Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Na programu je draft NHL 2015

 

Do té doby je třeba udělat pro výsledek v draftu to nejlepší.

Každý volí trochu jinou cestu, ale cíle jsou u všech stejné.

Bohužel, cíle hráčů, jejich rodičů a agentů často nestojí v jedné přímce se zájmy klubů a hokejového svazu.

Hokejový svaz se logicky snaží udržet adepty pro reprezentaci do 18 let v Evropě, aby byli k dispozici na reprezentační akce.

V domácím prostředí se mu ale prozatím nepodařilo vytvořit pro talentované hráče podmínky, které by jejich srovnatelný  rozvoj s nejlepšími zahraničními kluby umožňovaly.

 

http://hokej.hattrick.cz/zacha-agenti-radili-at-zkusim-kanadu/

 

PZ: záznam gólů v TipSport extralize

 

http://www.hokej.guru/odejde-pavel-zacha-do-chl-draft-opanoval-ale-v-cr-ma-platne-smlouvy/

http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=725193

http://www.tsn.ca/nhl/story/?id=456704

http://newyorkpuck.com/2014/07/08/future-watch-2015-draft/

http://www.1-zpravy.cz/vsechno-je-jinak-talentovany-zacha-otocil-chce-opustit-liberec-a-jit-do-zamorske-juniorky-1937434/

http://sport.aktualne.cz/maly-jagr-utika-z-ceska-extraliga-pry-pro-nej-neni-dobra/r~3d484e3a126d11e49cce002590604f2e/

 

 

 

http://forum.canucks.com/topic/361195-draftbuzz-2015-nhl-draft-preliminary-top-15-ranking/

 

http://www.thehockeynews.com/blog/ryan-kennedys-top-10-2015-nhl-draft-prospects/

http://newyorkpuck.com/2014/07/08/future-watch-2015-draft/

http://www.hokej.cz/kde-bude-olympiada-pro-vranu-pastrnaka-nebo-zachu-o-hry-2022-usiluji-almaty-oslo-a-peking/

http://pravednes.cz/ZachaPavel.profil

 

 

DRAFT NHL 2015

Ještě neuběhl ani jeden měsíc od letošního draftu do NHL a už se objevují diskuse o tom příštím, který by měl mít pro kluby NHL i fanoušky punc výjimečnosti.

 

http://frozenfutures.com/2014/07/11/2015-nhl-draft-early-look/

 

Češi mají v ročníku 1997 velké ambice. Letošní osmnáctka klidně může mistrovství světa vyhrát, pokud si všechno sedne tak jak má. Ročník, který jako jediný vyhrál o několik roků dříve dvakrát za sebou World Selects Invitational shromáždil velký potenciál, který v něm dříve bezesporu dřímal. Ale i svět šel dopředu. Hlinkův Memoriál naznačí jak jsme u nás s tímto nesmírně talentovaným ročníkem pracovali v posledních letech.

..........................................

 

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, už se na to vykašlete odpovědět
běžte už chlapi do háje, jste jak malá děcka. byly tady ještě nedávno celkem fajn příspěvky, ale teď jste to tady zaprasili tak, že se to nehodí ani otvírat
, - odpovědět
Myslím, že je potřeba vrátit se k hokeji, což samo o sobě dostane Mojace ze hry. Pane Zacha, omlouvám se, ale když Mojac měl potřebu bránit diskutéry bulvárních plátku na základě práva daným ústavou a sám mi to právo odepíral 5

S Mojacem jsem skončil, je to pro mě jako přetahování se s důchodcem o pytlík bonbonu, zkrátka pod mou úroveň. Jen tu mám ještě jeden takový malý vzkaz.

Mojaci, znovu jste byl zahnán do kouta svou vlastní hloupostí a opět se snažíte kolem sebe štěkat a kousat, jak to ustrašený pes v koutě dělá. O psychologii se už nějaký ten pátek více než zajímám a vím, že ten, kdo poukazuje na něčí narušenou osobnost jen na základě vzájemného rozporu v něčem konkrétním, třeba v názoru nebo přesvědčení, pak právě ten co ukazuje prstem má ten problém. Jako ve školce, když si někdo uprdne. Kdo se ozve první a snaží se to nejvíce na někoho hodit, ten to byl 5 Do toho trochu té paranoii založené na vlastním přesvědčení, že máte patent na rozum a více lidí s vámi nesouhlasit nemůže. Pan Zacha by měl mít jako vlastník těchto stránek přístup k IP adresám a pokud nemůžete spát, klidně se optejte a kdo ví, třeba zjistíte, že jsme všichni jeden a ten samý člověk a jen jsme se proti vím spikli 8

Já vás prostě budu ignorovat a pokud půjde čistě jen o hokej, rád vás poučím. Ne, nejsem žádný namyšlený vůl, jen rád dávám najevo těm, kteří si myslí, že jsou o mnoho lepší, že ve skutečnosti stojí za prd. Přeji krásný zbytek večera.

Každá diskuze na světě má svého Mojace, bohužel. Nechejte ho být, do mrtvol se nekope.
, Pro PZ odpovědět
http://www.hcletci.cz/clanek.asp?id=Nebudeme-hrace-poustet-pro-nic-za-nic-upozornuje-klub-409

