Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Devils se dnes v prvním domácím zápase Stanley Cupu pokusí dostat zpět do hry.

 

16.4.2018

Dnešní celodenní slavnost připravená pro fanoušky New Jersey Devils musela být zrušena. Silná bouře, vítr a déšť, to vše způsobilo rušení letů i vyřazení několika mostů a dálnic z provozu, což znamenalo skutečný dopravní kolaps zvlášť v ranní špičce, takže uspořádání této venkovní akce vůbec nepřicházelo v úvahu. Dalo by se říct, že se dnes v noci a ráno v oblasti New Yorku a Jersey City skutečně "čerti ženili". Uvidíme, co to předznamenává.

Řada hráčů se dnes v noci moc nevyspala, protože při tom kvílení větru bylo pro všechny těžké vůbec usnout.

Devils nastupují k zápasu za nepříznivého stavu 0:2, ale přece jen s určitou nadějí.

V domácím prostředí se musí nutně pokusit poprvé v sérii vyhrát. Určitou šanci dává  druhá polovina posledního zápasu v Tampě, kdy se přece jen podařilo soupeře zatlačit a výrazně ho přestřílet, hlavně v poslední třetině. Dále skvělý výkon Coryho Schneidera v brance, který po střídání udržel čisté konto a blýskl se dvěma neuvěřitelnými zákroky. Takže pokud by teď přišly jeho silné okamžiky, mohlo by to ještě osud série zdramatizovat.

A konečně, do sestavy se vracejí někteří dlouhodobí marodi, kteří by také mohli přinést oživení.

Uvidíme, co dnes Devils předvedou natěšenému, slavnostně nazdobenému a samozřejmě vyprodanému Prudential Centru v Newarku.

 

11.4.2018

Dnes byl na programu meeting týmu od 10.00 hodin, veřejný trénink od 11.00 hodin a ve 14.00 tým odletěl do Tampy.

Samozřejmě je vše kolem slavnostní, sváteční a pro hodně hráčů nové, protože vstupují do bojů o pohár poprvé v životě.

Mě osobně se líbilo detailní zaměření, které obdržel každý hráč. Obdržel hezky zpracovaná skripta, kde je obsaženo vše, co bude hráč potřebovat vědět. Nejen detailní údaje o všech hráčích soupeře, termíny a místa všech společných tréninků, odletů a akcí týmu, ale i pravidla hry směrem k příbuzenstvu hráčů, lístkům, přístupu do klubu a další důležité informace, aby se nikdo nemusel dohadovat a dotazovat.

Prostě detailní příprava na nadcházející dny na profesionální úrovni.

6.4.2018

Američané mají sebedůvěru v krvi, je součástí jejich existence a jsou v tom ohledu úplně jiní, než většina Čechů. Včerejší zápas v Prudential Centru proti Torontu toho byl důkazem. Vše bylo ještě otevřené, stav na ukazateli skóre ukazoval 1:1, ale už běžely upoutávky na Devils v Play off, na prodej lístků a suvenýrů. Vše se mohlo ještě na deset způsobů zvrtnout, ale tady si všichni byli naprosto jistí, že to dobře dopadne. Dost mě mrazilo při představě, že by to nevyšlo a jak by to lidi vzali. Udělali už pro boj o pohár neuvěřitelnou hromadu práce dopředu.

Včerejší poslední domácí zápas základní části NHL v Prudential Centru byl opět v něčem mimořádný a pro diváky atraktivní. Všichni obdrželi při vstupu rudě svítící a blikající náraměk na ruku, takže když hala před zápasem úplně potemněla a všude kolem blikaly tisíce krvavě rudých světel, tak s démonickou hudbou v uších to vyznívalo až strašidelně.

Jakmile zápas spěl k závěru, stále častěji se na kostce objevoval motiv vypůjčený odtud:

https://www.youtube.com/watch?v=H1_0qnSNBZ0

ve kterém rudí Sparťané s logem Devils na hrudi vyzývají k boji obrovskou přesilu nepřátel - skvěle zpracováno, úžasný efekt!

I jinak bývá režie zápasu hodně odvážná a nemalují se s tím. U nás způsobí poprask film, ve kterém malí slávisté čůrají na sparťanský dres, a je to správně, protože se jednalo o děti. Pro fanoušky Devils mají podobný náboj zápasy s Rangers, rivalita je dost vyhrocená, ale lidi vše drží v mezích a hlavně se tím baví.

Fandové Rangers sedí vedle domácích, nikdo nikoho neohročuje ani nenapadá, užívají si to, ale nemagoří z toho jako některé vymyté mozky na českých hokejových nebo fotbalových stadionech.Tam kdyby režie takto riskovala, půlka lidí by se asi pozabíjela.

Při zápase s Rangers například můžete na kostce sledovat výjev, jak kolem domu projíždí hokejová rolba s logem Rangers, z domu vyběhne rozzuřený řvoucí chlap s ocelovou tyčí v ruce a během chvilky rolbu totálně zdemoluje, plechy létají vzduchem a pak se povalují všude kolem.

V jiné reklamní pauze zase zelený obr Hulk s logem Devils na mocné hrudi napadne protivníka v barvách Rangers, rozmlátí s ním betonovou podlahu a nakonec ho do ní hluboko zadupe. Je to brutálně provokativní, ale současně po technické stránce naprosto čisté a profesionální. Pak snadněji pochopíte, proč tisíce lidí dávají takové peníze za lístek, jen aby tu show mohli zažít na vlastní kůži.

Ale nejen to, kromě této zábavy se zde vzdává pravidelně pocta veteránům z druhé světové války, hrdinům z pozdějších válek, policistům, požárníkům nebo i těm, kteří se starají o postižené děti. Ti všichni sklízí ovace ve stoje.

Včera po zápase nastoupil zástup takových osobností na led, hráči si před nimi vysvlékli své dresy, ve kterých vybojovali letošní základní část sezóny a darovali jim je bezprostředně po momentu, kdy opět potvrdili právo bojovat o pohár.

Člověk si uvědomil jak je strašně důležité, že nakonec Toronto dokázali porazit, protože jinak by ta oslava vůbec nemohla takto vyznít, pokud by se tedy vůbec konala.

Co Devils čeká dál?

Dnes brzy odpoledne trénink v Prudential Centru a pak odlet do Washingtonu k zítřejšímu zápasu č. 82, kterým bude základní část uzavřena. Pak bude už zřejmé proti komu Devil nastoupí ve vyřazovacích bojích. I úplně poslední zápasy mohou ještě tabulku pěkně zamotat.

 

5.4.2018

Devils to dokázali

Byla to těžká cesta, ale nakonec se všichni fandové Devils dočkali a oslavili vysněný úspěch.

Poprvé od roku 2012 a po loňském posledním místě v divizi se mohou zúčastnit bojů o Stanley Cup. Jistotu postupu získali ještě před posledním zápasem základní části.

Zápas se od počátku nevyvíjel moc dobře, Devils vedli na střely 10:2, ale ve stejném okamžiku prohrávali 0:1.Toronto skvěle bránilo, bylo jasné, že dnes moc gólů nepadne.

Až ve druhé třetině přišel obrat, který zařídila Zachova formace. Nejprve se prosadil Pavel Zacha, po něm Miles Wood. Držitel tří Stanley Cupů Ken Daneyko, momentálně působíci ja komentátor domácích zápasů New Jersey, se po zápase rozplýval, jak je neuvěřitelné a současně skvělé pro budoucnost, že v rozhodujícím momentě posunuli Devils dvě "Děti" do tolik vytouženého a roky odpíraného boje o pohár.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ken_Daneyko

Moc mě těší, že jsme mohli být u toho a užít si ty skvělé momenty na vlastní kůži.

Pavel Zacha se zasoužil o postup gólem a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu.

Současně tak oslavil i své 21. narozeniny.

 

Prožili jsme skvělý večer. Díky za něj.Usmívající se

 

https://www.nhl.com/devils/video/zacha-finishes-maroons-nice-feed/t-277437418/c-59607003

http://www.onlajny.com/match/index/date/2018-04-06/id/216290

 

.....................................

