Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

KANADA - QUÉBEC 2009 INFORMACE

Dnes ve středu 26.11. jsem hovořil s panem Číhařem, bohužel nominace hráčů stále ještě není určena ke zveřejnění, nebyl mi dán ani termín, kdy by se tak mělo stát. Je tedy nutné ještě počkat. Prozatím se podařilo získat ještě ne zcela úplnou informaci o dalším kempu hráčů ročníku 1996 pro Kanadu. Informace se týká především podmínek účasti na dalším kempu.

          Konkrétní  nominace hráčů nebyla ještě zveřejněna. František Musil  má v současné době vybraných 24 útočníků ,14 obránců a 4 brankáře, ale protože k vybraným hráčům se ještě budou oba trenéři výběru v dalších dnech radit, nemohou v této chvíli zveřejnit konkrétní jména, protože ještě může dojít ke změnám.

              Důležitou informaci představuje zveřejnění finančních podmínek další účasti vybraných hráčů. Hráči musí počítat s částkou kolem 30 000,- Kč jako s celkovou cenou učasti na turnaji v Kanadě. Tato cena zahrnuje cenu letenek, dopravu v Québecu, stravování, startovné na turnaji , vstupenky na doprovodný program , přípravné zápasy a tréninky v místě konání. V ceně není zahrnuto kapesné hráčů.

               V případě úrazu hráče nebo vážné nemoci bude záloha  vrácena a bude povolán náhradník na uvolněné místo. Vrácen nebude pouze storno poplatek letecké společnosti, který se rámcově pohybuje ve výši kolem 3 000 Kč.

           Důležitou informací pro vybrané hráče je požadavek organizátorů zaplatit při dalším kempu, který se uskuteční dne 8. prosince 2008 opět v Humpolci, cenu zájezdu do Kanady, nebo minimálně zálohu ve výši 20 tisíc korun.  Další kemp už nebude zkušební, ale pouze pro vybrané vážné uchazeče o účast v čs. týmu pro Kanadu. Pro tyto hráče už budou dále pořádána soustředění a přípravná utkání v rámci přípravy na únorovou akci.  Na dotaz zda, už je nominace zcela uzavřena pro hráče, kteří se případně ještě ani jednoho z obou kempů v Humpolci nezúčastnili, pan Čihař odpověděl, že tito ještě nemají zcela zavřené dveře. Mohli by ještě kontaktovat organizátory před kempem 8. prosince, a pokud by se domluvili na účasti na kempu a na něm prokázali vynikající herní úroveň, ještě by se na poslední chvíli mohli v nominaci objevit.

                K dotazu na možnost a podmínky účasti rodičů jako doprovodu na turnaji v Kanadě pan Čihař uvedl, že cena za jednu osobu doprovodu se pohybuje rovněž kolem 30 tisíc Kč. V této ceně však není zahrnuto ubytování, tady je třeba počítat s částkou 50 dolarů na den, dále v ceně není strava a doprava v místě turnaje.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

suchapriprava.jpg

Reklama