Ukázkový příklad pohrdání rodiči. Dítě je klubu a rodič je hovno! Konečně někdo napsal co je rodič ( neplacený taxikář, plátce poplatků, nesvéprávná osoba co dítě odevzdá na pokusy klubu)
, Věcná odpovědět
Kolik významných rodičú talentů sem přestalo přispívat z důvodu urážek, závisti, atd... Se divím, že PZ neukočí příspěvky, nebo je neotevře jen pro ověřené. Tohle je bulvár
odpověděl(a)
No hned mě to napadlo,ale každý tady ví,že je to mířeno někam jinam a ne na P.Pytlíka HTA.
odpověděl(a)
to trener:hlavne, ze ty prispivas fundovane...pro me za me si tady ctete nesmysly od czfandu,kvasu, bolackejch apod. Ja vam v to nebranim.
, Zabralo mi to asi odpovědět
1 minutu gůglení a je celkem jasno, že pan Mojac opět lže. Nick M. Kvas tady napsal naposledy 1.listopadu, baví se o tenise, píše, že je z Ústí, atd.
http://www.zacha-hokej.cz/index.php?m=profile-posts&id=M.Kvas
Registrace na těchto stránkách je zavedena 10.11 (nejspíš jako reakce na způsob komunikace některých jedinců). Je tedy jasné, že Kvas a M. Kvas je tatáž osoba, která se za nikoho neskrývá. Já psal spousty krát o tom, že jsem třinečák, v životě se tady o tenise nebavil. Byl bych rád, aby se osoba s nickem Mojac smířila s tím, že jeho plky má rádo víc lidí, nikoli jeden či dva, jak se snaží tato osoba tvrdit. Buďte tak laskav a když už nemáte tolik slušnosti, že když už jste se za své lži nikdy neomluvil , tak aspoň v tom lhaní nepokračujte.
odpověděl(a)
Ja vim,ze jses to ty, tak uz se neztrapnuj...
odpověděl(a)
Člověk by řekl, že po takhle jasném důkazu si panáček řekne, že už toho bylo dost. Ale kdepak. No každopádně potvrzujete svou úroveň.
Jinak tady máte ještě jednu pusu na dobrou noc (snad to zítra bude lepší), tragéde.. 3
http://www.zacha-hokej.cz/domu/mladi-hraci-to-v-nasi-extralize-budou-mit-tezke?page=2#posts
odpověděl(a)
To je fakt síla ten Mojac,je to už úsměvné jak si ten člověk myslí, že všechno ví líp:-) Možná mám tip na nový nick: Brouk Pytlík a kdyby to nevyšlo tak Všeználek také není k zahození..
odpověděl(a)
Škoda slov. On je svým způsobem nemocný. Mně tedy nevadí jeho plky, ty beztak už dlouho ignoruji. Ale když prokazatelně lže a ani se u toho nezačervená, tak to už je špatně. Takový člověk je velmi pravděpodobně podlý.
odpověděl(a)
Kvas: to by jsi urazil Pytlíka z HTA
, Mojac odpovědět
Musím taky zareagovat na Mojacovo kecy (jinak se to nazvat nedá). Vždycky jsem se těšil, když jsem otevřel stránky pana Zachy na zajímavé články a nové komentáře od lidí, co rozumí hokeji (tedy skoro všichni, až na Mojace). V současné době je však téměř pod každým novým příspěvkem podepsán Mojac.
Myslím, že hádky a příspěvky lidí jako je Mojac degradují diskuze na těchto stránkách. Dalo by se tomu zabránit hodnocením každého příspěvku do diskuze. "Karma" našich příspěvků by napověděla každému z nás, zda píšeme kraviny, či něco užitečného. Snad by tato sebereflexe pomohla i třeba Mojacovi k uvědomění, že může mlít kraviny.
odpověděl(a)
to Svata: pro Karmu bych byl taky a ty bys určitě žádnou nedostal, protože tebe tu vidím prvně. Opravdu směšný pokus vymýšlet nové nicky a tvářit se, že jsem úplně někdo jinej. Ale když tě to baví...
odpověděl(a)
Je zřejmé, že karma nestačí. Mojac by si v případě špatné reakce na svůj příspěvěk myslel, že to hodnotí jedna osoba, která si vytvořila 1000 účtů. Tento začarovaný kruh asi nelze překročit... A Mojac bude svoje moudra a urážky šířit dál...
, - odpovědět
Dlouho jsem nic nenapsal,ale co tu předvádí Mojac je fakt už síla. Když jste tuto fotku a ostatní odkazy na hypperbolu vytáhl zhruba před rokem,napsal jsem Vám,že to je podpásovka...a diskuze s Vámi je pod mojí úroveň,ale že se k tomu sníží i realista? Tak to fakt nechápu........Hypperbola tvoje znalosti našeho a světového mládežnického hokeje jsou neskutečné,vždy mě tvé příspěvky nesmírně obohatí.Díky za ně!! Na Mojace nemá cenu reagovat,vždy bude mít pouze poslední slovo a prázdné komentáře........Pavlovi přeji vše nej v novém působišti a co nejlepší umístění v draftu 2015.
odpověděl(a)
To Kvas: to, že vás obohatí encyklopedické znalosti uhrovitého mladíka, je zcela vaše věc. Pokud vím, tak jsem nikdy na Bolackýho žádnou fotku nevytáhl ani jsem nevytahoval žádné články, ačkoliv jsme o nich dobře věděl. Nevím jestli jste to vy, kdo se mnou párkrát diskutoval pod vaším nickem, ale nevšiml jsem si, že by vám bylo proti vůli se mnou diskutovat.
Takže bud´ jste někdo jiný a schovává se pod nickem Kvas, anebo jste to vy a v tom případě bude lepší na mě skutečně nereagovat.
Co se týká Bolackýho: tolik urážek, nesmyslů, vyložených hovadin co on dokáže napsat jsem dlouho od jedné osoby nečetl. Je to jenom můj názor, nikomu ho nevnucuji, ale stojím si za tím, že Bolackej je narušená osobnost se vším všudy a to že má předepsané léky na svoji diagnózu to snad nedokáže vyvrátit ani on. 2
odpověděl(a)
Ano jsem to já...Nikdo se za nic neschovává,to že jsme diskutovali nepopírám,hlavně když jste začal psát nesmysly o tenise 3 To že tu ten odkaz již před rokem proběhl a Vy o něm víte doufám nepopřete. Jestli jste ho nevytáhl Vy (o čemž dost pochybuji, tak se omlouvám ,ale stejně jste se tím parádně bavil což o něčem svědčí) Za 14 dní budu mít více času,tak se to pokusím najít a uvidíme......Já se zase bavím tím,jak na Vaše blbosti,nesmysly,hovadiny a urážky (Vaše slova) reaguje hypperbola a to dost fundovaně a přesvědčivě se spoustou argumentů. To,že tady budete hypperbolu shazovat tím,že má vše načtené (encyklopedické),že je pod práškami a měl před 11 lety na tváři pár pupínků? Kdo je neměl....Jste opravdu směšný a měl by jste se nad sebou vážně zamyslet...Je mi Vás opravdu moc líto........
odpověděl(a)
to Kvas: my dva o tenise? Maximálně jsem tady dával příspěvek z tenisového prostředí (v angličtině), ale který se týkal tréninkové zátěže. Jestli si mě s někým nepletete. Ty články o Bolackým si klidně vyhledejte a omlouvat se nemusíte. Neukazuju ve svých příspěvcích na Bolackýho proto, že má pár pupínků anebo proto, že je úplnej mimoň. Celou dobu se snažím ukázat jakých používá Bolackej rádoby argumentů a neopomine z každého (kdo s ním nesouhlasí) udělat vola. Že mu to zrovna vy žerete, to je váš problém.
odpověděl(a)
Vážně nepletu,to nejde si Vás s někým zaměnit....
odpověděl(a)
to Kvas: teď jsem se díval a je tu jeden přispěvatel, ale pod nickem M.Kvas. A ten se mnou skutečně komunikoval. Takže nevím proč by měl mít M.Kvaš 2 nicky. Tipuju to na csfandu anebo Bolackýho další osobnost...
, - odpovědět
pro Hyperbola:
Už mi to je jasné,proč se realizuješ ve virtuálním světě.Promiň.
http://www.hcslezan.cz/hrac.asp?id=316
odpověděl(a)
5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
odpověděl(a)
Ano, můj virtuální svět a má hodinka na internetu denně 5

Jinak gratuluji, navážíte se do skoro 24letého člověka tím, že mu předhodíte 11 let starou fotku, ze které si navíc on sám nejednou veřejně udělal srandu.

