Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Mistrovství republiky 7. tříd

  

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY

7. TŘÍD V LEDNÍM HOKEJI

SLANÝ 26.-28.3.2009

 

 

 

ÚČASTNÍCI: 

HC Slovan Ústí nad Labem

HC Sparta Praha

HC Letci Letňany

HC Kometa Group

VHK Vsetín

 

 

Čtvrtek 26.3.2009

11.30 hod.            HCLetci Letňany - HC Slovan Ústí n. L.

16.00 hod.            VHK Vsetín - HC Sparta Praha

18.00 hod.            HC Slovan Ústí n. L. - HC Kometa Group

 

 

Pátek 27.3.2009

09.30 hod.            HCLetci Letňany - VHK Vsetín

11.30 hod.            HC Sparta Praha - HC Kometa Group

15.30 hod.            VHK Vsetín - HC Slovan Ústí n. L.

17.30 hod.            HC Sparta Praha - HC Letci Letňany

 

 

Sobota 28.3.2009

08.30 hod.            HC Kometa Group - VHK Vsetín

12.30 hod.            HC Slovan Ústí n. L. - HC Sparta Praha

14.15 hod.            HC Kometa Group - HC Letci Letňany

16.00 hod.            Závěrečný ceremoniál - vyhlášení výsledků

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, - odpovědět
Neměl jsem ani tak na mysli řešení otázky, zda je dobře, že MČR 7. tříd proběhne pod organizátorstvím klubů a trenérů tam nebo onde. Pokud se nepodařilo dotáhnout nějaké původní záměry, mělo to jistě nějaký důvod. Podrobnosti v této chvíli neznám. Rád bych, aby se postoj většiny zúčastněných, rodičů i věřejnosti spíše pohyboval v rozmezí poděkování a vděčnosti vůči lidem, jako je Rudolf Lehký, pan Hes a mnoho dalších, kteří už možná v poslední chvíli zareagovali a rozhodli se vzít na sebe velkou starost s pořádáním mistrovství republiky. Vím, o čem je řeč. Moc si toho asi neužijí, protože ke starosti o svůj tým budou muset řešit ještě spoustu věcí spojených s turnajem a dalšími účastníky. Je vynikající, že jednou jsou schopni uspořádat tuto akci v Brně, podruhé ve Vsetíně, potřetí tímto způsobem. A vždy je snaha udělat to tím nejlepším způsobem. Ostatní, kteří se na roganizaci letos nepodílí, by měli ocenit, že mohou na tento závěrečný turnaj přijet a starat se jenom sami o sebe a užít si to s hráči se vším všudy. V Ústí se tedy asi rozhodli cestovat domů, což je pro hráče určitě škoda. Když jsme pořádali republiku v Brně, tak přestože jsme byli domácí, hráči spali čtyři dny na hotelu u přehrady a byli stále spolu. Ale to je věcí trenérů každého týmu, jaký přístup zvolí.
, Pro Jaromíra odpovědět
Vážený pane Chmel. Než někam něco chytrého napíšete, tak bych Vám doporučoval, aby jste si alespoň zjistil základní informace o tom co píšete. Váš článek je plný polopravd a velmi nepřesných a nepravdivých informací a může maximálně posloužit k tomu, že pouze zbytečně rozpoutáte žabomyší války, které k ničemu nevedou. O vašem klubu si pište co chcete, do toho nevidím a ani mě to nezajímá, ale o MČR 7. tříd si opravdu nejdříve zjistěte, jak vše doopravdy probíhalo a pak o tom pište. Budete-li chtít, mohu Vám informace třeba i osobně ve Slaném poskytnout, neboť jsem byl tvůrcem myšlenky uspořádat MČR společně a nerozdílně a dalšího vývoje jsem byl velmi osobně účasten - na rozdíl od Vás.
, MČR odpovědět
