Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Patrik Štefan si podal ruku s Pavlem Zíkou a jeho společností Global Sports

Ve světě českých sportovních agentur došlo k dalšímu významnému posunu. V těchto dnech se v Česku zdržuje hráčský agent Patrik Štefan, který podepsal s agentem Pavlem Zíkou a jeho Global Sports  dohodu o spolupráci v oblasti ledního hokeje.

Sledoval jsem toto sbližování od počátku, sám jsem se loni sešel s Pavlem Zíkou. V této chvíli směřuje Patrik Štefan k nám do Velkého Meziříčí, abychom spolu poobědvali a podebatovali o osobních i hokejových záležitostech.

Pro české hokejisty je to zřejmě dobrá zpráva, protože Patrik je agentem, který skutečně dokáže mladým hráčům v zámoří usnadnit jejich přechod do nového prostředí. Sám si tou náročnou etapou života prošel, ví, o čem to je a co všechno hraje důležitou roli v tom, zda hráč uspěje, nebo se vrátí s nepořízenou. Hovoří s hráči česky, což je hlavně zpočátku obrovská výhoda. A s ohledem na svůj věk blízký mladým hráčům může komunikovat víc v roli staršího bratra, než dospělého mentora.

Na českém území mu doposud chyběl silný partner, nebo řekněme - nejen silný, ale také stabilní a spolehlivý, který drží slovo a dohody. Je vysoce pravděpodobné, že Global Sports může zastat roli takového partnera, kterého Patrik dlouho hledal.

Pro české i slovenské hráče je to dobrá zpráva v tom, že jejich zájmy může kvalitně hájit daůší silný subjekt na mapě českých sportovních agentur. Jak jsme zde mnohokrát psali, v našem sportu se nepohybují jen samí Mirkové Dušínové. Je tam dost peněz i dřívější, dnes už trochu zašlé slávy, a tak se tam postupně natáhli také pěkní sígři a malí Luciferové. Je důležité, aby proti těmto lidem dokázali mladé naděje ochránit kvalitní agenti, aby tak alespoň z části stav tohoto prostředí dokázali eliminovat.

http://hokej.idnes.cz/agent-patrik-stefan-pavel-zika-global-sports-f3o-/nhl.aspx?c=A170223_223608_nhl_par

 

print Formát pro tisk

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Dovolena.jpg

Reklama