Kde nejsou argumenty, tam se musí hledat ,,špína'' jinde. Jen to vypovídá o vaší vyspělosti a vyspělosti Mojace.
odpověděl(a)
to Bolackej: špínu všude hledáš jenom ty. Každý tvůj příspěvek je směsice urážek a podivných konstrukcí tvých myšlenkových pochodů.
A jenom poznámka: dovolíš mi abych se zasmál, když mi přijde něco obzvlášť vtipný? Děkuji za dovolení.
5 3 5 9 5 3 5 9 5 3 5 9 5 3 9 5 3 5 9 3 5 9 5 3 5 9 5
odpověděl(a)
Kde hledám špínu? Copak já jako zoufalec bez argumentů bloudím internetem, abych na vás něco našel, vytahoval vaše skutečná jména atd.? Já pracuji pouze s tím, co se děje na této stránce. Můj příspěvek není směsice urážek, ale konstatování faktů.

Samozřejmě, že dovolím, ale stejně tak já mám právo se vyjádřit o vaší zjevné nevyzrálosti. Jasně jsem vyvrátil jakýkoliv realistův argument a on místo reakce začne pátrat na internetu doufajíc, že něco najde a vyjde z toho jako vítěz. A když jste ten fanda psychologie, tak jistě víte, že existuje spousta studií o projevování se na internetu a počet smajlíků je jeden z ukazatelů vyspělosti člověka, když už jej neznáte a chcete jej nějak zhodnotit jen na základě diskuzí.

Je zajímavé, že v životě jsem měl při diskuzích problém jen se třemi lidmi... a všichni jsou na této stránce. Dva z nich to hrají na to, že jsou starší, proto ví více a jeden je ztracený jako včela v lese.
odpověděl(a)
to Bolackej: pokud vím, tak ty jsi realistovi nevyvrátil nikdy zhola nic. Naopak.
Tím, že vypíšeš několik jmen, urážíš a dáváš průchod svým konstrukcím, nevyvracíš argumenty.
Pokud vím, tak jediným svárem mezi vámi dvěma je odlišný pohled na Pavla Zachu ml. jako hokejistu. Na to on má právo a je to jeho pohled na věc. Tím, že ho za to urážíš a snažíš z něj dělat blbce pouze poukazuješ na svoji neschopnost argumentace.
odpověděl(a)
Samozřejmě že vyvrátil. To, že se vy nechytáte v těch číslech není můj problém. Jasně jsem dal nesčetněkrát najevo, že jeho požadavky na hráče do nejlepší desítky draftu jsou nereálné. Pořád píše svou, pořád mu to vyvrací a několikrát jsem mu dal jasný příklad TOP hráčů na světě, kteří v šestnácti toho za sebou tolik jako Pavel ani neměli. V takovém případě je potřeba poukázat na natvrdlost, což je pro vás brutální urážení, takže jak jsem řekl, nevycházejte ven z domu, rozplakal byste se.
, - odpovědět
Mojaci, znovu jste to napsal špatně i přes upozornění, takže to není o tom, že neumíte skloňovat, ale že chcete být prostě jen rádoby vtipný a když někdo takový káže o rádoby sarkastických poznámkách, tak je to prostě vůl, ale to už tady všichni spoustu měsíců víme.

Ale zpátky k vašemu pokusu číslo 137, jak si mě vychutnat. Nepatrná hrstka? Diskuzi co diskuzi mají negativní názory převahu. Není to jen o tom jednom názoru, který napsal jeden člověk, ale musíte do toho připočíst i každičký like, který ten názor dostal. Jeden like = jeden hlas = člověk, který s tím daným názorem souhlasí, kdybyste nevěděl. V každé diskuzi převažují negativní komentáře a opravdu neberu jako přejícnost, pokud někdo napíše ,,v Kanadě stejně vyhoří, ale přál bych mu, aby ne'' To prostě není názor, to prostě není přejícnost, ale už nejednou jste tu aplikoval psychologii člověka, který o ní nikdy ani nezavadil, takže chápu, že na to koukáte moc jednoduše, jako Mojac, člověk, který o hokeji ví prd, ale ještě mu to nedošlo (Ten konec nepatří k větě jako takové, je to jen dodatek, abyste si to konečně uvědomil). Ne, není to vyšší matematika, je to základní psychologie založená na přirozených vzorcích chování, prezentace svého názoru a četnosti negativních názorů.

Růžovou barvu nemám rád, já jsem spíše realista, na rozdíl od našeho známého negativisty realisty. Dávno před prvním předběžným žebříčkem draftu Pavla jsem psal, že může reálně bojovat o nejlepší trojky mezi útočníky v draftu v daném roce. Momentálně je po roce, kde zdaleka neměl možnost ukázat, co v něm je a kde zdaleka nemohl tolik hokejově vyrůst, v předběžném žebříčku číslo čtyři mezi útočníky. No a ten někdo, kdo to psal, jste byl vy, takže preferuji spíše označení ,,nikdo''. Vy jste ten typ, co vysvětluje holkám, jak mají čůrat v dřepu a snaží se učit orla lítat.

Samozřejmě, že pro vás nemají přínos, když nemáte ani ty nejmenší potřebné znalosti o ledním hokeji. No a to, že nevidíte pointu na to jen navazuje. Tisíce čísel a hráčů, ale vše jde k věci. To, že vy Pavla, jeho přednosti a slabiny neznáte, stejně tak neznáte ty hráče, které jsem vypsal, je váš problém. Pointa je v případě realisty pořád jedna a ta samá, tedy že NIKDO typologicky podobný Pavlovi v šestnácti dle jeho měřítek nic nedokázal, dokonce ani bodově neexceloval, přesto končili na vrcholu svých draftů. Nejednou jsem mu dal jasně najevo, že jeho názor, že hráč pro první desítku draftu by měl v šestnácti být desetkrát mistr světa a mít tři body na zápas, je zkrátka mylný. A pointa u vás je ta, že vůbec nevíte, která bije, jen si do mě rád kopnete, ale zatím jste se netrefil.

