovině zápasu těmi, kteří chvílemi hůře bruslili, svoji hrou umožnili Bělorusům uvěřit, že proti nám mohou být úspěšní.

Povídání o tom, zda v týmu je nebo není opravdu dobrá chemie a parta se projeví právě v těchto momentech, kdy se zrovna moc nedaří, soupeř vede a čas do konce ubíhá jako splašený. Kluci udrželi kázeň, nedali průchod frustraci, nenechali se hloupě vyloučit a dokázali zápas pár minut před koncem otočit. Líbilo se mi, že pochopili, že prostě do toho budou muset v závěru pořádně šlápnout a urvat to pohybem a aktivitou, ve které v posledních deseti minutách měli výrazně navrch. To asi rozhodlo.

Bylo to asi mnohem náročnější utkání než původně očekávali, o to cennější je vydřený výsledek.

Na jedné straně povzbudí, když dokážete vyhrát takový zápas, na druhé straně se může zítra projevit, že museli šlapat na maximum do posledních minut a vydat  hodně energie, která třeba o den později může chybět.

Ale bez těch bodů už by ve hře o první příčky stejně nebyli, nešlo k tomu přistoupit jinak.

Veliká gratulace a respekt všem do Finska.

http://hokej.idnes.cz/hokejove-msj-2016-cesko-belorusko-online-dyp-/reprezentace.aspx?c=A151230_112907_reprezentace_bem

http://www.hokej.cz/nejdriv-trapeni-pak-radost-cesi-predvedli-velky-obrat-a-premohli-belorusy/5012507

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace-ms-hracu-20-let/256190/kraft-o-dvacitce-s-belorusy-to-bylo-az-necekane-trapeni.html

 

28.12.2015, 18.08 hodin

 

Velice důležitý zápas z pohledu vývoje ve skupině se podařilo vyhrát. Veliká gratulace klukům do Finska. Z psychologického hlediska velký doping, prohrát dneska, kluci by měli deku. Takhle potvrdili výborný výkon s Ruskem a mají další podobný zápas před sebou - Bělorusko asi bude zhruba na úrovni Slovenska, nic jednoduchého, nepříjemný soupeř a jednoznačná povinnost vyhrát.

Kupodivu se zápas se Slovenskem zlomil ve chvíli, kdy jsme na tom byli nejhůř, hra dopředu se moc nevedla a blíž ke gólu měli i přes menší počet střel Slováci.

Ten Pastrňákův gól možná pro někoho vyzníval jako náhoda, ale v jeho případě to náhoda není. Vzpomínám si, jak jsem se o tom bavil s jeho hlavním trenérem v žákovských letech Martinem Janečkem, který říkal, že..."ono to vypadá jako náhoda, ale takových gólů dává tolik, že člověk po čase pochopí, že to není náhoda ale velký talent." Myslím si, že to dneska byl rozhodující moment zápasu. Druhý den po příletu takhle pomoct týmu, to je velký výkon. I v dalších dnech mu časový posun bude brát síly, snad se s tím srovná.

 

Prozatím se mi moc líbí druhá lajna, i proti Rusku byli nejlepší na ledě, spolupráce šikovných hráčů funguje - jen ještě zapracovat na té střelbě.

 

Česká defenziva je skutečně skvělá, mohla by pokračovat i ve středu proti Bělorusku. V tom zápase ale bude třeba vstřelit víc než jeden nebo dva góly. Pokud by se to nepodařilo, víc lepších příležitostí k tomu už asi mít nebudeme a do horšího světla by se dostala pro změnu naše ofenzivní činnost.

 

Letos je na MS20 výborně připravená ČT4. Dneska dokument z akademie MoDo, předtím o přestávce upoutávka propagující nedávno vzniklý univerzitní hokej a jeho rychlý rozvoj. Tohle dříve vůbec nebývalo - dobrá práce.

 

V zápase Švédsko - USA vítězství Švédska po letech a vynikající výkon švédské defenzivy. Dokázali vynikajícího Alexe Nedeljkoviče překonat jen jednou, ale i tohle stačilo. Jen to posuzování rozhodčích vyloženě Švédy poškozovalo, určitě to z jejich strany nebylo vyvážené. To bránění ve hře u vlastní brány už byl podle mého názoru vrchol, těžko hledat nějaký jednotný metr.

 

 ...........................

 

 

28.12.2015, 9.55 hodin

Proti Slovensku dnes zranění hráči Zacha s Rašnerem nenastoupí. Bylo by to s určitým rizikem možné, trenér se rozhodl neriskovat zhoršení jejich stavu a dát jim prostor na lepší doléčení do příštího zápasu. Dnes už trénovali s týmem, Zachu jeho stav limitoval pouze při startech, jinak vše vpořádku.