Původní a asi co se týká „nejspravedlivější“návrh počítal s MČR 7.tříd na neutrální půdě.V návrhu zazněla města Č.Třebová a Litomyšl,Lanškroun…kam by to měli všichni účastníci tak nějak stejně daleko.Tím by měli všichni stejné podmínky.Ubytování,stravování atd.Všichni by se na tom podíleli stejným finančním dílem.Bohužel by to ale musel někdo zorganizovat. Svaz neměl o organizaci zájem .Příspěvek ,který na to poskytuje by sotva stačil na jednodenní turnaj.V původní verzi vznikly na základě poptávky v těchto lokalitách jisté návrhy. Finančně to však vycházelo podobně jako v loňském roce ve Vsetíně.Vsetím se netajil tím,že na tom vloni prodělal a z toho důvodu to již nechtěl organizovat.Když však ale nikdo tento rozpočet nepřipomínkoval vyznělo to tak,že s tímto rozpočtem všichni souhlasí…..Když tedy souhlasí,tak proč to neudělat ve Vsetíně?Vsetín má zkušenosti z loňska a podle ohlasů to byl velmi povedený podnik.Pořadatelé ze Vsetína se tedy pustili do práce.Všechno měli promyšlené ubytování,stravování,(nejen pro hráče ,ale i pro rodiče),tištěný program,puky s logem,čepice s logem,dovednostní soutěže,diváky atd.Všechno běželo až do chvíle,než se zástupci současných pořadatelů (Letňany,Sparta,Ústí)dozvěděli,kolik korun budou muset zaplatit.Po zjištění této částky zástupci těchto klubů usoudili,že je to pro ně nevýhodné a rozhodli se uspořádat turnaj společně ve Slaném..Pro kluky to však určitě nebude takový zážitek ,jaký by byl ,kdyby to měli s noclehem.Určitě by to však mělo jinou atmosféru.O tom,jestli se na nich například projeví třeba to,že první den turnaje sehrají dvě utkání když to druhé se hraje od 18.00 hodin a po skončení se budou trmácet do Ústí, můžeme jen spekulovat.Určitě je MČR vyvrcholením dlouhodobé soutěže a všichni se na něj těší..Bohužel tady však musím zmínit to,že z mého pohledu byla tato soutěž oproti loňskému modelu velmi špatná . Ústí odehrálo za celou sezónu pouze 33 soutěžních utkání ve skupině A..Z toho zatím 32 vítězných.To že za celou sezónu neodehráli sedmáci jediný turnaj či přátelské utkání je věcí vedení a zda to bylo dobře či špatně nám ukáže právě tento vrchol sezony.
odpověděl(a)
.... nechal bych to téma tak nějak plavat.....
, - odpovědět
Mistrovství republiky 7. tříd tedy bude nakonec nikoliv ve Vsetíně, ale ve Slaném. Společně ho pořádají tři účastníci - pořadatelé: Ústí, Letci a Sparta.
Po celoročních bojích se nejlepší týmy opět setkají koncem března na hokejovém svátku, který představuje vyvrcholení jednoho sportovního období pro hráče, trenéry a rodiče. Všichni vyjmenovaní se už jistě těší a někteří už možná cítí lehké šimrání v břiše. Důvodem je na jedné straně touha vidět svůj tým a své děti vítězné a rozesmáté štěstím z výher, se kterou se mísí respekt ke kvalitě soupeřů a uvědomění si, že dosáhnout na jakoukoliv medaili bude letos nesmírně obtížné. Kromě ambic osobních a týmových půjde ale také o to, aby "republika" byla důstojnou oslavou hokeje, aby týmy dokázaly dobře reprezentovat mládežnický hokej jako nejlepší celký svých regionů, aby nedošlo k hádkám a protestům. Aby také funkcionáři Svazu, pokud budou někteří přítomni, na vlastní oči viděli, že Mistrovství republiky je slavnostním,důležitým a nepostradatelným završením hokejového roku bez rozdílu věku hráčů, po kterém teprve je možné bilancovat další období hokejové přípravy hráčů. Hráči a trenéři ostatních týmů, které se na MČR neprobojovali, si podle umístění vítěze své žákovské ligy mohou také druhotně udělat obrázek o tom, jak asi na tom může výkonnostně být v rámci celé republiky právě ten jejich tým. Velmi bych všem účastníkům přál, aby vytvořili atmosféru podobnou republikovým šampionátum posledních let, které bylo možno hodnotit jako velmi vydařené. Aby přispěly k tomu, že se svaz vrátí k pořadatelství i u nižších ročníků. Nebo že naopak pomůže svou úrovní hokejovou i společenskou zabránit současnému trendu, díky kterému by mohlo dojít třeba v příštím roce ke zrušení mistrovství republiky ve všech věkových kategoriích.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

jeseniky05.jpg

Reklama