Mojaci, trochu postudujte, projeďte si jednotlivé diskuze, projeďte si ty názory, zapátrejte po článcích Hertla a jestli to zvládnete, pohledejte i nějaké články ve světě o tamních hvězdách a frekvencích článků o nich. Mluvíte o demokracii, mluvíte o tom, že je svoboda slova a pořád dokola ty samé blbosti, ale mně demokracii a má práva zakazujete? 5 Že se vysměji blbému názorů neznamená, že někomu ten svůj nutím a nevím o tom, že bych někomu zakazoval se vyjádřit, ty ústavo. Ale když pro vás je vysmání se hloupému názoru vulgární, agresivní atd. tak vám může jistě ve vaší jednoduchosti připadnout, že někomu něco nutím. No a znovu píšu, že já mám své názory alespoň o něco opřené, za mě mluví výsledky a o žádném hráči se v mladém věku nevyjadřuji kriticky. Nepíšu, že někdo na to nemá, aniž by vůbec ve svém týmu nastoupil k přípravě. Nepíšu, blbosti, že mladý Zacha má své stránky, kde ho otec propaguje, což není pravda. Nepíšu, že je Zacha PR produkt, když to není ani omylem pravda. A ano, postup Pavla a jeho otce je to, co leží těm diskutérům v žaludku, ale to jsme zase u psychologie, což je pro vás jako kvantová fyzika pro batole.

Respektuji názor, který je hoden respektu. No a nějaká realita, dospělost. Opět se mě snažíte znevážit, opět poukazujete na nějakou mou nevyzrálost a kdo ví co všechno, ale tak nějak zapomínáte na to, kdo byl historicky prvním hlupákem této stránky. Tak nějak zapomínáte, kdo byl tady ze všech lidí nejvíce pro smích. Zapomínáte, že to vy jste nazval někoho, kdo hokej hrál a pořád v hokeji aktivně funguje, pouhým teoretikem, abyste o týden později tomu stejnému člověku napsal, ať nepoužívá slova, jejichž význam nezná. Nejsem žádná superhvězda, ale rozhodně nejsem imbecil, který si myslí, že se může povyšovat POUZE na základě vyššího věku, protože ve všem ostatním silně zaostáváte.

A ocenil bych, kdybyste mne oslovoval mou přezdívkou na tomto fóru. Upozornil jsem vás na chybu ve vašem skloňování a přesto jste to znovu napsal. Hned druhé slovo vašeho příspěvku dává jasně najevo útočnost. No a to moralizování potom... jste hrozný pokrytec, odpad dnešní společnosti.
odpověděl(a)
chlapi, vy se vážně musíte kopat do ... že vás to pořád baví
, - odpovědět
Myslím, že odchodem Pavla se uklidní nejedna česká dušička. To, co jsem se o něm dočetl za poslední rok je prostě vtipné a spoustě lidem se uleví, že už nebude tolik článku o klukovi, který celý život dřel a plní si sen. Nespokojeným brblalům se uleví a mně taky, protože číst ty bláboly o rok dva déle bych nevydržel 5

Jen ve zkratce, co jsem se dočetl za poslední rok. Vrána s Pastrňákem jsou lepší, protože hrají ve Švédsku a kdyby byl Pavel co k čemu, taky by tam hrál. Vrána s Pastrňákem jsou lepší, protože byli draftováni v prvním kole 5 Pavel Zatím v hokeji nic nedokázal a nebýt jeho postavy... jeho čtení hry... jeho síly... jeho defenzivních dovedností... jeho na svůj věk hokejové vyspělosti a jeho skvělého bruslení na jeho parametry, nebyl by nikdo 5 Vše je samozřejmě jen PR práce agentury, kterou pravděpodobně vlastní jeho otec a tato PR propagace ovlivňuje i skauty NHL, protože jak je známo, oni do Evropy moc sledovat hráče nejezdí (za to asi v zámoří čtou pravidelně iDnes).

V zámoří o něm bude bude neporovnatelně více článků a rozhovory bude dávat skoro po každém zápase. Tak snad jej tam dav nezlynčuje, když tady jeden článek za dva měsíce udělal v očích lidí z největšího našeho talentu naprosto průměrného hráče během pár měsíců.

Je to úsměvné a ještě úsměvnější bude, až se ti, co psali ty nesmysly, budou při draftu bít do prsou, jakého skvělého hráče to ČR vychovala.

Čím je někdo lepší, tím je to paradoxně horší hráč. Čím lepší hráč je, tím má více nedostatků a být to tak, jak o něm píšou v diskuzích druzí, tak by letos Pavel bojoval o sestavu ve starším dorostu 5 Takže vám gratuluji, že jste svého syna dostal do zámoří díky svému organizovanému PR a těmto stránkám, ale je čas, aby ten průměrák v zámoří ukázal sám, že na to nemá 5
odpověděl(a)
to Bolackej: Asi je to zbytečné psát, ale vůbec nechápu co tě opravňuje vypisovat rádoby sarkastické poznámky na všechny lidi, kteří nesouhlasí s tvým názorem. Pro mě je Pavel Zacha ml lepším hráčem než Pastrňák nebo Vrána (i když oba jsou ve svém věku parádní hokejisti), ale je to pouze můj osobní názor a pochopím, že hodně lidí si myslí pravý opak.
Ty řeči s postavou, čtením hry, rychlostí defenzivou...vždyť i Hynek se občas vyjádřil ne příliš lichotivě o Pavlu Zachovi ml. Ale i zkušený trenér se může mýlit, zrovna tak jako se můžeš ve svých prognózách mýlit i ty. Takže zařaď zpátečku a slovník typu bláboly, závist, nesmysly si nech na pozdější dobu až dostaneš trochu rozum a budeš znát pravý význam slov, které tak často používáš.
odpověděl(a)
Mojaci, je mi to jasné. Viděl jste mou přezdívku a tak jste si řekl, že po milionté vám třeba vyjde mě nachytat. Prvně bych se rád vyjádřil k vašemu skloňování, které je prach bídné. Jen doufám, že máte nějaké mezery ve vzdělání a není to nějaká rádoby vtipná zkomolenina, protože někdo takový by ani v žertu nemohl poukazovat na rádoby sarkastické poznámky. Raději jednám s méně inteligentními, než pokrytci.