Devils čekají poslední dva zápasy a pokud dnes porazí Toronto nebo Florida prohraje v základní hrací době, budou mít jistotu postupu do bojů o pohár. Mají to ale těžké, protože oba zápasy hrají proti týmům v tabulce před nimi, které chtějí dosáhnout co možná nejlepší pozice v play off.

Včera měli Devils jen volný dovednostní trénink, krátkou poradu a oficiální focení týmu. K tomuto účelu přiletěli vrtulníkem také majitelé klubu, dosedli na střechu Prudential Centra, prohodili pár slov s hráči i vedením, a pak zase hned odletěli řešit své ostatní záležitosti.

Za chvíli budou hráči absolvovat předzápasový trénink a potom se připraví na večerní zápas. V týmu i mezi fanoušky je natěšená atmosféra, týmu se daří, jde od vítězství k vítězství, ale tohle vše může být ošidné, protože zbývá udělat poslední krok, který bývá nejtěžší.

Tým má za sebou takový zvláštní zápas proti Rangers, který zvládli rozhodnout už prakticky v první třetině, takže fanoušci Rangers zklamaně odcházeli už v půli poslední třetiny. Tým hraje vlažně, blíží se kompletní přestavba tradičního týmu z New Yorku a šanci dostanou mladí hráči a nové tváře, které manažeři přivedou po sezóně.

 

https://tv.idnes.cz/pavel-zacha-new-jersey-devils-montrreal-f0a-/sport.aspx?idvideo=V180402_101844_sport_salv

 

 

3.4.2018

 

Zdravím všechny příznivce přímo z centra dění.

Stále není nic jistého, ale současně je to blízko. V New Jersey věří, že tentokrát se to povede. Včera večer jsem přijel za synem a dnešní zápas proti Rangers už mohu sledovat živě, což je vždycky něco úplně jiného, než v televizi. Takže doufám, že budu schopen poskytnout Vám i nějakou tu informaci navíc.

Tady v New Yorku je kupodivu větší zima, než u nás, střechy jsou pokryty sněhem a další by ještě mohl přijít ve čtvrtek. Věřím, že se společně s ním dostaví i postup do Play off. Ještě je nutné udělat poslední krok, Florida je stále ještě ve hře.

Tentokrát mám do USA naplánovanou prozatím vůbec nejdelší cestu. Buďto budu Pavla sledovat poprvé při zápasech o Ctanley Cup, a když to nevyjde, tak na sebe alespoň budeme mít čas, někam se podíváme a probereme všechno, na co nebyl v poslední době vůbec čas.

 

29.3.2018

Tak Florida přerušila vítěznou šňůru v Torontu po prohře 3:4 a alespoň na bod se vzdálila od postupující osmičky a Ďáblů na té vysněné osmé pozici. V podstatě to znamená, že New Jersey to zase mají ve svých rukách, ale tlak to nezmenšuje ani v nejmenším. Požadavek neztratit ani bod stále trvá, dnes to všechno znovu pokračuje proti Penguins, kteří mají jako úřadující držitel Stanley Cupu obrovskou kvalitu a už taky musí začít vyhrávat, aby si nakonec ještě nezkomplikovali svoji prozatím vcelku luxusní situaci.

V současné fázi základní části už má řada klubů neúčast v boji o pohár jistou, což je velká příležitost pro mladé hráče, kteří teď, v situaci kdy už vůbec o nic nejde, mohou dostat veliký prostor na ledě a ukázat manažerům a trenérům, co by se od nich v příští sezóně dalo očekávat.

https://www.nhl.com/standings/2017/conference

 

28.3.2018

Je to neuvěřitelná bitva o postup. Florida prakticky nechybuje a vyhrává jeden zápas za druhým, teoreticky je na tom lépe než Devils, pokud ji vítězná série vydrží. Jediný, kdo ztratil dva body ve dvou posledních zápasech, je Philadelpia, což Jersey nahrává, Columbus je ještě stále o bod odskočený.

Potěšitelné je, že Devils nakonec zvládli zápas s Carolinou, rivalem pod nimi v tabulce, v základní hrací době, přestože Carolina měla po většinu zápasu lepší pohyb a víc šancí. Hrozně vydřené vítězství se šťastným koncem pro Devils. Z jejich pohledu je smůla, že Columbus prohrával s Edmontonem v první třetině už 1:3, ale nakonec jim nasázel osmičku, takže má dva body a nepříblížil se tak úplně na dostřel.

Opravdu to asi bude drama až do konce, pokud se neprohrají dva zápasy a bude po nadějích - snad ne!

Potěšitelné je, že Pavlův výkon jde nahoru, odehrál solidní zápas i na vhazování, prosazuje se, přestože po zranění vypadl z formací pro oslabení a není na přesilovce. Ale to je v těchto fázích sezóny vedlejší, tým přečkal těžký trip po západním pobřeží a od té doby zápasy stále zvládá, čímž stále živí naději. Prakticky už Ďáblové hrájí několik zápasů play-off.

https://www.nhl.com/devils/video/zacha-rebound-tally/c-59311903

 

 

24.3.2018

Pavel Zacha se skutečně připojil k týmu v Pittsburghu a znovu naskočil do zápasu po půstu šesti utkání způsobeném zraněním. Z arény držitele Stanley Cupu se nakonec podařilo odvézt dva body, ale situace Devils je ohledně pokračování sezóny na hraně. Záleží na každém zápase i na výsledcích nejbližších soupeřů, kteří do posledních zápasů základní části NHL nastupují s tím samým cílem.

New Jersey se oproti loňsku, kdy prakticky už někdy na přelomu roku ztratilo reálnou šanci na boje o pohár, posunuli do jiné kategorie a o postup jsou ve hře do poslední chvíle. Přesto bude každý v klubu a kolem něj považovat za úspěch pouze postup, a nic jiného.

Uvidíme do jaké míry bude Pavel Zacha schopen přispět svému týmu k dosažení tohoto jasného cíle.

https://www.nhl.com/devils/news/324-pregame-notes-devils-vs-lightning/c-297268998

https://www.sport.cz/hokej/nhl/clanek/974716-paradni-obrat-v-pastrnakove-rezii-trefil-se-i-jaskin-dalsi-cesi-sbirali-asistence.html#hp-artcl

 

 

20.3.2018

V pondělí dali lékaři zelenou. To umožnilo úterní odlet do Pitsburghu, kde se o den později setká s týmem (dnes ještě hrají Devils v San Jose) a bude se už spolu s ostatními hráči připravovat na páteční zápas proti Penquins.Usmívající se

Je to pro ně už jako play off, protože každý bod může rozhodovat o postupu nebo konci sezóny.

 

 

19.3.2018

Zdánlivě triviální problém se nakonec ukázal nebýt tak bezvýznamným a herní absence způsobená zraněním ve vrchní části těla se protáhla téměř na delší dobu, než to při zápase v Montrealu vypadalo. Všichni věříme, že po dnešku už bude cesta zpět znovu otevřená.

Docela mě překvapil výrok Patrika Eliáše v dnešním deníku Sport, že se Pavel Zacha vzhledem ke konkurenci v týmu nevešel na pár zápasů do sestavy. Zřejmě nebyl na dálku úplně v obraze ohledně dění u týmu a určitě to nebyl úmysl, nicméně pravda je trochu jiná.

I když v konečném důsledku to vyzní úplně nastejno. Také je pravdou, že těch bodů se čekalo víc, ale to je tak jediný problém, jinak je údajně nejvyšší vedení s Pavlovou hrou velice spokojeno, protože udělal přesně ten pokrok, který si představovali.

Uvidíme, co bude dál, teď momentálně vše v klubu stojí a padá s úsilím o play off. Všichni chtějí být po dlouhé době zase ve hře o pohár, ale ještě to bude velký boj a asi drama do posledního zápasu.

8.3.2018

Příští sezónu NHL zahájí Oilers proti Devils 6. října 2018 v Göteborgu v hale Scandinavium. Pokud budou všichni zdravotně v pořádku, Pavel Zacha může opět nastoupit jako mnohokrát v juniorské Ontario Hockey League proti McDavidovi.

