Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Jakou roli budou hrát Devils v nadcházející sezóně NHL?

 

27.9.2018

 

Částečně shrnul obecná očekávání a možné rozuzlení tento článek

 

http://newjerseydevils.eu/2018/09/22/preview-pred-sezonou-2018-2019/

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Začleňování mladíků do extraligy a první ligy je důležité, je to vlastně to jediné, co tak trošičku a z dálky sleduji. Nedávno jsem četl článek, který to statisticky shrnul a prokázal, že v tomto ohledu stále pokulháváme za jinými hokejovými zeměmi, možná stále víc. O Myšákovi a spol. bych rád něco napsal, problém je, že nevím nic jiného než to, co se píše v médiích, a to by samo o sobě asi nestačilo. Proto budu rád, když se k nim někdo občas vyjádří s nějakou bližší znalostí věci a s informacemi z blízka. V tom případě budu moc rád, protože tohle je na našem hokeji asi nejzajímavější.
, Trefné.... odpovědět
https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-pavel-rysavy/346687/a-je-to-u-mladeze-jsme-vytvorili-cesky-hokejovy-paradox.html
odpověděl(a)
Mě to překvapuje.Minule Bárta,teď Ryšavý...že by i ti největší zastánci Králů a Lenerů konečně prozřeli? 1
, hokejka odpovědět
Čtu tady toho dost.Nechce se my to tady ani rozebírat.Četl jsem článek ve sportu a to mi stačí.Nikdo si nechce přiznat,že se v Zachovy spletli.Každý ve vedení v něm hledá náký zázrak,ale ten nepříjde.Pavel má svuj vrchol dávno za sebou.
odpověděl(a)
bmv - Ajéje,já si říkal,kde je ti konec.A ty jsi jen čekal,až to zase vypukne.Takže nás tu zase budeš oblažovat těma nesmyslama o Pavlovi a WSM lize?Tak to bych tě moc prosil,aby jsi si našel něco jinýho.
Díky moc.
odpověděl(a)
Lexo neboj,nebudu prudit,jen čtu a bavím se.Já tady jenom dopředu píši,jak to dopadne,každý rok se to opakuje,Pavel nasbírá v sezoně málo bodu.Před sezonou se píše jak najel na novou technologii a podobně a rok co rok pořád dokola.Vás tady ani nezajímá český hokej jenom Zacha a Zachuv zeták,který mě vubec nezajímá,protože to žádný fotbalista není,jako naše celé repre.Mě zajímá hokej,že tu možná roste docela zajímavý hokejista jménem Myšák to je vám jednoa je jich více. Vás zajímá jenom Zacha,který stejně nic nedokáže a hlavně není pupek světa,tolik reportáží co má on,se vubec divím ,že někdo pořád o něm píše,takový Pastrnák,který je někde jinde má minimálně o pulku mín rozhovoru nebo článku než Pavel
odpověděl(a)
Já nevim jestli si bmv uvědomuješ, že ty své plačky píšeš na Zachovic vlastní, soukromé, otcem vedené stránky. Jakej máš konkrétní problém, může ti někdo nějak pomoct?

Přečti si o Myšákovi na Myšákovic stránkách, o Pastrňákovi na Pastrňákovic. Pokud jsem si všim tak o Pavlovi se píše poslední dva roky ve veřejných ćeských médiích relativně málo.

Fakt je že názor, že i když někdo třeba hraje pár let v NHL nebo v Bundeslize, stejně nejsou žádnej fotbalista nebo hokejista, tak ten je originální. Zkus napsat vedení obou soutěží stížnost. 5
odpověděl(a)
bmv- částečně už ti odpověděl LNT,já dodám ten zbytek.To,že nerespektuješ nikoho a nic ,na to už jsem si celkem zvyknul.Protože tebe nezajímá hokejista,co hraje pravidelně NHL od 19 let.Je pevnou součástí sestavy , svojí výkonnost musí prokazovat každý den v kromobyčejně tvrdém konkurenčním prostředí.Nezajímá tě fotbalista,který má přes čtyřicet startů za repre,hraje šest let bundesligu a opět,každý den musí prokazovat,že je lepší,než ostatní jeho konkurenti.
Čili tě nezajímají lidi,kteří denně tvrdě pracují,nebojí se jít s kůží na trh a prosadili se v zahraničí v poměrně tvrdé konkurenci.Fajn.Tak kdo tě zajímá? Koho si vážíš,koho respektuješ?Kdyby jsi tady opravdu četl příspěvky,tak by jsi věděl,že přesně tady se řeší hodně věcí z českého hokeje.Právě tady předkládají svoje myšlenky a nápady jak Pavel Zacha st. i třeba LNT nebo jeden z tribuny.Takže psát sem,že tu nikoho nezajímá český hokej?Každý tvůj příspěvek jen odhaluje co jsi vlastně zač...
odpověděl(a)
Trotl? Připadá mi jako Marťan z jiné galaxie.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

SanJose.jpg

Reklama