Já vám to tedy vypíšu. Ti lidé absolutně neví o tom, jestli Pavel měl nebo neměl nějaké nabídky ze Švédska a pokud někdo hodnotí Pastrňáka, Vránu nebo prostě jakéhokoliv jiného hokejistu jako lepšího jen proto, že hraje ve Švédsku, pak jeho názor nemá váhu. Pokud někdo pod článkem, kde je jasně uvedeno, že je Pavel adept na TOP10 příštího draftu napíše, že Vrána s Pastrňákem jsou lepší, protože byli draftováni a Pavel ne, tak takový názor nejen že nemůžu brát v úvahu, ale ten kdo to napsal by se měl nechat vyšetřit a s ním každý, kdo kladně ohodnotil jeho příspěvek. Pokud někdo napíše, že ten či onen by nebyl tak dobrý KDYBY, tak ten názor také absolutně nehodlám přijmout, protože kdyby měla babička koule, tak je z ní dědeček. Pokud někdo napíše, že skauti Evropu sledují na dálku, pak se o hokeji dozvěděl předevčírem z blesku nebo je to takový ten fanoušek, co 345 dní nic a ten zbytek si během MS jako veliký fanda kreslí vlaječky a při zakázaném uvolnění řve ofsajd. Pokud někdo napíše, že PR v českých médiích ovlivní skauty, pak... ani netřeba psát.

Nijak jsem si nevšiml, že by se Hynek o Pavlovi vyjadřoval nějak nelichotivě. Mluvil o zcela normálních věcech týkajícího se mladého hráče. Já jej jako hotového hokejistu neberu, protože není a pokud jej chce někdo hodnotit, musí jej hodnotit v jeho věkové kategorii. Jasně že má někde mezery, ale kdo je v jeho věku neměl?

Bláboly, nesmysly a závist si klidně vytáhnu hned teď a vy jste na to možná ještě nepřišel, ale rozum nepřichází věkem. Někdo ho prostě má a někdo ne. Ten kdo ho má, nikdy neříká věty jako ,,jednou dostaneš rozum''. No a vytáhnu je proto, protože tato slova jsou součástí českého sportu číslo jedna, tedy nepřejícnosti. Když někdo hodnotí hráče evidentně pouze podle článků, píše bláboly. Pokud někdo napíše, že o rok starší hráči jsou lepší, protože byli draftování, než hráč, který draftován ještě být nemohl, pak píše nesmysly. A závist... závist jde poznat snadno. Vyhoří, neprosadí se, bez otce si tam ani neprdne atd. aniž by odehrál jeden jediný zápas. Tohle nejsou obavy, to je nepřejícnost založená na závisti. Pokud by mu nezáviděli to, že je někdo, že tvrdě dře aby dosáhl svého snu, že dokázal co oni ne, jednoduše by jej neřešili.

Děkuji za váš příspěvek a třeba to vyjde příště. Přeji hezký zbytek dne.
odpověděl(a)
Petr Macek · · Owner/CEO ve společnosti Petr Macek & Co.

Takovéhle dlouhodbé PR se jen tak nevidí, na MS U20 to byl propadák, dostal prostor v 2. pak 3. lajně a houby (jeho táta si stěžoval, že nedostal prsotor), na MS U18 byl platný jako podpora druhým dvoum útočníkům, ale tým ani pětka na něm vůbec nestály. Ono je fajn, že furt hraje za starší, ale výrazně není nikdy vidět. Ještě jsem neslyšel, že někde poslední dobou napsali, že rozhodl zápas, že je klíčový hráč apod. O Vránovi nebo Pasterňákovi, kteří jsou mnohem výraznější (i ve věku Zachy) se toho za rok nenapíše tolik, co o Zachovi za měsíc.

Toto ti napsal jeden z diskutérů tvého oblíbeného Blesku. Může mít pravdu a nemusí. Můj názor na Pavla Zachu ml. je jiný, ale podobných názorů, jako ten uvedený výše, je v každé diskuzi o mladém Zachovi spousta. Proč máš tendenci toto neustále napadat? Jestli má Petr Macek a spousta jiných pravdu či nemá, nezávisí na tvých myšlenkových pochodech, ale čistě na ději budoucím.
Ale tady se dostáváme na hranu tvého sociálního IQ, takže ani nepředpokládám že ti dochází o čem píšu...
odpověděl(a)
Může mít pravdu, ale nemá. O Pavlovi padl první článek dříve v zámoří, než tady. Jsou hráči, kteří u nás měli článek dříve, než jej měl Pavel a opravdu nepovažuji za PR to, pokud se píše pravda. Napsalo se o jeho prvním startu, první střele a prvním gólu - jeden článek. Na základě toho se otiskl článek o jeho cestě, která je jiná než u ostatních - druhý článek. Stal se našim nejmladším hráčem na MSJ - třetí článek. Stal se jedničkou draftu CHL - čtvrtý článek. Pro někoho nečekaně si zvolil zámoří před extraligou - pátý článek. V sezoně pět článků týkajících se přímo jej. To, že jeden článek otiskne iDnes, objeví se ve Sportu, v blesku, na hokej.cz atd. nedělá z jednoho článku pět, pořád je jen jeden, pouze podáván několika médii. Takové články byly vždy a byly o každém talentu na českém území. Kolik měl Hertl článků v roce svého draftu? Víte to? Více než Pavel. Kolik jich měl Faksa, který skončil v draftu před ním? Ani jeden, protože byl v zámoří, nebyl na očích, tolik k tomu, proč se nepíše tak moc o Vránovi s Pastrňákem. A rozhodně ani jeden z nich nebyl výraznější v šestnácti, než Pavel letos. Od obou byly osmnáctky vloni silně podprůměrné. No a to, že výrazně není nikdy vidět nebo že podle někoho nerozhoduje zápasy, to jsou jen ničím nepodložené informace, které jsou založené na neznalosti Pavla jako hráče. Realista sice napsal, že to není on, ale ta závorka - jeho táta si stěžoval, že nedostal prostor - jasně říká, že ten někdo navštěvuje tyto stránky a celé to působí silně realisticky.... ''realisticky''. Také je potřeba koukat na to, že ve světě se o talentech typu Pavla mluví mnohem více, je o nich mnohem více článků a nesmí se zapomínat ani na dnešní dobu ,,sociálních sítí''. Dnes už je vše propojeno s facebookem. Lidé mají ke všemu snadnější přístup, noviny už nejsou závislé pouze na tom kusu papíru, který každý den vydávají. Internetové zpravodajství prošlo ohromnou proměnou v posledních letech a já sám měl v posledním měsíci odkaz na čtyři články o Pavlovi, ale všechny z nich už jsem četl dříve. Jsem členem několika hokejových stránek a jen co se oznámil Pavlův odchod do zámoří, celkem sedm stránek to nabídlo v příštích dvou dnech a tak jsem měl celý facebook plný Pavla. Nějaké mohutné PR? Ne, dnešní doba, facebook a jen jeden článek podaný sedmi stránkami, z toho čtyři z nich další den chtěli lidem osvěžit paměť ohledně toho, kdo je Pavel a dali tam proto článek, který o něm vyšel na začátku sezony.

Nemám problém s druhým názorem, pokud je o něco podpořen a nevaří z vody. Není ale nikde napsáno, že když mi někdo tvrdí, že 1+1=3, tak musím tiše sedět a poslouchat.