 

O několik dnů dříve, 1. října, nastoupí Devils v Bernu k přípravnému zápasu. Pro PZ to opět může být pikantní záležitost, protože proti Bernu v rámci letní CHL debutoval mezi muži už ve svých patnácti letech v dresu  Bílých Tygrů Liberec, když tehdy nastupoval na centru proti Tavaresovi.

......................

 

Pavel Zacha odstoupil v polovině posledního zápasu proti Montrealu ze zdravotních důvodů.

V dnešním utkání proti Jets nenastoupí, ale jeho stav se rychle zlepšuje.

Dnešek ukáže, zda s týmem budem schopen odletět na trip po západním pobřeží.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Strana:  1 2   další »
, trenér reprezentace odpovědět
Tak losovat se prý nebude.Bude to Říha.A víte proč?Protože je volnej, nemá žádné angažmá a podle Urbana je na řadě.
Samé super předpoklady pro převzetí národního mužstva.
Z těhle argumentů mě klepne pepka.Čili to dopadlo přesně jak jsem si myslel.Nevzali jsme nejlepšího,ale toho kdo zbyl.Tragické zjištění.Už vůbec ta nominace tří uchazečů je naprostý Kocourkov.Proč zrovna Říha,Pešán a Varaďa?Proč ne Rulík,Hořava a Sýkora?Nebo Venera,Holaň a Kýhos?Například...Kdo nominuje kandidáty?Podle jakých kritérií?Proč nominovali dva,kteří jsou pod smlouvou v klubu?Samé otázky na které nejsou odpovědi.
A zase.V médiích se to rozebírá hodně,ale vůbec se neřeší podstata.Čili proč Říha.Nic proti němu on to asi nějak zvládne,ale proč zrovna on?Proč ne někdo jiný?Co si od toho vedení hokeje slibuje?Proč je tam i Varaďa,který trénuje celkem tři roky?A zase nic proti němu on by to taky nějak zvládnul...ale proč on a ne Hořava?Ne Rulík?Ne Venera? atd.atd.
My tady u nás neumíme nic udělat pořádně a transparentně.
Vždycky se u toho střelíme do nohy a ještě se divíme,proč to někomu vadí.
, Čtvrtfinále odpovědět
Všechna čtvrtfinále 3:2 - jen Kanada s Ruskem se rozstříleli o něco víc, ale všechna čtvrtfinále s nejtěsnějším možným výsledkem!! Dost zajímavé 1
Řekla bych, že nám chybělo jen maličko aby jsme prošli. Celkově amíci asi byli lepší, ale často se stává, že ten lepší tým prohraje, takže .... 1 Gólový příspěvek od kapitána by se celkem hodil ... tentokrát si to holt schovával tak dlouho, že to nakonec už ani nenašel 1 Včera se mi nejvíc líbili Nečas s Chytilem. Byli aktivní, bruslili, Chytil sice moc na ledě nebyl, ale když už tak se hodně snažil, napadal. Hlavně teda v útočné třetině. V obraně jsem měla občas pocit, že je tam trošku ztracený :)
Teď mám trochu dilema. Fandím Kanadě, ale medaili hodně přeju i Švýcarsku, které úžasně zaskočilo nadupané Finy .... A myslím, že Švýcaři k ní mají hodně blízko, protože i kdyby hráli jen o bronz tak budou mít v případném utkání o třetí místo podstatně větší motivaci než všechny ostatní tři týmy, které vpodstatě chtějí jen zlato 1
odpověděl(a)
Úkol zněl jasně, ubránit Kanea a dát tři góly. 10
odpověděl(a)
Za mě poslední poznámka k mistrovství světa.A nebude to o rychlosti bruslení 1 sorry chlapi.
Bude to o trenérovi.Protože jeho počínání mi nějak nejde z hlavy.Dneska ho strašně natřeli ve Sportu.Věnovali se tam tomu dost,ale podle mě došli k úplně nesmyslným závěrům.Protože jestli ho tam za něco chválili,tak za odvahu při zabudování mladých a dobrou taktickou přípravu.Podle mě v tomhle ale naprosto vyhořel.To,že občas pozval někoho na EHT není odvaha.A na velkých turnajích to třikrát odehrál ve staré sestavě s hráči za zenitem výkonosti.Jen teď pod tlakem okolností tam dal pár mladých kluků.
Třeba Nečasovi ukradl Olympiádu.Kautovi teď mistrovství.Vránovi a Zachovi Světový pohár,kdy donominoval za Hertla a Krejčího Červenku a Birnera,kteří si tam ani neškrtli.Celé jeho působení byl jeden velký alibismus.V taktice to bohužel taky hořelo,což bezděčně přiznal Krejčí teď po čtvrtfinále s USA,kdy se prý po 1. třetině vracelo k našemu hokeji.Co jsme tedy měli vlastně hrát?
No a velký průšvih byl sestavování trojic do útoků.Nepoznat,že Faksa a Červenka k sobě prostě nepasujou za celý turnaj?Nechápu.
Chytil přece taky nemůže hrát s Plekancem v checking line.
Bylo celkem jasné,že Amíci si budou hlavně hledět Krejčího s Pastrňákem.nestálo zato je překvapit a zkusit je dát od sebe?
Pastrňák,Nečas,Jaškin a třeba Řepík,Krejčí,Červenka ?Určitě by se jim bránilo o trochu hůř,vrátit se to mohlo vždycky...Po bitvě je každý generál,já vím.
Ale tohle se fakt nabízelo a takovej Růžička by to udělal.O tom jsem přesvědčenej.
Takže za mě Jandač prostě vyhořel,ale z úplně jinejch důvodů než u novinářů Sportu.
A máme tu poslední lahůdku.Kdo tam přijde teď.Ti panáci na svazu to fakt asi ještě neví,takže se tam pravděpodobně 7.6. bude losovat nebo co.
Bůh s námi a všechno špatné pryč.
odpověděl(a)
lexa: přesně tak. Je to alibista, jediný mladý, který by se tam dostal nebýt zraněných, by byl Nečas, kterému ukradl OH. Zbytek se tam dostal jen shodou okolností. A to ještě navíc neustále topil Chytila, nebýt špatného Kousala, tak tam nebyl ani on. Souhlasím s Faksou a Červenkou, zjevně jim to neladilo, ale přesto je nechal celý turnaj spolu. Přitom třeba minulé MS nesmyslným točením ten tým úplně rozbil. Nemá intuici ostatních úspěšných trenérů.
A to je ještě tady ten naprosto šílený provar ve ČF, co měla znamenat předvedená hra min. do našeho prvního gólu, vždyť ti hráči byli mentálně úplně vedle, místo toho, aby šel jejich výkon v PO nahoru, tak nastoupili s prominutím úplně podělaní. Snad tam nastoupí někdo, kdo bude mít opravdu odvahu postavit mladé, bylo zjevné, že smysl to mělo.
odpověděl(a)
Naprosto souhlasím. Fakt se vším. Nebudu tvrdit, že jsem to věděla hned, ale když už někdy na konci základní části i komentátoři občas prohodili něco na téma Červenka nedává góly taky mě napadlo, proč je ten trenér s Faksou nerozdělí?? Očividně to prostě nefungovalo. Taky jsem přesvědčená, že kdyby Chytil dostal tolik důvěry a času na ledě jako Nečas, tak by se osvědčil. Možná né přímo tolik jako Nečas (kdo ví?) ale myslím, že by bodově přispěl víc. No a jestli Jandače v tisku chválí za odvahu s mladými hráči … no teda … ještě že jsem to nečetla :) Na to jsem tady už svůj názor párkrát řekla. Teď jsem si ještě vzpomněla ……… na nějaké diskusi jsem četla od českého fanouška, který v zápase proti USA byl přímo v hledišti a dokonce přímo za naší střídačkou a ten se tam hodně pozastavoval nad tím jak byla ta střídačka "mrtvá" že jediný kdo se tam snažil nějak hecovat byl Prospal. To taky říká hodně.
, mistrovství odpovědět
Tak máme za sebou tři zápasy a už je možné alespoň trochu hodnotit naše výkony.Zatím je to houpačka nahoru dolů,ale za sebe musím říct,že mě to baví.Hrajeme rychle,dobře bruslíme,je tam důraz,nasazení,bojovnost.Chyby vidí každý,o tom nechci psát.Spíš o tom,že jasně nejlepší útočník je podle mě Nečas.Tady se ukazuje,že OH prostě jet měl.Je taky vidět,že mužstvo většinou tahají z bryndy ti,kterým trenéři zezačátku moc nevěřili.Nečas,Hronek,Moravčík,Jaškin,Nestrašil.Hrozná škoda,že nenechají hrát pořádně Chytila.
Nejvíc mě bavila přesilovka 4 na 3 v prodloužení proti Švýcarům.Nečas a Hronek byli celé dvě minuty na ledě a okolo nich rotovali Faksa ,Červenka,Kubalík.
Těžko říct,jestli můžeme uhrát nějaký výsledek.Ale cílem by měla být ta cesta,jak k němu dojít.A to tu většina lidí nechápe.
Ještě musím dodat,že je pro mě zklamáním komentář Roberta Záruby.Je to rok od roku horší a teď už je to vyloženě tragikomický.Divit se ,že není Hronek na přesilovce a nevědět,že je na trestné,to je hodné Poulíčka nebo Tittelbacha.Zásadně si plést Faksu a Chytila,nebo Gudase a Skleničku ? To je prostě blbý...
odpověděl(a)
S tím Zárubou musím souhlasit,chtěl jsem si vypnout zvuk,ten člověk je mimo.
Jinak k tomu hodnocení,jak hrajeme rychle,dobře bruslíme atd. ,jsem se musel zasmát.Švýcaři nám ukázali co je to hrát rychle a skvěle bruslit.Nebýt neskutečného štěstí v koncovce,kdy jsme dávali goly čistě náhodné,jsme chytili debakl.Jsme pomalí,neobratní,když soupěř zrychlí tak jsme totálně nahraní.Se Śvédy jsme zahráli dobře jen proto,že od 6. minuty za stavu 2:0 hráli na 50%.Zkrátka je 5 top týmů a pak druhý sled,ke kterému patříme i my.
Kdo mě překvapil a nečekal jsem od něho nic,je Nečas.Na naše poměry a svůj věk,hraje velice dobře.
odpověděl(a)
Přidal bych do pozitiv Gudase. Gudas i Jaškin sice v každém zápase mají jeden dva zákroky které by si měli odpustit, ale možná jsou to ty skvrny které nejdou odstranit bez porušení podstaty látky. A podstata látky je, že jsou ochotni podstupovat a vyhrávat osobní souboje, vzít na sebe odpovědnost.

