Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

PŘEDNÁŠKA O KAMEVÉDĚ V NOVĚ OTEVŘENÉM CENTRU FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ

STŘEDA 18.00 HODIN FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ

 

Vážení příznivci mládežnického sportu a Kamevédy,

chtěl bych Vás pozvat na první letošní seminář.

 

Tento seminář by měl posloužit záměru nalezení způsobů a forem, jak by vám chystaný internetový informační servis týmu odborníků kolem Kamevédy mohl v budoucnu sloužit co nejlépe při výchově dětí.

 

Kamevéda momentálně vstupuje do nové éry. Věřím, že se i s pomocí mnoha z Vás postupně posune výrazně dopředu.

Momentálně začínáme. Naší budoucí vizí je založení světového informačního fóra, kde najdou zvlášť rodiče, sportovci a jejich servisní profese mnoho aktuálních a kvalitních informací z domova i ze světa. Soustřeďujeme se v počátku hlavně na Česko a Slovensko, ale rozvíjet informovanost a působení začneme už i v dalších zemích, dokonce poměrně exotických, jako je třeba Indonésie. A to importem zajímavých informací směrem tam i zpět sem k nám.

Domnívám se, že v této velice hektické a přelomové době se v rámci Kamevédy udává mnoho zajímavého také pro Vás. Z vize roky budované "jedním člověkem" se v této chvíli stává záležitost širokého kolektivu odborníků, nadšenců, mecenášů a sympatizantů. Část z toho všeho podstatného, a věřím, že i zajímavého a důležitého pro Vás, by měla zaznít i na této chystané akci.

Také její místo bude vonět novotou.

V sobotu 26. března 2016 bylo slavnostně otevřeno nově vybudované fotbalové centrum FC Velké Meziříčí s mezinárodními parametry s rozpočtem 26 mil. korun. Celkové zázemí pro první tým hrající III. ligu, hostující tým, rozhodčí, ale - a to především, pro fotbalovou mládež, se dostává na skutečně špičkovou úroveň předbíhající v tomto místě dobu o mnoho let. A právě v tomto prostředí, v přednáškové místnosti FC Velké Meziříčí, se od příštího měsíce budou konat přednášky a semináře Kamevédy.

http://www.fcvm.cz/novinky/slavnostni-otevreni/

Věřím, že i to bude bonusem navíc, který vás přiláká na setkání do Velkého Meziříčí.

OSNOVA SEMINÁŘE

- ROZVOJ KAMEVÉDY v letošním roce

- SPOLEK KAMEVÉDA - představení zakládajících členů spolku, představení odborníků z 13 oblastí důležitých pro mládežnický sport, kteří po zprovoznění nového webu Kamevédy (ten termín je někdy koncem června tohoto roku), začnou  poskytovat informační servis sportovcům, odborníkům a hlavně rodičům sportujících dětí

- Tváře Kamevédy: fotbalista Theodor Gebre Selassie, hokejista Pavel Zacha, aktuality

- STRUKTURA PŘIPRAVOVANÉHO WEBU, FACEBOOKU A TWITTERU KAMEVÉDA (krátkodobé plány pro letošní rok, strategický záměr do budoucna)

- PROBÍHÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ v oblastech:

překladatelé do světových i exotických jazyků, porodnictví, pediatrie, zdraví, předškolní pedagogika, výživa dětí, sportovní výživa, filozofie a metodika výchovy Kamevéda, sportovní psychologie, výuka cizích jazyků v rodině, finanční poradenství, kondiční trénink, trénink dovedností v jednotlivých sportech, kompenzace a regenerace, sportovní právo - právo dítěte, scouting (hokej, fotbal), sportovní agentury, žebříčky mladých sportovců (Česko a Slovensko), sportovní stipendia, lékařství, rodinná dovolená, média, vývoj a výroba metodických pomůcek Kamevéda

- kniha: STRATEGIE ÚSPĚŠNÉ VÝCHOVY II. díl - situace (prezentace předmluv významných osobností, které se vyjádřily ke knize a Kamevédě obecně, návrh obálky, obsah kapitol...)

- kniha a projekt: HVĚZDY KAMEVÉDY - PŘIPRAVOVANÝ III. DÍL - představení vize Hvězd Kamevédy jako jednoho z nosných programů Kamevédy v budoucnosti.