Dobrá tedy, zkusím trochu té vaší ,,psychologie pro blbečky'', kterou se mě pořád snažíte dostat. Oni mají svůj názor, kterým Pavla vyloženě napadají, napadají jeho cestu, napadají jeho dosavadní úspěchy a já se takovým názorům směji, což se vám nelíbí, protože podle vás má každý na svůj názor právo a až budoucnost ukáže, kdo tu pravdu měl. Nenecháte mě napadat ty, co napadají druhé? Takže já na svůj názor a svůj způsob výkladu nemám právo? Jen ukazuji druhou stranu mince a až budoucnost ukáže, kdo tu pravdu měl, že? Takže mě vlastně nutíte nepraktikovat něco, pro co tolik bojujete, což je... trapně úsměvné.

Jinak určitě víte, když o tom mluvíte, že sociální IQ je založeno hlavně na kontrole vlastních emocí, empatii a jejich využití při budování mezilidských vztahů, kam absolutně nijak nepatří anonymní diskuze na internetu. Ono celkově tak nějak moc nejdou dělat jakékoliv diagnózy na základě internetu, pokud někdo s tím druhým plně nespolupracuje a nepředkládá o sobě všechna fakta. A už vůbec to nejde udělat u něčeho, jako je sociální IQ, protože to je takřka neměřitelně i v osobním životě po mnohaleté známosti.

Opět děkuji za váš příspěvek a snahu, ale běžte si raději povídat s korunou stromu při větru. Vše vám bez odporu odkýve.
odpověděl(a)
Tak je zas dobre, ze urcujes kdo ma pravdu a kdo ji nema. Pro me neni dulezity tvuj nazor a uz vubec neni dulezity pro budouci sportovni vyvoj jakehokoliv hokejisty. Pokud mas pocit, ze muzes anonymne urazet lidi klidne si to delej...v zivote to mas trochu jinak, vid?
odpověděl(a)
po Hyperbola:
Takže už podruhé a naposled.Ten příspěvek jsem nepsal,nemám ani profil na faceboku,pokud to nepochopíte,tak pak nevím jak tady můžete druhým kázat o inteligenci.
K Vránovi jen tolik,že není lepší(věc osobního názoru) protože hraje ve Švédsku,ale protože má hmatatelné výsledky.Ono být nejlepším střelcem na MS je něco,co se od supertalentu(neskutečné slovo) jenž má ovlivnit vývoj v NHL očekává,což se u Vrány narozdíl od Zachy nečeká.

Položím vám tedy jednoduchou otázku:
-Kde se ten jeho supertalent projevil?Myslím tím nějaký hmatatelný výsledek,uspěch?A nepište mi o domácí zoufalé mládežnické soutěži,která nemá žádnou kvalitu.Pokud je to světový supertalent,tak chci světové měřítko.On se bude hledat těžko i v přípravných zápasech.
A jinak nevím,kde berete tu odvahu všechny,kdo to vidí jinak napadat a obviňovat z nějaké závisti.Mám kluka o hodně mladšího,hokej mu jde,ambice na NHL nemáme,takže nevím proč bych mu měl něco závidět.Znám ze svého okolí dost případu,kdy se za moře vydávali kluci,kterým se rodiče vždy o vše postarali a pak se za pár měsícu vraceli s tím,jak na ně nebyli hodní.
Zkrátka já jsem zastáncem stylu míň řečí,víc činů a názoru,že trenéři by měli znát především hráče a né rodiče.
odpověděl(a)
Mojac - Ano, můj názor nezmění nic, ale já jej mám alespoň o něco opřený. Nevařím z vody, abych si mohl kopnout do mladého kluka. O Hertlovi bylo více článků, ale všichni super, jedna veliká šťastná rodinka, protože to byl věčně vysmátý obyčejný český kluk, který dostal šanci. Pavel je v šestnácti úplně někde jinde, než byl Hertl, ale články o něm se setkávají pouze s vlnou nevole. Proč? Protože jeho cesta je jiná, lidi se nezajímají a tak raději píšou z prstu vycucané bláboly, že Pavel je tam kde je díky otci (protekce) a tak je automaticky vše kolem něj uměle vytvořené a daleko od reality. Takové názory nemůžu a nebudu respektovat. Když někdo napíše blbost a já na to upozorním, tak je to urážka? V tom případě nevycházejte ven z domu, mohl byste se rozplakat, jak kruté to venku je. A nebojte, z očí do očí jsem ještě přesvědčivější a více si stojím za svým. Jestli nemám rád něco více, než když mi někdo valí blbosti do hlavy po internetu, tak to, když mi někdo valí blbosti do hlavy z očí do očí.

realista - Samozřejmě, byl byste totiž první člověk, který by na internetu zalhal, což je nepředstavitelné. Dejme tomu, že to teda nejste vy. Snad usnu s vědomím, že vás je více.

Dobrá tedy, probereme to. Já mám Vránu jako hráče hodně rád, ale teď od toho upustím. A jaké hmatatelné výsledky má Vrána? Pořád poukazujete na Pavlovy podprůměrné výkony v reprezentaci, ale Vrána, stejně jako Pavel, měl v reprezentaci úplně stejnou cestu a bodově je na tom lépe v součtu Pavel. Až letos se Vránovi podařilo držet se v osmnáctce více než bod na zápas. Jistě by se to povedlo i Pavlovi, ale to se nedozvíme. Někdo by mohl říci, že měl Vrána v patnácti lepší MS18, než Pavel, ale co se celkového přínosů pro tým týče, tak fakt ne, Jakub jen bodově vyletěl v prvním zápase s Dánskem. Co ještě dokázal? Dva roky po sobě stejný průměr bodu na zápas ve švédské juniorce. Absolutně žádný progres. Že se letos stal nejlepším střelcem? Skvělé, ale to se od něj očekává. Vždy byl brán za střelce a hráče s hlavou jen v útočném pásmu. Navíc to bylo jeho páté juniorské MS a očekávalo se od něj něco velikého. Kdo se stal nejlepším sřelcem MS18 v roce 2012? Artturi Lehkonen, bylo mu šestnáct. Kdo se stal nejlepším střelcem na MS18 v roce 2013? Lehkonen ne, ale stal se nejlepším nahrávačem turnaje. Kolik mě například Barkov bodů na MS18, když byl v Pavlově věku a měl za sebou špičkovou sezonu v nejvyšší finské soutěži? V sedmi zápasech tři body, přesto byl skauty opěvován, protože to není vyloženě střelec, jako Vrána. Není to vyloženě nahrávač, není to typicky bránicí útočník a není tam jen od toho, aby někoho srážel. On je totiž komplexní hokejista STEJNĚ JAKO PAVEL A co to mělo znamenat s tím Lehkonenem? Snad jen to, že hráč a jeho budoucnost nejde hodnotit na základě bodů, branek a individuálních ocenění, ne v šestnácti nebo sedmnácti letech.

