Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Informace o možnostech získání sportovních stipendií na univerzitách v USA

Studium na univerzitě v USA spojené s možnosti získání sportovního stipendia, představuje atraktivní možnost pro americké, stejně jako pro mnohé evropské rodiny mladých sportovců. Těch, kteří předtím nepodepsali žádnou profesionální ani reklamní smlouvu, zvládají jazyk a dobře se učí.
Podmínkou je zajímat se o tuto alternativu s časovým předstihem, připravit se a v klidu učinit potřebné kroky k tomuto cíli.
Pavel Zacha
 
....................
 
 
Již několik let pořádá agentura Sport&university ve spolupráci s Americkou Ambasádou pro všechny zájemce o studium na univerzitách v USA bezplatné semináře, kde zástupci agentury prezentují veškeré základní informace o studiu a možnostech získání akademických a především sportovních stipendií na univerzitách v USA.  Příští semináře  proběhnou 14. září v Praze, 20.září v Plzni, 5.října v Brně a 18.října v Bratislavě. 
Bližší informace naleznete na stránkách
www.stipendia.cz

Ing. Monika Mertova, MBA
agentura Sport&university

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, pomoc odpovědět
Dovoluji si zde sdílet výzvu Adama Jehličky z FB:"Chtěl bych Vás požádat o malou pomoc pro nenarozenou holčičku. Táta ji umřel na ledě po zásahu pukem. Za pár dní se narodí a táta tam nebude. Nebude to mít jednoduché! Účet sbírky je 2201061562/2010. Doufám, že se ke mě přidáte. Vynechal jsem trénink a peníze co ušetřil poslal taky na účet. Děkuji za pomoc a sdílení, aby se to šířilo dál. Adam Jehlička
http://adamjehlicka.com/cs/Diskuse/Prava-hokejova-rodina---sbirka-Pavel-Lainka-----24-_79/

https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2201061562
icon odpověděl(a)
Konečně se dostávám na chvíli i na tento svůj původní web. Ano, to je skvělý nápad a je třeba pozůstalé rodině pomoct a alespoň trochu zmenšit kritický dopad toho, co se stalo a co s sebou i sport občas bohužel přináší. Dokonce mám dojem, nevím to už přesně, že snad Pavel Lainka nebo jen jeho bratr kdysi trénovali ve Velkém Meziříčí. Věřím, že se připojí co nejvíc lidí.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Canada5.jpg

Reklama