Musíme věřit, že Češi dnes zápas zvládnou a na další boje ve skupině a play-off už bude tým kompletní. Místo Rašnera už může hrát Zbořil, Zachovo místo zase může zaplnit bez šachování s formacemi Pastrňák.

 

27.12.2015, 22.15

Jak už asi všichni ví, Pastrňák bude na MS20 startovat. Největší neznámá byla doplněna, Češi budou silnější, minimálně budou budit větší respekt.

Doufejme, že se hráči se zdravotními problémy dají dohromady alespoň do té míry, že budou schopni nastoupit k zápasu se Slovenskem a odvést očekávaný výkon. Možná by bylo rozumné nespěchat a ušetřit je na pozdější zápasy, ale ztratit možnost vysoké pozice v naší skupině se rovná tomu být hodně blízko vyřazení ve čtvrtfinále. Takže není kam ustupovat a následující dva zápasy je nutné vyhrát bez ztráty bodu. Budou to těžké zápasy v tom ohledu, že nebude stačit jen podat vyrovnaný výkon, jako proti Rusku nebo Kanadě, ale bude třeba prostě vyhrát v termínu 60 minut.

Do Finska přilétá stále víc českých rodičů, kteří jistě připraví svým synům maximálně vřelé přijetí už zítra v aréně.

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace-ms-hracu-20-let/255946/kouc-prozradil-jak-se-upekl-pastrnakuv-prijezd-a-co-poslal-partakum.html

http://hokej.cz/stihnou-slovaky-marodi-zacha-a-rasner-uvidime-citime-se-lepe-hlasi/5012427

http://hokej.idnes.cz/pozvanka-hokej-ms-do-20-let-cesko-slovensko-fik-/reprezentace.aspx?c=A151227_135940_reprezentace_tof

 

http://hokej.cz/krejci-mi-pral-dalsi-medaili-rika-pastrnak-do-sampionatu-skoci-po-hlave/5012437

.......................................

 

 

 

Facebooková stránka české dvacítky

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.524392647735953.1073741842.292813624227191&type=3Představení

 

Představení Daniela Vladaře pře MS U20 ve Finsku

http://www.hokej.cz/jak-se-mas-vital-ho-rask-zamorska-motivace-dala-vladarovi-kridla/5012349

 

23.12.2015, 13.37 hodin

Je určitě povzbuzením, že na rozdíl od těch zámořských odborníci v Česku našemu týmu věří. To je správný postoj, MS ještě nezačalo a vzdávat se naděje dopředu by týmu nijak nepomohlo.

Na druhou stranu bych zachovával velký respekt k soupeřům a uvědomil si, že ona vysněná medaile leží strašně vysoko. Stříbrná osmnáctka je s ohledem na sestavu drasticky oslabená. Nejsme Kanada, která mívá patnáct hráčů v prvním kole draftu NHL a je kdykoliv schopna několik chybějících hvězd nahradit, že nic nepoznáte.

U nás se výjimeční hráči rodí jen občas. Loni jsme měli dva v prvním kole a všechno prozatím vypadá tak, že nebude v sestavě ani jeden z nich. Ti letošní prozatím jsou stále v sestavě, ale ani oni nejsou stoprocentně fit a jsou přece jen o rok mladší. Absence Karabáčka, Vopelky a možná dalšího hráče tvořícího tu naprosto základní kostru týmu, to jsou velice vážné zásahy do týmu, které prostě nemáme kým zamáznout.

Na druhou stranu, Vůjtkův tým v Moskvě o víkendu ukázal, že i úplní outsideři mohou za určitých okolností přehrát kohokoliv a zanechat ten nejlepší dojem.

A tenhle tým je maximálně semknutý, vedený výbornými ztrenéry, to asi bude naše největší zbraň. Uvidíme, jestli dokáže zázrak. Jestli je tomu skutečně tak se ukáže až ve chvíli, kdy to všechno vypukne.

Takže, hodně štěstí všem!!!

 

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace-ms-hracu-20-let/255732/cesi-maji-po-11-letech-na-medaili-tvrdi-experti-lidrem-bude-zacha.html

http://hokej.idnes.cz/hokejove-ms-hracu-do-20-let-juniori-trener-jakub-petr-fh3-/reprezentace.aspx?c=A151222_154400_reprezentace_bem

http://www.hokej.cz/dvacitka-ceka-zda-ziska-pastrnaka-ms-si-nezahraji-jasek-a-christov/5012329

 

 

 

Průběh zápasu

Česko - Dánsko 5:0

Češi vstoupí do turnaje s vítězným pocitem po úspěšné generálce, ale Rusko bude trochu jiným soupeřem.

