Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Kometa Group 8. třída

Soustředění v Břeclavi bylo ukončeno utkáním se Slovanem Bratislava

      Na programu přípravného kempu, konaného poprvé na jihu Moravy, byly denně v termínu od pondělí 17. srpna do pátku 21. srpna dvě tréninkové jednotky na ledě a dvě na suchu. Část týmu se opět nevyhnula zdravotním komplikacím.  Obránce Vlček odjel domů už ve středu s angínou a bude minimálně 14 dnů ze hry. Stejnou dobu se na ledě neukáže ani další pilíř základní sestavy Richard Garčic, jehož tříslo zraněné v průběhu Challenge Cupu nepustí do rhy ještě ani v příštím týdnu. Další čtyři hráči se potýkali s drobnějšími zdravotními problémy, se kterými absolvovali celou přípravu.

      V pátek už byla na hráčích patrná značná únava z náročného programu. V sobotu je navíc čekal závěr soustředění v Bratislavě Ružinově. Na stadionu Vl. Dzurily sehráli přípravný zápas s velmi silným protivníkem. Byla jím 9. třída Slovanu Bratislava (údajný účastník minulého mistrovství Slovenska), tedy hráči ročníku narození 1994/1995. Převedeno na naše poměry to bylo to samé, jakobychom vyzvali některý přední český extraligový tým v kategorii mladšího dorostu. Pro dokreslení si stačí představit, že obr mezi našimi obránci, Tomáš Nossek, který se opět vrátil do našich řad alespoň na nějaký čas, nebyl na ledě zdaleka nejvyšším hráčem.

9. tř. Slovan Bratislava - 8. tř. Kometa Group   4:1

třetiny: 1:1,1:0,2:0

poměr střel: 21/19, vyloučení : 2/2

branku vstřelil Boltvan po nahrávce Svobody

      Stínem utkání bylo hrůzostračně vyhlížející zranění Webera, který po fyzickém střetu v blízkosti hrazení naletěl hlavou do mantinelu a zůstal bezvládně ležet. Po fixaci krční páteře byl převezen do nedaleké nemocnice, kde naštěstí vyloučili prognózu nějakého vážnějšího zranění.

      Po hokejové stránce se naopak jednalo o prověrku maximálních možností každého hráče proti takto fyzicky zdatnému a rychlému soupeři. Přestože domáci hráči měli převahu, podle střel na bránu se jednalo o vyrovnané utkání. Paradoxem bylo, že zatímco jediný náš gól padl po nenápadné akci a nepovedené střele po chybě brankáře Slovanu, několik skutečně vyložených příležitostí ze strany našich hráčů se proměnit nepodařilo. Ještě dvě minuty před koncem jsme drželi velmi lichotivé skóre 1:2 a pomyšleli dokonce na vyrovnání. Domácí definitivně rozhodli dvěma góly až v samotném závěru.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Challenger_cup_09(1).jpg

Reklama