Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Pavel Zacha v pátek oslaví 300. zápas v NHL

1.4.2021

 

Tyto milníky ctím ze všeho nejvíc. Několik dnů před jeho 24. narozeninami tak můžeme oslavit metu, kterou jsem si před touto netypickou sezónou vybral jako jednu z největších událostí letošního roku ze svého úhlu pohledu.

Rád bych poděkoval těm, kteří mu na jeho cestě pomáhali a byli při výchově a sportovním rozvoji přínosem.

Pavlova role v týmu se postupně vylepšuje, v této sezóně je zřejmě nejlepší za celých těch pět let prožitých v NHL. Vždycky je fajn, když proces má vzestupný trend, opak bere naději a je frustrující. Stále je co zlepšovat a na čem pracovat, ale už i fakt, že stále vede bodování NJD, je známkou tohoto trendu, role a zlepšování.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Musím říct odpovědět
Že po minulých letech jsem už byl ohledně jeho působení v NHL celkem skeptický. Ale letos hraje výborně, je evidentně mezi klíčovými útočníky týmu. Jen by mně zajímalo, jaký vliv na to měla výměna trenéra, resp. jak moc mu neseděl Hynes..
Takže dobrý, ať se dál daří.
, Gratulace odpovědět
Gratulace rodiči a klobouk dolů před trnitou cestou, kterou jste si vybral a dorazil úspěšně až do cíle se vztyčenou hlavou .
, - odpovědět
Nejlepsi hrac New Jersey Pavel Zacha ma z 33 zapasu 19 bodu to je prumer 0.57 bodu na zapas nejproduktivnejsiho hrace New Jersey.Cely tym New Jersey ma naprosto neuveritelnou katastrofalni tymovou produktivitu!!!

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

PZVelkomeziricsko.jpg

Reklama