Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Princip sportovního úspěchu

14.9.2021

 

Dnešní den je výjimečný.

Podařilo se nám abstrahovat a přesně popsat a pojmenovat svatý grál sportovního úspěchu.

Chodili jsme kolem něj, cítili jeho dotek, ale nebyli jsme dost zralí na jeho pochopení.

Dnes se to podařilo.

Analyzovali jsme a pojmenovali  princip rozvoje dítěte, který prozatím nemá v dnešním světě vážnou konkurenci.

Pokud chcete ze svých dětí vychovat skutečně mimořádné sportovce, již brzy Vám předložíme návod, jak na to.

Více zde:

 

https://www.kameveda.com/cs/aktuality/771-princip-uspechu-vytvorili-jsme-svaty-gral-kamevedy

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, Odpoved odpovědět
Ne pane Zacha nebudu kupovat tu vasi knihu,protoze nemam proc ji kupovat,kdyz casto jezdim do Bradentonu fl,do akademie Nicka Bollettieriho a vidim na vlastni oci jak pracuji nejlepsi treneri a odbornici z celeho sveta s temi detmi a dorostenci a je to radost sledovat ty decka jak trenuji,tady jsou nekteri odchovanici z teto akademie Andre Agassi, Jim Courier, Monica Seles,Mary Pierce, Maria Sharapova, Daniela Hantuchová, Jelena Janković, Nicole Vaidišová, Sabine Lisicki, Sara Errani, Tommy Haas, Max Mirnyi, Venus Williams, Serena Williams, Martina Hingis, Anna Kournikova, Marcelo Ríos,Kei Nishikori.Co jmeno to pojem!!!Vy jste jen dostal do NHL sveho syna to je vse!Pane Zacha,vite co by bylo uplne nejlepsi kdyby jste po vzoru Frantiska Kucery ktery postavil vlastni zimni stadion nekde v letnanech a provozuje ho.Takze kdyby jste postavil vlastni zimni stadion nekde v Praze a zalozil vlastni hokejovou akademii kde by se trenovalo podle te vasi kamevedy a za dvacet let by se ukazalo kolik vasich odchovancu by se dostalo do extraligy,reprezentace nebo na draft NHL a potom by se ukazala pravda jak ty vase sportovni systemy funguji nebo nefunguji..Jinak omlouvam se vam,ze jsem ty dva komenty napsal docela hrube a drsne,ale jestli napisete,ze ta vase kameveda je SVATY GRAL nebo,ze jste s kazdeho ditete schopny vychovat noveho Jagra tak to uz je tak trochu za hranou.
icon odpověděl(a)
Asi už jsem pochopil, pane Nováku, v čem je problém a proč jsme si na počátku nerozuměli. Ani nemohli, protože každý jsme se na to dívali z jiného úhlu. Já vlastně celé roky píšu přesně to, co vy. Jen jste trošku víc zamíchal karty i pojmy, takže porovnáváte dva koně, kteří spolu nezávodí. Takže bych to viděl následovně. Pro vás skutečně už nemá smysl studovat Kamevédu, protože máte syna na univerzitě a to už je jeho rozvoj v rodině pasé. Tak možná kvůli vnukům, případně. Současně se stalo to, že vzhledem k neznalosti předmětu vaší kritiky jste vůbec netrefil problém jako takový. Kamevéda je totiž metodika a filozofie výchovy v rodině. Díky ní je ještě možné i v českém nedokonalém prostředí občas konkurovat i americkým dětem, které mají lepší možnosti, akademie, soutěže, týmy, technologie, konkurenci atd. My tady pomocí Kamevédy v potu tváře a s nasazením všech sil eliminujeme obrovské nedostatky prostředí, aby naše děti měly alespoň nějakou šanci prosadit se, i třeba v NHL. Chápete o co jde? Pokud byste v USA s dětmi dělali Kamevédu a ještě využívali všech výhod a předností amerického sportovního systému, potom bychom už pravděpodobně tady v Česku ztratili reálnou možnost občas tam pár kluků ještě dostat. Myslíte, že jsem to trošku vysvětlil?
Ale máte pravdu, v tom strohém textu to vyznívalo jako nejlepší metoda na světě vedoucí spolehlivě k úspěchu bez ohledu na vše ostatní, což vás asi pobouřilo. Ale přesto věřím, že to tak je. Například v individuálních sportech, kde se rozdíly sportovního prostředí částečně stírají, to určitě bude platit víc. Ale je to tak i proto, že se lze přestěhovat kamkoliv na světě za lepšími podmínkami a tam dítě trénovat a rozvíjet, třeba i do té Ameriky (vlastně k tomu tady i celé roky vyzývám rodiče),ale ten zlatý grál Kamevédy je stále o metodice výchovy rodiči dítěte v rámci rodiny, je to o stimulaci rozvoje od kolébky. To se dá zvlášť v předškolním věku dobře provádět kdekoliv, v Česku, v Turecku i na Floridě. Není to prosím soutěž mezi podmínkami malého hokejisty v Horácké Slavii Třebíč a Little Caesars v Detroitu.
, Bez komentare... odpovědět
Pane Zacha,co to pisete za blbosti o SVATEM GRALU,vy,ze jste vymislel svaty gral,ale no tak,vy jste nevymislel vubec nic.Vite ja ziji na floride a casto jezdim do tenisove IMG Academy Nicka Bollettieriho coz je nejlepsi tenisova skola pro zaky a dorostence na svete a ty vase systemy co praktikujete v kamevede se v te tenisove akademii praktikuji nekolik let to same muj syn ktery hraje baseball na hodne vysoke urovni v Chicagu na universite a maji tam nejlepsi trenery na svete,psychology,kondicni trenery,kteri je uci jak spravne trenovat,studovat ,regenerovat,dokonce jak spravne premyslet a dalsi veci o kterych vy pane Zacha nemate ani tuseni.... Takze jeste jednou,vy jste nevymislel vubec nic,vsechno co pisete v te vasi nove knize se se v USA a Kanade praktikuje ve vrcholovych sportovnich strediscich uz nekolik let!!!Takze opatrne s tym SVATYM GRALEM.Takze trochu pokory pane Zacha,protoze zacinate se nam tak trochu komercializovat....
icon odpověděl(a)
Vážený pane Nováku, mám ve velké úctě sportovní rozvojové systémy v USA, Kanadě i v některých zemích Evropy, my je odtud můžeme Vaším dětem jen tiše závidět. Ale i na vašem příkladu je vidět, jak to každý vidí jinak. Tady mě psychologové div neukamenují, jak je to (Kamevéda)pro děti náročné a zničující, pro Vás to zase neznamená vůbec nic. Ale jedno je Vám tak trochu společné. Oba extrémy hodnotí Kamevédu, aniž by se protagonisté namáhali si ji alespoň prostudovat. Ani vy dosud nemůžete nic vědět o principu č.47, protože ještě nebyl zveřejněn. Ale už víte, že nic nového nebo světoborného neobsahuje, to jste asi jasnovidec. Netvrdím, že každý z něj bude unesený a nadšený, protože je extrémně náročný. Také vám mohu stoprocentně zaručit, že jej ani v oné uznávané akademii neuplatňují. Ale, nebavme se o něčem, když předmět je pro jednu stranu neznámý. Bral bych, kdybyste si knihu po vydání přečetl a pak vynesl nějaký soud. Ale takto dopředu, to fakt nevím, jak na to reagovat. Ať se Vám tam v Americe nadále daří, pane Nováku. A synovi na Univerzitě taky.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

DSC_0832.jpg

Reklama