Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Kometa - Chomutov 3:0

Po dlouhých letech jsem zase viděl Kometu v televizi a stálo to za to.

     Dnešní den mi připomínal útlé mládí. Také jsme zasedli k televizi a sledovali napínavé utkání minutu po minutě od začátku do konce.  Pro mého tátu byl jediným sportem, který stál za pozornost, jedině hokej. Když hrálo Brno, ZKL, Zetor atd., musel být doma klid a nikdo nesměl rušit.  Byl jsem na tom podobně. Dnes jsem si vzpomněl, jak jsem jednou v sobotu , ve věku šesti let,nemocný- tehdy se nedalo nic jiného dělat,  od rána tlačil po minutách  hodiny a prožíval nekonečně dlouhou dobu do šesti hodin do večera, kdy v televizi začínal ligový zápas ZKL Brno - Dukla Jihlava. V tehdejší době vrcholný hokej a pro nás ta největší sportovní událost.  Černý, Farda, Machač, to byly hokejové idoly tehdejší doby.

     Potom na dlouhé roky brněnský hokej odešel z vrcholné scény a doba mezitím dozrála u fanoušků na velký návrat. Brno je hladové po hokeji. Slušela by mu extraliga a moderní aréna tak pro 14 tisíc lidí. Zatím je to utopie.  V uplynulé době se nesešli ti praví lidé na těch pravých místech, aby podobné zázemí kdysi slavnému tradičnímu brněnskému sportu bylo vytvořeno. Proto jsou dnes v daleko menších městech mnohem dál.

     Dnes se vyhrála jedna nádherná hokejová série s vynikajícím Chomutovem, který už měl Brno skoro "na lopatě". Do extraligy je to ale stále strašně daleko !!!

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Moje vzpomínky na slavné hokejové časy v Brně jsou jednoznačně spojeny se slavnou halou v LUŽÁNKÁCH a je obrovská škoda,že tehle historický stadion padl kvůli spekulacím rychlokvašek.Dnes je stadion zbourán a nový tam nikdy nebude a to je obrovská škoda. 7

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

2.mmcr.jpg

Reklama