Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Otec čtrnáctiletého hokejisty radí - Dejte děti do ciziny !!!

 

 

Jan Škvor, Libor Kalous, Sport.cz

 

Výchova hokejistů v Česku:

Michelinská hvězda?

Ne, cvičené opice!

Dejte děti do ciziny, radí rodič.

 

Hokejový otec Michal Částek dal svého syna do Švédska a svého rozhodnutí on ani jeho syn nelituje.

V obsáhlém rozhovoru popisuje, proč u nás výchova mládeže nefunguje a v čem je to v zahraničí jiné. Je dobré si to přečíst, v rozhovoru zaznívají některé zajímavé názory otce, který může srovnávat díky znalosti různých prostředí.

 

https://www.sport.cz/hokej/ostatni/clanek/892749-vychova-hokejistu-v-cesku-michelinska-hvezda-ne-cvicene-opice-dejte-deti-do-ciziny-radi-rodic.html#section-artcl

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, staré časy odpovědět
tak možná,že se přeci jen vrací staré časy.Projekt Dukla....
Je vtipný,že nedávno jsme to tady řešili.Jako by ty hlavy pomazaný na svazu tenhle web četli.Což si myslím,že čtou.Ale nikdy to nepřiznají.
Upřímně jsem zvědavý,co z toho vyleze.Třeba to opravdu k něčemu bude. 1
odpověděl(a)
Další POKUS-OMYL v podání ČSLH.Jako rodič,který přivedl svoje děti před patnácti lety do Litoměřic na to mám svůj pohled.Toto je jasný vzkaz všem dalším rodičům a především jejich dětem.Na ty,bohužel v tomto projektu nikdo nemyslel.Jasný příklad myšlení celého litoměřického vedení.Proč bychom si hráče vychovali,když je můžeme získat třeba tímto způsobem.....
Myslím,že jediné možné řešení v případě,že budete mít od malička na tabulkách dítě v Litoměřicích,je hledat možnost dát ho do ciziny.....
nám se to v případě druhého syna podařilo.Jednoduchá cesta neexistuje!
, A je to..... odpovědět
z diskuze pod článkem:
Miroslav Palaščák, Praha
včera 22:33
domnívám se a jsem na to hrdý, že jsem pro český hokej ale hlavně pro rodiče udělal daleko více, než pan Zacha. 4
icon odpověděl(a)
Já se s panem Palaščákem nebudu hádat o tom, kdo udělal víc pro český ml. hokej, to musí posoudit druzí. Ani by nemělo být cílem , aby rodiče v tomto ohledu mezi sebou soutěžili. Pan Palaščák ale mluví trochu z cesty, když uvádí, že v juniorce v Liberci dělal vedoucího týmu... Když Pavel v 15 letech odehrál komplet sezónu v ELJ - podotýkám, že spolu s Frolíkem s nejlepší produktivitou v historii čs. hokeje U patnáctiletého hráče), což svědčí o tom, že protekci nebo úplatky určitě nepotřeboval, tak už jsem i z tohoto důvohu nebyl v zaměstn. poměru u Bílých Tygrů, nedělal jsem vedoucího mužstva ani jinou funkci u týmu a na venkovní zápasy jsem jezdil svým autem mimo klubový autobus. Takže tak trochu lež jako vež 1, ale - nechme to být 1
odpověděl(a)
Příspěvek pana Palaščáka českému hokeji je nesporný, on totiž na vlastním příkladu perfektně demonstroval co rodiče a trenéři nemají dělat. Pionýři slepých uliček.

Moh za to mít dvě sezóny ve švédsku a ten náš národní trenér by neměl kaňku v životopisu.
odpověděl(a)
Palasčák je ukázka zoufalého otce, co tlačí své děti protekcí! Dělal to u staršího, dělá to i u mladšího. Jinak za 500k, mohl jít kamkoliv na světě a pokud by něco uměl, ve finále by to nestálo nic. Jenže kluk tak dobrý nebyl, tak se mu pokoušel kariéru koupit. Jenže 500k jsou na koupení kariéry málo, nezjistil si ceník :-). Tak Sorry jako ... každý moc dobře ví, jak to bylo a jak to je! Měl více trénovat a mohl hrát kdekoliv jinde!
, 240k odpovědět
Tak jsou to náklady s bydlením a jídlem. Pokud tým půjdete žít a pracovat, tak to je za pakatel. U hockeytalent.cz v Telči chtějí 20k za měsíc.
odpověděl(a)
Ta HTA akce je naprostý ulet.To zaplatí jen imbecil.To už ho radši pošlu ven,jestli mi jde o hokej.V Českém morálně specifickém prostředí to je vyhazování peněz.
odpověděl(a)
Nikde se nepíše ale že mu hokej jde 9 9
Proto to stojí 240k 9
odpověděl(a)
Pokud by bye top hokejista, za 240k by to nebylo. To přece ví každý :-). Ale něco jiného je živit dítě nekdě na dálku s jídlem a ubytováním, než tam žít a fungovat jako rodina s průměrným SWE platem.
, - odpovědět
Rada dobrá,všichni to ví,už jen sehnat 240 tis.,na sezonu.Od 14 do 20 se to celkem prodraží 5

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Lekov1_09.jpg

Reklama