Filip Forsberg byl nejlepším útočníkem MSJ 18 i 20, přesto se už druhým rokem snaží marně se usadit v prvním týmu NHL. Bill Sweatt byl nejlepším útočníkem MSJ18 a slyšel jste o něm někdy? Ne a jestli má alespoň jeden start v NHL, může být rád. Mathew Dumba vyhrál jako obránce kanadské bodování WHC17 i MSJ18, přesto se další rok nevešel do dvacítky a letos udělal jeden bod s tím, že média v Kanadě jeho výkony kritizovala nejvíce. Kucherov udělal historických 21 bodů, další dva roky na dvacítkách držel bod na zápas a měl velikou zásluhu na obou medailích. V juniorech to držel na dva body na zápas, přesto sezonu začal na farmě a nebýt zranění Stamkose, byl by tam pořád. Pulkkinen udělal v šestnácti na MSJ18 třináct bodů, další rok patnáct a následující dva roky bodově exceloval i na dvacítkách. Kde je dnes? Na farmě v Detroitu s horší pozicí, než má Nosek a to je v organizaci Red Wings vlastně letos už třetím rokem. Rajala na osmnátkách měl 10+9, překonal tehdejší rekord Ovečkina (18 bodů) a kde je dnes? V Rusku a v zámoří začínal dokonce v ECHL.

Básník tím chtěl říci, že je úplně u zadku, kdo co vyhrál v sedmnácti, protože to ti do konce života místo v NHL nezajistí. Co dokázal Pavel? Podle vašich měřítek nic a dá se s tím svým způsobem souhlasit, ale potom je na místě otázka... co v jeho věku dokázali typologicky podobní hráči. Malkin? Nic. Barkov? Nic. Eric Staal? Nic. Jordan Staal? Nic. Iginla? Nic. Hossa? Nic. Marleau? Nic. Zetterberg? Nic. No a kdo něco opravdu dokázal v šestnácti? Crosby, Ovečkin, Kovalčuk, Kessel... hmm, dost málo, co?

Tak, stačí? Tentokrát to už snad pochopíte. Případně si pusťte nějaký Pavlův zápas a nějaký Vránův zápas. Jsem si jistý, že i ten, kdo hokej nikdy neviděl by pochopil, jak jsou ti dva hráči odlišní, čehož si jsou logicky vědomi i jejich trenéři, což se odvíjí na jejich roli v týmu a jsou na ně kladena jiná očekávání. Lajna s Vránou v čele je, když to jde, posílána na ty slabší a lajna se Zachou na nejlepší hráče soupeře.

No a tu odvahu beru v každém druhém člověku, kolem kterého projdu. Je to zkrátka náš národní sport, bohužel. Na závisti není nic špatného, pokud je směrována správným směrem, ale u nás je to jen samá negace. Samozřejmě jsou výjimky, ale generalizovaní hodně usnadňuje práci, protože jmenovat všechny ty lidi jednotlivě... ach jaj. Taky znám spoustu kluků, kteří se v Kanadě neprosadili a vrátili se horší, než tam šli a to stejné jsem viděl i u nás, kdy jen přišel někdo z jiného města a spal na hotelu. Je to o lidech a problémy spojené se zámořím ústí jen z toho, že jsou tam ti kluci mnohem lépe natrénovaní a tréninky jsou mnohem náročnější. Pak už jen záleží na tom klukovi, jestli se nechá srazit na kolena tím, kolik ztrácí, nebo si bude přidávat a během dvou tří měsíců je dožene. Každý, kdo se vrátil z ocasem mezi nohama ze zámoří, tak na to prostě neměl. I když jak vidno třeba u Sekáče, není všem dnům konec, jen nebyl v mládí tolik psychicky odolný. Každopádně když už, nikdy jsem nebyl negativní a napsal jsem nebo jsem řekl, že podle mě na to nemá, ale rád se nechám překvapit. U Pavla se ani neví, kam nakonec půjde, přesto už někteří mají hotovo, že je to pro něj konečná. To prostě není názor, to je nahlas vyřčené přání. Přání na základě toho, že si plní sen nebo že jeho otec se vydal po cestě, kterou si oni neumí představit. Nemusí jít přímo o závist, nepřejícnost je totiž ještě více negativní a odpornější.
odpověděl(a)
To Bolackej: koza+vůz=tvoje odpovědi na příspěvky ostatních. Aneb jak pejsek a kočička pekli dort…

Lidí, kteří napadají a uráží přístup Pavla Zachy st. i mladšího je skutečně nepatrná hrstka. Drtivá většina mu přeje úspěch a jsou mezi nimi dokonce takoví, kteří celou jejich cestu zpochybňují. Ne vždy člověk, který kritizuje přeje druhýmu neúspěch a naopak. Ale to je pro tvoje myšlenkové pochody vyšší matematika…

Takže zpět k příspěvkům a tvým odpovědím: jediným člověkem, který až nekriticky prosazuje ´růžovou´ variantu Zachovy hokejové kariéry jseš ty. Jak už ti tu mnohokrát někdo napsal, ničemu těmi svými rádoby ´odbornými´ příspěvky nepomůžeš.

Nikdo ti tvoje názory nebere i když pro mě mají asi takový přínos jako gulášovka od Magi. I kdybys vypsal mega jmen a doložil tisíce čísel , vždy ti pointa unikne. V tomto případě se nikdo nesnaží urážet nebo závidět metody či přístupy obou Zachů. Pouze někteří přispěvovatelé zpochybňují, na základě svých životních postojů a zkušeností, způsob jakým se snaží mladý Zacha prosadit. A na to má v demokratické státě (dle ústavy) každý právo.

