Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Podle Vykoukala je šílené, že extraliga diskriminuje české hráče.

 

Není to nic nového, tyto názory zastává čím dál víc lidí, sám toto opakované hlásám dlouhých osm let. Ale považuji ten článek za další skvělý rozhovor s člověkem, který k tomu má co říct.

Jsou to základní věci, které je třeba vyřešit v českém hokeji jako úplně první. Už není k smíchu, ale víc k pláči, jak si největší bafuňáři broukají a přizvukují, jak se práce daří a jak se zvedají nábory dětí atd., když nemají vůbec odvahu vyjádřit se k tomu podstatnému, jako jsou tabulky nebo smlouvy.

Maxímálně předseda Král ukazuje jako malý uličník na skupinu lidí (Černík, Hlinka....), kteří tohle tenkrát přivedli na svět, a říká, "to my ne, to oni".

Kdybychom se zeptali, co se pod jeho vedením udělalo proti této hokejové apokalypse, byla by to jedna velká nula. Současné vedení nemá odvahu, charakter ani charisma. Řeší tuto otázku vždy až v momentě, když už není kam utéct, a pak jen přikrčení čekají, až se vítr přežene a zase "bude klid na práci" !!!

A to je velká škoda pro celý český hokej.

 

http://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/307618/extraliga-diskriminuje-ceske-hrace-je-to-silene-rika-legenda-vykoukal.html

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, - odpovědět
Dnes vyšel na tohle téma obrovský článek na Aktuálně.cz s Petrem Břízou. Přečtěte si to.... Pochopíte, že našemu hokeji prostě není pomoci.
odpověděl(a)
https://sport.aktualne.cz/hokej/extraliga/briza-spor-s-rodici-o-vychovne-je-prirozeny-ale-rusit-se-nem/r~34e2858c6be611e784840025900fea04/

https://sport.aktualne.cz/hokej/u-dospelych-tabulky-snad-zmenime-cizinci-ale-musi-prichazet/r~45f53d766c4811e79de10025900fea04/

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

hokejbal_mcr_2009.jpg

Reklama