Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Rozhovor s redaktorem Jankem Kroupou o korupci v českém hokeji

 

Vzhledem k velkému vytížení v posledních týdnech a zahleděnosti do vlastních problémů a očekávání mi uniknul tento rozhovor, který i dnes zpětně považuji za velice zajímavý. On je svým způsobem deprimující, já za sebe říkám, že je zajímavý.

Už s ohledem na zaujaté názory, postoje, na popis situace v českém hokeji.

Mnozí dnes zastávají názor, že celá situace vyšumí do ztracena, je čas dovolených, a po prázdninách si na to nikdo nevzpomene.

Já za sebe tvrdím, že to nevyšumí a že český hokej se prostě nemůže vrátit do stejných kolejí.

Protože pár věcí, na které už si za ty roky všichni zvykli a berou je jako "normál," jsou - nelze to nazvat jinak - alarmující!

Každý, kdo má všech pět pohromadě, který má alespoň elementární ponětí o etice, lidských právech a osobní důstojnosti, musí být v šoku, musí být pohoršen.

Já za sebe tvrdím, že český hokej už se do starých kolejí vrátit nemůže, protože tím by se odsoudil k zániku.  Mě osobně by něčeho takového líto nebylo, ale pokud na to někdo má žaludek, tak prosím.

 

 

http://video.aktualne.cz/dvtv/kroupa-ruzicka-bral-penize-podobnych-je-ale-v-cr-spousta/r~1a8fe2ba136911e581bd0025900fea04/

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Kroupa to pochopil odpovědět
Korumpovaný i korumpující jsou v zásadě spokojeni se současným stavem, tedy pokud nedojde na reklamaci.

Pokud zavedený systém povede k tomu že hokej budou hrát jen děti movitých korupčníků, bývalých hokejistů, dále snad vedoucích a funkcionářů, a také trenérů a jejich konkubín (doufám že jsem na někoho nezapomněl), tedy pokud se podaří vytěsnit "normální" rodiče, tak vlastně všichni budou spokojení.

Samozřejmě tedy nadšenci bez konexí, pravdoláskaři od fair play a chudina budou spokojení u jiného sportu nebo někde za hranicemi, ehm.
, - odpovědět
Určitě moc zajímavý rozhovor. Je vidět, že se do toho Kroupa opravdu zakous, ale musím říct, že se mi moc nelíbil závěr rozhovoru a tím pádem vpodstatě vyznění celého problému. Říkám si, že běžný člověk si po tom shlédnutí mohl říct, tak proč teda všichni tak remcaj, když je to vlastně úplně normální a dělají to skoro všichni! To se mi nelíbí a nemohu s tím souhlasit. Kroupa holt asi nejčastěji mluvil právě s těmi bohatějšími rodiči, které to právě vzhledem k jejich finanční situaci, zase tak moc netíží. Že to netíží ty na druhé straně, kteří ty peníze přijímají, o tom netřeba mluvit, ale přece je tady pořád mnohem větší část hokejové veřejnosti, která je zásadně proti takovým praktikám. Jsou to minimálně rodiče, kteří holt nejsou tak finančně zabezpečeni a pak také lidé kteří jednoduše a prostě ctí zásady fair play a stále věří tomu, že hrát mají ti nejlepší.
, Můžete se zeptat odpovědět
http://www.lidovky.cz/odstartoval-obri-korupcni-aferu-v-ceskem-hokeji-ptejte-se-miroslava-palascaka-1hq-/odpovedi.aspx?t=O150702_153708_425_lso&akce=otazky

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

Lekov1_09.jpg

Reklama