Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

PŘÁTELSKÝ ZÁPAS - HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ - BÝVALÍ HRÁČI Z HHK nar. 1995 a mladší

Jirka Jánošík přišel s dobrým nápadem. Jak víte, ve všech klubech probíhá nějaká fluktuace hráčů doprovázená různým haštěřením a doprovodnými třenicemi spojenými s odchody a příchody hráčů.  Ale čas postupně všechno srovnává, a po pár letech se lidé na všechno dívají jinak.  Myšlenka uspořádat utkání hráčů narozených v roce 1995 a mladších, kteří v minulých letech hráli za HHK Velké Meziříčí, proti přibližně stejně starým současným hráčům tohoto klubu, to může znamenat nejen zajímavé setkání "starých" kamarádů a dobrý zápas na ledě, ale mohlo by to představovat i založení tradice, která by se v případě úspěchu mohla každoročně opakovat.  Proč čekat, až bude hráčům třicet nebo padesát let. Mohou se setkávat už v tomto věku.

Však je na co vzpomínat. Setkali by se opět hráči, kteří se podíleli na nejslavnějším období žákovského hokeje v tomto klubu na Vysočině. Postavením na předních místech ligové tabulky to začínalo a slavná éra vrcholila ziskem titulu mistrů republiky.  Po velkomeziříčském ledě tedy před několika lety nejezdili žádní nazdárci, ale ve spojení s těmi současnými to byli na svůj věk vynikající hokejisté, kteří si získali uznání a respekt v celé republice i v zahraničí .

Kdo by mohl přijet na toto utkání ? V první řadě otec této zajímavé myšlenky Jiří Jánošík se svým synem,  brankář Martin Ptáček, Pavel Zacha, Radek koblížek, Jirka Ondráček, Adam Musil, Rostislav Moravec, bratři Beránkovi, Vojta Maštera, dále Rozmarín, Vaverka, Kališ a další hráči.

Někteří z vyjmenovaných hráčů už tuto myšlenku vřele přivítali, další budou teprve osloveni nebo se třeba přihlásí sami. Důležité je, aby se na obou stranách dalo dohromady minimálně deset hráčů a kluci si mohli zahrát dobrý hokej. Netřeba předesílat, že tentokrát ani tak nepůjde v prvé řadě o výsledek.

Už jsem možnost tohoto utkání projednal s šéfem mádeže v HHK Velké Meziříčí Josefem Střechou, který tuto myšlenku přivítal.  Jako možný termín navrhoval nějaký pátek, kdy je na ZS dostatečný časový  prostor pro toto utkání. Nejsložitějšáí tedy asi bude najít vhodný termín, aby někteří hráči nebyli někde na turnaji a mohli se sejít v maximálním počtu.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0059.jpg

Reklama