Kamevéda

Menu

Odkazy

Uživatel

Počítadlo

Reklama

Kategorie: Domů

Šťastné Vánoce všem příznivcům

Vážení a milí,

odcházející rok 2015 pro mě byl nesmírně bohatý na opravdu významné události.

Zpočátku přinesl dost špatného, postupem času vše kompenzoval skvělými událostmi v čele s Draftem NHL.

Chápal jsem to jako odměnu za osmnáct let cesty jedním směrem, během kterých se dařilo neztratit ani na chvilku správný směr. Ale hlavně to byla odměna za obrovské úsilí, které je bez této zkušenosti obtížné si představit ve všech jeho projevech, za vytrvalost a invenci, o kterou jsem se opíral v obtížných časech.

Děkuji za Vaši přízeň, se kterou stále navštěvujete tyto stránky. Před několika dny jsme díky Vám překonali metu jeden a tři čtvrtě milionu návštěv, těší mě i neutuchající zájem o KAMEVÉDU. Bez jakékoliv reklamy si stále píšete o knihu Jak vychovat šampiona. Je to už nejaký čas, kdy vyšla, ale zájem je stále stejný, což je až neuvěřitelné. V lednu vyjde už třetí vydání tohoto prvního titulu.

S odcházejícím rokem byl zahájen překlad této knížky ve Francii do francouzštiny a kniha bude zřejmě už v příštím roce distribuována nejen tam, ale o rok později i v dalších frankofónních zemích, hlavně v Kanadě.

Už od ledna by se konečně měl změnit web Kamevédy a způsob její prezentace ve světě moderních médií. Ve stejném měsíci bychom také měli získat právní rámec a posunout svoji činnost dál založením spolku a společnosti Kamevéda.

V první polovině roku 2016 už zaručeně vyjde Kamevéda II - Strategie úspěšné výchovy, a Kamevéda III - 90 Hvězd Kamevédy. Moc se na to těším a věřím, že od tohoto momentu se Kamevéda stane komplexnější, ucelenější, bohatší a zase trošku modernější. V druhé knize reaguji na velice rychlý rozvoj v posledních třech letech, zvlášť posun v oblasti souvisejících vědních oborů, výchovy a především intelektuální výchovy.

Chtěl bych, aby se Kamevéda stala jakýmsi vzdělávacím a informačním útočištěm pro část prozíravých, vzdělaných a jak pevně věřím, v budoucnu velice úspěšných rodičů a všech, kteří se zabývají skutečně efektivní a progresivní výchovou zdravých, silných, odolných a úspěšných dětí u nás i ve světě. 

Současně bych chtěl požádat všechny, kteří přejí našemu sportu nejlepší možný rozvoj, aby se podle svých možností a stupně osobní statečnosti snažili přispívat ke změnám, které náš sport tak naléhavě potřebuje. Každý drobný úspěch může být v konečném součtu nesmírně důležitý pro české sportovce a pro sportující děti.

Je toho ještě hodně, co jej poškozuje, brzdí a degraduje. Ale nesmíme se podvolit a ztratit naději, protože je dědictvím, bohatstvím a zábavou nás všech.

 

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Co na to Čínané? odpovědět
Prý na to mají jiný recept, úprava DNA ... zadají rychlost, sílu, vytrvalost, bojovnost, vysoký intelekt, atd... Však každám rokem se s tím koketují více a více, tuhle kráva co je namakaná a nic nedělá, atd...
icon odpověděl(a)
Já pro změnu věřím tomu, že přírodu nikdo nepřechytračí.
odpověděl(a)
Tak to doufejme, jinak je to konec sportu a bude to závod genetických inženýrů.

KAMEVÉDAFacebook Kamevéda

Používáte socilní síť Facebook? Pokud ano sledujte stránku Kamevéda! fb

Sponzoři

Prolog2.jpg

DrillBook

Informace o DrillBook, jak objednat a slevový kod najdete v článku (stačí kliknout na obrázek)
drillbook

Náhodný obrázek

PRV-KOM03.09.jpg

Reklama