Proto taky měl být kapitán Plekanec.

Chaos v obraně je občas brutální. Nejlepší obrana je útok. 10
odpověděl(a)
Realista -to je hrozně zajímavé, že to vidíte s tou rychlostí bruslení takhle. Já mám pocit, že nám to jezdí dobře, hlavně teda dopředu. Ale možná že je přání otcem myšlenky a já tam vidím něco, co tam není .Zítra to myslím krásně uvidíme. Jestli budeme stíhat.Rusáci nás prověří myslím dokonale. 1
odpověděl(a)
Prý jsme pomalí.. Pan realista zase kouká na jiné hokeje. A prý debakl.. Prohrávali jsme díky naprosto stupidním vyloučením, které neměly nic společného s tím, že by nás snad soupeř přehrával.
Souhlasím s tím, že nám to jezdí, nebýt tam třeba ještě takový Polášek a možná pár dalších, tak je to hodně bruslivý tým. Dokážeme přitvrdit..
A ano, "špatný" Nečas je asi zatím náš nejlepší hráč. Což ovšem není zase takové překvapení pro nerealisty 10
odpověděl(a)
Byli jsme pomalí (někdy až nepřítomní) proti Švédům a chvílemi proti Švýcarům, Slováci nás moc nehonili. Zásadní zdroje pomalosti jsou nejistota, váhavost, nesehranost a špatná rozhodnutí - není to v nohách ale v hlavě. Souhlasím že dopředu je to lepší než dozadu. Proti Rusům to bylo celkově o hodně lepší.

Jedinej rychlostní průser je Červenka, ten je všude o dva kroky pozdě nebo se radši vůbec nerozjede. Faksa mu moc nepomáhá.

Nečas chaos směrem dozadu, ale to nevadí, mlaďasům jen fandím aby to moc nekazili a něco jim tam občas spadlo.

Ještě jsou nějaké pochybnosti že si snad NHL nevybírá nejlepší hráče? Teď abych se těšil na příští zápas místo tonutí v obavách jak to zvládnou.

Jde ještě vyměnit kapitán? Ne jen céčko, úplně vyměnit hráče? 10
odpověděl(a)
czfanda:Chlape to je kompexík co?Kdybych napsal,že k zimě patří sníh,tak sem napíšeš,že spíš k létu 5 .Pusť si zápas se Švýcary a začátek se Švédy a podívej se jak vypadá bruslení.
Psal jsem to před Rusákama,kde to díky příjezdu dvou hráču bylo o něčem jiném.
odpověděl(a)
realista: no já to viděl, se Švýcary hloupé fauly, se Švédy začátek zápasu. Jasně, s Rusaky tam bruslily posily z Bostonu a nikdo jiný 9 To je tzv. realita. S bruslením tam má problém pár jedinců.
odpověděl(a)
czfanda:Doufám,že se díváš,jak se bruslí,ty znalče.Kdybys měl koule,tak se mi omluvíš. 2
odpověděl(a)
Jasný ty komiku. Kdybys nebyl tzv realista, tak bys viděl, že jsme nehráli zdaleka to, na co jsme měli, rozjezdili (ano, právě v bruslení byl největší rozdíl, ale ne proto,že by jsme toho nebyli schopni) jsme se po prvním gólu. Ale co bych se vůbec s tebou hádal, vždyť ty jsi realista asi tak, jako Polášek dobrý bruslař.
O omluvě asi neuvažuješ, máš na ně koule? 10
odpověděl(a)
A teď mi ještě napiš proč jsme teda nebruslili lépe,nestříleli lépe atd.,když jsme na to měli?To nějak nejde dohromady,ne?
Samozřejmě tobě to je jasné.Přečti si diskuse,tam to nepíšu já a možná ti dojde,že jseš trouba. 5
Sory omlouvám se,tobě to dojít nemůže.
odpověděl(a)
Jinak tady ti kopíruji jeden ze stovek,myslím velmi oběktivních názorů.Asi taky nýmand,czslepýfando 5

