Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

KANADA 5. DEN, HL. BOD PROGRAMU - DETROIT RED WINGS

AKTUALIZACE 12.30 KAN. CASU. NEKOLIK HODIN PRED UTKANIM SE NAS TYM ZACINA HROUTIT !!!

MISTO BOJOVNE NALADY PRED UTKANIM S DETROITEM JSME ZALOZILI MALOU POLNI NEMCNICI NA NASEM HOTELU.

HRACI  RASNER , REITERMANN, ZACHA A SMEJKAL JSOU V POSTELICH NA NASICH HOTELOVYCH POKOJICH . TYM SE DNES BUDE MUSET OBEJIT BEZ TECHTO HRACU. VERME, ZE PODOBNE JAKO U PIRCHYHO NEBUDE MIT NEMOC DLOUHEHO TRVANI. KLUCI DOSTALI PRASKY A MELI BY SPAT.

NA ZITRA DOMLUVIL FRANTISEK MUSIL HRACUM SVEHO TYMU DALSI ATRAKTIVNI PRIPRAVNY ZAPAS. V POLEDNE SE UTKAME S WASHINGTONEM.

DRZTE PALCE, ABY KLUCI DETROIT ZVLADLI I V TETO CASTECNE OSLABENE SESTAVE.

 

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

PUVODNI ZPRAVA:     ZA CHVILI S HRACI ODJEDEME Z COLISEE ARENY NA NAKUPY DO HOKEJOVEHO CENTRA. ZPRAVA O TOM , ZE JSOU VSICHNI VPORADKU UZ S OHLEDEM NA BOLESTI V KRKU ALEXE RASNERA  NEPLATI. DOUFEJME, ZE JE S ALEXEM BRZY VYRESIME A NEPRIDAJI SE OSTATNI.

    

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Pro K.V odpovědět
Vážený K.V.,nechápu,proč reagujete na vzkaz naší dcery panu Musilovi. Pokud by chtěla naše dcera znát váš názor, zeptala by se přímo vás, ale obávám se, že názor někoho kdo se neumí ani představit ji zajímá pramálo. Dále chci podotknout, že za "výlevem" své dcery plně stojíme a je to i náš názor(nikoliv "výlev") Jen ještě dodám, že tu pan Zacha litoval chlapce, kteří onemocněli a nemohli hrát na turnaji, že se jim zhroutil hokejový sen. Ano má pravdu a je mi jich líto. Jim jejich sen ale alespoň zhatila nemoc. Náš syn měl také hokejový sen, zahrát si na tomto turnaji. Jemu ho ale bohužel vzali lidé. Dokonce ti lidé, kteří si ho sami vybrali do týmu!!!Kdyby se někdo obtěžoval nám sdělit, že syna hodlají použít jen jako pojistku když první" excelentní" gólman bude mít "náběh na chřipku" nikdy bychom ho s nimi neposlali. V Kanadě už byl třikrát, na výlet jet nechtěl. Apropó, poprvé se z Kanady vrátili jako ŠAMPIONI. Excelentní, že!
, - odpovědět
nedá se nic dělat hoši,hlavy nahoru,turnaj opouštíte se vztyčenou hlavou a to je důležité !....p.Hosnedlová není na světě trenéra,který by udělal změnu na tak důležitém postu brankáře,v tak důležitém utkání,obzvlášť když první golman zachytá tak excelentně jako to předvedl Pirchy v zápase proti Rochesteru.takový je úděl brankářů.to jest můj názor k vašemu zbytečnému "výlevu".
, vzkaz.. odpovědět
Zdravím českou výpravu do Kanady..A také chci poprosit p.Zachu o vyřízení tohoto vzkazu p.Musilovi..Všichni tady jsme drželi pěsti..,bohužel se to klukům dnes proti Detroitu nepodařilo..,ovšem..,jsme naštvaní tak,že si to ani nedokážete představit!!Lukáše jsme na tento turnaj poslali s tím,aby si také odnesl nějaké zážitky z LEDU,né ze střídačky..Vím,že jsou tam dva,tak nechápu,proč jste je nemohl prostřídat!!Proč jste nedal i Lukášovi šanci ukázat,že je dobrý a že ten tým podrží...???!!!Nepřijde Vám to nefér vůči němu??Nutno dodat,že ho rodiče neposlali na "výlet",to by byl totiž zatraceně drahej výlet..!Nechápu tedy,proč jste ho s sebou brali,když jste ho nepostavily ani jednou do brány v turnajovém zápase!!!!!!!!!!!
, - odpovědět
JESTLI CHCEŠ MUŽEŠ PŘIJET DO ŠUMPERKU, TADY SE NATO DÍVÁME..AHOJ
, - odpovědět
www.peeweelive.com
odpověděl(a)
Díky,to jsem našel taky,chce to po mně 34,90 CAD,Baťova cena
, - odpovědět
zkuste www.peewee.com, napište jak to jde
, - odpovědět
hoši bojujte i za své nemocné kamarády,aby i oni mohly zažít stejné pocity jako vy s Detroitem před plnou halou.VĚŘÍM,ŽE TO DOKÁŽETE !!! HODNĚ ŠTĚSTÍ
, - odpovědět
Pavle , držte se, díváme se přímým přenosem, sakra to je smůla, budem fandit, aby jsme Vás viděli v dalším mači.
odpověděl(a)
Dejte mi odkaz na ten on-line zápas,nemůžu to najít.Díky Koblížek
, - odpovědět
DNES SE TEMTO CTYREM HRACUM SESYPAL JEJICH HOKEJOVY SEN. JEJICH TYM NASTUPUJE PROTI DETROITU A ONI U TOHO NEBUDOU. ALE DALI JSME PREDNOST JEJICH ISOLACI PRED OSTATNIMI HRACI NA JEDNE STRANE, NA DRUHE STRANE MAJI VYTVOREN KLID A NEJLEPSI PODMINKY SE CO NEJDRIVE VYLECIT. JIRKA SMEJKAL MI PRAVE SDELIL, ZE V TETO CHVILI VSICHNI MARODI USNULI.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_0082.JPG

Reklama