Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Pavel Zacha - sezóna NHL 2021

14.5.2021

Máme za sebou základní část NHL zkráceného ročníku 2021.

Byl zvláštní, ochuzený o diváky, pro hráče mentálně nesmírně obtížný. Dlouho se čekalo na start NHL, už to, že se nakonec vůbec začalo hrát a že se také dohrálo, je takový malý zázrak.

Ještě v listopadu to po znovu vznesení požadavků majitelů klubů na další snížení reálného příjmu hráčů bylo všechno hrozně blízko kolapsu.

Nakonec se ročník dohrál a někde byli i nějací ti diváci. Věřím, že v říjnu už opět budou plné arény a že návštěvnost a radost z možnosti být při tom po tom dlouhém půstu ještě vzroste.

Na Kamevédě jsem přidal článek k této sezóně, na jeho konci najdete video, které nám věnoval Pavlův hráčský agent Patrik Štefan.

https://www.kameveda.com/cs/filozofie-kamevedy/pribehy-a-inspirace/691-pavel-zacha-ml-ohlednuti-za-doposud-nejlepsi-sezonou-v-nhl

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Ještě, že ten Pavel na to MS nejel
, Klok odpovědět
Mimochodem, jak se vám dívá na neustále protěžování Lukáše Kloka v reprezentaci od té doby, co se zastal Přerosta tehdy ještě proti vašemu klukovi? :) ... V repre nikdy nic nehral, zapsal maximálně minusove body v +-, na MS jede hned bez přípravy a rovnou je izapsanej na ukor Šustra se zkušenostmi z NHL a KHL. Ja se musim smat jak je tohle do oci bijici.
, repre odpovědět
Zvlastni je postoj k ochote reprezentovat nasi zemi. Mohli byste se pro fanousky konecne jasne vyjadrit, jestli ma smysl syna vubec spojovat s tematem repre do budoucnu, anebo nikoliv? Vsichni zname ty pribehy, jak se k vam chovali v mladeznickych reprezentacich a taky ze se Pavel nemusi s nekterymi hraci.
odpověděl(a)
Četl jste vůbec ten článek?? ... hned druhý den po konci základní části NHL podstoupil dvouhodinovou magnetickou rezonanci a z USA zřejmě letos vůbec nepřijede domů. Nejprve léčba pod kontrolou nejlepších US specialistů, pak rekonvalescence – a pak už bude nejvyšší čas se opět zapojit do přípravy na příští sezónu .... anebo pokud chcete přímo ze stránek Jersey ... Due to injuries, rookie defensemen Ty Smith (shoulder, Canada) and Damon Severson (toe, Canada), forward Pavel Zacha (lower-body, Czech Republic) and goaltender Mackenzie Blackwood (back, Canada) will be unable to play....
On Pavel vlastně ani nebyl zas tak často do reprezentace zván, protože třeba neměl zrovna výstavní sezonu. Já si pamatuju jen jeden rok kdy to bylo z jeho strany né úplně jasné, jinak 2x měl zdravotní problémy. Letos (viz výše) a jeden rok šel taky po konci sezony na operaci. S rukou tuším? Jiné roky ani zván nebyl takže nevím kde to celé o jeho neochotě reprezentovat vzniklo. No vlastně vím ... média. V médiích se každoročně na Pavla přímo zaměřují a rovnou píšou Zacha nepřijede a to i ty roky kdy ho vlastně nikdo nezval. Jiné roky se naprosto zveličovala dostupnost či nedostupnost na telefonu atp. Letos se taky v médiích objevovalo, Zacha v NHL září, hraje 18 minut ale na MS ze zdravotních důvodů nemůže. To že např. u Hertla je to úplně stejné to se nerozmazávalo. A český "fanoušek" který je fanouškem jen když běží MS to všechno baští jako ukázkový konzument českého bulváru.
odpověděl(a)
Tak svoje negativni zkusenosti zde Zachovi prezentovali nekolikrat, at uz chovanim k Pavlovi na srazech a nebo take co by se jim stalo v pripade jeho neucasti. Pavel v seniorske reprezentaci jeste nenastoupil narozdil od Tomase Hertla u ktereho je ten vztah k repre pozitivni a overeny. Ano kolem Pavla behal v minulosti i bulvar a jak pisete, jeho nezajem se zvelicoval a je to prirozene v lidech a do dnes v kazde diskusi, proto jsem je tady oba vyzval k tomu, aby verejne prezentovali svuj postoj a udelali v tom jasno, protoze me to samotneho nebavi cist a resit a jelikoz jsem prevazne fanousek reprezentace a ne klubu, tak me to samozrejme take zajima.
odpověděl(a)
Copak se tu Pavel ml. někdy k něčemu vyjadřoval? Jestli se vůbec kdy na tyhle stránky někdy podíval tak je to už určitě hodně dávno ... musel by být blázen si tady někdy něco pročítat. A pan Zacha to po zkušenostech už taky vzdal ... občas sem ještě něco napíše, ale i on už pochopil ....
Jak jsem psal letos i posledně prostě měl zdravotní potíže takže tím je účast na MS prostě vyloučena. Je něco jiného hrát i s nedoléčeným zraněním normálně v lize kde trenér kdykoliv doplní za kohokoliv dalšího hráče i kdyby se jich zranilo 5,6 ... ale byla by naprostá nezodpovědnost jet na MS když nejste úplně zdraví a v případě, že dva tři hráči takto vypadnou jsou už prostě nenahraditelní a tým se rozpadá.
Další věcí je pokud repre vede trenér pod kterým hráč nechce hrát ... a já neříkám, že tato situace někdy u Pavla nastala, ale myslím to všeobecně ... asi opravdu není dobré jít hrát pod někým u koho víte, že za něho nevypustíte duši z těla. Zmiňuji to hlavně proto, že Pešán ... jeho vyjadřování se v médiích o některých hráčích ... já se divím, že pod ním vůbec někdo chce hrát

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Canada4.jpg

Reklama