- Plánované PROJEKTY KAMEVÉDY - (olympiády pro malé děti, školky Kamevéda, výkonnostní žebříčky mladých sportovců - fotbal, hokej...), centrum Kamevéda, pobočky v dalších zemích, dovolená rodin s dětmi a s Kamevédou,

- Kdy je vhodné umístit dítě do školky? Od jakého věku?

- DISKUSE

 

termín: 13. DUBNA, 18.00 - 21.00 HODIN

místo konání: FC Velké Meziříčí, U Tržiště 841, 59401 Velké Meziříčí, 1. patro, přednášková místnost, pohodlné parkování v bezprostřední blízkosti objektu, vzdálenost 1000 m od exitu D1 146 km

vstupné:100,-CZK

malé občerstvení v ceně

 

PŘIHLÁŠKY PROSÍM POSÍLEJTE POMOCÍ SMS NA TEL:775 178 805

NEBO NA E-MAIL:pazacha@email.cz

Těším se s Vámi na příjemné setkání v prostorách FC Velké Meziříčí.

 

Za nový tým Kamevéda

Pavel Zacha

  

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Švýcarsko odpovědět
Jestli pak víte proc jsme dnes prohráli se Švýcarském ????

Nechci byt prognostik ... Dnes nás přehráli a ne defenzivou ( box ), ale šikovnosti a kreativitou jednotlivců ....

Kluci na svazu by se měli probudit a ne uzavírat juniorku a nechat trénovat repre mládeže zlatou generaci z Nagana. ( jsem zvědav jak dopadne U18 s panem trenérem Reichlem )

Hokej se změnil ne za posledních 10 let, ale za 5 let a my bohužel reagujeme opravdu pomalu a kdyz tak jednotlivci...

Dejme prostor mladým trenérům, kteřý dokaží rychle vstřebávat trendy moderního trénování hokeje...

Ja nechci sledovat za deset let snahu postupu z B skupiny do A skupiny seniorů MS...:)))

Halooooooooo:))))
, Kamevéda odpovědět
Je to jistě pěkná idea, ale nabízí se trochu jízlivá otázka:
Byl by bez ní Pavel Zacha mladší tam kde je dnes?
Pokud je mi známo, tak žádný český hokejista tuto metodu nepodstoupil Všichni mladí čeští hráči, kteří v NHL působí Hertlem počínaje a Pastrňákem konče se prosadili a nepotřebovali k tomu žádné speciální metody...
Neberte si to prosím osobně, jen mě to čirou náhodou napadlo
odpověděl(a)
I když nejsem Pavel Zacha st.dovolím si odpovědět: určitě nebyl. Co se týká Hertla s Pastrňákem. Hertl to je Růžičkův koníček a speciální metody v podobě dukátů potřeboval na 100%. Mladej Pastrňák je talent podobně jako mladej Zacha, akorát každý je trochu jiný hokejista. Kdyby Pasta neodešel do Švédska, těžko by byl tam kde je dnes - takže speciální metodu, v tomto případě odchod z ČR, potřeboval taky.
odpověděl(a)
Odchod z ČR je pro naše mladé hráče bohužel jediná šance, to je všeobecně známo :-(
Zacha a Pastrňák jsou naši top mladí hráči, ještě bych k nim určitě připočítal Vránu, moc by mě překvapilo, kdyby si Kuba příští rok nezahrál NHL, i když vzhledem k tomu jak mají Capitals našlapaný tým... V tomhle mají Pastrňák i Zacha trochu výhodu :-) Pavel navíc má šanci, že příští rok hrát bude, vzhledem ke své šikovnosti, univerzálnosti a výšce, i když tělesná výška není vždy limitující, Martin St. Louis, Patrik Kane, Tomáš Plekanec a koneckonců i Pastrňák jsou toho důkazem :-)