Petr Králík, Ledeč nad Sázavou
dnes 19:11
První třetinu jsme vyloženě prospali a pak už se to těžko otáčí. Jandač rozhodně nemůže zato, že se Hronek převalí. Byla to smůla a nebýt toho, tak mohlo být alespoň prodloužení a tam kdoví jak by to dopadlo. Jinak byli Amerikáni bruslařsky daleko lepší.
odpověděl(a)
Já viděl jen třetí třetinu a to jsme bruslili dost dobře,řekl bych.Ale teď už je to stejně jedno.
Asi půjdu proti proudu,ale já myslím,že příjezd D a D to mužstvo úplně změnil.A nemyslím,že k lepšímu.Úplně se rozbil do té doby nejlepší útok Nestrašil,Nečas,Jaškin.A hlavně tak nějak všichni spoléhali,že ti dva to uhrají sami....Vůbec nechci říct,že ti dva nejsou skvělí hráči,naopak,ale struktura toho mužstva byla najednou úplně jiná a mě se to líbilo míň.Nevím jak to popsat,spíš jen pocit...Skoro se to bojím napsat,protože ty kluky nechci vůbec kritizovat.Hlavně Krejčí hrál skvěle.
Jinak znovu opakuju,hrozná škoda ,že Nečas neměl důvěru trenérů už v ůnoru.Výborně odehraný turnaj.
odpověděl(a)
Se zeptej toho svého Jandače, proč pod ním tradičně v takovém zápase vypadají hůř, než by mohli.
Jistěže Jandač nemůže za to, že Polášek je pomalý (už může za to, že ho do takového zápasu vůbec nasadí) a Hronek spadl jak pytel brambor, stejně tak je pravda, že jsme byli víc než třetinu bruslařsky zoufalí a nemělo to nic společného s tím, co jsme předváděli předtím, bilo to do očí a nějaký příspěvek z diskuse mi je celkem u prdele 1 Žes to nepostřehl ty mně vůbec nepřekvapuje, půl zápasu s něma bruslíme, asi jsme se naučili bruslit během zápasu. Co k tobě tak ještě víc napsat?
Zrovna teď o tom, proč tomu tak bylo mluví Sýkora, tak se snad něco přiučíš, samozvaný ekšperte.
odpověděl(a)
Realista: Není moc dobrý použít jako argument příspěvek ze diskuze na sport.cz kde se to jen hemží remcaly (zejména po prohraném zápase), kteří jsou mimo hokejovou realitu. Zrovna po tom zápase jsem se tam několikrát dočetl, že USA mají jediného dobrého hráče - Kanea (případně tři - Kanea, Gaudreaua a Larkina). Takže ne, příspěvky brouků Pytlíků kteří se na 14 dní přes MS staly odborníky na hokej nejsou argument.
, Nominace odpovědět
Nedá mi to,abych se trošku nezamyslel nad nominací na MS.
Trochu už jsem to tu rozebíral,když jsem tipoval v nominaci dva mladíky(Nečas,Chytil).Navíc je tam i Kaut,kterého jsem chválil a taky bych ho vzal.Dneska se to hodně rozebírá v médiích,jak jsou trenéři odvážní a jak by měli ti mladí vytvořit společný útok.Mě to přijde trochu naivní.Jede 15 útočníků.Podle mě se napíše nejdřív 12 forvardů.Čili 3 zůstanou na tribuně.Tak schválně kdo?Tím chci říct,že to ještě vůbec neznamená,že ti kluci budou hrát.Jandač není Pavel Wohl,nějak nemůžu uvěřit,že by je tam dal a nechal hrát.Taky tam má celkem 8 centrů.Jak je tam chce všechny narvat,na to jsem fakt zvědavý.Kousal,Nestrašil,Chytil půjdou na křídlo.Ale Horák,Hanzl,Plekanec,Faksa,Nečas, to jsou centři.Fakt jsem zvědavý,co z toho zase vyleze.
A ještě bych se rád zastavil u golmanů.Francouz,Furch,Bartošák.Jasná trojka,byli spolu na OH,objížděli EHT celé dva roky...Všichni ve formě,F+F by se podělili o zápasy a Bartošák jasná dobrá trojka.Proč si do toho trenéři hodili atomovku vůbec nechápu.Už povolání Ritticha jsem moc nechápal.Odvařili Bartošáka,no dobře.Rittich chytal výborně proti Rusku,ale proč ho dali nad Furcha to nechápu....Takže nakonec místo zkušené trojice,která je prověřená,jede Rittich (2 starty) a Hrachovina(0 startů).Nepochopitelné.Alespoň tedy pro mě.
A taky jasný vzkaz pro Furcha,loajalita a dobrá forma nic neznamená....
Jediný co mě napadá,ale je to jen konstrukce,že Rittich je u Spálenky stejně jako Jandač a Francouz a Hrachovina(to nevím jistě).Snad to není pravda,protože jinak to je vrchol.
odpověděl(a)
Mě třeba naštvala nenominace Zadiny a Frka, oba dva jsou rození střelci a jestli naši repre někde tlačí bota, tak je to kromě obrany dávání gólů. Jandač z nějakého podivného důvodu pocítil potřebu ani jedno z jmenovaných hráčů nevzít a místo toho nominoval Plekance a samozřejmě Růžičkova přítele Červenku, kterému dal dokonce C
odpověděl(a)
Tak ten Hrachovina je fakt Spálenky.Takže je to jistý,do repre jedině přes Spálenku...zajímavý je ,že to nikomu nevadí.Jedinej,kdo se nad tím pozastavil byl Vůjtek starší.Král to má u novinářů super pokrytý.Třeba ta cinklá baráž K. Vary-Litvínov.Všichni to vědí,nikdo nic nedělá...Ve fotbale by to byl mazec,novináři by z toho udělali aféru jako Brno.V hokeji je pohodička.I Řezníček dneska přiznal ,že to bylo levý,ale neděje se nic.Fakt zajímavý.
odpověděl(a)
Malá země všichni se znaji, všichni jsou kamarádi.

Hrachovina vypadá že má z té situace sám srandu. Nikdy nic a teď bez nějakého zkoušení na MS. Samozřejmě není důvod proč by se nemohlo stát že se nakonec třeba dostane do brány a bude chytat dobře.

Ale budiž mu přáno, zjevně taky musel do Finska aby vůbec měl kde chytat a tuhle "náhodnou" šanci přihranou agentem si tam určitě odpracoval. Už jenom to že se naučil finsky je dost dobrý.
odpověděl(a)
No a teď si představte jak to asi vypadá u mládeže v klubech,když se toto děje u repre mužů,kde to je maximálně sledované.Češi si zkrátka za těch 30 let na korupci zvykli tak,že jí berou jako běžný standard,čímž u nás vpodstatě je.
, MS18 odpovědět
To tady zas bylo kecu,jak naše 18 hraje blbě atd,no a vida porazili jsme Kanadu.Jen tak dál.
odpověděl(a)
Njn co naděláš, hráli blbě a teď vyhráli čtvrtfinále, třeba to byla taktika? 10
odpověděl(a)
Určitě tomu tak nebylo 2 A když si Lauko sypal popel na hlavu a říkal, že to nemělo s hokejem nic společného a byli trapní, tak určitě kecal, pane WSM 5
odpověděl(a)
Tak se mi konečně povedlo vidět v akci naší 18 na MS.Bohužel to bylo tristní.Nestačili jsme vůbec v ničem a prohra 1-4 je milosrdná.Podepsal bych všechno co už tu psali hlavně czfanda,realista a LNT.
Výkon dvojice obránců Malík a Adámek je mimo jakékoliv hodnocení.Ti kluci prostě neumí bruslit.Ale celkově to vypadalo tak,že bruslařsky vůbec nestačíme.Ne že bysme teda jinak v něčem stačili....
Řekl bych,že pár šikovných kluků tam je,hlavně brankář Dostál ,Jeník,Lauko.
Ale celkově si myslím,že celý tým Kanady ještě pořád nechápe,jak s námi mohli prohrát. 1
, - odpovědět
Ještě se vrátím k tomu, že je brzo hodnotit kvalitu ročníků 2002 a 2003 ..... Právě jsem dočetla článek k MS osmnáctek a dnešnímu čtvrtfinále a v textu mě překvapila a pobavila tato věta: "Kanaďané na turnaji ještě neprohráli. Boj o skupinové prvenství rozhodl 16letý Alexis Lafreniere, potenciální jednička draftu 2020" 5 Je to brzo hodnotit, s tím souhlasím, ale očividně jen v těch našich "geniálních" podmínkách 6
odpověděl(a)
Aniž bys tušila, mícháš hrušky s jablky. Zrovna on je další mimořádný talent, už se srovnává třeba s McDavidem. Stačí se jen podívat na statistiky a je jasné, že pokud v 16-ti má v JUNIORCE takové statistiky, bude hodně dobrý. Co chceš ale prosím tě hodnotit na klucích v našich podmínkách a konkurenci? Jediné co ti dá aspoň nějaké měřítko je reprezentace. A ti tvoji nejmladší k ní ani nepřičichli. Nejmíň do neofiko MS U17 je to vaření z vody. Slováci prakticky vše prohrávali až do tohoto MS a tady hrajou na své poměry naprosto nadstandardně. Promiň, ale tvoje naivita je až úsměvná.
A to jsem ještě pominul, že je obrovský problém odhadnout v našich podmínkách s naší šíří základny celý ročník. Narozdíl od vychvalovaného jedince, který už kvalitu prokazuje i na mezinárodním poli.
odpověděl(a)
A já se zase jen opět ušklíbla nad tím, že jste opět nepochopil jak jsem svůj příspěvek myslela
odpověděl(a)
Tak s tím souhlasím.
, trenér repre odpovědět
Psal jsem to tu už asi před třemi týdny pod jiný příspěvek.Neuvěřitelný diletantismus vedení hokejového svazu má další rozměr.To,že Jandač odejde je každému jasné už tak tři čtyři měsíce.Přesto není domluven jeho nástupce.Švédové i Finové to vědí třeba rok dopředu.U nás končí sezóna,všichni kvalitní trenéři samozřejmě angažmá mají a my teď sháníme v panice trenéra....
Koho asi seženou?Toho,kdo bude volný.Nebo Růžu,že jo...O žádné koncepci nebo výběru trenéra dle nějakých kritérií nemůže být řeč.
Jediný solidní trenér bez angažmá je Sýkora.Nebo se vezme trenér dvanáctého mužstva extraligy na vedlejšák.... 1
odpověděl(a)
Přerost.

