Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Pavel Zacha prošel 19. března úspěšně zdravotní prohlídkou a o den později odletěl po vlastní ose do Pitsburgu

20.3.2018

V pondělí dali lékaři zelenou. To umožnilo úterní odlet do Pitsburghu, kde se o den později setká s týmem (dnes ještě hrají Devils v San Jose) a bude se už spolu s ostatními hráči připravovat na páteční zápas proti Penquins.Usmívající se

Je to pro ně už jako play off, protože každý bod může rozhodovat o postupu nebo konci sezóny.

 

 

19.3.2018

Zdánlivě triviální problém se nakonec ukázal nebýt tak bezvýznamným a herní absence způsobená zraněním ve vrchní části těla se protáhla téměř na delší dobu, než to při zápase v Montrealu vypadalo. Všichni věříme, že po dnešku už bude cesta zpět znovu otevřená.

Docela mě překvapil výrok Patrika Eliáše v dnešním deníku Sport, že se Pavel Zacha vzhledem ke konkurenci v týmu nevešel na pár zápasů do sestavy. Zřejmě nebyl na dálku úplně v obraze ohledně dění u týmu a určitě to nebyl úmysl, nicméně pravda je trochu jiná.

I když v konečném důsledku to vyzní úplně nastejno. Také je pravdou, že těch bodů se čekalo víc, ale to je tak jediný problém, jinak je údajně nejvyšší vedení s Pavlovou hrou velice spokojeno, protože udělal přesně ten pokrok, který si představovali.

Uvidíme, co bude dál, teď momentálně vše v klubu stojí a padá s úsilím o play off. Všichni chtějí být po dlouhé době zase ve hře o pohár, ale ještě to bude velký boj a asi drama do posledního zápasu.

8.3.2018

Příští sezónu NHL zahájí Oilers proti Devils 6. října 2018 v Göteborgu v hale Scandinavium. Pokud budou všichni zdravotně v pořádku, Pavel Zacha může opět nastoupit jako mnohokrát v juniorské Ontario Hockey League proti McDavidovi.

 

O několik dnů dříve, 1. října, nastoupí Devils v Bernu k přípravnému zápasu. Pro PZ to opět může být pikantní záležitost, protože proti Bernu v rámci letní CHL debutoval mezi muži už ve svých patnácti letech v dresu  Bílých Tygrů Liberec, když tehdy nastupoval na centru proti Tavaresovi.

......................

 

Pavel Zacha odstoupil v polovině posledního zápasu proti Montrealu ze zdravotních důvodů.

V dnešním utkání proti Jets nenastoupí, ale jeho stav se rychle zlepšuje.

Dnešek ukáže, zda s týmem budem schopen odletět na trip po západním pobřeží.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět
Safra! Columbus bodově utíká a Florida se hodně nebezpečně dotahuje!! To bude boj!
odpověděl(a)
Je to špatný! Prohra se žraloky .... jestli občas Florida něco neprohraje je postup v čoudu
, neduvěra odpovědět
p.Zacho,zajímalo,by mě,v čem je problém,NHL zajímá čísla,statistiky a buhví,co ještě.Pišete,že těch bodu se čekalo víc,ale to je tak jediný problém a to si myslím je velký broblém.Píšete,že vedení je spokojeno s Pavlovou hrou,protože udělal přesně ten krok,který si představovali.Zajímalo by mě ten krok co PZ udělal o proti lonsku,když to vezmu v číslech,tak je za tím horší,jako v loni.
odpověděl(a)
Nebereš to v číslech, bereš jen body a góly. Jinak ostatní čísla nejsou špatný. Loni měl body z přesilovek, letos je hrál míň. Ten "krok" v souvislosti s posazením na pár zápasů mi taky nebyl moc jasnej a to jsem se to snažil dost sledovat, abych to pochopil. Někdy je to jenom taková psychologická hra, někdy se opravdu musí člověk přizpůsobit nějakým specifickým požadavkům. Taky by mě zajímaly detaily.

Pavlova lajna je často jediná která dokáže soupeře dostat pod tlak, ale moc z toho nepadají góly. Teď když je zraněný chybí hlavně při bránění a přechodu do útoku.

Není každý Ovečkin nebo Pastrňák.
, - odpovědět
8:3 proti Vegas!!?? Pěkně!! Nejlepší zápas sezony přišel v pravou chvíli 1 Columbus se jich drží jako klíště a Florida taky zle dotírá. Posledních 12 zápasů do konce základní části, takže každý bodík bude opravdu hodně důležitý!

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

lekov.jpg

Reklama

fuga mobilya