Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

pee-wee Quebec 2. den

     Rano se tym Frantz Musila sesel v Colise Arene na akreditaci tymu. Hraci a real. tym obdrzel vstupni karty a dalsi nalezitosti. V 11.00 se slo na obed a vyprava se presunula do Mega-Parcu na utkani s New York Rangers. Pred nami hralo CSKA Moskva s americkzm tymem Honda a byl to skutecne paradni hokej s vzsledkem 2:2.

     Nas tym byl s Rangers vedenym Markem Messierem nejprve pod tlakem a zahy prohraval 0:1. Postupne jsme vyrovnali hru a v nekterych fazich druhe tretiny jsme byli lepsim tymem. Utkani se podarilo otocit na 2:1 v nas prospech. V posledni tretine jsme vedeni neudrzeli a Rangers vyrovnali. O vitezi rozhodovaly samostatne najezdy a v tech byli v pomeru 2:0 uspesnejsi New York Rangers.

     Hraci dnes byli trochu bledi, unava po ceste i ze vseho ostatniho byla znat. Prvni golman nebyl zdravotne OK a k utkani radeji nenastoupil. Prozatim se nezda, ze by cs. vyber byl v dalsich dnech schopen konkurovat nejlepsim tymum, ale take bude rozhodovat rychlost aklimatizace.

     V sobotu 14. unora hrajeme pripravny zapas v 16.10 hod. k.c. proti domacimu tymu Oceanic Rimousky, v jehoz barvach hral take Crosby.

     Dnes byla moznost nahlednout do jakehosi zebricku nejlepsich americkych a kanadskych tymu a z nej vzplyva, ze nas prvni souper Rochester Alliance patri k uplne americke spicce ( 7. misto, Detroit Red Wings 13. misto)v kategorii PEE-WEE a bude zrejme tedy favoritem naseho prvniho utkani v turnaji.

    

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Pavle díky za perfektní informace držím palce všem at se kluci dostanou co nejdále a paní Zachové díky že pustila manžela do Quebecu abychom byli informováni co se tam děje 2
, vzkaz V.Ledererovi odpovědět
Dobrý den, prosím o vyřízení vzkazu mému synovi Vítkovi
Ledererovi,který odletěl do Quebecu s touto výpravou
jako tlumočník,aby si zapnul mobil,má ho již aktivovaný
pro volání v zahraničí.Děkuji panu Zachovi za vyřízení vzkazu.Ledererová
, poděkování odpovědět
Ahoj všem,
všechny kluky moc zdravím, držím moc pěsti a děkuji svému manželovi za bezvadné komentáře jak k zápasům tak určitě i k dalšímu dění v Kanadě

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_2346.JPG

Reklama