A asistovat by mu moh Lener.

To by myslim tak odpovídalo tomu kam to spěje. 10
odpověděl(a)
No obávám se že je to ještě horší. Dle mého názoru vedení hokeje vědělo od začátku, že Jandač po letošním MS skončí. Proč? No domnívám se že celá Jandačova štace u nároďáku byla jenom o tom aby si Jandač mohl do životopisu napsat kolonku: trenér národního mužstva ČR na olympijských hrách. No a aby to nebylo tak nápadné tak museli nechat Jandače nějakou dobu s nároďákem. Proto ten "vyhazov" Vůjtka po jediné (vůbec ne neúspěšné) sezoně.
U Jandačova nástupce mám strach aby to nebyl jen další kariérista. Už to chce znovu opravdového odborníka. Bohužel u nás jich je jako šafránu.
odpověděl(a)
Upozorňuju na dnešní rozhovor s Liborem Zábranským v dnešním Sportu.Neskutečný masakr.Brutálně upřímný rozhovor.
Teda nejdřív blábolil něco o tom jak si váží Krále i Lenera,ale pak se rozjel a stojí to za to.Popis toho co vyvádí svaz už dva roky s Nečasem,to jak dělá svaz školení pro trenéry...Jak jsem pochopil, tak nemá licenci.Pak tedy nechápu,že mu nabízeli repre...To už je z podstaty věci popření samasebe,přece svaz bazíruje na vzdělání trenérů...ČSLH je pro mě prostě záhada.
LNT- s tím Přerostem..to bylo super 1 to mě fakt rozesmálo.
odpověděl(a)
Pokud to někoho zajímá, rozhovor se Zábranským je na tomto odkazu:

https://www.dropbox.com/s/aaswfp3wnp5v2jx/sport%20180426.pdf?dl=0

Jenom nechápu, proč je v rubrice "Fotbal". 8
, Zacha odpovědět
Neprosel prohlidkou, ... vzhledem i k minulemu roku by me vazne zajimalo, jak to ma narovinu vztahem k reprezentaci. Je to skoda, byl by prinosem a mohl by si uz konecne vylepsit obrazem sve hry na MS vylepsit u nasi verejnosti povest
odpověděl(a)
Taky jsem to četla a moc mě mrzí, že nepojede. Říkám si jestli by ta operace nešla odložit po MS, ale na druhou stranu pokud není úplně fit tak to samozřejmě nemá moc smysl. Jednou už na nějakém mládežnickém MS startoval když nebyl úplně v pořádku a pokud hráč není schopný hrát na 100% na takovém turnaji tak není pro mužstvo přínosem a navíc tak vlastně hazarduje i s vlastní pověstí a je pak z toho všeho víc škody než užitku. Každopádně je to velká škoda. Pokud jsou prognózy kolem NJ uvěřitelné tak mohou příští rok dojít ještě dál a tím pádem by ho MS opět minulo.
odpověděl(a)
kdyby Zacha ml. (potažmo i st.) chtěli a stáli o to reprezentovat Českou republiku na MS tak by si to Pavel prosadil....a zatím si stojím.
ale sám si buduje svoji pozici mezi fanoušky českého hokeje...a náhled na sebe
odpověděl(a)
zezek: V tomhle Zachu mladšího chápu. V NJ nemá zase tak výraznou pozici v mužstvu - prakticky je někde mezi třetím a druhým centrem, herně to sice může být na druhého centra ale rozhodují pořád body a tam je to bohužel jen na třetí lajnu. A tomu odpovídá i průměrný Zchův icetime. Takže si nemůže moc vyskakovat a říct pojedu na MS a na operaci půjdu až později. To si můžou dovolit hráči typu Ovečkina, Crosbyho. Z našich by si to možná mohl dovolit Voráček, jenže to by nesměl být v Philadelphii kde je zrovna majitel dost nekompromisní. A ruku na srdce, kariéra v NHL má přednost téměř u každého hráče.
, - odpovědět
Teď jsem dočetl rozhovor s Laukem,který píše,že týmu nerozumí a,že nikdo ve druhé třetině nebojoval.
Ale já tomu rozumím naprosto přesně a říkám to celou dobu co jsem bohužel přišel na to,jak u nás mládežnický hokej funguje.
Ti,co se dostali do repre a vůbec většina těch protekčních hráčů nikdy totiž bojovat nemusela.Ani o místo v týmu,ani o výsledek.Všechno jim zařídili rodiče,takže tuto vlastnost v sobě nemají.
Kluci,kteří by tam nechali duši tu šanci nikdy nedostanou,nikdy.Ona hokejová mafie se o to postará.Tady zkrátka ruka ruku myje.
odpověděl(a)
je to nejaky divny... pritom na MIH hrali prikladne tymove a bojovne. Doufam, ze je Varada srovna ve dvacitkach az se bude u nas hrat to MS
, Koukám na 18ky odpovědět
proti finsku a žasnu jak připosraně hrajem. 18letí kluci přece nemůžou hrát takhle staticky a po rozích, to je musel někdo navést.

