Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

"KOMETA 2009" PŘÍPRAVNÝ HOKEJOVÝ TURNAJ 7. tř.

Místo konání: brněnská hala Rondo Účastníci : Výběr Slovenska 1996, HC Letci Letňany, HC Kometa Group

     Původně plánovaný odvetný přípravný zápas mezi brněnskou Kometou GR a pražskými Letci získal na zajímavosti rozšířením na turnaj tří  atraktivních týmů. 

      Letci tentokrát přijedou s dvaceti hráči, včetně hráčů startujících pravidelně za osmou třídu. Co se počtu hráčů a kvality tohoto týmu týká, bude určitě vyšší než tomu bylo při měření sil v Praze v prosinci 2008.  A tehdy to určitě nebyl špatný zápas.

     Výběr Slovenska 96 bude jistě představovat velmi kvalitní  tým reprezentující slovenskou hokejovou školu, díky kterému dostává celý turnaj širší konfrontační a porovnávací rozměr. 

     No a domácí úřadující dvojnásobný mistr republiky Kometa Group  se poprvé představí v nejsilnějším  složení připravovaném už pro letošní mistrovství republiky sedmých tříd (pokud se nestane malý zázrak a "Výběr Jižní Moravy 94" nepůjde do závěrečných kol na Olympiádě krajů, která proběhnou rovněž v neděli,).  Trenér Jan Nizner po dlouhé době bude opět stavět hru na elitní první útočné formaci Zbořil, Zacha, Račický. Ale díky novým posilám z Komety Úvoz včele s dravým křídelním útočníkem Adamem Kozlem budou i další dvě lajny velmi silné a každá z nich by byla ozdobou kteréhokoliv jiného týmu.  Počítá se i s nasazením útočníka Marka Zajíce  a brankáře Pavla Jekela, dalších dvou hráčů hrajících celý rok za osmou třídu.  Stejně jako v posledních letech touto dobou kvalita týmů stoupá a věřme, že se to projeví především v kvalitě hry, která by se měla více blížit úrovni osmé třídy.

       Bude se hrát 3 x 20 minut čistého času, týmy a hráči obdrží  tradiční turnajové ohodnocení  a odměny.

PROGRAM TURNAJE KOMETA 2009 :

1. zápas 10.00 hodin:       Kometa Gr. - Slovensko 96

2. zápas 12.30 hodin:       Slovensko 96 - Letci Letňany

3. zápas  15.00 hodin:      Letci Letňany - Kometa Gr.

       Sraz hráčů Komety Group v kabině před prvním utkáním: 8.45 hodin

      

  

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Nemáte oprávnění přidávat příspěvky.

Uživatelské jméno
Heslo
     

Registrace >
Ztracené heslo >


, hokej odpovědět
Pro prr: Musím zareagovat na váš příspěvek a upřesnit fakta. Co se týká nominace týmu 1996 pro Quebec, tak ta byla VÝHRADNĚ v kompetenci F. Musila (myslím, že by si do toho ani mluvit nenechal). Do Quebecu odletím, jestli vše dobře dopadne, o dva dny později, než hráči a jako RODIČ - DIVÁK a za svý. Nespojujte mě proto s tímto výběrem F. Musila, spíše jsem fungoval jen jaká si \"spojka\" mezi p. Čihařem, p. Musilem a Spartou. Díky, Jiří Černoch - Sparta
, hokej odpovědět
p.Zacha nvím čemu říkate čs.výběr tomu co vybral p. Cernoch ze Sparty a p.Musil to ostatné to odpovídá tomu co jste měli na dresech a co se týká zápasu na spartě, tak p. Musil si přál hrát proti 95kám takže to nemáte stejné.
, - odpovědět
Opravdu nechápu Kometu - přijede výběr Slovenska 96 a vy proti nim postavíte talentované 95.Máte to zapotřebí!!!! Nestačilo by ,aby si proti 96 zahráli vaše 96 ???? Zvlášť , když je máte posbírné(ty nejlepší)z dalekého okolí!!!!
odpověděl(a)
Když si čtu chat a tento příspěvek, tak skutečně jenom zírám, co všechno může lidem, a to třeba i těm, kteří se svými syny na náš turnaj nepřujedou a nemuseli by to tedy vůbec řešit, tak co všechno jim vadí. Máte pocit, že si tady něco plánujeme, ale v případě tohoto turnaje to tak vůbec není. Původně měly přijet Vítkovice , Vsetín a Letci. Desetkrát jsme měnili ledy, časy, soupeře, obvolal jsem spoustu klubů z Čech, stejně jako Josef Zbořil Moravu a Slovensko. Až na poslední chvíli nám pan Bláha dohodl účast výběru Slovenska 1996, za což mu patří dík. Usiloval jsem o účast také českého výberu pro Kanadu, ale to se také neuskutečnilo, protože Franta Musil je v této době ve Švédsku. Proto tady bude jenom slovenský výběr, a připadá mi logické, že si zahrají proti předním českým týmům majícím v kádru i hráče 1995, aby si mohli udělat kvalitní prověrku před odjezdem do Kanady. A stejně tak věřím, že vzhledem k tomu, že je to slovenský výběr složený z nejlepších hráčů 96, kteří už jsou také trochu sehraní, může to být zajímavý zápas a jeho výsledek si předem nedovolím typovat. To máte to stejné, jako když si čs. výběr zahrál na Spartě proti většině hráčů ročníku 1995.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

PZDnes2006.jpg

Reklama