Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Pavel Zacha se připravuje na novou sezónu v USA. Záznam rozhovoru z Letních her Kamevédy na facebooku BT Liberec

 

21.7.2019

Pavel Zacha letos změnil formát letní přípravy. Pobývá na jiném místě, svěřil se do rukou jednoho z nejuznávanějších kondičních trenérů v USA, který dodává své žáky - asistenty do mnoha klubů NHL, NBA, NFL a do dalších lig, které v zámoří působí. Na místě je více než 20 hráčů NHL, další hráči jsou z univerzit nebo z farmářských soutěží. Součástí přípravy jsou i bezkontaktní zápasy jednou týdně na 3 x 20 minut, jedná se o jakousi letní ligu sloužící k lepší herní přípravě hráčů NHL před sezónou. Pobyt na ledě je vůbec hojně zastoupen, to je asi největší změna oproti přípravě v předchozích letech. Kromě toho probíhá náročná příprava v posilovně s prvky plynometrie a atletické přípravy.

Pavel se v tomto pojetí cítí lépe a co je nejdůležitější, není v současné době limitován žádnými zdravotními problémy.

Jeho agent Patrik Štefan je po rozsáhlé ale úspěšné operaci kyčelního kloubu. V těchto dnech už se mu daří dobře a začíná pomalu chodit s pomocí holí. Rád bych mu tímto popřál co nejrychlejší uzdravení.

Patrikova operace o několik dnů odložila jednání o nové smlouvě mezi NJD a Pavlem Zachou, což je momentálně aktuální. O průběhu samozřejmě informovat nemohu, jakmile jednání vyústí v nějaký výsledek, bude to oficiálně oznámeno ze strany klubu i hráče.

Během svého pobytu ve Velkém Meziříčí se Pavel aktivně zúčastnil prvního ročníku Mezinárodních dětských letních her Kamevédy. Na akci přijel i autobus s dětmi z hokejové organizace Bílí Tygři Liberec. Po skončení akce poskytl Pavel Zacha rozhovor, který byl přejat i stránkami BT Liberec.

Více zde:

https://www.facebook.com/hcbilitygri/videos/517414212332655/?v=517414212332655   

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Canada2.jpg

Reklama