Každý útok zakládat přes stojící křídlo nebo individuálně přes celé hřiště, každý útok bezradný a zpomalený před soupeřovou modrou, individuální průniky do rohu soupeřovy třetiny, odevzdané puky. Vlastně je i jedno, jestli jsou to šikovní kluci, pokud hrajou takhle.
odpověděl(a)
Je vlastně neuvěřitelné, jak darebně hrajeme. Mají tam chvilky, kdy to vypadá, že jsme konkurenceschopní, aby to vystřídaly dlouhé úseky (a dnes třeba celá třetina), jak správně píšeš, připosranosti. Krom nejspíš taktiky k tomu určitě napomáhá individuální výbava. Jsem neuvěřitelně zklamaný z útočníků 01 (z toho, co jsem viděl, neviděl jsem vše ani z toho, co bylo k dispozici), jejich pohyb, speciálně Teplého, nemá s mezinárodní úrovní nic do činění. To samé min. dva obránci, kteří tam jsou zjevně jen díky proporcím, Adámek a Malík.
Nevím nevím, jestli by tohle měl být vzorek dalších ročníků, tak se brzy budem pakovat na úroveň Slováků. A propo-Slováci byli s tímhle ročníkem celou dobu pro smích a tady nás v herním projevu a i výsledkově zválcovali.
Svoje pocity bych vyjádřil nejlíp slovem příšernost.
odpověděl(a)
Chlapi,kde na to koukáte?Na čtvrtfinále bych se podíval. Díky za odpověď.
odpověděl(a)
Jo hoši ono je to těžké,když tam hraje jeden z nejprotekčnějších hráčů,který kdy v Třinci byl a to Adámek.Toho kluka učili v 7 třídě bruslit a dodnes ho to nikdo nenaučil,ale korupčník Peterek prohlásil,že to bude druhý Chára a přes to nejede vlak.Další Kvasnica.Talentovaný hráč,hrající ve Frýdku,kde trenérovi Juříkovi opět Peterek nařídil,že bude hrát pořád a všechno bez ohledu na výkonost a takových tam jsou 2 třetiny.Dovedete si představit jak to bude vypadat až se začne hrát mládež novým systémem?Normální kluk se do juniorky skoro nepodívá.
Jednou bych chtěl vidět zpracovanou studii na téma "rodiče hokejového reprezentanta"
Bylo by tam bývalý hokejista,trenér,funkcionář,majitel pěti firem.Jinak bez šance.
odpověděl(a)
Lexa: onhockey.tv
odpověděl(a)
Mám pocit, že ročníky 00 a 01 byly dlouhodobě označovány za slabší a 02 a 03 by měly být podstatně lepší.
odpověděl(a)
Jitko, prosím tě.. 01 je právě že snad lepší, no nevím, 02 ještě nic pořádného nepředvedla, vždyť to je reprezentace na rozkoukání, jsou tam snad nějací jednotlivci a 03 ještě pořádně ani nic neodehrála, tam jsou snad jen nějaké selecty, reprezentace je od U16.
odpověděl(a)
vím od kdy je repre 1 Ročníky 02 a 03 zmiňuju, protože tu lamentujete nad úrovní útočníků 01 a bojíte se aby to nebyla předzvěst kvality budoucích ročníků
odpověděl(a)
Jitka: no ono hodnotit teď kvalitu šestnáctiletých hráčů je alespoň pro mě příliš velké věštění z koule. Každopádně problémy osmnáctky nejsou náš největší problém. My máme problém s vývojem hráčů až po osmnáctinách. A tam se snad svaz snaží dostat nás na úplné dno soudě podle změn v juniorce. Ale snad se všichni mýlíme.
odpověděl(a)
Jamess: Máte určitě pravdu. Ten můj předchozí komentář jsem původně končila slovy - ale u nich se dá ještě hodně zkazit (r. 02 a 03) - ale řekla jsem si, že nebudu tak pesimistická a ten komentář jsem upravila a závěr smazala 1
odpověděl(a)
Ten paskvil s novým rozdělením soutěží už má první dopady.Nové juniorky mají problémy dostat se na turnaje do zahraničí.Ročníkové jsou složeny tak,že na turnaje juniorů je nechcou,protože jsou díky mladým hráčům nekonkurenceschopné a na turnaje starších dorostů jsou zase staří.Super koncept.Celý svět jde doprava,Lener doleva.
, Jandač odpovědět
Nebýt tam Špaček, Fischer kerej ty hrace z ameriky doporucuje a narozdil od Jandace vi co dela a podle me hlavne Prospal, co je srdcar a nadsenec a hokeji rozumi a je mu jasny, jaky pozitivni vliv maji mladi hraci, tak se tam v takovem poctu podle me urcite neobjevi.
, play off NHL odpovědět
Ještě bych si dovolil jednu poznámku.O víkendu jsem teď viděl dva zápasy v televizi.Je to neskutečný fičák,hrozná jízda a klobouk dolů před každým,kdo je schopen se tam prosadit.Pittsburg hraje fantasticky a vůbec bych se nedivil, kdyby zase vyhrál.Za Phily asi může být v bráně kdokoliv a stejně mu to tam napadá...je jasné,že Mrázka už chtít nebudou.Jsem celkem zvědav,zda vůbec sežene angažmá v NHL.Vrána skoro vůbec nehraje,což mi přijde škoda,když tam občas naskočí tak skoro pokaždý něco vytvoří...Kempný mě překvapuje,dostává hodně času a vede si slušně.Jeřábek byl u dvou gólů a trenér ho ze sestavy vyndal.
Jinak třeba Guentzel je neskutečný plejer...Krásné hokeje,zase úplně něco jiného než v Evropě. 1
, play off odpovědět
Pro NJ skončila sezona.PZ starší byl u toho,já viděl pouze jeden zápas, kde byla Tampa lepší.Doufám,že načerpané poznatky včetně zákulisí si nenecháte pane Zacho pro sebe a podělíte se s námi o to,co je možné zveřejnit...
Jak to vypadá s Pavlem ohledně povolání do reprezentace?Doufám,že to letos klapne a Pavel pojede.Kupodivu se tam asi potká se spoustou vrstevníků a bývalých spoluhráčů z mládežnických výběrů.Jandač tam má spoustu mladých hráčů.Konečně,chtělo by se říct.Ale já na něm vidím ,jak trpí...jak je tam nechce,jak doufal,že na turnaji v Pardubicích vyhoří.Taky pořád opakuje,kolik dělají chyb,jak blbě brání...třeba první třetina se Švédy,to byla čistá dominance.Zadina,Kaut,Chytil, fantastický pohyb.Podle jandače ale chyběl -lepší pohyb.Fakt se do něj nechci trefovat,ale já myslím že ty mladý vzal trochu pod tlakem okolností, veřejnosti a novinářů.A teď oni hrají dobře,co s tím? Nakonec myslím,že jich moc nepojede,Teď ještě přibude Nečas a Ciencala(doufám).Mě se moc líbí Chytil a Kaut.Ty bych vzal.Koho vezme Pepa Jandač, na to jsem fakt zvědavý.Už jsem to tu psal,raději se budu dívat na ně,než na Birnera,Řepíka nebo Červenku.I přes ty chyby,které dělají...Taky samozřejmě ještě uvidíme jestli dorazí Voráček a Gudas.Třeba se pletu a pojede mladých víc.Já tipuju 2 do dvaceti let(Chytil a Nečas) 1
Já osobně bych ještě vzal Kauta a Galvase.Plus Zacha,Kaše,Pyrochta.
odpověděl(a)
Teda ale úplně mi mluvíte z duše. Přesně! Já vůbec nechápala co ta kritika těch mladých měla znamenat? Mám z Jandače úplně stejný pocit! Málokdy, možná nikdy jsem ho neslyšela mluvit tak kriticky takhle vyloženě adresně a schytají to právě tihle mladíci! Po delší době mě opravdu bavilo ten hokej sledovat a to právě díky těm mladým ("škoda" že bylo venku tak hezky 1 takže jsem ani jeden zápas neviděla celý) protože to hned mělo zajímavější náboj, dynamiku a bylo prostě zajímavé je sledovat a od trenéra bylo slyšet mnohem více kritiky než chvály. Teda jestli vůbec nějaká ta chvála byla?
odpověděl(a)
Já furt doufám, že to je myšlený tak, že chce aby neusnuli na vavřínech a makali. I když je pravda, že těch negativních komentářů bylo hodně.... začíná mi s tím lézt na nervy.

Vím moc dobře, jak jedinej mladej, kterej se prosadil ve Spartě tak byl Forman, ale za Jandače první tři sezóny byl na pomezí sestavy i přesto, že ve druhý nebo třetí lajně byli horší hráči.
Stejně tak Simon, ten radši před ním utekl do Plzně, protože hrál maximálně 3.lajnu, výš se nedostal. V médiích pak to vyznělo tak, že si Simon měl určovat kde bude hrát, ale ono to samozřejmě bylo jinak.
Obecně za jeho působení ve Spartě nikdo z juniorů se do A týmu neprosadil. Člověk furt četl, slyšel to co teď "mládí není zásluha".

Já teď doufám a věřím že pojedou všichni Zadina, Chytil, Nečas, Kaut, Chlapík.
odpověděl(a)
Ta kritika mi taky přijde přehnaná. Jako chápu snahu o to, aby neměli nosy nahoru. Jenže pokud se na to podíváme v širších souvislostech, tak tady cítím jeho dlouhodobou nechuť pracovat s mladými hráči. Byla tady zmíněna Sparta, Nečase taky neměl odvahu vzít na olympiádu. Tady každý zápas kritizuje, jako by to bylo jen o mladých. Ono se nakonec při těch souvislostech ukáže, kde je pravda. Myslím, že vzít musí Nečase s Chytilem. Zadina má dobré momenty, slušně hraje Kaut. Pokud vezmu v úvahu věk, pak je to velká paráda. Nejdál má k nominaci podle mne Chlapík, nehraje špatně, ale zbytek je asi výraznější a ještě nedělá zbytečné fauly.
No a pokud by náhodou Jandač nevzal ani ty dva, definitivně by se odkopal. I když já bych tam taky rád viděl daleko víc hráčů. Jinak Řepík mi tedy nevadí, jeden z nejlepších hráčů posledních let.
, - odpovědět
Moc bych přála fanouškům Jersey aby se jim série ještě jednou vrátila na jejich stadion :) Do toho Jersey!!
, - odpovědět
Tak fanoušci živě na facebooku diskutují 1 a většinou velice nelibě nesou nasazení Schneidera na poslední zápas základní části a rozhodnutí trenéra nechat největší hvězdy v tomto zápase odpočívat a tím pádem nebojovat o možnost lepšího postavení po základní části. Což mimochodem asi povede k tomu, že se Devils v prvním kole play off utkají s letos velice neoblíbeným Bostonem, pokud ti dnes porazí Floridu.
, Bruins - Devils odpovědět
Ty sceny na kostce maji Devils obzvlast pikantni 1