Takže pokud chceš slušně diskutovat a respektovat jiný názor, budeš muset opustit svůj virtuální svět a vrátit se do reality mezi dospělé.
odpověděl(a)
Že bych zase četl něco o tom, jak vrah na rohu ulice o morálce káže? 4
Jinak bych rád uvedl jen krátce-byť si názory některých zde přítomných vážím, co se týče hodnocení Zachy, jeho propagace a s tím související další kariéry-ať se na mně nezlobí, ale pokud si mám vybrat čistě selským rozumem mezi hodnocením hráče lidmi, kteří ho viděli hrát beztak párkrát (stejně jako já) a hodnocením dělaného lidmi, kteří se tomu věnují na plný úvazek, tak dám na ty druhé. Propagace onoho hráče mu určitě v Kanadě nevynesly vyhlídky na první desítku draftu, jen s dávkou obrovské fantazie (nekompatibilní s realitou pro dospělé, jaká to náhoda) si toho hráče vybral klub reálně riskujicí propadnutí první volby draftu CHL na základě matoucích stránek starajícího se otce+ snad i pár článků p. Knapa. Tož toliko k té realitě.
odpověděl(a)
to czfanda:nezlob se na me, ale tvuj prispevek je nad moje chapani. Pokud si nebyl navatej anebo zkourenej pri psani tveho prispevku,tak mas fakt problem...
odpověděl(a)
Nikoli mistře. Že vám něco není jasné mně nepřekvapuje. Evidentní je to s tím hodnocením mladého Zachy dlouhodobě, nicméně podobné to je u vás i s tím brbláním o svobodě projevu. Sám si ji uzurpujete prakticky v každé diskusi, kde se tradičně pohádáte a ukrutně vám zároveň vadí, když toho samého práva využívá jiný (ten ovšem podobným stihomanem s poučováním, vyžadováním a zároveň popíráním netrpí). Je mi ovšem jasné, že jste si toho ještě nevšiml.
odpověděl(a)
5 9 3 5 9 5 3 5 9 3 5 5 5 5 9 5 3 5 9 5 3 5 9 5 5 5
odpověděl(a)
Mojaci, je nad vaše chápání, protože dává smysl.
, - odpovědět
Tak USHL jsem vůbec nepočítal a rozhodně to je zajímavá možnost. V týmu by měl absolutně dominantní pozici, navíc je Green Bay v konferenci s ,,USA'', takže by si s nimi mohl zahrát několik opravdu skvělých utkání.

Mé srdce fandy OHL jej chce ale vidět v Sarnii 1 Je tam sice o dva roky starší a letos v prvním kole draftovaný Goldobin, ale ten kluk není zrovna žádný defenzivní zázrak. Největší ice-time z útočníků by měl Pavel největší. Navíc je veliká šance, že by mohl startovat na osmnáctkách. No a týmový úspěch by mohl přijít tu další sezonu, až mladé pušky, které Sarnia má, naberou zkušenosti.
, - odpovědět
Dobrý den,
pokud tomu dobře rozumím tak se Pavel letos nezúčastní Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi?
děkuji
icon odpověděl(a)
Máte pravdu, letos na "Hlinkovi" startovat nebude.
odpověděl(a)
děkuji, je to škoda, ale co se vlastně divím, taková situace je možná jen u nás( možná ještě na Slovensku)..ve Švédsku,Finsku či Švýcarsku by se zainteresované strany vždy rozumně domluvily ku prospěchu jejich národního hokeje....
, - odpovědět
pro Bolacky:
Tak ten názor na hokeji jsem četl taky a musím uznat,že to byl skoro přepis mého přízpěvku.Nepsal jsem to já,ale naprosto se s ním stotožňuji. 2
odpověděl(a)
5
icon , odpovědi odpovědět
Zdravím Vás a děkuji za Vaše dotazy i názory. Co se týká komunikace s klubem, tak možnost odejít za konkrétně stanovených podmínek do CHL byla součástí loni podepsané smlouvy, takže na nějaké hádky nebo výměny názorů ani nebyl prostor.
Prostě, loňská sezóna způsobila určitý pokles motivace a výkonnosti hlavně ve své druhé fázi a bylo nutno reagovat způsobem, který smlouva umožňuje.
Jinak musím říct, že vedení klubu se chová skutečně dobře a vstřícně, není tam nic, co by bylo možno kritizovat. Ctibor Jech má dlouhodobě pověst férového a seriózního člověka, proto zřejmě také byl tak dlouho v čele APK - nedělal na druhé podrazy, jak jsem slyšel, proto jej všichni akceptovali. A tento seriózní způsob jednání mohu za sebe jen potvrdit.
K té situaci v CHL. Pro tuto sezónu připadá v úvahu pouze Sarnia Stings, nějaké transfery nebo výměny v rámci OHL nebo dokonce celé CHL možné nejsou, to je daný fakt.
Tou druhou možností, která je stále ve hře, je kvalitní tým USHL, kde by bylo možno hrát pravidelnou soutěž proti americké osmnáctce, v klubu nový zimní stadion, dominantní pozice v týmu a další zajímavé a hlavně důležité podmínky. Tyto nabídky se momentálně kompletujía ještě je stále nemáme na stole od Allana Walshe. Komentoval bych to asi tak, že v této fázi je už téměř jistá zámořská juniorská varianta, ale ještě jsou zde tyto dvě hlavní možnosti - OHL nebo USHL.
odpověděl(a)
Vidím, že Sarnie není asi vysněná destinace. Ať už to dopadne jakkoli, přeju úspěch do budoucna. Zároveň mi přijde, že pro všechny zainteresované je cesta z tuzemska jedinou možnou variantou (ke které to dle Vašich vyjádření dlouhodobě směřovalo). Na jedné straně boj za očištění hokeje, na druhé mladej, který určitě za daných podmínek dráždil ještě víc, než jakýkoli jiný hráč, který převyšuje ostatní.
, Konečně. odpovědět
Paráda. A hodně štěstí přeju 1
Správně bych měl samozřejmě napsat "škoda", ale nad zdejším hokejem už jsem zlomil hůl. Pavel mě ještě pořád baví 5
, zámoří odpovědět
mě se na celé situaci líbí, že nikdo nevypouští do novin (ať z klubu nebo z okolí Zachy ml.) žádné urážlivé články nebo negativní informace. Celé to probíhá na úrovni. Až nezvykle. Zajímalo by mě jestli i toto bylo součástí smlouvy mezi Pavlem Zachou ml a klubem. Že totiž v případě nabídky ze zámoří nebude klub dělat mladýmu Zachovi problémy a nebude svoje představy ventilovat do novin.
, - odpovědět
Já jsem spokojen, jen nevím, jaké dvě možnosti se probírají. Buď Sarnia, kde bude útočník číslo jedna a je veliká šance, že bude k dispozici i pro osmnáctky nebo výměna do lepšího týmu za dva tři mladíky. Ale kam? Do Quebecu? Takové výměny mezi ligami nejsou vůbec časté a já bych Pavla raději viděl v OHL, i když v QMJHL by měl možnost rozšířit ,,bodový potenciál''. Nebo v rámci ligy např. do Londonu? O hodně lepší spoluhráči, možnost bojovat o Memorial Cup, ale už by útočník číslo jedna nebyl. Vše má své pro a proti. Každopádně jsem za tuhle volbu rád.
, Co přijde odpovědět
Za rok napíše, bylo chybou že jsem neodešel dříve. Pavel mohl být mnohem dál.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0038.jpg

Reklama