Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Pavel Zacha v pátek oslaví 300. zápas v NHL

1.4.2021

 

Tyto milníky ctím ze všeho nejvíc. Několik dnů před jeho 24. narozeninami tak můžeme oslavit metu, kterou jsem si před touto netypickou sezónou vybral jako jednu z největších událostí letošního roku ze svého úhlu pohledu.

Rád bych poděkoval těm, kteří mu na jeho cestě pomáhali a byli při výchově a sportovním rozvoji přínosem.

Pavlova role v týmu se postupně vylepšuje, v této sezóně je zřejmě nejlepší za celých těch pět let prožitých v NHL. Vždycky je fajn, když proces má vzestupný trend, opak bere naději a je frustrující. Stále je co zlepšovat a na čem pracovat, ale už i fakt, že stále vede bodování NJD, je známkou tohoto trendu, role a zlepšování.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, Repre odpovědět
Není to podruhé, ale minimálně po třetí, proč prostě neřekne veřejně, že nechce reprezentovat. Každou sezónu je to stejné, buď se vymluví, že mu nikdo nevolal nebo je to ze zdravotních důvodů....už od Jandače....Je to trapné s tou porcí minut co má na zápas.....Měl poslední šanci se ukázat já bych ho na olympiádu nebral, vždyť nejde vždy o góly a body, ale hlavně charakter a on v seniorské reprezentaci ještě nikdy nereprezentoval....Sám bych rád věděl jak pan Zacha Sr. se dívá na (ne)reprezentování svého syna. Proč jednou provždy neřeknou nechceme reprezentovat, český hokej nám v ničem nepomohl a ani mi mu tedy nepomůžeme....
, repre odpovědět
Pane Zacha, přeji vám oběma Pavlům hodně zdaru ve vaší snaze v hráčské kariéře, ale zatím je to pro mne velké zklamání co se týče postoje Vašeho syna k seniorské reprezentaci. Je to už podruhé, kdy se vybodnul na českou vlajku.
odpověděl(a)
Fakt nevíme, jaký je jeho stav. Není to tak dávno, co byl zraněný. Ale hraje a to celkem dost minut, kdyby chtěl, tak by na MS jel. A tady je ten problém. On prostě podle mne nepojede na MS snad nikdy. Pokud se pletu, ok, omluva.
Za rok je Olympiáda. Tam je šance o něco větší. Možná.
Chápu ty dlouhodobé důvody. Ale jako český fanda to sleduju s hodně hořkým výrazem.
odpověděl(a)
Pokud není úplně fit je jen dobře, že se omluvil. Cestování, jiné hřiště ... to tomu moc nepřidá a pokud by měl po dvou zápasech kvůli zhoršení zranění vypadnut ze sestavy kde místo toho může být jiný zdravý kluk co odehraje celý turnaj tak je to prostě naprosto správně! Mimochodem skvělý zápas dnes v noci!! Nádherné oba góly, škoda jen, že ta jeho nejlepší akce, vyšperkovaná překážkovým během 5 neskončila gólem. A že si to ten puk pořádně rozmýšlel jestli za tu čáru sklouzne nebo ne 5
, Musím říct odpovědět
Že po minulých letech jsem už byl ohledně jeho působení v NHL celkem skeptický. Ale letos hraje výborně, je evidentně mezi klíčovými útočníky týmu. Jen by mně zajímalo, jaký vliv na to měla výměna trenéra, resp. jak moc mu neseděl Hynes..
Takže dobrý, ať se dál daří.
, Gratulace odpovědět
Gratulace rodiči a klobouk dolů před trnitou cestou, kterou jste si vybral a dorazil úspěšně až do cíle se vztyčenou hlavou .
, - odpovědět
Nejlepsi hrac New Jersey Pavel Zacha ma z 33 zapasu 19 bodu to je prumer 0.57 bodu na zapas nejproduktivnejsiho hrace New Jersey.Cely tym New Jersey ma naprosto neuveritelnou katastrofalni tymovou produktivitu!!!

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

2.mmcr.jpg

Reklama