Byl jsem letos na zapase Devils proti Bostonu v unoru a na kostce ukazovali scenu z filmu Happy Gilmore - tohle video od 15te vteriny 3 Jak starik brutalne zmlati Sandlera v Bostonskem dresu https://www.youtube.com/watch?v=QV02f8JdQy4

Vcera jsem byl na poslednim zapase Sedinu ve Vancouveru a byl to prvni zapas Canucks ve kterem jsem zazil alespon tak dobrou atmosferu, jako na "beznym" zapase Devils 8
, - odpovědět
Florida bojuje jak lev! Snaží se do poslední chvíle a teoreticky ještě pořád mají šanci? Na úkor Philadelphie? Nicméně Devils na to nehleděli a zařídili si to sami 1 Skvělé!! Navíc se to tam bodově hodně vyrovnalo, takže je ještě možnost si pozici pro play off i trošku vylepšit ... no ale o to se i v tom posledním zápase budou snažit všichni, takže ... 1
Každopádně ... velká gratulace a užijte si play off pane Zacho 1 Také chci popřát vše nejlepší k narozeninám Pavlovi ... oslavil to nejlepším možným způsobem 5
, - odpovědět
Začínám věřit v postup 1
, tvoje zoufalstvi odpovědět
pro czfanda chci tady reagovat na tvoje vyjádření,že jsem se strapnil,při vyjádření na Zbořila.Píšu tady,kdy hrávali Pavel Zacha a Adam Zbořil-utočník,né Jakub Zbořil-obránce spolu.
odpověděl(a)
Tak určitě ty zoufalče. Ti spolu hráli tak možná jeden turnaj, nikdy to nebyl žáden tahoun reprezentace, nikdy nebyl drafován, narozdíl od Jakuba, který byl v prvním kole a odehráli spolu celou mládežnickou reprezentaci. Takže jsi nejen zoufalý ohledně znalostí, ještě se navíc znovu ztrapňuješ, když se to místo přiznání snažíš omluvit tímhle blábolem.
odpověděl(a)
Ty vaše pošťuchy nikoho nezajímají. Proč skončil Adam ve Finsku?
odpověděl(a)
KDYŽ,o tom nic nevíš,tak se nevyjadřuj,když si myslíš,že ti dva spolu hráli na jednom turnaji,tak o tom víš kuloví.Neodepisuj mi pokud mi chceš jenom nadávat a proč skončil Adam ve Finsku nevím,ale říkalo se ,že je problematická povaha,ale v mládeži byl jedním z nejlepších hokejistu,byla to paráda se na něho dívat.
odpověděl(a)
Hele ty komiku, je zcela logické, že jestli Adam je o 2 roky starší, tak s ním toho tolik neodehrál, jako se svým ročníkově stejným Jakubem. Zadruhé, jestli se nechceš už dál ztrapňovat, určitě přijmeš fakt, že jestli někdo z těch dvou mohl být braný jako talentovanější, je to zcela jistě ten, který byl celou dobu braný za nejlepšího mladého obránce poslední doby a byl třináctkou draftu. Určitě ne ten, který se na draft ani nedostal. Logiku pochopí totální íkváč, ale ty budeš asi zvláštní kategorie sama pro sebe. Ale klidně pokračuj, hloupý jsi na to dost.
odpověděl(a)
Dnes ti odepisuji naposled,protože si meleš to svoje a jenom mě urážíš.PZ hrál s o dva roky staršími hráči,pokud někdo to naše dohadování čte a zná tu dobu,kdy ti dva spolu hráli a znali Adama,tak za ikváče a komika považují hlavně tebe.Ty znáš jenom ty co jsou na draftu,že byl Jakub draftován v 1 kole,no a? Kde je psáno ,že se prosadí.
odpověděl(a)
Jasně ty komiku, prostě byl drafovaný v prvním kole, ale je to vlastně nic, jako by nechumelilo, úplně to samé, jako nedraftovaný hráč. Doufám, že už splníš slib a nebudeš se dál vyjadřovat k něčemu, kde ses ty WSM komiku definitivně ztrapnil 1
odpověděl(a)
Jinak věnoval jsem tvé zoufalosti pět minut a zjistil jsem, že PZ se s AZ potkali na jednom jediném turnaji a to MS U18. Pak už to byly zápasy v počtu max. do desíti a to ještě by se opravdu museli sejít v té kombinaci, že byli nominováni na úplně stejné zápasy, protože jich měli v daných sezónách jiný počet (AZ odehrál za mládežnickou reprezentaci 60 zápasů). Ale jinak se už pak díky rozdílu věku míjeli a velký turnaj neodehráli spolu jediný. Tak si nech tu šaškárnu od cesty, díky moc.
odpověděl(a)
Takže o Adamovi ve skutečnosti víme všichni jenom to, co jsme si vygůglili? OK. 10
odpověděl(a)
LNT: a víš vůbec, na co reaguješ?
odpověděl(a)
Oba tady děláte chytrý, tak mě zajímalo, jestli náhodou o tom Adamovi něco nevíte, třeba proč skončil ve Finsku a teď je na Slovensku, když byl tak extra talentovanej (na to slovo začínám být alergický).

Kolik kde odehrál zápasů vím z internetů taky.
odpověděl(a)
Takže nevíš. V tom případě buď tak hodný a nezapojuj se do debaty.
odpověděl(a)
Vždyť to píšu, že vim stejný prd jako vy, ale tím že se hádáte o poměr vašich IQ mi taky žádné nové informace neposkytujete. Prostě buď něco zajímavého napište nebo je jasný že víte oba to co já. A nemůžeš se mě na něco zeptat a pak mi říct ať se nezapojuju. Nebo teda vlastně můžeš, máme demokracii.
odpověděl(a)
To mně dost mrzí, že se zapojuješ celkem nesmyslně do debaty, kde zjevně netušíš, o co jde a ještě mi tady psát, že ty taky nic nevíš. Prostě se na to buď vyprdni, nebo buď v obraze a myslím, že v tom případě se mu taky zasměješ.
odpověděl(a)
Třeba to není debata do které se dá zapojit smyslně, ale co už. Samozřejmě s tebou v zásadě souhlasím a směju se často a rád. Jen mi připadá zbytečné být k zdroji zábavy přehnaně krutý.

Pokud někdo napíše že Adam byl jako kluk "víc talentovaný" než Jakub (nebo snad Pavel, už jsem trochu zapomněl jak to celé začalo) tak mě zajímá co to vlastně znamená a proč se to neprojevuje dnes, co se stalo. Taky jsem si třeba vygůglil že Adam má 174 cm, to taky může hrát roli.
odpověděl(a)
Gro oné taškařice je, že si ten komik zjevně spletl Jakuba a Adama, byť toho víc talentovaného (Jakuba alias Adama 5 ) tolik sledoval 1
Jako jistě, jsem na něho zlý, ale těch srand z jeho strany už bylo fakt hodně 10
odpověděl(a)
to csfanda: i kdyby se bmv spletl,tebe neopravňuje nic ho tady takovym způsobem napadat. Ale ty máš asi těžký život, to se hnedle pozná.
odpověděl(a)
Mojac: opravdu? A že tady něco o napadání píše největší agresor těchto stránek. Se podívej prve na sebe.
, - odpovědět
Pane Zacho nechtěl jste napsat, že Florida přerušila vítěznou šňůru? Carolina už ztrácí přece jen dost bodů a ta už myslím Ďábly neohrozí.
icon odpověděl(a)
Ano, chtěl, ale napsal jsem nesmysl. 6 Děkuji mockrát za upozornění, samozřejmě se jedná o Floridu.
odpověděl(a)
1 není zač

Tak tučňáci přece jenom jednou Jersey letos porazilo, ale naštěstí až v prodloužení a vzhledem k tomu, že i Florida jeden bod ztratila tak to nemusí tak moc mrzet a boj pokračuje dál 1

Strana:  1 2   další »

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

IMG_3746.JPG

Reklama