Ty chechtáky pro Růžu, jestli mu něco dal je čirá spekulace, klidně bych tomu věřil, na druhou stranu pokud mu je dal, tak mu slouží ke cti, že ten talent opravdu má, ne jako někteří zoufalci v našich a slovenských juniorských soutěžích, kterým rodiče koupili místo v sestavě a oni se na ledě motají jako s odpuštěním hovno pod jezem
odpověděl(a)
to Cosinus: a to je právě odpověď na tu jízlivou otázku. Hertl dobrý hokejista, ale bez chechtáků by se dodnes plácal v naší ´extra´ lize. Zacha si jede svoji cestu a má nakročeno slušně. Co je teda lepší? Lízt lidem typu Růži do zádele s dukátama v kapse, anebo si jít svou vlastní cestou?
icon odpověděl(a)
To je zajímavá otázka. Když jsem ji třeba na přednášce několikrát dostal, reagoval jsem asi v tom duchu, že nemám v ruce klinicky ověřenou studii dokazující procentuálně vliv Kamevédy na člověka. Protože to bych musel teoreticky vzato naklonovat dvě děti, jedno vychovávat pomocí Kamevédy a druhé nechat v rodině s klasickou výchovou. Pak by je bylo možno průběžně měřit, testovat a porovnávat. Ale stejně by to jako důkaz nestačilo, musely by být provedeny desítky takových experimentů. Jediné co mohu poskytnout je můj dojem z toho všeho a přesvědčení, že Kamevéda skutečně funguje jako povolený doping a mění kvalitu člověka k nepoznání. Je to moje přesvědčení a je na každém z vás, zda mu budete věřit nebo ne. Musím říct, že jsem s výsledkem výchovy spokojený. Vždyť jsem přišel do hokeje aniž bych uměl pořádně bruslit. Nevěděl jsem o fungování toho světa ani jeho zákulisí vůbec nic. Přesto se Pavel na první pokus prosadil mezi absolutní elitu. Pro mě to důkaz je. Navíc, a co je hlavní, hokej ho vždy moc bavil a baví, nikdy na jeho cestě nebyly použity podrazy, české "techniky cesty vzhůru," ani "podpůrná zakázaná výživa." Taky ale berte v potaz, že vše skončilo v dosažených 17 letech. Dva roky už se protlouká světem úplně sám, moje každodenní působení na něj už dávno skončilo. Je otázka do bude dál, ale do Draftu NHL to myslím byla docela slušná jízda. 9
odpověděl(a)
PZ, neprosadil se náhodou proto, že má ideální dispozice a hodně trénoval (více než ostatní). Které dítě tady má budoucí predispozici ke 190 cm, domácího kuchaře, osobního trenéra.

Nechci znehodnocovat Kamevédu, jsem toho názoru že funguje, ale také jsem názoru názoru že funguje pro ty děti kterým je vybrán vhodný sport a připravují se profesionálně na tento sport. Nemusí jet přímo podle Kamevédy, pokud vyberu dítěti sport k jeho sportovním vlohám, jeho dispozicím a budu ho drilovat a zajistím mu starvu, masáže, atd... a ideální metální koučink, že ten sport bude milovat. Nevychovat z něj top sportovce by bylo na na pováženou.

PZ, máte ideální myšlenky, jenže tyto myšlenky stojí ohromnou porci času a hlavně hodně velké finanční zázemí.

Pokud na to nebudu mít dost peněz, tak si Kamevédz můžu akorát tak číst.

Pokud rodič nebude mít zmáklé financování, je mu Kamevéda k ničemu.
icon odpověděl(a)
Financování je důležitou podmínkou, ale stále jen jednou podmínkou z mnoha. Stejně tak jako tělesné dispozice. Když budete mít hodně peněz, nemáte vyhráno. Znám hodně urostlých chlapů sportovců, kteří to nikam nedotáhli. Já jen hájím názor, že to je systém, který je třeba držet od narození do vylétnutí dítěte z rodného hnízda. Není to zaručené, pouze mnohonásobně přibližujete úspěch. Když se zmiňujete o tom financování, tak tomu se bude na novém webu kamevédy po jeho spuštění také věnovat několik odborníků z této branže. Rodiče se musí snažit třeba už několik let před narozením dítěte vytvořit si pro období po jeho narození co nejlepší finanční podmínky. Nelze utratit stejně nebo víc, kolik vydělám. Případně investovat tak, aby se vše v pravý čas zúročilo, později pracovat se sponzory atd. Lze to dosáhnout, lze to trealizovat, ale rodiče musí být pracovití a velice aktivní i vynalézaví. Když mi někdo tvrdí už předem, že to prostě nejde, tak ho určitě nebudu přemlouvat, ale zřejmě není tím pravým typem pro Kamevédu. Protože ta směřuje poměrně přímočaře a jistě ke sférám, jichž podle mnohých nejde dosáhnout - což není pravda.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Agados2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

vyber_kanada_09.jpg

Reklama