Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

MEZINÁRODNÍ TURNAJ SEDMÝCH TŘÍD V NOVÉM JIČÍNĚ

KOMETA GR - JASTREBIE 9:0 KOMETA GR - TOPLOČANY 6:0 KOMETA GR - NOVÝ JIČÍN 6:1 KOMETA GR - F.-MÍSTEK 13:0

V ůvodním dnu jsme si poradili se dvěma zahraničními účastníky tohto příjemného turnaje. Příjemnému vzhledem k aktivitám hokejisty Klesly, terý vybudoval na celkově starším zimnm stadionu v Novém Jičíně velké moderní zázemí pro návštěvníky zimní haly sestávající z velké a moderí jídelny, baru, pizzerie a herny. Vše z této nabídky bylo otevřeno loni v říjnu a ze všech těchto prostor je možno pohodlně sledovat dění na ledě v teple s kávou před sebou. K tomu ještě musíme připočíst velmi příjemný Kleslův hokejový hotel a lidové ceny ve všech těchto zařízeních.

Polský tým Jastrebie tady má velmi vysoké a fyzicky vyspělé hráče, kteří nám dělali potíže svoji důslednou hrou v první třetině.  Tu jsme vyhráli těsně 1:0.  Potom se projevila naše celková převaha a utkání jsme dovedli do vítězného konce.  Pro tento zápas byla typická naše herní převaha a množství fyzických tvrdých střetů. Tento styl jsme dokázali přijmout a byl to kupodivu soupeř, který na tento styl hry více doplácel. 

V brance se utkání opět povedlo Jakubovi Machorkovi, který , jak už je jeho zvykem, udržel čisté konto a podal skvělý výkon. Mimochodem, vychytat tři nuly po sobě s takovými soupeři, jakými bylo Jastrebrie nebo Šumperk, to už svědčí o výborné formě.

Pokud jsme po prvním zápase turnaje měli pocit, že nejtěžšího soupeře máme za sebou, v průběhu dne se ukázalo, že to naštěstí není pravda. Topolčany byly velice vyspělým týmem, s vynikajícím golmanem v bráně a technickými, bruslařsky skvěle připravenými borci.

Z našeho pohledu bylo příjemým zjištěním, že hra týmu v tomto složení je lepší a lepší každým utkáním a  při měření sil s Topolčany snesl náš herní projev velmi přísné měřítko.  Trenéři i přihlížející rodiče byli velmi spokojeni s předvedenou hrou, s některými skutečně brilantními kombinacemi a s velký nasazením v obranné fázi vyžadované trenérem v přvní řadě. 

Topolčany byly dopředu poměrně nebezpečné a vyslaly na našeho brankáře, tentokrát chytal Pavel Jekel, o něco více střel. Pavel však nezůstal za Jakubem Machorkem v ničem pozadu a také on předvedl naprosto bezchybný výkon s čistým kontem.

DRUHÝ HRACÍ DEN

Dopoledne jsme sehráli trochu utrápený zápas s domácím Novým Jičínem.  Parádní kombinační akce z předchozího dne byly zapomenuty, hráči se trápili, vázla kombinace a měli jsme žalostnou koncovku. 

Poslední utkání bylo co do kvality nejslabší. Náš tým se už herně zvedl, ale na hráčích z F-Místku  bylo vidět, že jim došly síly a z našeho týmu mají přílišný respekt.

Vyhlášení výsledků:

V turnaji zvítězila Kometa Group. Za pozornost stojí  obdržení jediné branky v průběhu celého turnaje. Jakub Machorek , nebýt tohoto jediného úspěchu Nového Jičína, mohl dosáhnout čtvrté nuly v řadě.

Vítězem kanadského bodování celého turnaje se stal Adam Zbořil, nejlepším střelcem turnaje byl Tomáš Račický.  Nejlepším hráčem týmu byl opět vyhlášen Adam Zbořil, dovednostní soutěž v nájezdech na branku vyhrál náš golman Pavel Jekel, kterému se jako jedinému podařilo krýt všech osm nájezdů .Zvítězil naprosto přesvědčivým způsobem v konkurenci dalších devíti brankářských kolegů.  Když k tomuto výkonu připočteme ještě dvě nuly ze dvou zápasů v turnaji, dá se říci, že Pavel Jekel během těchto dvou dnů naprosto dominoval a jeho výkon nemohl být lepší. Pavel Jenyš byl nejrychlejší v dovednostní soutěži ve slalomu s pukem mezi kůželi.

O úspěch na turnaji v Novém Jičíně se zasloužili tito hráči :

brankáři: Pavel Jekel a Jakub Machorek

obránci: Štancl, Vlček, Nossek T., Voškeruša, Zbořil J., Porzer a Cívka

útočníci: Zbořil A., Zacha, Račický, Jenyš, Zajíc, Garčic, Boltvan, Polzer, Kozel, Weiss, Tichý

STATISTIKA:

Brankáři - branky/zásahy:   Jekel  0/18,   Machorek 1/17

Obránci branky/asistence: Voškeruša 0/5, Nossek T. 1/1,  Vlček 1/1, Zbořil J. 1/1, Štancl 0/2, Porzer 0/1, Cívka 0/0

Útočníci:  Zbořil A. 6/6, Račický 7/2,  Gračic 5/3, Zacha 2/5, Polzer 6/0,  Jenyš 5/1,  Tichý 0/2, Zajíc 0/1,  Kozel 0/1, Boltvan 0/1, Weiss 0/0

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, - odpovědět
Nazev polskeho tymu se pise spravne JKH GKS Jastrzębie
pozdrav z Polska

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

MCR5_2009.jpg

Reklama