Trenéři dnes poslali domů pouze dva hráče. Jeden z klíčových obránců má zdravotní problémy a tak se čeká, jestli bude schopen pokračovat v turnaji.

Na rozuzlení zápletky kolem Pastrňáka se stále čeká.

http://www.hokej.cz/dvacitka-ceka-zda-ziska-pastrnaka-ms-si-nezahraji-jasek-a-christov/5012329

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace-ms-hracu-20-let/255681/generalka-na-ms-vysla-ceska-dvacitka-porazila-dansko-5-0.html

http://www.onlajny.com/match/index/date/2015-12-22/id/166617

 

 

http://www.worldjunior2016.com/en/news/time-to-shine/

 

 

22.12.2015, 12.33 hodin

Českým dvacítkám je věnována celá dvoustrana v dnešním deníku Sport, na videu na odkazu níže je vidět prohřešek Pavla Zachy na konci zápasu proti Kanadě.

Dnes proti Dánsku nenastoupí a já jen doufám, že to je jeho poslední trest a na mistrovství už bude vše podřízeno záměru zbytečně se nenechat vyloučit a nepoškodit tým.

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace-ms-hracu-20-let/255654/ma-zaracha-cesky-mladik-strcil-sudiho-prijde-o-pripravu.html

http://www.hokej.cz/sance-dvacitky-zalezi-jenom-na-tom-jak-se-semkneme-tvrdi-spacek/5012317

 

 

21.12.2015. 18.29 hodin

Češi zítra cestují do Lahti k zápasu s Dánskem. Proti Kanadě nenastoupili Černoch s Jaškem, o to větší prostor by měli oba hráči dostat v zítřejším zápase. Další místo k testování sestavy uvolnil Zacha, který dostal trest na jedno utkání za šarvátku po skončení zápasu.

Do středy se český tým bude připravovat ve Vierumäki, potom už se přesune do Helsinek.

http://www.hokej.cz/test-s-kanadou-placat-se-nebudeme-rika-petr-generalka-bez-zachy/5012298

 

 

20.12.2015, 14.36 hodin

První přípravný zápas na finském ledě v Imatře

ČESKO - KANADA 0:1

PO 1. TŘETINĚ 0-0

PO 2. TŘETINĚ 0-1

PO 3. TŘETINĚ 0-1

 

První třetinu jsme prohráli na střely 11:5, i v té druhé jsme byli pod tlakem, měli jsme jeden nebezpečný únik, ale jinak jsme nebezpečně stříleli jen při přesilovkách. Přesto jsme ve druhé části měli s Kanadou shodnou bilanci ve střelbě na bránu v poměru 11:11.

Je znát, že hráčská kvalita je vyšší na straně Kanady, ale průběžný výsledek po druhé třetině byl stále nadějný. Kanaďané nás v průběhu celého zápasu dostávali skvělým pohybem do nesnází, hokej - to jsou dnes z velké části na této úrovni bruslařské dostihy, podobně jako v CHL.

Na naší straně ten přechod dopředu zdaleka nebyl tak rychlý a přímočarý.

O velice lichotivý výsledek se jednoznačně nejvíc přičinil Vítek Vaněček, který zlikvidoval všechno kromě situace z druhé třetiny. Po zásluze byl po utkání vyhlášen nejlepším hráčem českého týmu podobně jako jeho protějšek v brance Kanady.

Češi usilovali o vyrovnání do posledních vteřin, dokonce puk cinknul několik vteřin před koncem o vrchní tyč kanadské brány, strhla se potom menší šarvátka ( u které samozřejmě Pavel Zacha nemohl chybět), ale na vyrovnání to dneska nebylo.

Utkání jistě poskytlo mnoho skvělého materiálu trenérům před začátkem mistrovství světa, v naší hře bylo ještě dost nedostatků. Kanada odhalila ještě mnohem víc slabých míst v naší hře než modelové přípravné zápasy ve Velkých Popovicích.

Přesto bych si dovolil konstatovat, že na začátek našeho působení ve Finsku to bylo z naší strany výborné a sympatické vystoupení, sehráli jsme s největším favoritem na titul vyrovnanou partii a můžeme se těšit na další zápasy.

 

............................................

