Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

LEKOV CUP 2009

ORGANIZÁTOŘI LEKOV CUPU LONI SLIBOVALI POSUNOUT TENTO VYJÍMEČNÝ TURNAJ JEŠTĚ O STUPÍNEK VÝŠ. SOUDĚ PODLE STARTOVNÍ LISTINY 25 ATRAKTIVNÍCH TÝMŮ Z DEVÍTI ZEMÍ SE LETOS SKUTEČNĚ MÁME NA CO TĚŠIT.

     V Plzni připravují pro hráče narozené v roce 1996 a mladší   velkolepý závěr letošního hokejového jara.  Dne 10. dubna vstoupí do největšího a nejprestižnějšího turnaje na našem území 25 našlapaných hokejových týmů věkové kategorii pee-wee (1996).  Účastníci budou rozdělení do pěti skupin po pěti týmech aby odehráli turnaj na třech ledových plochách. Na dvou přímo v Plzni v ČEZ Aréně a v Třemošné.

     Hrát se bude na 3x12 minut ve skupinách, o umístění na 3x15 minut čistého času. Hráči si na tomto turnaji dostatečně  zahrají, protože ve čtyřech dnech odehrají 7-8 utkání.

      A na jaké soupeře se už dnes hráči zúčastněných týmů mohou těšit ?

Z největší dálky přicestuje mimořádně atraktivní soupeř.  Výběr ročníku 1996 ze Spojených států pod názvem USA Select 96.

Rusko reprezentuje Pitěr 96 a Něva Petrohrad. Z Běloruska přijede Junost Minsk. Rakousko posílá výběr Rakouska Austrian Select. Švýcaři budou zastoupeni klubem Moskito Winterthur. Slovensko bude zastoupeno trojicí týmů : Žraloci Zvolen, Dubnica nad Váhom a Slavia Bratislava. Z Německa se zúčastní Deggendorfer SC a  o úrovni hokeje v Polsku napoví Prorink Stars Polsko.

Nejpočetnější zastoupení budou mít domácí české týmy : vítězství bude obhajovat domácí tým z Plzně, dále se o turnajové vavříny budou ucházet Jihlava, Mladá Boleslav, Klatovy, Kometa Group, Kometa Úvoz, Třemošná, Sparta Praha, Highlands - výběr Vysočiny, IS SPORTS Team - výběr severní Moravy, Chomutov, Vsetín a Veselí nad Lužnicí.

Seznam atraktivních soupeřů společně s očekáváním vynikající organizace a dokonalého zázemí tohoto mezinárodního turnaje, soudě podle zkušeností z minulého roku, představuje tu nejlepší pozvánku pro mladé hokejisty této věkové kategorie i jejich početný doprovod.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
DIKY PANE ZACHA ZA INFORMACE PROTOZE SE UZ MOC TESIM 2 2

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Trebic.jpg

Reklama