Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

MEZINÁRODNÍ TRUNAJ V MINIHOKEJI VE MĚSTĚ GAP VE FRANCII

 V POSLEDNÍCH TŘECH LETECH JSME VŽDY KONČILI HOKEJOVÝ ROK VE FRANCII.

Podle hráčů to byl nejlepší turnaj v roce, protože si skutečně dobře zahráli hokej a moc se jim v prostředí francouzských alpských měst líbilo. Také letos byla připravena čs. výprava do Francie, ale vznikla termínová chyba na čs, straně, rodiče si naplánovali dovolené na jiný termín a už vše nemohou změnit. Po třech vydařených letech tak hrozí organizátorovi Mirkovi ve Francii jednak finanční ztráta, protože už vše dopředu zaplatil, jednak společenská ostuda, pokud by skutečně tým nenastoupil. Vyslyšel jsem jeho prosbu a snažím se mu pomoci touto cestou najít ještě zájemce v poslední chvíli a účast na turnaji smíšeného čs-fr. týmu zachránit.

INFORMACE:

TERMÍN TURNAJE: 17.-19. DUBNA 2009  vždy jsme raději přijeli o den dříve, aby si hráči odpočinuli

TURNAJ: největší turnaj v Evropě v prostředí francouzských Alp ve městech Briancon, Orcieres 1850 a GAP.Hraje ve třech věkových kategoriích, 3 x 32 týmů. V turnaji se nejprve odehraje osmičlenná skupina, tj. 7. zápasů. Potom tři utkání o umístění.  Doba utkání 20 minut, doba střídání trojice 2 minuty. Tým tvoří 9 hráčů a brankář, hraje se bezkontaktní hokej, za faul je trestný nájezd. Hrají se tři utkání ve třech třetinách současně.

V sobotu večer probíhá tradiční utkání hvězd mezi Francií a "zbytkem světa" před zaplněným hledištěm na celé kluziště. Na toto utkání dodáváme několik hráčů.

Sami hráči hodnotili turnaj jako nejlepší hokejovou akci v roce, protože si skutečně dosyta zahrají. Tlumočení zajištěno rodilýmČechem žijícím v Toulonu.

Raritou této akce i v rámci turnajeje je skutečnost, že dlouhodobě funguje spolupráce mezi čs . stranou a Francií. Každoročně je sestavován společný čs. francouzský tým pod  názvem Toulon Bouccanier- Velké Meziříčí. ČS . strana dodává 4-6 hráčů a brankáře. Hrajeme v dresech Toulonu. Tradice vznikla před 4 roky, kdy HHK Velké Meziříčí získalo na přeboru vítězů krajů ČR titul mistra čr. před Třemošnou a Novým Jičínem. Posledně jmenovaný si výkonnost stále drží a minulý týden získal titul v kategorii 6. tříd. Za tu dobu ale už jezdí na turnaj hráči z nejrůznějších klubů a měst.

Místo konání: Gap

 Věková kategorie: 1996/1997

Náklady: 45 euro na hráče starovné a strava na celý pobyt, cca 15 km od stadionu je chata pro max 18 osob, kde bude čs. výprava ubytována. Cena za noc pro všechny 250 eur. Je zde 5 pokojů, 4 koupelny 5x WC.  Velmi dobře vybavená kuchyně.

Termín turnaje: 17.-19.4.2009 ubytování zajištěno již od čtvrtku - vždy jsme přijížděli o den dříve, aby si hráči odpočinuli před turnajem.

web turnaje: www.aph-hockey.com

web. ubytování: www.a.-gites.com/location-vacances-3562.html

Vzdálenost: 1400-1500 km Skvělá příležitost k poznání hokeje ve Francii, místních zvyků, mentality stravy a dobrosrdečnosti. Z tohoto turnaje jsme vždy odjížděli s těmi nejlepšími pocity a věřím, že tomu tak nakonec bude i tentokrát.

Z této akce nikdo neprofituje, každý platí pouze čisté náklady (a někdy ani to ne)

případní zajemci: přihlášky nebo dotazy e-mail:  ilona.zachova@quick.cz

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Boucaniers zdravi Kadan a nejni zac dekovat,,kdys jste meli tak skvele kluky a holky (i vedouci)!Jeste jednou blahoprejeme 1 i 2 za vyborne zapasy Mirek 5
odpověděl(a)
Dik za odpoved,radi vas privitame v Kadani na turnaji.
, podekovani odpovědět
Chtel bych nejdrive podekovat Pavlu Zachovi za jeho pomoc a take Pavlu Smazilovi,diky jim se tohoto turnaje zucastnili hraci z tymu z HHK Velkeho Mezirici a 2 hraci z Pardubic to z ceske strany a hraci z Toulonu (Fr). Turnaj se opet vydaril a zpolecny francousko cesky tym Boucanirs vybojoval prekrasne 7 misto !!! Z 11 tezkych utkani bylo 7 cennych vitezstvi a jen 3 prohry a to v celkovym poradi s 2 tymem(1x)a 4 tymem(2x).
Mezinarodniho turnaje se zucastnili tito hraci z ceske strany:VITESNIK RADEK brankar,TLAPAK TOMAS,FIALA MAREK,MICANEK ROSTISLAV,MARTINEC JAKUB,SOLNICKA ONDREJ.
Tim to bych jim chtel jeste jednou podekovat za jejich skvelou hru a bojovnost.Nemensi zasluhu maji i jejich rodice,kterym timto take moc dekuji. Mirek
odpověděl(a)
Rád přijímám Mirkovo poděkování za spoluúčast na "záchraně" letošní poslední společné turnajové akce, kdy byl po čtyři roky postaven společný mezinárodní tým. Vždy to byla akce na výborné sportovní úrovni, s milými a přátelskými lidmi. Akce, při které naše děti poznali mentalitu, jazyk a zvyky kamarádů z Francie a která všechny nesmírně obohatila po všech stránkách. Díky letošním účastníkům reagujícím z čs. strany na poslední chvíli proběhl i poslední ročník velmi dobře. Mirkovi, který vše před lety vymyslel připojuji ještě jedno velké poděkování, stejně jako všem hokejovým přátelům v Toulonu ve Francii. A klukům z Toulonu přeji, aby se některý z nich jednou dostal do Francouzské hokejové reprezentace.
odpověděl(a)
Ahoj Boucaniers chtěl bych vám poděkovat za to že ste nám pomohli fandit druhým klukům ve finále moc díky byla sváma sranda ještě jednou díky.Zdraví Sk Kadan2
Daniel Týr Týrák16 5
, - odpovědět
Rád bych touto cestou poděkoval všem, díky kterým se téměř jistě podaří také v tomto roce tuto skvělou hokejovou akci ve Francii uskutečnit a postavit společně s přáteli v Toulonu francouzsko-český tým.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_9798.JPG

Reklama