Dnešní zápas našeho týmu proti Rusku pod vedením Vladimíra Vůjtka mě nadchnul. Dřív jsme je taky občas poráželi, ale většinou nás dvě třetiny zápasu mleli v našem pásmu. Tohle bylo trochu něco jiného - sebevědomý rovnocený výkon.

Takhle aktivně a organizovaně hrát už druhý zápas po ztrátě puku, což vlastně Rusy vymazalo ze hry, to vůbec nepamatuju. Hráčům to dalo jistotu na hokejky i ve hře dopředu, ale výsledek, přestože těší, není vůlbec podstatný. 

Ale ta velice důstojná a rovnocenná partie, vycházející z ukázněnosti a hry skoro bez vyloučení, to je u tohoto týmu veliké a příjemné překvapení. Prostě, když se hráči nebojí pořádně hejbat a jsou všude včas, to se úplně jinak hraje.

Excelentní druhá třetina se třemi góly a dvěma nastřelenými tyčkami, kdy se zápas otočil na naši stranu, to byly příjemně strávené chvíle nedělního odpoledne.

Zdálo se, že podobně aktivní formy hry bez kotouče a účinné napadání preferovali také kluci na dvacítce při modelových zápasech proti sobě - no, uvidíme dnes večer.

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace-ms-hracu-20-let/255399/opora-dvacitky-zboril-v-zamori-uz-jsem-si-sjednal-respekt.html

 

19.12.2015, 11.25 hodin

Včera večer přistála česká výprava ve Finsku a pokračovala do dějiště přípravného kempu.

 

 

2.12.2015, 15.54 hodin

Blíží se jedna z vrcholných hokejových akcí roku. Ve světě mládežnického hokeje ta vůbec nejdůležitější a nejsledovanější, zvlášť za mořem.

Zatímco loni jsme na tuto akci pohlíželi s oprávněnými obavami i despektem k těm, kteří ji u nás měli na starost, po necelém roce je naštěstí situace i atmosféra kolem týmu úplně jiná díky změnám, které nastaly.

Hráči i všichni ostatní se na přípravu i vlastní akci mohou těšit, letos se lze v rovném prostředí poprat o své místo v sestavě. Kroky realizačního týmu v tomto směru nedávají nejmenší příčinu k nějakým pochybnostem o tom, že cosi neprobíhá tak, jak by mělo, že je někdo záměrně opomíjen a jiný ze stejné pohnutky tlačen dopředu.

Mnozí jistě budou mít na nominaci jiný názor, zvlášť ti, kteří se v ní nevidí teď nebo po jejím zúžení před odletem do Finska. To už je na trenérech. Z mého pohledu je strašná škoda Vrány s Pastrňákem. I když bych mezi řádky  a některými prohlášeními trenéra Bostonu dokázal určitou naději "Pasty"směrem k MS vyčíst. Možná by to byla dobrá volba k rozehrání po zranění, kéž by. Ale kdo ví, jak si to za mořem přeberou, je zde i náročná aklimatizace tam a zpět, jsou zde z pohledu klubu pro i proti. Pokud by jel, šance Čechů na úspěch by určitě stouply, co si budem povídat.

Rozhodující nebudou "poměrně dobré pocity" tři týdny před mistrovstvím. Zásadní bude, abychom měli ty nejlepší pocity po jeho skončení.

.........................................................................................

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-reprezentace-ms-hracu-20-let/253817/zacha-je-v-nominaci-dvacitky-na-ms-chybi-vrana-pastrnak-je-nejisty.html

http://www.hokej.cz/zacha-zboril-stransky-a-dalsi-o-ms-dvacitek-bude-bojovat-34-junioru/5011786

http://sport.aktualne.cz/v-sirsi-nominaci-hokejove-dvacitky-pred-ms-je-34-hracu/r~e54705d898f711e5b745002590604f2e/

http://hokej.idnes.cz/sirsi-nominace-hokejove-dvacitky-pred-ms-fpi-/reprezentace.aspx?c=A151202_141830_reprezentace_ald

......................................................

Češi po příletu do Finska sehrají přípravné utkání před MS proti Kanadě v Imatře. Mohou si tak připomenout dějiště loňského úspěšného šampionátu osmnáctek, kde pod vedením současného realizačního týmu dvacítky brali senzační stříbro. Nebylo by špatné naladit se na důvěrně známém místě na podobně úspěšnou notu.

http://www.hokej.cz/bez-mcdavida-ale-s-posilami-z-nhl-kanadska-dvacitka-zbroji-na-helsinky/5011808

 

 

 

 

 

print Formát pro tisk

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Canada2.jpg

Reklama