Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Problematika sportovní etiky - ovlivňování výsledků zápasů

 

5.3.2018

Profesionální sport je jedním z největších fenoménů moderní doby ve vyspělém světě. Zvlášť v zemích, kde se podařilo zajistit lidem základní potřeby a vytvořit tak prostor pro uspokojení davů po "chelbu a hrách" podle antického vzoru.

Tento svět může velice dobře živit velký počet lidí a ještě mnohem většímu počtu přinášet vzrušení a zábavu s dopředu nepředvídatelným průběhem a výsledkem. To je na něm elektrizující a přitažlivé.

Jedná se o atraktivní svět s velikou budoucností. Ovšem sport, to není pouze aréna obdivuhodných ctností. Je nesmírně důležité držet ho všemi silami a prostředky v rovnováze, protože se neustále každý den snaží vedle zástupů tvrdě se připravujících sportovců urvat z tohoto světa co nejvíc pro sebe i jiná skupina lidí, kteří jsou ochotni pošlapat všechny zásady  sportovní etiky i práva s cílem vydělat peníze.

A jednou z těchto nebezpečných metod, které mohou bez patřičné ochrany a koordinovaných protiakcí úplně zničit některá sportovní odvětví, je organizované ovlivňování výsledků sportovních zápasů.

http://www.kameveda.com/cs/dite-a-pravo/sportovni-pravo/377-ovlivnovani-vysledku-sportovnich-zapasu

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, hat is wearable. Also odpovědět
bcbg max, cheap oakley, polo outlet store, converse shoes, guess factory outlet, montblanc, valentino outlet, ravens jerseys, red bottom shoes, adidas superstar, christian louboutin shoes, true religion jeans, washington wizards jersey,
, RockLo odpovědět
Is there any way this can be exchanged for replica watches uk that is wearable. Also if the watch doesn't have Swiss made under the 6 like the picture, can you send a similar one that does have replica watches sale made written on. As long as it's a ladies an a pretty face I honestly don't mind. I just need it as fast as possible as her birthday is July 13th. Well-built replica watches uk are labels careful self-improvement, pioneers, is replica watches uk human spirit. Tour of the site design using the latest 2014 global image, in modern city night sky, lit orange rolex replica watches personality. New image to the city, ocean, desert, sky as the background, the brand's iconic orange box silhouetted against the protagonist of the screen the courage to open up people's hearts symbolizes the moment is to control the aggressive urban and rolex replica sale and difficult source of power.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Aqueko2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

vyber_kanada_09.jpg

Reklama