Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

O pojetí výchovy s Kateřinou Němcovou v pořadu RODINKA na TV SEZNAM

12.12.2018

V minulém týdnu mě potěšilo pozvání do pořadu RODINKA. Ráno jsem váhal, jestli to jsem vůbec schopný dát, protože jsem byl nachlazený a sotva mluvil, ale nakonec jsem to risknul a jel do Prahy. Nelitoval jsem. Sice jsem jako jediný z účastníků pořadu neobdržel otázky dopředu, takže jsem vůbec netušil, co se bude dít a kam se rozhovor bude ubírat, ale bylo mi řečeno, že se asi nepotřebuji na něco takového dopředu biflovat, což je fakt.

Hned po příchodu jsme s ostatními aktéry a členy studia zavedli diskusi na téma Kamevédy a ta byla tak živá, že jsme občas zapomínali i na samotné natáčení. Vidím všude kolem sebe, že téma jak nejlépe zvolit výchovný model rodiny zvlášť mladé lidi opravdu zajímá, což je příjemné. Je to jen potvrzení záměru pracovat dál, zdokonalovat metody, postupy, organizaci i filozofii takové výchovy. Čeká nás ještě hodně práce, současně je třeba uznat, že něco už bylo vykonáno a kdo chce, může okamžitě začít. 

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/touzite-po-tom-vychovavat-dite-jinak-zkuste-kamavedu-61933?seq-no=3&dop-ab-variant&source=clanky-home&fbclid=IwAR0y2ePQekP12arwNBKKKgkJbGkI2K1mEsIO_SQI9i0MvSeQPWs1OyTQAlY

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Penco.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0037.jpg

Reklama